Keresés

Részletes keresés

donnaquijote Creative Commons License 2016.04.14 0 0 24983

küldd el még egyszer 

 

Előzmény: bluebalu (24982)
bluebalu Creative Commons License 2016.03.27 0 0 24982

írtam az emailre Rita, amin leveleztünk, de visszajött nézd majd meg esetleg v írj az enyémre, ha ezt látod és elküldöm újra....

Előzmény: donnaquijote (24977)
huzoro Creative Commons License 2016.02.23 0 0 24981

Szeretnék én is "hivatalos" depis lenni, de vannak kötelezettségeim, így nem tehetem meg. Engem is nyomaszt az egyhangúság, - bár a munkám stresszes, de mindent egyhangúnak érzek. Ha egyedül élnék, meg sem mozdulnék. Rajtam nem látják mert összekapom magam, de bármit teszek, az csak erőlködés. Meddig lehet így élni és érdemes-e?

jomahart Creative Commons License 2015.10.16 0 0 24979

Sziasztok!

 

Az elektromágnesesség az idegrendszert károsítja leginkább.

 

Olvassatok néhány elképesztő információt a témában (légvezetékek-, mobiltelefon sugárzás, alvás közbeni helyzet stb.) a lenti link-re kattintva.

 

Amiket írok az avatatlan fül számára lehetnek durvák, hihetetlenek, tudományos szempontból pedig nem elismertek, vitatottak.

 

Mindenki eldönti mit hisz el.

 

Fel kell hívnom a figyelmeteket, hogy ezek az információk nem helyettesítenek orvosi ellátást.

 

http://pierreelois.blogspot.hu/

bluebalu Creative Commons License 2015.09.08 0 0 24978

hát......hm hm hm....nagyon bizarr és durván nehéz amit írtál, írsz....furcsa h a sors ennyire kemény veled, veletek...elgondolkodtató, h vajon miért, szerinted miért...? (leírhatod privátban is, tudsz írni nekem) egy külső ember nem fogja megoldani ezt az tuti, ha írsz esetleg leírom h én mit próbálnék....

Előzmény: donnaquijote (24976)
donnaquijote Creative Commons License 2015.09.07 0 0 24977

Ja, hozzátenném, hogy néhány hete meglátogatott egy kedves hölgy a helyi védőnői szolgálattól. Környezettanulmány. Mókás. 

Ma ismét felhívott, hogy érdeklődjön a fejleményekről. 

 

 

Előzmény: donnaquijote (24976)
donnaquijote Creative Commons License 2015.09.07 0 0 24976

Hihetetlen számomra is. 

 

Sajnos attól tartok, hogy a folytatás lesz katasztrófális. A baba december végére várható. 

Mostmár kísérő nélkül is kiengedik kimenőre, mert szerintük sokkal jobban van. Szerintem meg nem. Ilyenkor haza is látogat, majd öt perc alatt elkezd velem ordítozni, hogy a saját félelmeim miatt rátelepedtem és bezárattam, meg egyébként az új orvosa (aki engem életében nem látott - lévén, hogy megint új orvosa van, immáron három hónap alatt a negyedik) is azt mondta, hogy én vagyok a beteg. Mindezt szinte dühöngve. Utána el kellett mennem, valameddig elvittem kocsival, eszelősen őrjöngve szállt ki a kocsiból, rámcsapva az ajtót, hogy azt hittem beszakad, a környezetünkből mindenki odanézett. (Mondjuk ez pont nem érdekel, de nekem is akkor esett le, hogy ez mennyire drasztikus és feltűnő) 

Közben a pszichiáter engem kóstolgat, hogy NEKEM(???) mi a tervem, amikor megszületik a baba. 

Azt hittem, hogy nekik van tervük. :(

Aljas sunyi módon az én lelkiismeretemet bombázza, hogy "de mégiscsak az unokája". Nincs-e valaki a családban, aki elvállalja? Ráadásul úgy, hogy napi kapcsolatban legyen a babával az édesanyja. ???????????? Ezt hogy gondolják? Ki vállal el egy mániás depressziós nőt még puszta családszeretetből is. Az én rokonságomban nincs ilyen, azt tuti.  

 

Én úgy érzem, hogy felelősségteljesen döntöttem, amikor gyámhivataltól pszichiáterekig rohangáltam le és fel, hogy egyszerűen nem tudom elvállalni ezt a terhet már, sem idővel, sem energiával, sem anyagi lehetőségekkel, valamint a kisebbik lányom egészséges fejlődését is veszélyeztetem, ha ezt így hagyom tovább. 

 

Mivel a lányom lakcíme természetesen nálam van, ezért gondolom az unokámé is itt lesz automatikusan, ha akarom ha nem?

