Keresés

Részletes keresés

Banan Creative Commons License 1999.02.04 0 0 70
Nos, en egy eleg sertodos banan tudok lenni akkor, ha joindulatuan kerdezek/mondok valamit vkitol/vkinek, es az (talan onmagat vedve) kardot rant es tovig belemdofi. Meg akkor is, ha olyasmiert vadolnak, amihez tenyszeruen nincs sok kozom. Jo haragtarto voltam, de ra kellett jonnom, hogy a sertodos allapot nalam is sok energiat felemeszt...
Inkabb jol korbejarva megbeszelek mindent es elkerulom, ha sikerul
maci Creative Commons License 1999.02.04 0 0 69
Utálom a sértődékenyeket!
Így kicsit magamamat is!
bcsi Creative Commons License 1999.02.04 0 0 68
Sértődékenység = önbizalomhiány
Később ha átgondolod az egészet, beismered hogy sokkal cikibb kibékülni. Mer' úgyis kifogsz...
fuh Creative Commons License 1999.01.31 0 0 67
Ha valaki azt állítja, hogy nálam sértődékenyebb, akkor már + is sértett.
Előzmény: kiscsillag (11)
DcsabaS_ Creative Commons License 1999.01.31 0 0 66
Huhhh. (Micsodatársaságba kerültem...)
Előzmény: másikegylány (61)
kiscsillag Creative Commons License 1999.01.22 0 0 65
Pudli!

Elsősorban - és főleg a sok vihart megélt topicom után - arra vagyok kíváncsi, hogy ebben a leszűkített netes kommunikációban hogy sértődözgetnek az emberek. (A barátom szerint én elég korrekt voltam...)

Ld. pl. Higany bolddal írt benyögését Rigolettának a Paraj-féle prostitúció-topicban!

Caveman Creative Commons License 1999.01.22 0 0 64
Bcsi.

Na erre sajnos tudnék válaszolni, de 1éb okok miatt nem akarok.

Caveman

bcsi Creative Commons License 1999.01.22 0 0 63
Cave
Igazad van. Mit gondolsz, miért nem hagyják az emberek hogy bizonyos szinten beléjük lássanak ?
Caveman Creative Commons License 1999.01.22 0 0 62
Kedves Másikegylány!

Hmmm.... ezeddigeszembesejutott...
Ui. szerintem mindennek van oka, csak a megtaláláshoz max. sokat kell keresni. Bár néha már meginog ez az állításom... :)

CaveMaN

másikegylány Creative Commons License 1999.01.22 0 0 61
CaveMan, bcsi,
köszi a törődést, de az van, hogy az a valami egy olyan tulajdonság, ami adott. Se ki-se be; van és kész. Indítékok? Nem én kértem, hogy ilyen legyek. Azt hiszem, vannak olyan paramétereink, amiktől nem tudunk szabadulni, legfeljebb megtanulunk vele együttélni. Hát ez is ilyen. Nincs hova mögénézni. Vagy...nem tudom, ki az a valaki, akit elővehetnék ezügyben: kuruzsló, fizikus vagy időutazó legyen? Foggalmam nincs...
Caveman Creative Commons License 1999.01.22 0 0 60
Kedves másikegylány!

Nem azért van, mert nem hagyod, hogy a dolgok mögé nézzenek? Tehát nem tudnak az indítékaidról?

Ne vedd sértésnek, de egy barátnőm is ebben a cipőben jár. Ugyanez a baja, de nála tudom, hogy nem hajlandó megnyílni, nem tudni az indítékairól, ergo elítélik amit csinál. Pedig ő nem úgy gondolja.

Caveman

bcsi Creative Commons License 1999.01.22 0 0 59
MÁSIKEGYLÁNY
Ne húzz olyan magas falat, amelyik mögé nem lehet egyből belátni.Van aki nem akar minden mögé nézni, és ezért csak az alapján ítél amit lát. Attól még nem vagy teljesen védtelen, hogy ha nem egy bunkerben élsz !
Még a szögesdrót, kínai, berlini falak se értek semmit
bcsi Creative Commons License 1999.01.22 0 0 58
NOS
Ha nem lehet vele kommunikálni, akkor miért próbálod meg? Lehet hogy csak Téged próbál kikészíteni, és élvezi azt, hogy bosszant.Okosabbnak hiszlek,van egy - két tippem, miként lehet saját kardjába dönteni az ilyen kekec darabokat.
másikegylány Creative Commons License 1999.01.21 0 0 57
Van valami, amivel naon mek bírnak bántani, ha monnyák rám. Talán azér is, mer igaz. De ami bánt, az az, hogy nem néznek a dolgok mögé, hogy mindez miért van, és asse, hogy van ennek jó oldala is. Én ezzel nem tudok mit kezdeni. Egy tulajdonság az tulajdonság, és nem csak jó vagy rossz lehet. X-ben jó, Y-ban rossz. De mér csak akkor szójják le, ha Y van?
Pudli Creative Commons License 1999.01.21 0 0 56
topic on!
kiscsillag! Szeretném, ha pontosítanád, mire is vagy kiváncsi! Sértődés úgy általában (a való életben), vagy itt a neten? Mert nálam a kettő különbözik. Nem hiszem, hogy a neten keresztül bárki meg tudna sérteni. Némely dolog persze fölbosszant - pl. rasszizmus, előitéletesség, üres fecsegések, anyázások... - de megpróbálok ilyenkor is lehetőleg udvarias lenni.

