Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

komanche 7 órája Creative Commons License 80186

Khmz. :-)

Nem az a gond, hogy a brenneke nem akasztja meg a beutaltat, hanem az, hogy elég furcsán nézhetnék ki motorozás közben egy vadászpuskával a hátamon. A gázpisztoly mégiscsak kulturáltabb, és könnyebben vihető. 

Előzmény: Gusutawa (80173)
Babfaló Béla 24 órája Creative Commons License 80185

Valószínű, hogy különbség lehet spiáter és spiáter között is. A hidegbarnító nem fogja be mindegyiket egyformán. Nekem pl. ez egész jól sikerült.

Előzmény: Gusutawa (80182)
glob1 27 órája Creative Commons License 80184

Köszi a segítséget,rá gyógyulok a keresőre!!!

Előzmény: Donci62 (80181)
Thomaster__ 27 órája Creative Commons License 80183

Ezt a minden fémre használható felületkezelést egy nyíregyházi fegyvermester végzi:

Botfalusi Tibor 06 20 3 807 661 (Természetesen a mester jóváhagyásával.)

És amit szerintem eddig kevesen tudtunk, nem csak fekete, hanem szürke, zöld, és homokszínű felületkezelést is tud készíteni. Viszont mindegyik felület matt, azaz szemcsés. Gondolom homokfúvással kezdődik a folyamat. És a lézergravírozott, nulla mélységű jelölések nyomtalanul eltűnnek.

Előzmény: Donci62 (80181)
Gusutawa 27 órája Creative Commons License 80182

Hidegbarnítópáccal minden további nélkül tudsz felületkezelni kisebb spiáter

alkatrészeket, pl : kakas, elsütőbillentyű, szánakasztó stb.

A nagyobb felületeknél nem ajánlott, mert foltosodik, és így nem esztétikus .

Előzmény: benedikhty (80180)
Donci62 28 órája Creative Commons License 80181

"Foszfátozással" nagyon szép és tartós felületkezelést lehet csinálni a spiáter fegyverekre, de elég drága (10000,- környéke)

Talán itt is volt róla szó, de a másik fegyveres fórumon biztosan.

Ha elég kitartóan használod a keresőt, rábukkanhatsz.

Ez is úgy készült, de már nincs meg a fegyvermester elérhetősége.

Előzmény: glob1 (80179)
benedikhty 28 órája Creative Commons License 80180

Semennyiért!

A spiátert nem lehet barnítani!

De olvass vissza egy évvel ezelőtt lerágott csont a téma!

Előzmény: glob1 (80179)
glob1 29 órája Creative Commons License 80179

T:  Urak. Fegyver barnítással kapcsolatban kellene infó,hogy fegyver mester mennyiért vállal RG-89 est.Előre is köszi a segítséget.

Real Putyur 1 napja Creative Commons License 80178
Real Putyur 2 napja Creative Commons License 80177

Nem panaszkodtam; elallnak azok itt a gyujtemenyben (van olyan is, ami 1999-ben jart le). Olyan sok helyet nem foglalnak... :-)

Tenyleg (ha mar igy vonalban vagyunk); keresek megvetelre olyan orosz (?) gyartmanyu toltenyt, amit Keseruek forgalmaztak, aztan kivontak a forgalombol. Gyujtemenybe kell, tehat a lenyeg a kartondoboz, ha nincs meg mind az 50 db. tolteny benne, az se baj. 

Előzmény: Na álljon meg a lóverseny (80176)
Donci62 2 napja Creative Commons License 80175

Mindenféle feltételezés nélkül (bár bármelyiknek lehetne akár alapja) önvédelemre csak üzletből és csak bontatlan gáztöltényt vennék.

Az sem garancia arra, hogy megfelelően volt tárolva, nem érte hullámzó hőhatás, vegyileg nem érintkezett semmivel, de a legnagyobb esély csak így van számomra arra, hogy a lehetőségekhez képest működik is.

Csak pl. írtam, hogy esetleg Én mennyit és miért adnék szóbanforgó töltényért pénzt.

Öntöltőhöz nekem is van többtucat különféle összegyűjtögetett gáztöltényem, de csak mint érdekesség.

"  (Lehet hogy 2 hetes a fegyver, es meg ki sem volt csomagolva.)  "

Szvsz akkor is csak jóindulattal és dísznek, gyűjteménybe (ha valaki számára van gyűjteményi értéke az ilyen hulladéknak) ér 10-12 ezret.

Szóval a 25 minden "körülmények között" még irányárnak is túlzás.:-)

Előzmény: Real Putyur (80174)
Real Putyur 2 napja Creative Commons License 80174

Szoval; Donci, neked meger 1500-at a 20 gaztolteny (amugy nem irja hogy bontott lenne, es ne is tetelezzuk fel rola, hogy valami lejart sz**t rak bele egy friss dobozba). Nekem meg semmit nem er, mert van itthon vagy 300 db. vegyes gaz es azokat se fogom elhasznalni soha. (Egy kedves forumtars tegnapelott egy fegyverhez felajanlott egy doboz gaztoltenyt ajandekba, azt sem fogadtam el.)

De! Ha valakinek epp most kell, es nincs joarasitott beszerzesi forrasa, akkor bizony 2500 alatt nem kapja meg... Ezert mondtam az otezret. 

A fegyverrol meg azt irja az elado hogy uj: ezert gondoltam hogy 10-15. A 10-12 kb. ugyanaz... (Lehet hogy 2 hetes a fegyver, es meg ki sem volt csomagolva.)

Azzal meg ugye mindenki tisztaban van, hogy se erre, se az EKOL-ra nem biznank az eletunket/testi epsegunket... :-)

Gusutawa 3 napja Creative Commons License 80173

De mivégre kell a puska mellé gázpityu ?

