Keresés

Részletes keresés

bluebalu Creative Commons License 8 órája 0 0 24975

Hihetetlen történet, azóta is eszembe jutott h vajon mi lehet veletek, és a születendő gyermek mikor fog születni, meg fog születni végül...? Együttérzésem, kitartás...

Előzmény: donnaquijote (24974)
donnaquijote Creative Commons License 1 napja 0 0 24974

Szóval agyament hölgy gondnokká tétele torpedózva. Tulajdonképpen aláírta, hogy úgy hozza ki kimenőre a lányomat, hogy minden percben felügyel rá. 

Felhívtam a figyelmet, hogy ez kissé csorbát szenvedett, majd megkérdeztem az orvosát, hogy vajon vizsgálják-e a kijelölt gondnok alkalmasságát. 

Úgyhogy minden bizonnyal hivatásos gondnokot fogunk kapni. De hogy mi tart ilyen sokáig egy ilyen egyértelmű esetben, azt fel nem foghatom.

Előzmény: bluebalu (24963)
Elektrostressz Creative Commons License 6 napja 0 0 24973

Bizonyítékok ezrei közül egy, melyek rámutatnak az elektromos / mágneses terek és a depresszió összefüggésére. (mobiltelefon, mobil bázisállomás, utcai légvezetékek, wifi, számítógép és perifériái stb.)

Facebook poszt: https://www.facebook.com/EMRadiationResearchTrust/posts/1171405352886325

Publikáció kivonat: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26300312?dopt=Abstract

Angol-magyar fordító: https://translate.google.hu/#en/hu/

meredis Creative Commons License 2015.08.25 0 0 24972

remélem sikerül írnod.

Előzmény: Gyógyulgatok (24971)
Gyógyulgatok Creative Commons License 2015.08.25 0 0 24971

csinálj egy új mailcímet, amit majd kitörölsz, vagy tedd egy napig láthatóvá tagok részére aztán majd elrejted

Előzmény: Gyógyulgatok (24970)
Gyógyulgatok Creative Commons License 2015.08.25 0 0 24970

csak a gmail oldalt hozza be, semmi mást...

Előzmény: meredis (24969)
meredis Creative Commons License 2015.08.25 0 0 24969

szia. a weboldalra kattintva írhatsz nekem.

Előzmény: Gyógyulgatok (24968)
Gyógyulgatok Creative Commons License 2015.08.24 0 0 24968

persze, de beszélhetünk itt is....a többieknek is tanulságos lehet, de ha megadsz egy címet, vagy publikussá teszed a tiedet a beállításokban akkor tudok neked írni.

Előzmény: meredis (24967)
meredis Creative Commons License 2015.08.24 0 0 24967

szia gkondor!

hasonló helyzetben vagyok. szívesen beszélgetek Veled. próbáltam a mail címedre írni, de nem lehet. privátban szeretnék beszélni Veled. megoldható?

Előzmény: gkondor (24965)
Gyógyulgatok Creative Commons License 2015.08.23 0 0 24966

Régen ezen a néven futottam...

:-)

Hozzászólást lehet valahogy törölni? Köszi

Elektrostressz Creative Commons License 2015.08.19 -2 1 24964

Kedves Fórumozó!

Figyelmébe szeretnék ajánlani egy a fő médiumokban ritkán felmerülő, mégis az emberi szervezet számára egyre nagyobb terhelést jelentő és elsősorban az idegrendszerre ható tényezőt:

az elektroszmogot.

Sajnos kevesen ismerhetik még az elektroszmog természetét, ezért engedje meg, hogy néhány mondatban kifejtsem ezt a jelenséget.

Az elektroszmog nem hókuszpókusz, nem hit kérdése, nem is összeesküvés-elmélet, hanem az egyik alapvető fizikai kölcsönhatás, az elektromágnesesség egy fajtája. Egész pontosan az elektromágneses spektrumnak egy bizonyos hullámhossztartományát nevezték el ezzel a valamelyest félreérthető kifejezéssel. 2 megjelenési formája tudományosabb megfogalmazásban az elektromos tér és az elektromágneses sugárzás. Tárgyiasult értelemben színtelen, szagtalan, tapinthatatlan, fénysebességgel terjedő fotonok sokasága, egy töltéssel rendelkező, energiát hordozó anyag. Jelenlétének megtapasztalására az embernek nem fejlődött ki érzékszerve.

