Keresés

Részletes keresés

pierre elois Creative Commons License 3 napja 0 0 24961

Információim, tapasztalataim és véleményem alapján megírt összefoglalást olvashattok az elektromágnesességről és hatásairól a következő linken:

http://pierreelois.blogspot.hu/

bluebalu Creative Commons License 2015.07.15 0 0 24960

Kitartás, sok jókat neked is...

Előzmény: bipoláris zavarombam (24959)
bipoláris zavarombam Creative Commons License 2015.07.15 0 0 24959

Edesanyam eldugta a gyogyszereimet ......napi 1 szem pedig nem eleg az alvashoz,az egesz napos szorongas lekuzdesehez:(,az osszeszedettseghez.

Szerinte semmi bajom.... szerinte unatkozom!!!!!:(pedig elsorvadok.....csak  nem akarja eszrevenni...ma

nagyon nehez napom van....

ugyintezes....allas kereses...

felek elore...lehet a dokinal kezdek de kizart dolognak tartom ,hogy felirja....

De megprobalom....

Kitartast es szep napot mindenkinek!

jomahart Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24958

Nincs mit. Ahogy mondod, a számítógép és perifériái mellett töltött időnek durva ára van.

Előzmény: bluebalu (24957)
bluebalu Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24957

köszi hálásan, én is érzem, mert relatíve sokat gépezek h szívja el az energiát illetve durván fárasztja a szemet, a szememet

Előzmény: jomahart (24955)
jomahart Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24956

A folyamatos okostelefon-használat neurológiai betegségeket okoz, mondja a tudós:

http://www.naturalnews.com/050368_smartphone_dangers_chronic_pain_occipital_nerves.html

Pont most akadtam rá. Kezdetnek lehet, hogy jó olvasmány a lányodnak. Nem baj ha nem hiszi. Ismerje az információt és ha eljön az idő összerakja a saját életével.

Előzmény: bluebalu (24943)
jomahart Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24955

Megvan, menni fog arra az e-mail-re.

Valószínűleg ide is fel fogom tenni, de ha valaki 1-2 év múlva már nem olvassa a fórumot csak most, az írjon arról az e-mail-ről, amit nézni fog később. Tárgyban elég, hogy "mániás depresszió" és menni fog az olvasmány.

Előzmény: bluebalu (24954)
bluebalu Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24954

írtam

Előzmény: bluebalu (24953)
bluebalu Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24953

akkor írok emailt, ne te keresgess, hálás kösz...

Előzmény: jomahart (24951)
jomahart Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24952

Vannak mértékei, hogy mi lenne szükséges. Ha a valóságot írnám egy az egyben, valószínűleg nagyon megbüntetnének, vagy rosszabb. Ezt az egyet szeretném elkerülni, de erre majd jogász fog válaszolni én meg dönteni a szókimondásról.

Ahogy mondod, nagyon valószínű, hogy senkit sem fog érdekelni. Beletett munkától is függ ez egyébként. Ha kutyát nem érdekli, akkor magamnak és környezetemnek sok szempontból segíteni fog. A családomat is szeretném megvédeni ..

Előzmény: cyanne (24950)
jomahart Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24951

Megtalálom remélem az e-mail-edet.

Teljesen más lesz ez. Az lesz a célja, hogy elhiggyük a súlyát a problémának .. Menni fog.

Előzmény: bluebalu (24948)
cyanne Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24950

megértelek. remélem, elég lesz a számodra a tudat, hogy mindent megtettél, ami szerinted szükséges volt (akkor is, ha semmi hatása nem lesz az emberiségre). ezt most teljesen komolyan és jószándékkal írom.

Előzmény: jomahart (24949)
jomahart Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24949

Igen, meg van az okom, mégpedig az, hogy olyan összefüggésekbe avatott be az élet, amit nem tudok magamban tartani. Képtelen vagyok, szó szerint. Teljesen mindegy, hogy ki mit szól hozzá, muszáj megosztanom, mert nagyon csúnya dolgokat látok (és ez nem paranoia), másrészt magamnak is jót szeretnék, mert nem érzem jól magam addig, míg nem tudom érthetővé tenni, átadni.