A való életben más a helyzet. Ott igenis nagyon meg tudok sértődni, bár ez nem is igazán jó szó erre, inkább azt mondanám, hogy nagyon meg lehet engem bántani. Legfőképpen azok tudnak megbántani, akik közel állnak a szívemhez. Olyasmivel, hogyha hazudnak nekem, becsapnak, vagy megaláznak. Az ilyesmit évekig nem tudom elfelejteni, megbocsájtani ugyan tudok, de a fájdalom megmarad.
topic off
írhatjátok megint a hülyeségeiteket!
remélem, lesz, aki megsértődik!

Feher Tigris Creative Commons License 1999.01.21 0 0 55
sziasztok,
azt nehezen tudod megtenni, hogy ne serts meg masokat. meg az illemszabalyok sem segitenek, mert ma mar azt se tartja be senki.
azon, hogy te ne sertodj meg, azon viszont lehet dolgozni. ha pedig mindenki eleri, hogy o nem sertodik meg, akkor magatol kihal a megsertes is.
hogy nem lehettetek ennyire sem okosak? (most, most: gyakorold a nemmegsertodest! :->>>)
Tigris
Nosferatu Creative Commons License 1999.01.21 0 0 54
bcsi!
És ha _nem_lehet_ vele kommunikálni???!!!
Hidd el, van olyan. :(
Tépem is a szám egy ilyennel az egyik topikban. Tudnám, mi a francnak. :(((
petya Creative Commons License 1999.01.21 0 0 53
Egy cimborám szokta volt mondogatni:

"Én nem haragszom, csak nem felejtek."

bcsi Creative Commons License 1999.01.20 0 0 52
Megedzett az élet, ezért bombabiztossá tettem magam.
Kicsinyes dolognak tartom mások megsértését, ezért nem is alkalmazom ezt a "trükköt". Sokan nagy varázslók, mert miután jól felhergelték a másikat, jót röhögnek a bosszantáson. De van aki csak azért sért meg, hogy lelépjen, vagy leléptessen.
Mint tudjuk, játék az élet..
Liam Creative Commons License 1999.01.20 0 0 51
Ha csak tudnád, bcsi, hogy mennyien nem hajlandók beszélni! Csak odavágják a bombát, aztán kapard össze magad. Ha tudod. Mert persze nekik van igazuk.
bcsi Creative Commons License 1999.01.20 0 0 50
Csak az sértődik meg, aki nem tud jól kommunikálni. Mert ha sikerül beszélgetéssel kőzős nevezőre jutni a partnerrel, egyszerűen megszűnik az ok. Igazam van?
kiscsillag Creative Commons License 1999.01.20 0 0 49
Ejnye, igazi hős! Elmartad körünkből Nosferatut! Midjárt megsértődök rád!
(És különben is, hogy jön ide Ventru?)
Ex-Ganjaman Creative Commons License 1999.01.20 0 0 48
Én megsértődtem heki-re mert még pontot se
adott a káromkodásomra. ;-)
punisher Creative Commons License 1999.01.20 0 0 47

Vagiztok itt a vampire live-s szövegekkel…
Gyenge ghulok vagytok
P
originalqszi Creative Commons License 1999.01.20 0 0 46
Kiscsillag én is állati sértődékeny vagyok, vérig tudok sértődni....DE sohasem mutatom ki:DDDD a legjobban persze az én kiscsillagom tud megsérteni, de neki sem mutatom ki, hanem inkább agyoncsókolom igazi IRL csókokkal:DDDDDD))))
Mason Creative Commons License 1999.01.20 0 0 45
Jó magam - hasonlóan McAl barátomhoz - a szókimondók táborát szaporítom. Ennek okán én sem tartozhatok a sértődékenyek közé. Ez eddig működött is, bár most mintha meginogna. Lehet, hogy aludnom kéne rá egyet ? :-)
Nosferatu Creative Commons License 1999.01.20 0 0 44
Hogy ez a kis elhízott antropomorf palotapincsi okosabb lenne Nálam???!!!

(Nosferatu orrát felhúzva távozik)
Törölt nick Creative Commons License 1999.01.20 0 0 43
kiscsillag,
1. én nem sértődök, inkább provokálok,
2. ha a témában a pótvámpírt akarod tesztelni, egyszerően szólítsd Ventrunak, vagy említsd meg, hogy a gargoylok okosabbak náluk
Nosferatu Creative Commons License 1999.01.20 0 0 42
Kiscsillag! Én nagyon gyakran nem elôre megfontolt szándékkal hanyagolom az alvást vizsga elôtt, hanem a magas katekolaminszint nem hagy békén.
Meg gondolom, sok más sorstárs is így van vele.
Fujjj, vizsgák. :(((
Para Creative Commons License 1999.01.20 0 0 41
kiscsillag,
Igazad van. Lefekszem aludni. Álmomban színes virtuális tájakon járok majd, ahol minden vizsga ötösre sikerül. És akkor, egy barackfa árnyékában találkozom kiscsillaggal, Nosferatuval és Lorával. Valaki elövesz egy üveg ezerjót, leülünk a fa mellé a fübe és vidáman megisszuk.

A jókedv legyen veletek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!