Tartós, vagy magas elektroszmog 3 leggyakoribb előfordulása napjainkban:

1. Villamosenergia szállításában részt vevő kábelekből, vezetékekből kiszökő energia, úgymint

• utcai légvezetékek (kertvárosban)
  • föld alatt futó vezetékek (belvárosban, lakótelepen)
  • trafók, hosszabbítók, elosztók, lakóingatlan falaiban lévő vezetékek körüli terek.

2. Villamos hálózathoz (konnektorhoz) csatlakoztatott háztartási berendezések, műszaki, informatikai eszközök körüli elektromos tér és / vagy elektromágneses sugárzás. Forrásai például a

•  számítógép és perifériái
  • világító berendezések
  • mikrohullámú sütő
  • éjjeli óra stb.

3. Kábel nélkül információt szállító elektromágneses sugárzás, úgymint

•  mobil adótorony,
  • mobiltelefon,
  • DECT / vezeték nélküli telefon,
  • wifi, stb. körüli terek.

Az elektroszmog létezését önmagában még nem könyvelhetnénk el problémaként, sőt, épp ellenkezőleg. Ez az életünk, a biztonságunk, a kapcsolataink, a munkánk feltétele. Viszont ha ezzel párhuzamosan felvetjük azt a tényt, a valóságot, hogy az emberi test elektromosság alapján működik (lásd például orvosi vizsgáló módszerek: EKG, EEG, EMG), akkor érdekessé kezd válni a helyzet. Sejtjeink külső és belső felszíne között elektromos potenciálkülönbség mérhető, mely elektromos ingerre megváltozik, más szóval az emberi test az elektroszmogra reagál. Ezt elektrostressznek hívjuk. Tartós, vagy magas elektromágneses töltéssel rendelkező térben tartózkodva túláram keletkezik minden sejtünkben, melynek hatására az összes szerv és szervrendszer működésében zavarok léphetnek fel: idegrendszer, szívműködés, vérnyomás, emésztés, immunrendszer, sejtképződés stb.

FIGYELEM

• Az agy hatványozottan érzékeny az elektroszmogra.
  • Az agy irányítja az összes szervet, szervrendszert, emellett felelős a gondolat és a viselkedés minőségéért.
  • Bizonyított tények, hogy

az elektroszmog stresszhormonokat termel,
csökkenti a melatonin szintet,
csökkenti a kortizol szintet,
és a vér-agy-gát védekező funkciójának hatékonyságát.

Ezeket az információak hallva ijesztő, viszont napjainkban vitathatatlan tény, hogy elektroszmogra épül gazdaságunk és társadalmunk. A villamosenergiaipar, a telekommunikáció, mobilipar, az informatika, vagyis a világ legnagyobb iparágainak lobbijai, továbbá a fogyasztói pánik elkerülése, a gazdaság védelme miatt nem számíthatunk széleskörű felvilágosításra. Nem kapnak naprakész képzést ezzel kapcsolatban sem az orvosok, sem a villamosmérnökök, így egy-egy kivételtől eltekintve ők sem képesek megvédeni minket.

Jelentős előrelépés, hogy 2011-ben az Egészségügyi Világszervezet (WHO) az elektroszmog problémakörét a 2B kategóriába sorolta, ahol az azbeszt és a nikotin is található. Igaz, ennek ellenére a törvényi egészségügyi határértékeket tekintve semmi sem változott.

A fenti információk ismeretében megkérem gondolja át, hogy biztosan az-e az oka panaszainak, amit eddig hitt. Lelki problémák, öröklött hajlam, trauma, munkahelyi, párkapcsolati stressz stb.

Tartós, vagy magas elektroszmog leggyakoribb forrásai az utcai 400 Voltos légvezeték, nagyfeszültség, távvezeték, közlekedési eszközök felsővezetékei, trafó, mobil adótornyok, világító berendezések, elosztók, mobiltelefon, DECT / vezeték nélküli telefon, wifi, számítógép és perifériái.

Ha úgy érzi, hogy

• ž   szeretne számszerű adatot tudni arról, hogy pontosan mekkora mértékű és kiterjedésű elektroszmogban tölti idejét,
  • ž   szeretne fontos információkat, védekezési lehetőségeket megtudni a környezetében lévő elektroszmog kibocsátókról,
  • ž   kizárná az elektroszmogot, mint idegrendszerét terhelő esetleges okot,
  • ž   vagy ugyanezeket az információkat egy családtagja esetében szeretné megismerni,

az alábbi honlapon talál ehhez információkat.