Lehetséges, hogy egyszerűen leteszik az ajtóban nálam? (természetesen képletesen)

 

Elmondtam, hogy szerintem akkor szabad a kórházi kezelés alól kivonni, amikor végre kialakul a betegségtudata, és azt mondja, hogy igen, beteg vagyok és hajlandó vagyok beszedni a gyógyszert, mivel másként akarok élni ezentúl. Egyéb esetben nem fogja itthon vagy bárhol máshol a gyógyszereit szedni és vége, visszaesik megint. Illetve most sincs a valóságban, de akkor még rosszabb lesz helyzet. Pszichiáter közölte, hogy ő ezzel nem ért egyet. Majdnem mondtam, hogy akkor vigye haza egy pár hétre és próbálja ki. Nem tudok rá reggeltől estig vigyázni, meg nem is hagyja. Gyűlöl, veszekszik, vádol, bánt. Iszonyatosan durván.

 

Ha megteszik, hogy hazaküldik hozzám, totálisan romba döntik az életünket, ami eddig is cérnaszálon lógott. 

Van még egy lányom, aki gimnazista. Ő nem számít? 

Előzmény: bluebalu (24975)
bluebalu Creative Commons License 2015.09.03 0 0 24975

Hihetetlen történet, azóta is eszembe jutott h vajon mi lehet veletek, és a születendő gyermek mikor fog születni, meg fog születni végül...? Együttérzésem, kitartás...

Előzmény: donnaquijote (24974)
donnaquijote Creative Commons License 2015.09.02 0 0 24974

Szóval agyament hölgy gondnokká tétele torpedózva. Tulajdonképpen aláírta, hogy úgy hozza ki kimenőre a lányomat, hogy minden percben felügyel rá. 

Felhívtam a figyelmet, hogy ez kissé csorbát szenvedett, majd megkérdeztem az orvosát, hogy vajon vizsgálják-e a kijelölt gondnok alkalmasságát. 

Úgyhogy minden bizonnyal hivatásos gondnokot fogunk kapni. De hogy mi tart ilyen sokáig egy ilyen egyértelmű esetben, azt fel nem foghatom.

 

Előzmény: bluebalu (24963)
meredis Creative Commons License 2015.08.25 0 0 24972

remélem sikerül írnod.

Előzmény: Gyógyulgatok (24971)
Gyógyulgatok Creative Commons License 2015.08.25 0 0 24971

csinálj egy új mailcímet, amit majd kitörölsz, vagy tedd egy napig láthatóvá tagok részére aztán majd elrejted

Előzmény: Gyógyulgatok (24970)
Gyógyulgatok Creative Commons License 2015.08.25 0 0 24970

csak a gmail oldalt hozza be, semmi mást...

Előzmény: meredis (24969)
meredis Creative Commons License 2015.08.25 0 0 24969

szia. a weboldalra kattintva írhatsz nekem.

Előzmény: Gyógyulgatok (24968)
Gyógyulgatok Creative Commons License 2015.08.24 0 0 24968

persze, de beszélhetünk itt is....a többieknek is tanulságos lehet, de ha megadsz egy címet, vagy publikussá teszed a tiedet a beállításokban akkor tudok neked írni.

Előzmény: meredis (24967)
meredis Creative Commons License 2015.08.24 0 0 24967

szia gkondor!

hasonló helyzetben vagyok. szívesen beszélgetek Veled. próbáltam a mail címedre írni, de nem lehet. privátban szeretnék beszélni Veled. megoldható?

Előzmény: gkondor (24965)
Gyógyulgatok Creative Commons License 2015.08.23 0 0 24966

Régen ezen a néven futottam...

 

:-)

 

Hozzászólást lehet valahogy törölni? Köszi

bluebalu Creative Commons License 2015.08.12 0 0 24963

hm,hm....nem semmi, még ilyet, azért még meg lehet lepni...hát nem látták a kinevezők h a gondnok nem gondnok, hanem maga is elég gázos...ha pszichiátriai eset, akkor elvileg kezelik és nem lehetne gondnok v ha bent úgy látják h nem jöhet ki akkor a gondnok mondhat amit akar...erőt, kitartást....mit kell kiállni egy szülőnek...mit...rámegy a szülő, rámegy a gyerek, közben elmúlik az élet...

Előzmény: donnaquijote (24962)
donnaquijote Creative Commons License 2015.08.05 0 0 24962

A legújabb fejleményünk ÓRIÁSI!

Úgy néz ki korlátozó gondnokság alá kerül a lányom, de így ő is beleszólhat, hogy ki legyen a gondnoka. Remek.

Talált is általa alkalmasnak tartott személyt - nyilván nem engem, mert tudja, hogy én kezeltetni fogom - aki hiszi, hogy a lányom nem beteg, csak mi bántjuk folyton, hiszi, hogy minden Isten üzenete, valamint "átlátja a dolgok érzelmi hátterét", stb. Pont ugyanolyan pszichiátriai eset. 