Előzmény: cyanne (24946)
bluebalu Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24948

engem érdekelne, tudod a címem, ha más illetve több mint amit már küldtél (sztem igen) akkor küld el

Előzmény: jomahart (24947)
jomahart Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24947

Ha valakit érdekel a nem túl távoli jövőben elkészült írás a pc, wifi, mobil(net), utcai légvezetékek, mobil bázisállomások és társaik kegyetlenül egészségromboló és szándékosan eltussolt hatásairól, melyet más forrásból nem tudna meg, írjon egy e-mailt a vanazolikukacfreemail.hu -ra és elküldöm neki akár évek múlva is. Természetesen semmi más nem megy tőlem a megadott e-mail-re. Nem üzlet, információcsere!

Előzmény: jomahart (24945)
cyanne Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24946

akkor végre radikálisan lecsökken a Föld lakossága, és az alább ábrázolt boldog fekete fiatalembernek több esélye lesz arra, hogy nem hal éhen, mielőtt megéri a felnőttkort.

a technika fejlődését megállítani valóban lehetetlen feladat, de nyilván megvan az okod rá, hogy pont ezt választottad.

Előzmény: jomahart (24945)
jomahart Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24945

Akkor annyit fog szenvedni az életében, hogy várni fogja a halált. Ezt tudom nagyon szummázva mondani.

Cyanne, tudom. Írok hamarosan néhány gondolatot erről.

A helyzet az, hogy pontosan ezen gondolkodom kb 2 éve, mióta próbálok embereket felvilágosítani a témában. Kegyetlen és lehetetlennek tűnő feladat.

Azt látnotok kell, hogy ahhoz, hogy elhiggyen valaki egy ilyen információt, nagyon távoli és általa sosem hallott összefüggéseket kell megértenie. Ezt nem lehet 5 mondatban leírni, mert csak hülyét csinálok magamból, a beteg meg beteg marad. Ha elhitte, utána van esélye változtatni.

Folyamatban van egy komolyabb írás, ahol bemutatom ezt a jelenséget. 1-2 év is lehet, mire elkészül. Abban is próbálok majd reagálni az itt elhangzott problémákra, kérdésekre.

Előzmény: bluebalu (24943)
cyanne Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24944

ne legyen rajta net??? de hát az a lényeg:)

Előzmény: bluebalu (24941)
bluebalu Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24943

de nem érdekli, meg se hallgatja, azt mondja nem baj, függő...gyakorlatilag ezzel kommunikálnak, ezen élnek, ezzel adnak jelet magukról az életbe...mindenki, szinte mindenki 20-tól lefelé, de följebb is....

Előzmény: jomahart (24942)
jomahart Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24942

Tudom, igazad van. Nem megoldásnak gondoltam a képet, csak betettem, mert a legpontosabban szól a máról és az elektromágnesesség, idegrendszer kapcsolatáról.

Olyan ez persze, mintha széllel szemben pisilnénk. Nem tudom, hogy reagáltam volna kamaszon olyan információra, ami miatt le kéne tennem a telefont. Pláne, hogy a világ, a haverok nem ebbe az irányba mennek ...

1-2 hét múlva írok bővebben. (Más dolgom van, azért nem is tudtam reagálni egy-egy posztotokra). A zenehallgatásra egyértelmű a megoldás. Repülési/repülőgép üzemmód. Telefonálni, netezni nem lehet ilyenkor, mivel nem kapcsolódik a telefon a bázisállomáshoz, viszont nem sugároz. A meggyőzés az egy másik kérdés persze. Vannak lesújtó kutatások erről, mondom.