Köszönöm figyelmét!

Magda Péter

Elektroszmog mérés, tanácsadás

E-mail: magda@elektrostressz.hu

Honlap: www.elektrostressz.hu

bluebalu Creative Commons License 2015.08.12 0 0 24963

hm,hm....nem semmi, még ilyet, azért még meg lehet lepni...hát nem látták a kinevezők h a gondnok nem gondnok, hanem maga is elég gázos...ha pszichiátriai eset, akkor elvileg kezelik és nem lehetne gondnok v ha bent úgy látják h nem jöhet ki akkor a gondnok mondhat amit akar...erőt, kitartást....mit kell kiállni egy szülőnek...mit...rámegy a szülő, rámegy a gyerek, közben elmúlik az élet...

Előzmény: donnaquijote (24962)
donnaquijote Creative Commons License 2015.08.05 0 0 24962

A legújabb fejleményünk ÓRIÁSI!

Úgy néz ki korlátozó gondnokság alá kerül a lányom, de így ő is beleszólhat, hogy ki legyen a gondnoka. Remek.

Talált is általa alkalmasnak tartott személyt - nyilván nem engem, mert tudja, hogy én kezeltetni fogom - aki hiszi, hogy a lányom nem beteg, csak mi bántjuk folyton, hiszi, hogy minden Isten üzenete, valamint "átlátja a dolgok érzelmi hátterét", stb. Pont ugyanolyan pszichiátriai eset. 

Ennek eredményeképpen az ő felelősségére időnként szabadnapot kap a lányom a zárt osztályról. Mókás.

Úgyhogy ma arra értem haza, hogy eléggé érthetetlen módon bent van a házban. Kulcs nélkül. Felfeszítette a keskeny pinceablakot, kissé megtördelte az ablakkeret fáját, majd bemászott. Ismét minden családtagnak áttúrta minden holmiját, felpakolt két nagy szatyrot, majd távozott. A pinceablakot nem tudom becsukni, úgyhogy az iménti felhőszakadás miatt úszik az egész. 

De ez a kisebbik probléma, ez csak a bosszúság.

Sokkal nagyobb tragédia, hogy 

a gondnok felelősségére kiengedik, de ő nem fog neki szót fogadni és elindul ismét lefelé, vagy felfelé, mert ha kijön, nem fog gyógyszert szedni, vagy nem megy vissza és ki tudja milyen bajba kerül ismét. Ha baja esik, akkor köszönöm szépen, hogy övé a felelősség............ szétrobbanok a tehetetlenségtől!

pierre elois Creative Commons License 2015.07.31 0 0 24961

Információim, tapasztalataim és véleményem alapján megírt összefoglalást olvashattok az elektromágnesességről és hatásairól a következő linken:

http://pierreelois.blogspot.hu/

bluebalu Creative Commons License 2015.07.15 0 0 24960

Kitartás, sok jókat neked is...

Előzmény: bipoláris zavarombam (24959)
bipoláris zavarombam Creative Commons License 2015.07.15 0 0 24959

Edesanyam eldugta a gyogyszereimet ......napi 1 szem pedig nem eleg az alvashoz,az egesz napos szorongas lekuzdesehez:(,az osszeszedettseghez.

Szerinte semmi bajom.... szerinte unatkozom!!!!!:(pedig elsorvadok.....csak  nem akarja eszrevenni...ma

nagyon nehez napom van....

ugyintezes....allas kereses...

felek elore...lehet a dokinal kezdek de kizart dolognak tartom ,hogy felirja....

De megprobalom....

Kitartast es szep napot mindenkinek!

jomahart Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24958

Nincs mit. Ahogy mondod, a számítógép és perifériái mellett töltött időnek durva ára van.

Előzmény: bluebalu (24957)
bluebalu Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24957

köszi hálásan, én is érzem, mert relatíve sokat gépezek h szívja el az energiát illetve durván fárasztja a szemet, a szememet

Előzmény: jomahart (24955)
jomahart Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24956

A folyamatos okostelefon-használat neurológiai betegségeket okoz, mondja a tudós:

http://www.naturalnews.com/050368_smartphone_dangers_chronic_pain_occipital_nerves.html

Pont most akadtam rá. Kezdetnek lehet, hogy jó olvasmány a lányodnak. Nem baj ha nem hiszi. Ismerje az információt és ha eljön az idő összerakja a saját életével.

