Keresés

Részletes keresés

boxerkutya Creative Commons License 2016.06.07 0 0 25011

Ha elolvasod, amit kértem megérted a helyzetet. Itt nem csak Esztó és Lakos van ahogy gondolod, világszerte meg van ez az ellentét. Engem 7 éve kezel Esztó ,nem gyógyultam meg ,de jól vagyok. Biztos hogy nem élnék ,ha nem találom meg őt. (időben).  Ezért tudom melyik oldalon az igazság,rengeteget tanultam a saját káromon is ,Esztótól is ,meg másoktól is. Nem bírom elviselni azt ,hogy nem akarják elfogadni a Krónikus Lyme létezését, a rengeteg pozitivitás ellenére sem. Több ezren járhatnak Esztóhoz és aki időben hozzá kerül az javul is , aki későn azon Ő sem tud segíteni , ennyin múlik az egész.

Előzmény: Törölt nick (25010)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.07 0 0 25010

Egyrészről nem védtem senkit... (Gondolom) Lakosnak is megvan a maga protokollja. Azért az fura, hogy az Esztó féle pozitivitást nem fogadják el a szakorvosok... Én mondjuk nem is sejtem miért, de biztos megvan az oka, attól függetlenül, hogy az valós vagy vélt alapokon nyugszik.. 

Előzmény: boxerkutya (25009)
boxerkutya Creative Commons License 2016.06.07 0 0 25009

A szerencsétlen Lakos András akit te védel az a felelős azért, hogy MO-on nem ismerik fel a krónikus Lyme-ot és mindenféle szindrómának diagnosztizálják. Ha elolvasnád ezt, akkor megértenéd http://www.lyme-kor.eoldal.hu/ ,de erre gondolom nem veszed a fáradságot, mert nem ezért vagy itt.

Előzmény: Törölt nick (25005)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.07 0 0 25008

" Tisztán látszik ,hogy te nem tisztességes szándékkal vagy itt. Undorító amit művelsz. "

Érdekes, pont ezt gondolom rólad.

"Pénzért minden meg lehet csinálni ?"

Ezt csak te tudhatod...

Előzmény: boxerkutya (25006)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.07 0 0 25007

,"mert ezekről a dolgokról egy semmit ne sejtő valódi idegrendszeri betegséggel küzdő beteg nem tud."

Milyen dolgokról nem kéne tudnom? 

Előzmény: boxerkutya (25006)
boxerkutya Creative Commons License 2016.06.07 0 0 25006

Igen tájékozott vagy ,ez  is azt bizonyítja, hogy nem most csöppentél ide ,mert ezekről a dolgokról egy semmit ne sejtő valódi idegrendszeri betegséggel küzdő beteg nem tud. Tisztán látszik ,hogy te nem tisztességes szándékkal vagy itt. Undorító amit művelsz. Pénzért minden meg lehet csinálni ?

Előzmény: Törölt nick (25005)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.07 0 0 25005

Nézd, van akikkel beszélgetek, van ahová meg csak beírok. Ezért vannak a fórumok. Nem? DE! Millió ember van itt, aki nem hét, hanem 27 topikban van jelen. Neked ez a Lakos a mániád?

Mit ártott neked az a "szerencsétlen" ember? Akit lepasszol, úgyis az Esztónál köt ki, nem? Márpedig, zömét lepasszolja, már fórumokon.

Előzmény: boxerkutya (25004)
boxerkutya Creative Commons License 2016.06.07 0 0 25004

Hét topikon vagy jelen jelenleg ,magyarázd meg a beteg embereknek miért csinálod ! Egyszer el jön az igazság, hiába erőlködtök és nagyot fogtok bukni, akik ebbe benne vagytok.

Előzmény: boxerkutya (25003)
boxerkutya Creative Commons License 2016.06.07 0 0 25003

Zavarodj meg Lakossal és társaival együtt, akik pénzelnek, hogy itt lopd a napot . Egy  normális ember úgyis látja mit művelsz te itt.

Előzmény: Törölt nick (25002)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.07 0 0 25002

"Nagyon  sok időd van neked , hogy egyszerre több topikon is folyamatosan jelen vagy és osztod az észt"

Közöd hozzá?

Egyébként, tilos? ;)

Az egyébként, meglehetősen elgondolkodtató lehetne mások számára is, ha nagyjából rájönnének arra, hogy lyme-ból "felgyógyult ember" (rajtad kívül), nemigen van, itt a fórumon... Ahogy olvasgatja az ember, évek óta szedik nagy dózisban a különféle antibiotikumokat, de szignifikáns hatást egyik sem ér el vele, sőt, gyakoriak az életminőségben beálló negatív folyamatok... Ez vajon miből adódhat, szerinted? 