Ha a varacskos nem borul meg a brennekkétől, ráduplázol egy peppert ??

Előzmény: komanche (80166)
trakeszv6 3 napja Creative Commons License 80172

tudtommal csak a löfegyverre(vadász,önvédelmi )lehet kiváltani az EU-s utlevelet.

trakeszv6 3 napja Creative Commons License 80171

amelyik tetszik neked,mindkettö jó és teszi a dolgát(én alfát vennék)

Előzmény: bumburnyák krumplitpucol (80159)
trakeszv6 3 napja Creative Commons License 80170

nem irtam ,hogy én is kutyával sétálgatok,hanem egyedül megyek az utcán és megtámad egy kutya.akkor kitáraznék rajta.

kóbor állatról irtam.

1. ...a leirt szituációd szerint, ha pórázon van(elvileg,jogilag csak pórázon lehet sétáltatni a kutyát) akkor próbálnék minnél távolabb,messzebb kerülni a másik eb tulajdonostól inkább átmennék a tulsó utca oldalra ezzel is csökkenteni azt ,hogy a két kutya összeugorjon.

(mint kutyatulajdonos( majdnem eltaláltad,kaukázusi juhászkutyám van)én pórázon "sétáltatom" közterületen a kutyámat)

Előzmény: Popkornalma (80157)
Babfaló Béla 3 napja Creative Commons License 80169

Szerintem sehogy. Én úgy tudom, hogy engedély nélkül ott sem viselhető. A magyar viselési engedély csak Magyarország területén belül érvényes.

Babfaló Béla 3 napja Creative Commons License 80168

Ha valakinek van valamilyen infója ez ügyben, ne legyen rest visszatartani!

Inkább: ne legyen rest közölni. Nem ezt akartad írni?

Gusutawa 3 napja Creative Commons License 80167

Ürített GP, biztos kéz, + nagyon vékony flex korong, + finomreszelő, 2000 polírpapír

+ barnítópác....

Természetesen ha ez egy félmillás Ruger, vagy Taurus lenne, mondanám, hogy csak fegyvermester.....

Előzmény: Buga Jakab a nevem (80165)
komanche 3 napja Creative Commons License 80166

Üdvözletem!

Régebben feltettem egy kérdést, de nem jött válasz rá. Ha nem gond tennék még egy próbát. :-)

Gáz riasztó fegyvert, amire ki van váltva a viselési, milyen hivatalos úton tudom magammal vinni az EU-n belül? Konkrétan Romániára gondolok.

A vadászpuskáim nem okoznak gondot. Meghívólevéllel és az EU-s fegyverútlevéllel nem gond. Viszont azt hiszem, hogy az EU-s fegyverútlevélbe csak a vadászfegyvereket írathatom be, gázriasztót nem...

Ha valakinek van valamilyen infója ez ügyben, ne legyen rest visszatartani!

Köszönöm!

Buga Jakab a nevem 3 napja Creative Commons License 80165

Sziasztok daositani szeretném revolverem tudnátok tanácsot adni ezt hol tudom szakszerűen kivitelezni?Egy Record Chief fegyverről lenne szó. Jó lenne ha valaki meg tudná csinálni úgy hogy az később is eladható lehessen.Sziasztok

dvago 5 napja Creative Commons License 80164

Vagy ilyet :) 

Előzmény: Popkornalma (80161)
Gusutawa 5 napja Creative Commons License 80163

Aranypofa !!!Biztos tök jó fej!

Előzmény: Popkornalma (80161)
Gusutawa 5 napja Creative Commons License 80162

Mindkettő kiváló minőség, azonban a jelenleg forgalomban lévő Wadie patronokat nem nagyon

szeretik.

Értékállónak mindkettő nevezhető, csak éppen a fizetőképes kereslet hiányzik....

Üdv..

Előzmény: bumburnyák krumplitpucol (80159)
Popkornalma 5 napja Creative Commons License 80161

ESETLEG EGY ILYET? DOGTROLL!!:-)))

Előzmény: Gusutawa (80160)
Gusutawa 5 napja Creative Commons License 80160

Sétáláshoz próbáljátok az idomított vérmalacot.....

Ki tudja...hátha bejön...

bumburnyák krumplitpucol 5 napja Creative Commons License 80159

Jó estét kivánok a fórumozóknak!

Tanácsot szeretnék kérni Alfa és HW /acélos/ revolverek közül melyiket ajánlanátok?

Fontos a tartósság és megbízhatóság nem utolsó sorban az értékállóság.

Köszönöm a segítségeteket!

További jó időtöltést kívánok mindenkinek!

ballisztikus szakember 5 napja Creative Commons License 80158

Legyen csa neked is  bar ez kisse suttyos koszones .es te hogy szedned le a kutyadrol haver?

Előzmény: Popkornalma (80157)
Popkornalma 5 napja Creative Commons License 80157

Csá+!

Ha mondjuk egy kigyúrt kopasz kétajtós szekrény vezeti a pitbullját és az ráveti magát a németjuhidra akkor is kitárazol rajta??

1. A te kutyád hogy ne kapjon a gázból ezt hogy valósítod meg??

2. Az hogy ne kapjál két- három maflást a kigyúrt ruhásszekrénytől és hogy ne ő tárazzon ki rajtad hogy valósítod meg??

Előzmény: trakeszv6 (80156)
trakeszv6 5 napja Creative Commons License 80156

ha már kutyákról esett szó:

(engem ha meg akarna harapni(támadni) egy kóbor eb kitáraznák rajta)

veszett kutyára vajon ér valamit a gázp.??

(nem vagyok állatorvos de szerintem hasonló eset mint mikor bedrogozott ember ellen vetnénk be a gp.-t)