Keresés

Részletes keresés

Lakki Creative Commons License 1998.06.30 0 0 15
Még még!
Wágner úr Creative Commons License 1998.06.30 0 0 14
Na, hogy ne mondja senki, hogy félek, meg rejtegetem magam, akkor itt van nektek a nemWágneri nagypofám!
És most akkor jobb? Wágner úr akkor is tántorogni fog, amig tud, ha meg nem tud, akkor meg fex és úgy isz :))))
Acosh Creative Commons License 1998.06.30 0 0 13
Én tekknikai ok miatt nem adom az orcámat: nincs rólam szkennelt kép (amúgy se szokott elférni A0-tól kisebb méretben :-)
Az emilezéshez én is azé használom a yahoo-s cimet, mer a céges nem erre való :-(
Lakki Creative Commons License 1998.06.30 0 0 12
Jééééé :))
Zak Creative Commons License 1998.06.30 0 0 11

Tessék. Nem vagyok titkos objektum... :-)
Lakki Creative Commons License 1998.06.30 0 0 10
Lehet nem meri - meri kérdés is. Aki szépnek/helyesnek tartja magát, avagy éppen nem érdekli a külsője, az biztos meri.
Első bemutatkozáskor biztos nem lenne célszerű mutogatni magunkat, mert hát az ember hajlik arra, hogy külső alapján ítéljen, meg benyomást szerezzen. Sokkal jobb gondolatok alapján ítélni vagy 'ismerni' meg valakit. Asszem. Még akkor is ha hüléskedni jár ide. Vagy SÖRt inni pl.
aSk Creative Commons License 1998.06.30 0 0 8
Nos, valóban a hotmail és a freemail nem jelent semmit!

Engem nem zavar a szép arcom:

Maminti Creative Commons License 1998.06.30 0 0 7
Na várjunk csak! Azért mert hotméles címem van, nem az arctalanság homályába akarok sejtelmesen burkolózni, hanem a céges címemet nem akarom erre használni. Ettől függetlenül a hotméles címem él és virul és aki ír, annak válaszolok...

gwalker Creative Commons License 1998.06.30 0 0 6
Nem biztos hogy orulnetek :)))
Wágner úr Creative Commons License 1998.06.30 0 0 5
Nem "merés" kérdése ez, csak minek? Kiafrancot érdekli, hogy pld. én ki vagyok valójában? És ha megtudja, akkor ez miért lesz jobb neki?

Mellesleg sokan már személyesen is ismernek, de ettől nem hinném, hogy boldogabbak lettek volna :)))

Egyébként egyáltalán nem titkoltam, sőt valamikor nagyon régen leírtam - csak meg kell keresni itt a Törzsasztalon, méghozzá a legelején :)))

Viszont hadd maradjak meg Wágner úrnak, ha csak egy mód van rá, hukk, bocsánat! Egészségtekre!

aSk Creative Commons License 1998.06.30 0 0 4
Most ez meri vagy nem meri?
Mitől függ?
Fontos a hozzászólás, de az is fontos, hogy ki mondja.
Bár az arctalanság és a névtelenség varázsa sokakat elkápráztat. (Pl. akik "hetente" más néven publikálnak)
Szóval?
Vajk Creative Commons License 1998.06.30 0 0 3
Ez csak annak problema, aki nem magat irja be ide, es hulyelkedik szandekosan. Aki tobbe-kevesbe magabol ir, es nem abbol az emberbol, ami csak szeretne lenni, az minden tovabbi nelkul vallalna szerintem.
Nem is lenne rossz az adatok kozott egy fotot berakni, sok erdekes, talan meg ismert arcot is talalnank a nicknev mogott. Persze aki hires, az nem biztos hogy adna az arcat. Vagy nem a sajatjat adna, hanem a szomszedet:)
Zak Creative Commons License 1998.06.30 0 0 2
Persze. Azzal, hogy nem kereshetetlen, hanem egyértelműen beazonosítható az e-mail címem, (nem freemail, nem hotmail, stb.) máris magamat adom. Különben is: valóban nem az arc számít...
Maminti Creative Commons License 1998.06.30 0 0 1
ask, miért ne? De minek? Nem az arc a fontos, hanem a hozzászólás.
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.06.30 0 0 0
Én adnám, ha merném ...
aSk Creative Commons License 1998.06.30 0 0 topiknyitó
Arra lennék kiváncsi, hogy ki merné a tisztelt közönségből adni az arcát a hozzászólásaihoz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!