Előzmény: boxerkutya (25000)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.07 0 0 25001

Én lennék a szélhámos? :)) Vicces gyerek vagy. :))

Előzmény: boxerkutya (25000)
boxerkutya Creative Commons License 2016.06.07 0 0 25000

Honnan vagy ennyire informált ?Nagyon  sok időd van neked , hogy egyszerre több topikon is folyamatosan jelen vagy és osztod az észt. A moderátorok remélem kitiltanak innen is hamarosan te szélhámos.

Előzmény: Törölt nick (24999)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.07 0 0 24999

B+, :)))))))) : )))))))))))))))))) :)))))))))))))))) NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!! FÁÁÁJJJJJJJ!!!!

Idézzzzzzz csak egy hozzászólásomat, ahol megemlítem az általad említettet, vagy olyan hsz-mat, ahol lyme vizsgálatra buzdítok bárkit... Én csak olvastam olyan hsz-okat, - akár olyan betegektől is, akik azóta meghaltak -, hogy először istenítették az általad reklámozott "szakembert", majd pár év múltával a pokolba küldtek, hogy elvégeztetted velük ezeket a procedurákat, mert a betegségükön nem segített, viszont a "kezelés" alatt az életminőségük jelentősen megromlott...

Előzmény: boxerkutya (24998)
boxerkutya Creative Commons License 2016.06.07 0 0 24998

Te meg ott vagy minden oldalon,de minek, mert csak okoskodsz, közben meg semmi bajod. Lakos megbízottja vagy tudom. Hány álneved van még ?

Előzmény: Törölt nick (24997)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.06 0 0 24997

Perszd csak az eszto meg te ertesz hozza ez evidens...  :))))

Egyebkent, akkora baromsagokat irsz neha a folyamatos kisebb baromsagok

mellett, hogy sikitva rohogunk...:))))

Előzmény: boxerkutya (24996)
boxerkutya Creative Commons License 2016.06.06 0 0 24996

Nem ,de nem is hozzád szóltam . Nem értesz hozzá ,mint ahogy az orvosok többsége  sem sajnálom ! Olvass utána egy kicsit !

Előzmény: Törölt nick (24995)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.06 0 0 24995

b+ a te betegsegeden kivul, tudsz meg egy olyat mondani, ami szerinted  nem lime? :))))))

Előzmény: boxerkutya (24994)
boxerkutya Creative Commons License 2016.06.06 0 0 24994

A depresszió oka ,nem a stressz hanem a borrelia baktérium. A gyógyszer rá duomox 1000mg-os 2x2 legalább 2 hétig utána ceroxim 500mg-os 2x1 6-hétig. Akinek kell orvost is ajánlok,de a lényeg a gyógyszerekben van !http://www.lyme-kor.eoldal.hu/cikkek/a-lyme-korrol/tunetellenorzo-lista.html

dnad Creative Commons License 2016.06.05 0 0 24993

Sziasztok, ugye azt tudjátok, hogy idehaza az egészségügyben szinte az összes borderline beteget bipolárisnak diagnosztizálják? Max mellékdiagnózisban említik meg a b-cluster személyiségzavart. Hogy miért? Egyszerű finanszírozási okok miatt, mert így kapnak pénzt a kórházak. Döbbenetes. Szóval akit mániás depresszióval diagnosztizáltak, az messze nem biztos hogy tényleg az...

annamari073 Creative Commons License 2016.05.15 0 0 24992

Szia Huzoro!

Mit értesz azon, hogy szeretnél "hivatalosan" is depis lenni? A depressziónak többféle fokozata van, enyhétől egészen a súlyos depresszióig, amikor már hallucinál is az illető. Ha még bírod magad tartani, akkor esetleg az enyhébb vagy talán a közepes depresszióig jutottál el. Miben nyilvánul meg a Tiéd?

Előzmény: huzoro (24981)
annamari073 Creative Commons License 2016.05.15 0 0 24991

Szia Pachabar!

Jómagam enyhe mániás-depressziós vagyok, ultrarapid lefolyású, és én is kapok gyógyszeres kezelést. Olvasva a Te gyógyszereidet és az adagolást, elég sokfélét és elég nagy mennyiséget szedsz. Nem akarok felülbírálni senkit sem, de véleményem szerint ez túl nagy dózis és túl sok. Nekem is írtak fel Rivotrilt - 0.5 mg-ost -, de csak akkor vettem be, amikor nagyon muszájnak éreztem. Tehát nem rendszeresen és nem minden áldott nap. Emellett még Convulex Retardot szedek.

