Keresés

Részletes keresés

rakotpityoka Creative Commons License 2010.10.04 0 0 75
sziasztok.remelem minel hamarabb valaszt kapok kerdeseimre .
1.julius vegen volt egy "felrelepesem" es megszeretnem kerdezni hogy hogyha en most tesztet csinaltatok akkor 100 szazalekra megtudom h hiv fertozott vagyoke?vagy meg varjak a tesztel? utana neztem a neten mindenhol mas mas idopontot ir.
a kiutesek viszketnek is?
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.28 0 0 74
Szívesen. :) A jó az lenne, ha mások is ennyire lelkiismeretesen foglalkoznának ezzel a kérdéssel, vagy egyáltalán tudnák, hogy miről van szó. De nem ez a jellemző sajnos.
Előzmény: lujiz2050 (73)
lujiz2050 Creative Commons License 2010.07.27 0 0 73
igen én is remélem,hiszen manapság oly egyszerűen alkalmazható akár egy terhességi gyorsteszt vagy egy vércukor-mérés amik tökéletesen megbízhatóak.
Pont ilyen tökéletes az ottohni AIDS teszt is,melynek óriási előnye többek közt az anonimítás.( egyedül otton,csak te és a teszt:)) )legalábbis szerintem.
amúgy köszi a pozitív választ:)
Előzmény: Törölt nick (72)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.27 0 0 72
Oké, akkor én tévedtem. :) Remélem, minél több helyre eljut az infó. Köszi ezúton is.
Előzmény: lujiz2050 (71)
lujiz2050 Creative Commons License 2010.07.27 0 0 71
nagyon megbízható,pontos adatok vannak róla.Elég uj a piacon ezért még sokan nem ismerik,de mint a terhességi gyorsteszt is gyakorlatilag 100%osan megbízható,úgy ez is.
Előzmény: Törölt nick (70)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.27 0 0 70
Nem próbáltam. Azt hallottam róla, hogy nem olyan megbízható, mint a szűrés.
Előzmény: lujiz2050 (69)
lujiz2050 Creative Commons License 2010.07.27 0 0 69
mármint ezt hogy érted?Próbáltad már?Vagy hallottál róla valamit,hogy nem jó?
Előzmény: Törölt nick (68)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.26 0 0 68
Semmire nem jó....
Előzmény: lujiz2050 (67)
lujiz2050 Creative Commons License 2010.07.24 0 0 67
otthoni aids tesztet próbáltad már?
Előzmény: retzius (65)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.04 0 0 66
Ha pesti vagy: Karolina úton ingyen anonim AIDS-szűrést végeznek. Gumi nélkül megdugni egy prostit, orosz rulett.
Előzmény: retzius (65)
retzius Creative Commons License 2010.06.28 0 0 65

Sziasztok!
Még ez év januárban megkeféltem gumi nélkül egy prostit,aki 5000 ft.-ért mindent vállalt.
Júniusban aggasztó,AIDS -re jellemző tüneteim jelentkeztek,de ELISA Biomerieux Ag-Ab teszt negatív lett.
Lehet,hogy direkt virus RNS-t kellene nézessek?Hol végeznek ilyet?
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.22 0 0 64
Bár már nem aktuális, azért írnék erre. Akkor nyugodhattál volna meg az eredmény tekintetében, ha az esemény után 6 héttel mész el szűrésre...
Előzmény: Mindbender (56)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.22 0 0 63
Nagyobb az esélye, hogy a Domesztosztól kapsz el valamit...
Előzmény: killerpicur (62)
killerpicur Creative Commons License 2010.06.09 0 0 62
Sziasztok.

A segítségeteket kérném.
A minap megálltam egy útszéli pillangónak.
Nem húztunk gumit, de nem is volt aktus, sem szaxi.
Csak kézzel oldotta meg a dolgot.
Bár nem volt róla papírja állította, hogy nincs semmi betegsége.

Én mégis félek hogy nem volt-e HIV fertőzött.

Egy ilyen dolog után el tudnám tőle kapni a vírust?
Sem testnedv sem nyál, semmi egyéb nem érintkezett, max az hogy izzadt a tenyere.
Ja utána, kb:15 perc otthon, megmostam magam domesztosszal.

Kérlek válaszoljatok minnél többen.

Köszönöm.
gyógynövény86 Creative Commons License 2010.06.02 0 0 61
Lapacho-hpv-re, aids-re.
pimpa1982 Creative Commons License 2010.03.31 0 0 60
most voltam hiv/aids negativ hál' Istennek
p1515 Creative Commons License 2010.03.03 0 0 59
Írtátok, h az állatokról nem terjed az AIDS (pontosabban a HIV) emberre. Ez vonatkozik arra is, ha például véletlenül az állat valamilyen szexuális nedve (ondó, hüvelyváladék) jut be az emberi szervezetbe? Tudom, hogy még a feltételezés is undorító, de ha sajnos megtörtént :(.
himerb Creative Commons License 2007.12.15 0 0 58

Sziasztok!

 

Hogyan lehet elmenni tesztre? Csak egy beutaló kell a körzeti orvostól? POntosan hová kell a vérmintát vinni? Előre is köszi!