Előzmény: bluebalu (24943)
jomahart Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24955

Megvan, menni fog arra az e-mail-re.

Valószínűleg ide is fel fogom tenni, de ha valaki 1-2 év múlva már nem olvassa a fórumot csak most, az írjon arról az e-mail-ről, amit nézni fog később. Tárgyban elég, hogy "mániás depresszió" és menni fog az olvasmány.

Előzmény: bluebalu (24954)
bluebalu Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24954

írtam

Előzmény: bluebalu (24953)
bluebalu Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24953

akkor írok emailt, ne te keresgess, hálás kösz...

Előzmény: jomahart (24951)
jomahart Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24952

Vannak mértékei, hogy mi lenne szükséges. Ha a valóságot írnám egy az egyben, valószínűleg nagyon megbüntetnének, vagy rosszabb. Ezt az egyet szeretném elkerülni, de erre majd jogász fog válaszolni én meg dönteni a szókimondásról.

Ahogy mondod, nagyon valószínű, hogy senkit sem fog érdekelni. Beletett munkától is függ ez egyébként. Ha kutyát nem érdekli, akkor magamnak és környezetemnek sok szempontból segíteni fog. A családomat is szeretném megvédeni ..

Előzmény: cyanne (24950)
jomahart Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24951

Megtalálom remélem az e-mail-edet.

Teljesen más lesz ez. Az lesz a célja, hogy elhiggyük a súlyát a problémának .. Menni fog.

Előzmény: bluebalu (24948)
cyanne Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24950

megértelek. remélem, elég lesz a számodra a tudat, hogy mindent megtettél, ami szerinted szükséges volt (akkor is, ha semmi hatása nem lesz az emberiségre). ezt most teljesen komolyan és jószándékkal írom.

Előzmény: jomahart (24949)
jomahart Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24949

Igen, meg van az okom, mégpedig az, hogy olyan összefüggésekbe avatott be az élet, amit nem tudok magamban tartani. Képtelen vagyok, szó szerint. Teljesen mindegy, hogy ki mit szól hozzá, muszáj megosztanom, mert nagyon csúnya dolgokat látok (és ez nem paranoia), másrészt magamnak is jót szeretnék, mert nem érzem jól magam addig, míg nem tudom érthetővé tenni, átadni.

Előzmény: cyanne (24946)
bluebalu Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24948

engem érdekelne, tudod a címem, ha más illetve több mint amit már küldtél (sztem igen) akkor küld el

Előzmény: jomahart (24947)
jomahart Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24947

Ha valakit érdekel a nem túl távoli jövőben elkészült írás a pc, wifi, mobil(net), utcai légvezetékek, mobil bázisállomások és társaik kegyetlenül egészségromboló és szándékosan eltussolt hatásairól, melyet más forrásból nem tudna meg, írjon egy e-mailt a vanazolikukacfreemail.hu -ra és elküldöm neki akár évek múlva is. Természetesen semmi más nem megy tőlem a megadott e-mail-re. Nem üzlet, információcsere!

Előzmény: jomahart (24945)
cyanne Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24946

akkor végre radikálisan lecsökken a Föld lakossága, és az alább ábrázolt boldog fekete fiatalembernek több esélye lesz arra, hogy nem hal éhen, mielőtt megéri a felnőttkort.

a technika fejlődését megállítani valóban lehetetlen feladat, de nyilván megvan az okod rá, hogy pont ezt választottad.

Előzmény: jomahart (24945)
jomahart Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24945

Akkor annyit fog szenvedni az életében, hogy várni fogja a halált. Ezt tudom nagyon szummázva mondani.

Cyanne, tudom. Írok hamarosan néhány gondolatot erről.

A helyzet az, hogy pontosan ezen gondolkodom kb 2 éve, mióta próbálok embereket felvilágosítani a témában. Kegyetlen és lehetetlennek tűnő feladat.

Azt látnotok kell, hogy ahhoz, hogy elhiggyen valaki egy ilyen információt, nagyon távoli és általa sosem hallott összefüggéseket kell megértenie. Ezt nem lehet 5 mondatban leírni, mert csak hülyét csinálok magamból, a beteg meg beteg marad. Ha elhitte, utána van esélye változtatni.

Folyamatban van egy komolyabb írás, ahol bemutatom ezt a jelenséget. 1-2 év is lehet, mire elkészül. Abban is próbálok majd reagálni az itt elhangzott problémákra, kérdésekre.

Előzmény: bluebalu (24943)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!