Ugyanígy feleslegesnek érzem, hogy altatót kapj a Rivotril meg Tegretol mellé, mivel mindkettőnek van nyugtató-altató hatása is. Nem lehetne ezekből a gyógyszerekből elhagyni? Nekem egy közeli rokonom kórházban is volt pszichotikus mániás-depresszióval, de ő sem szed ennyifélét és ekkora adagot, mint amennyit Te. 

Előzmény: pachabar (24984)
donnaquijote Creative Commons License 2016.05.11 0 0 24990

Sok kitartást neked!

Örülök, hogy egyáltalán hallhatok olyanról, aki visszajött Csodaországból. 

donnaquijote Creative Commons License 2016.05.11 0 0 24989

bocsi, nagyon el vagyok úszva. 

Válaszoltam. 

Majd igyekszem gyakrabban ránézni arra a címre is. 

Előzmény: bluebalu (24988)
bluebalu Creative Commons License 2016.04.20 0 0 24988

elküldtem

Előzmény: donnaquijote (24983)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.17 0 0 24987

Én csak rivot szedtem 1mg/nap, de az elején az is elintézett. Eredetileg nekem is nagyobb dózis  van felírva, de mikor az először bevettem és dolgozni kellett, akkor paff lettem. Szóval én önkényesen kisebb adagot szedtem, és most nem

is fokozatosan álltam le, hanem egyik napról a másikra. A végén nekem sem hatott az 1 mg, bőven bejött volna már a 2mg, de utánaolvastam, hogy nagy az alzhaimer kockázat növekedése, így inkább abbahagyom, akármannyire is szar most. Ismertem bipoláris d. beteget, ő kapott litiumot is. 

Előzmény: pachabar (24986)
pachabar Creative Commons License 2016.04.17 0 0 24986

Tavaly ilyenkor még csak 1.5 mg-ot szedtem. Azóta fokozatosan növelni kellett az adagot a tolerancia kialakulása miatt. Természetesen csak tiszta pillanataim vannak :) 

Előzmény: Törölt nick (24985)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.17 0 0 24985

Napi 6mg rivo? Az igen! Van egyáltalán tiszta pillanatod?

pachabar Creative Commons License 2016.04.16 0 0 24984

Sziasztok!

Szeretném megosztani veletek életem egy olyan részét, amire nem vagyok büszke, sőt kifejezetten szégyellem magam emiatt.

32 éves férfi vagyok. Alkoholista családban nőttem fel egy vidéki városban, az érettségi megszerzése után azonnal leléptem otthonról, Budapestre költöztem. Már ebben az időben is depresszióval küzdöttem, melynek hatására belekezdtem az önpusztító életvitelbe.

12 évig fogyasztottam különböző kábítószereket: marihuána, ecstasy, speed, LSD, kokain, ketamin, később különböző designer drogok. Eredmény: totális személyiség torzulás, barátoktól való elfordulás, pánikrohamok.

Tavaly márciusban döntöttem úgy, hogy felhagyok ezzel az életvitellel. Pszichoterapeutához fordultam, aki bipoláris zavart diagnosztizált nálam. Azóta havonta egyszer találkozunk, emellett elkezdtem a gyógyszeres kezelést is. Teljesen felhagytam a szerekkel, 13 hónapja tiszta vagyok.

Happy end, ugye? Korántsem. A drogfüggőséget gyógyszerfüggőség váltotta fel, és mivel az orvostudomány jelenlegi állása szerint a bipoláris zavar nem gyógyítható, nagy valószínűséggel ez életem végéig el fog kísérni.

Jelenleg az alábbi gyógyszereket szedem:
Rivotril - 6 mg (nyugtató)
Tegretol - 200 mg (antiepileptikum)
Cymbalta - 60 mg (antidepresszáns)
Tiapridal - 100 mg (antipszichotikum)
Zopigen - 7.5 mg (altató)

A mániás és depresszív fázisok megszűntek, nyugodt vagyok, toleráns a környezetemmel. Önértékelési zavarok továbbra is megmaradtak, ezen a jövőben csoportos foglalkozásokon való részvétellel igyekszem majd változtatni.

Jelenleg itt tartok, meglátjuk, hogy mit hoz majd a jövő...

donnaquijote Creative Commons License 2016.04.14 0 0 24983

küldd el még egyszer 

Előzmény: bluebalu (24982)
bluebalu Creative Commons License 2016.03.27 0 0 24982

írtam az emailre Rita, amin leveleztünk, de visszajött nézd majd meg esetleg v írj az enyémre, ha ezt látod és elküldöm újra....

Előzmény: donnaquijote (24977)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!