Ennek eredményeképpen az ő felelősségére időnként szabadnapot kap a lányom a zárt osztályról. Mókás.

Úgyhogy ma arra értem haza, hogy eléggé érthetetlen módon bent van a házban. Kulcs nélkül. Felfeszítette a keskeny pinceablakot, kissé megtördelte az ablakkeret fáját, majd bemászott. Ismét minden családtagnak áttúrta minden holmiját, felpakolt két nagy szatyrot, majd távozott. A pinceablakot nem tudom becsukni, úgyhogy az iménti felhőszakadás miatt úszik az egész. 

De ez a kisebbik probléma, ez csak a bosszúság.

 

Sokkal nagyobb tragédia, hogy 

a gondnok felelősségére kiengedik, de ő nem fog neki szót fogadni és elindul ismét lefelé, vagy felfelé, mert ha kijön, nem fog gyógyszert szedni, vagy nem megy vissza és ki tudja milyen bajba kerül ismét. Ha baja esik, akkor köszönöm szépen, hogy övé a felelősség............ szétrobbanok a tehetetlenségtől!

 

 

pierre elois Creative Commons License 2015.07.31 0 0 24961

Információim, tapasztalataim és véleményem alapján megírt összefoglalást olvashattok az elektromágnesességről és hatásairól a következő linken:

 

http://pierreelois.blogspot.hu/

bluebalu Creative Commons License 2015.07.15 0 0 24960

Kitartás, sok jókat neked is...

Előzmény: bipoláris zavarombam (24959)
bipoláris zavarombam Creative Commons License 2015.07.15 0 0 24959

Edesanyam eldugta a gyogyszereimet ......napi 1 szem pedig nem eleg az alvashoz,az egesz napos szorongas lekuzdesehez:(,az osszeszedettseghez.

Szerinte semmi bajom.... szerinte unatkozom!!!!!:(pedig elsorvadok.....csak  nem akarja eszrevenni...ma

 nagyon nehez napom van....

ugyintezes....allas kereses...

felek elore...lehet a dokinal kezdek de kizart dolognak tartom ,hogy felirja....

De megprobalom....

Kitartast es szep napot mindenkinek!

 

jomahart Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24958

Nincs mit. Ahogy mondod, a számítógép és perifériái mellett töltött időnek durva ára van.

Előzmény: bluebalu (24957)
bluebalu Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24957

köszi hálásan, én is érzem, mert relatíve sokat gépezek h szívja el az energiát illetve durván fárasztja a szemet, a szememet

Előzmény: jomahart (24955)
jomahart Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24956

A folyamatos okostelefon-használat neurológiai betegségeket okoz, mondja a tudós:

 

http://www.naturalnews.com/050368_smartphone_dangers_chronic_pain_occipital_nerves.html

 

Pont most akadtam rá. Kezdetnek lehet, hogy jó olvasmány a lányodnak. Nem baj ha nem hiszi. Ismerje az információt és ha eljön az idő összerakja a saját életével.

 

 

Előzmény: bluebalu (24943)
jomahart Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24955

Megvan, menni fog arra az e-mail-re.

 

Valószínűleg ide is fel fogom tenni, de ha valaki 1-2 év múlva már nem olvassa a fórumot csak most, az írjon arról az e-mail-ről, amit nézni fog később. Tárgyban elég, hogy "mániás depresszió" és menni fog az olvasmány.

Előzmény: bluebalu (24954)
bluebalu Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24954

írtam

Előzmény: bluebalu (24953)
bluebalu Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24953

akkor írok emailt, ne te keresgess, hálás kösz...

Előzmény: jomahart (24951)
jomahart Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24952

Vannak mértékei, hogy mi lenne szükséges. Ha a valóságot írnám egy az egyben, valószínűleg nagyon megbüntetnének, vagy rosszabb. Ezt az egyet szeretném elkerülni, de erre majd jogász fog válaszolni én meg dönteni a szókimondásról.

 

Ahogy mondod, nagyon valószínű, hogy senkit sem fog érdekelni. Beletett munkától is függ ez egyébként. Ha kutyát nem érdekli, akkor magamnak és környezetemnek sok szempontból segíteni fog. A családomat is szeretném megvédeni ..

Előzmény: cyanne (24950)
jomahart Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24951

Megtalálom remélem az e-mail-edet.

 

Teljesen más lesz ez. Az lesz a célja, hogy elhiggyük a súlyát a problémának .. Menni fog.

Előzmény: bluebalu (24948)
cyanne Creative Commons License 2015.07.14 0 0 24950

megértelek. remélem, elég lesz a számodra a tudat, hogy mindent megtettél, ami szerinted szükséges volt (akkor is, ha semmi hatása nem lesz az emberiségre). ezt most teljesen komolyan és jószándékkal írom.

Előzmény: jomahart (24949)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!