Előzmény: bluebalu (24941)
bluebalu Creative Commons License 2015.07.13 0 0 24941

Az összes tinédzsernek ott a kezében, cipelik, mint egy táskát...akinél nincs arról talán azt is gondolják h nincs...hogy vegyük ki a kezéből...? elmúlt 18, hogy...? Rövid és hosszútávon...? Én igazat adok Neked és...? Mindenkinek, de tényleg ott a kezében, azon hallgatnak zenét, mindent, legalább net, meg zene ne lenne rajt, de van....

Előzmény: jomahart (24940)
jomahart Creative Commons License 2015.07.12 0 0 24940

jomahart Creative Commons License 2015.07.11 0 0 24939

Mai cikk arról, hogy a dohányzás elmezavart okozhat. ... más szóval nem a farok csóválja a kutyát, hanem az agy mérgezése miatt lesz depressziós, viselkedési problémás, valóságtól elszakadt az ember.

A dohányzás elmezavarokat okozhat

Eddig is tudták, hogy az elmebajosok többet dohányoznak, most fordítva is megvizsgálták. Tovább »

forrás: Index.hu

donnaquijote Creative Commons License 2015.07.07 0 0 24938

A várandóssága miatt csak ezt merik neki adni.

Kisebbik lányom 18 éves. Két tanéve van még a gimnáziumból.

Előzmény: cyanne (24937)
cyanne Creative Commons License 2015.07.07 0 0 24937

azt nem értem, miért nem tudnak neki olyan antipszichotikumot adni, ami használ, de ebben semmiféle tapasztalatom nincs, mivel sose voltam kórházban.

szerintem lásd be, hogy rajta nem tudsz segíteni, és magadra vigyázz, mert különben a kisebbik lányodra nem fogsz tudni. ő hány éves?

Előzmény: donnaquijote (24936)
donnaquijote Creative Commons License 2015.07.07 0 0 24936

Igen, tudom. Neked maximálisan igazad van, csak én keresek folyton valami kapaszkodót, egy hajszálat akár, amivel kimászhatna.

Még van dolgom, nem omolhatok össze.

Előzmény: cyanne (24935)
cyanne Creative Commons License 2015.07.07 0 0 24935

nade mit? hogy ezek nem normális dolgok? szerintem nem az a baj, ha az embernek érdekes gondolatai vannak, hanem az, ha közben figyelmen kívül hagyja az ún. sivár valóságot:)

veheti ő nyugodtan jelnek a Párizst, nem árt vele senkinek, csak éppen egy konkrét álláskeresésnél (tudom, errő szó nincs) ne vegye biztosra, hogy megkapja, mert a cég központja pont Párizsban van stb.

írtam már, hogy nagy irodalma van a témának, sok-sok rosszul végződő (ámde igen érdekes, bár ez megítélés kérdése, szerintem nem éri meg) élet, de ez kit érdekel, amikor éppen ő a világ ura?!

ha lenne erőm hozzá, kiraknám az utcára, csináljon, amit akar.

felnőtt, nem is annyira fiatal már, tartsa el magát. a gyereket meg adja állami gondozásba, ha nem tudja nevelni.

és a helyedben feltétlenül keresnék magamnak (azaz nem neki!) vmi segítő szakembert, mielőtt összeomlasz.

Előzmény: donnaquijote (24934)
donnaquijote Creative Commons License 2015.07.07 0 0 24934

Talán elhinné valakitől, aki hasonló cipőben jár? (Tudom, hogy az is csak akkor lehetséges, amikor lecseng.)

Nagyon kár. Milyen élete lesz vajon?! :((((

Előzmény: cyanne (24932)
bluebalu Creative Commons License 2015.07.07 0 0 24933

mániás kényszerképzetei vannak sajnos...nagy együttérzésem......szavakon túli....

Előzmény: donnaquijote (24931)
cyanne Creative Commons License 2015.07.07 0 0 24932

ez elég tipikus, én is ismerem ezeket:) mindenhol jelek vannak a jövőre nézve, és minden jó lesz, minden eleve el van rendelve stb.

kár, h ebbe még egy kis lény bele lesz keverve:(((

Előzmény: donnaquijote (24931)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!