Keresés

Részletes keresés

Antitézis_szintézis Creative Commons License 2023.09.21 0 0 129

A "realrawnews.com" link valóban vírusos, vagy csak az ESET vírusírtó állítja (politikai okoból), hogy vírusos?

Bölcs Árnyék Creative Commons License 2023.03.04 0 0 128
locsemege Creative Commons License 2007.11.13 0 0 126
:(( De igaz.
Előzmény: Mr_Bell (125)
Mr_Bell Creative Commons License 2007.11.13 0 0 125

Ez egy stratégia:

"A zseniális emberek úgy irányítanak, hogy meggyőznek egy hatékony kisebbséget, erőltesse rá az akaratát egy közömbös, elpuhult többségre."
(James Fitzjames Stephen)

Előzmény: locsemege (124)
locsemege Creative Commons License 2007.10.25 0 0 124
Ez az MS egyik legnagyobb bűne, amit elkövetett a számítástechnika ellen.
Előzmény: condriXM (123)
condriXM Creative Commons License 2007.10.25 0 0 123

A windows pontosan azt tette: leszoktatta a népeket a gondolkodásról, hiszen bemesélte, hogy egy kattintás, és minden megy magától. Ma pedig már hiába raknak bele millió dolgot, a szimpla juzer még a tűzfalról sem tud, hacsak az nem kezd el magától nyüszíteni, nemhogy a jogosultságokról.

Előzmény: locsemege (122)
locsemege Creative Commons License 2007.10.25 0 0 122
Ezt elfogadom, ám XP is kezel jogosultságokat, csak használni kellene. Meg valahogy az XP jogkezelése számomra nem olyan áttekinthető, nem olyan világos, mint a unixos, linuxos jogok. És gondolom, más sem látja olyan világosan az egészet, ahogy kellene, így aztán nem is használják.
Előzmény: condriXM (121)
condriXM Creative Commons License 2007.10.25 0 0 121
Jaaaj, dolgozni mi is Supermicro gépeken Linux alatt dolgozunk. De a Command and Conquer 3-at nem rakhatom föl oda, a többiről nem is beszélve.
Előzmény: locsemege (120)
locsemege Creative Commons License 2007.10.25 0 0 120
Tisztességes oprendszer esetében becsületesen használva a jogosultságokat ilyen nem fordulhat elő. Láttál engem valaha is arról panaszkodni, hogy jaj, a vírusok így meg úgy? Ugyan...
Előzmény: condriXM (119)
condriXM Creative Commons License 2007.10.25 0 0 119

Ne komolytalankodjunk itten kérem :)))

Itt most az Autorun.inf próbálna terjeszkedni, NOD észreveszi, de csak karanténolni tudja, az svchost.exe-re ragadttal meg nem tud mit kezdeni. Erről inkább valamit :)

Előzmény: locsemege (118)
locsemege Creative Commons License 2007.10.24 0 0 118
Előzmény: Sharky177 (116)
Sharky177 Creative Commons License 2007.10.24 0 0 117
bocs, giga, de a lényegen nem változtat, mert semmitn em küldök igazából kifele ekkora mennyiségben, amikor semmit nem csinálok akkor is folyamatosan küldi a csomagokat.
Előzmény: Sharky177 (116)
Sharky177 Creative Commons License 2007.10.24 0 0 116
Hali!

Segítsetek, van egy vírusom szerintem, mert 6 nap alatt 8 terabyte!!! a kimenő adatforgalmam:), viszont nem találom meg nod-dal, avast-tal, spyware-rel.

Tippeket várok

sharky17 kukac t-online hu

thx
napalm. Creative Commons License 2007.09.20 0 0 115
ugyanilyen üzeneteket kapok tegnap óta egy ismerősömtől.
mellékel egy 50 kb-os rar file-t. gondolom vírus.
még nem tudtam őt figyelmeztetni.
Előzmény: Törölt nick (114)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.18 0 0 114

S.O.S

Az windows live messenger az én nevemben küld a fent lévő ismerőseimnek

egy angol nyelvű zavaros mondatot.

És ez tökre zavar mert valamikor egy csatolt filet is küld. Biztos vírus....

vigyázzatok ti is....

üdv. Szili

Spagyi Creative Commons License 2007.05.27 0 0 113
Csákó!

Ugyan ez a problémám nekem is. Annyit még hozzátennék, hogy azután jelent meg a probléme, hogy egy java alkalmazásnak gond volt a certificate-jével.

Ha sikerül valakinek megoldást találni, légyszi szóljatok!
Előzmény: DoktorÚrVazze (112)
DoktorÚrVazze Creative Commons License 2007.05.15 0 0 112

Üdv mindenkinek!

 

Nagy kérdés!

 

IE 6, a mai nappal elkezdte azt, hogy teljesen váratlanul elkezd valami a háttérben elég jellegzetes, némi nemű nemi hanhgokat kiadni. Új ablak nem jelenik meg, de ha nyomok egy Ctrl-Alt-Del-t, a "Folyamatok" menüben 7-8 iexplorert találok futni, noha az "alkalmazások" menünűben csak egy ablak (vagy egy sem) van megnyitva.

 

NOD32, AdAware, Symantec lefutott, vírust nem talált.

 

Elég kellemetlen, mert egyrészt memóriát foglal, másrészt meg hogy magyarázzam meg a kellően kiskorú gyerekeimnek, hogy miért koitál a számítógép?

 

Nagyra értékelnék minden segítséget..

 

Üdv

 

DÚV

Remington77 Creative Commons License 2007.03.12 0 0 111

Hello! 1 kérdés: valaki találkozott a phantom_1-es virussal? Ha igen valami javaslat hogy szedjem le? Zonealarmom van de az nem képes "kezelni"...