 

 

Mindbender Creative Commons License 2007.04.30 0 0 57
bocs a sok elirasert, kapkodtam...
Mindbender Creative Commons License 2007.04.30 0 0 56
Sziasztok. nem reg volt egy kapcsolatom egy prostival (eletemben eloszor, de az is biztos, hogy utoljara) es bar az aktus ovszerrel tortent, az oralis resze nem.
Azota voltam tezsten ketszer. Eloszor 9 nappal a tortentek utan, utanna pedig 16,5 nappal kesobb. mindeketto negativ lett (p24es antigen teszteket vegeztek). Valamilyen szinteket hasonlitottak ossze, es mivel nem volt elteres, igy azt mondtak gyakorlatilag biztosra vehetem, hogy nem vagyok HIV fertozott, de szeretnem a ti velemenyeteket is kikerni, hatha van itt valaki aki jaratosabb nalam a temaban, mert a neten annyi mindent lehet mar olvasni a wondow periodokrol, hogy az eszem meg all, es nem tudom, hogy most akokr mi van. azt mondjak ez igy mar megbizhato, de vajon mennyire?
igazihos Creative Commons License 2007.04.18 0 0 55
SZerintem a legjobb, ha az ember elmegy vértadni. Ott úgyis szólnak, ha valami nem stimmel, viszont ha nincs semmi baj, segítettél egy másiknak.
Előzmény: pedro (1)
DROSERA Creative Commons License 2006.11.28 0 0 54
Azt én is tudom hogy kutyától meg macskától nem lehet elkapni!
Csak arra vagyok kíváncsi hogy sertéstől sem lehet elkapni?
Amúgy tényleg csak embereket támad meg?
awer09 Creative Commons License 2006.11.28 0 0 53
nem lehet. tuti.
Előzmény: DROSERA (51)
awer09 Creative Commons License 2006.11.28 0 0 52

Hetvenhet!

 

Az Országos Vérellátó Szolgálatnál illetve az AATSZ-nél is (karolina út mindkettő) harmadik vagy negyedik generációs tesztet használnak?

DROSERA Creative Commons License 2006.11.15 0 0 51

Kérlek nyugtassatok meg ,hogy állatoktól PL:kutya, macska, sertés-től nem lehet elkapni az aids-t.

Ugye az aids vagy másnéven hív az a éc vírus?

Válaszokat köszi!

 

 

Vlaszij Creative Commons License 2006.10.18 0 0 50

de tényleg.

nevetséges.

rozi_ Creative Commons License 2006.10.18 0 0 49

valóban érdemes lenne többféle óvszerrel próbálkozni, van is topic róla

itt

 

kiran rengeteget kísérletezett, és van egy jópár fajta, ami bővebb, nem olyan szoros, főleg a makk részén

Vlaszij Creative Commons License 2006.10.18 0 0 48

Barátom te beteg vagy.

de nem AIDS től. hanem elmebajtól.

 

esetleg próbálj ki többfajta óvszert.

és ilyen életvitel mellett hidd el nem az AIDS maga az ami téged veszélyeztet. van sok sok egyéb nemkívánatos dolog is. trippertől kezdve a akár a herpeszig. sztem használj csak óvszert.

és talán megpróbálhatnál ésszel élni..

Előzmény: Norby86 (46)
Gombócartúrné Creative Commons License 2006.10.18 0 0 47

Ha még kiskorú lennél, én azt mondanám, fordulj nevelési tanácsadóhoz.

Sok sikert a teszten!

Előzmény: Norby86 (46)
Norby86 Creative Commons License 2006.10.18 0 0 46
Rozi:te feltételezem lány vagy. Ne vedd sértésnek,de ha lány betömködne magába vattát és mondaná a fiu dugja be mit érezne a lány? Mert a fiunak tényleg rossz az óvszer,én már nem 1 szer próbáltam eleinte még éreztem is benne valamit. De eleve leszoritja a makkot,a tetején sem ficeg a bőr amikor van a dugás,igy mi ingereljen? Az hogy kibe huzom még a nő hüvelyének a belselyét sem igazán érzem,főleg ha egy nő már tág. Nemkell engem ezért leszollni hogy senki nem ismeri,szerintem itt nem egy fiu van aki semmit nem érez,ez nem hegyibeszéd.Akinek érzékeny a nemiszerve hamar felizgul annak lehet jó a gumi,de aki naponta többször is önkielégít meg már a makkot is rendszeresen birizgálja egy idő után nem annyira lessz érzékeny ott a bőr=gumiban sem lessz olyan érzékeny,sőt már az szinte olyan érzés mintha bent sem lenne a lány hüvelyébe. Ha egy rudra felhuznak egy rohadt szoros gumit akkor ne várja el az ember hogy mozogjon is benne a farok,max a nőnek legyen jo hogy valami kibe jár. Én továbbra is azt mondom ha ezentul valakivel lefekszem adjon biztos választ arra hogy nem aids-es,ha nemtud akkor rákérdezek hány fiuval volt,vagy szüz csajt választok. De amit utolsó napokban hallottam kicsit megnyugtatott,miszerint M.O-n alig párezer fertőzött él. Ezt kivetítve 10 millió lakosra nem sok az esély hogy elkapja az ember. De azért megfogom csináltatni a tesztet.
Előzmény: rozi_ (45)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!