 

Thx

Előzmény: G-Za (110)
G-Za Creative Commons License 2006.10.05 0 0 110

Apropó! Nekem volt ilyesmi tünetű vírusom, de azt elég nehéz volt leirtani. Az minden kiírást elrontott válogatás nélkül. :)

3 mebrekéhez vittem anno a winyot formázni, aki csak rádugta az IDE kábelét, mindenki megkapta a kis rohadékot. Az fdisk segített végül rajta. Ja, és memória rezidens is volt.

Előzmény: hando_ (108)
G-Za Creative Commons License 2006.10.05 0 0 109

Hi!

Hát ezt okozhatja egy pár dolog. Az sem biztos, hogy virnyák. Sanszos, de nem 100%. Mindenhol máshol stimmelnek a karakterek?

Előzmény: hando_ (108)
hando_ Creative Commons License 2006.10.02 0 0 108
Hola all!


Erre tud valaki valami megoldást?

http://handoka.atw.hu/que.JPG


Iszonyat idegesítő egy valami!


Cya all!
G-Za Creative Commons License 2006.08.27 0 0 107
ZoneAlarm van több féle is. Van amelyik vírusírtót is foglal magában, de ettől még fent hagyhatod az Avas!-ot is. (Nekem is úgy van.) A rendszer tűzfal önmagában felér egy csődör másfél méteres szerszámával :-).
A zonelabs.com -ról a "download&buy" menüpont alatt töltheted le az ingyenes verziót, meg a lincenszt igénylő verzókat is. A többit oda bízom :).
ZoneAlarm, és nem AlarmZone egyébként, de ez részlet kérdés: csak "licensz" keresésnél nem mindegy.
Lehet kicsit meg fog őrjíteni az elején a program, de majd kérdezz. (Tanítani kell majd: te mondod meg neki, hogy mi az ami hozzáférhessen a netkapcsolathoz, és mi az, ami nem. Vigyázz, hogy mit tiltasz majd le!)
Előzmény: r0nan (106)
r0nan Creative Commons License 2006.08.25 0 0 106
szóval akkor csak simán legyen fenn az AlarmZone és kész, az Avast-ot meg szedjem le???? amúgy sima Win. Sp-2-es tűzfalam van! az nem jó? amúgy az AlarmZone az tűzfal meg vírusírtó egyben?
G-Za Creative Commons License 2006.08.24 0 0 105

Hello!

 

Tűzfalat használsz? A ZoneAlarm-ot tudom javasolni, ennek is van ingyenes verziója. A gond csak az, hogy a ZA nem ismeri az Avast!-ot. Ettől függetlenül én is ezt a kombinációt használom, de eddig még semmi gixer nem történt. A licenszes verziójú ZonaAlarm rendelkezik beépített vírusirtóval is, plusz, lehet mellette használni mást is (Avast!-ot változatlanul nem) . Ez a legzsírabb védelmi program véleményem szerint.

Előzmény: r0nan (104)
r0nan Creative Commons License 2006.08.23 0 0 104
helló mindenkinek!
egy pár napja láttam, h a modemem nagyon dolgozik és elkezdtem nézelődni, h mi lehet a gond! aztán megnéztem az AVAST rezidensében, h mi dolgozik ez ennyire és látom h a gépem spam-ok sorozatát szórja szét a világhálón(óránként 1000et)! tud vki segíteni?
G-Za Creative Commons License 2006.07.21 0 0 103
Oppsz, kicsit kesze-kusza lett :). Bocsesz!
G-Za Creative Commons License 2006.07.21 0 0 102

Nesqq:

 

Üdv a klubban :-)!

Kínos. küzdöttem én is vele vagy 2 hétig.

 

Ébn is elég sokáig vacakoltam vele. Ha jól emlékszem, lehet a Norton AV szedte le, de az is csak úgy, hogy elvittem egy cimbihez a vinyómat.

Ha nem jól emlékszem, akkor manuálisan dúrtam le, de az tuti, hogy saját gépben nekem sem ment a dolog.

De, javaslom újratenni az oprendszert, az a biztos.

Előzmény: Törölt nick (99)
Diótörő Creative Commons License 2006.07.19 0 0 101
Sziasztok ! Ma akartam levelet írni és az Outlook Express-ben a betűket valami elállította.Az eddigi-azt hiszem-aerial talán 6-os helyett csak 8-as van és nem tudom visszaállítani, mert egyszerűen a 8-asnál kisebb nincs,pedig 4 éven keresztül volt.Tudtok segíteni,hogy hol tudom visszaállítani az alap betűformátumot?Kösz előre is,mert tök hülye vagyok a géphez:-((
Eaglet Creative Commons License 2006.07.19 0 0 100

Tegnap telepített AntiVir Guard virusirtom a Worm nevü virusba botlot ami számomra új virus. Mit tehetett eddig a gépemmel ? Töröltettem a kétszer megjelenő virust.

Mi a véleményetek az AntiVir Guard-ról ? 

Törölt nick Creative Commons License 2006.06.30 0 0 99

Sziasztok!

 

Kaptam valami férget, amely a következő fájlokat tette a windows/system32 mappába:

ismon.exe

ishost.exe

issearch.exe

 

Kitörölni nem lehet őket, még a feladatkezelővel sem, folyton újra megjelennek.

Időnként bejelez a NOD32, hogy karanténba tette a ixt0.dll (vagy ixt1. dll vagy itx2.dll...) fájt, amit az ishost.exe ügyeskedett a gépre.

 

Nem írtja sem az adAware, sem a Spybot, sem a NOD - bár ez utóbbi fentiek szerint a működését némileg blokkolja.

 

Miféle vírus ez, és mit tudnék tenni?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!