Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.02.09 0 0 12349

a TÉMA ÉRDEKELNE !

nagykovi70 Creative Commons License 2016.02.09 0 0 12348

:)

Előzmény: Törölt nick (12347)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.09 0 2 12347

nős faszi kiegyensúlyozottabb??? nagy valószínüséggel nincs nemi baja?? gyengédebb???

 

ez mekkora marhaság ne haragudj!!

 

a nősek között is vannak abnormális faszkalapok

 a szinglik között is vannak gyengédek, ez nem a házasságtól függ

 

a nős faszi max azért jobb választás,  mert be van tojva nehogy lebukjon, ergo vigyáz nehogy kitudódjon a dolog,  amíg a szingli kurvára leszarja ezt az aspektusát a dolognak...........

Előzmény: Törölt nick (12343)


alezredes 1 Creative Commons License 2016.02.09 0 0 12346

Ne legyen taszító sőt izgasson a másik mert ha nem, akkor nem lesz olyan élvezet sőt!

 

 

 

Mint pasi, a harmadik nem kell hogy izgasson, legfeljebb az amit a párommal csinál, csinálnak.

 

Sőt, szerintem az sem baj, sőt nagyon jó, ha jó haverságba kerül az ember illetővel ! Mintha A két ismerős srác évek óta ismerné egymást. Külső ránézésre azonban egy vadigen nem is hinné, hogy amikor két faszit meg egy csajt  lát mondjuk egy kávézóban, hogy azok épp most indulnak egy kis közös szexelésre.

Előzmény: Törölt nick (12334)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.09 0 1 12345

Benne van a pakliban hogy elcsábítják a párodat, a kis ördög nem alszik.

Az olyan jelentkezőket ki kell szűrni akik csak egy ingyen numerát akarnak, elvenni de nem adni stb.

 

Előzmény: Fel, támadunk! (12344)
Fel, támadunk! Creative Commons License 2016.02.09 0 1 12344

Sajnos ez a "nem valószínű" kifejezés egyáltalán nem helytálló. Talán a "kisebb valószínűséggel" a megfelelő, de sajnos tudnék nagyon durva példát hozni a "nem valószínű" esetre... 

Amúgy így gondolom én is, amit írtatok Rendszerhibával, nekem abban csak egy dolog nem tetszett, az a megfogalmazás, hogy "megkaphat egy olyan nőt"... Szerintem már rég rossz, ha bárkinek erről szól, hogy meg kell kapjon valakit. Szerintem egy kulturált hármas-négyes szex leginkább nem arról szól, hogy kit/mit kaphat meg az ember, ez (legalább is számomra) teljesen másról, sokkal többről szól.

Előzmény: Törölt nick (12340)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.08 0 1 12343

Igen, egy nős férfi megbízhatóbb azokból a szempontokból is amiket leírtál.

Meg olyan kvázi szubjektív dolgok, mint hogy látszik rajta egy nő gondoskodó keze, nagyobb eséllyel nincs semmi betegsége,  valamiért már kellett valakinek, már meg van állapodva, tudja azt, hogy legalább olyan gyengédséggel, tisztelettel és odafigyeléssel kell lennie, mint ha saját feleségével lenne, valamint kiegyensúlyozottabb.

 

rhmprsz

Ez bizony így van. Valamiért valamit... tartja a mondás. :)

Akik különleges fűszerként évenkénti egy-két alkalommal többeseznek, azok szerintem meg tudják oldani a harmadikkal...

Előzmény: Törölt nick (12340)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.08 0 0 12342

Te mint ha nem ma kezdted volna a keresgélést és tudsz valamit!? :-))))

 

Előzmény: rhmprszt (12341)
rhmprszt Creative Commons License 2016.02.08 0 1 12341

Cserébe a legritkább esetben ér rá akkor amikor "kéne".

Előzmény: Törölt nick (12340)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.08 0 0 12340

Férfi szemszögből nézve a nős pasi nem valószínű hogy később még felkeres minket vagy a páromat és ismétlést kér, akár a férj tudta nélkül kezd ki az asszonnyal. És diszkért lesz.

Gondolom erre gondoltál..

 

Előzmény: Törölt nick (12339)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.08 -1 0 12339

Az a pláne, hogy mi amikor keresgélünk (többek figyelmét felhívnám arra, hogy MOST SENKIT sem keresünk, tehát kár írni), akkor többnyire előnyben részesítjük a nős férfiakat, és ahogy látom, sok párnál szintúgy pozitívum a meggyűrűzöttség. :) Ennek több jó oka is van.

Sokszor én sem értem a férfitársaim gondolkodását. Hiszen a férj engedélyével, sőt a támogatásával megkaphatnak egy olyan nőt, akit nagyon kevés férfi kapott meg, aki csinos, szexi, ápolt, aki kihívást jelenthet a szexuális fantáziáknak, teljesítőképességnek. Tény, alkalmazkodni kell a pár igényeihez, elvárásaihoz, szabályaihoz, és mivel nem egy, hanem kettő emberről van szó, azt gondolhatják, ez valami nagyon nehéz dolog.

Szerintem inkább saját magában bizonytalan sok férfi, ezért talán attól tart, hogy könnyűnek találtatik már selejtezőn is, nem hogy a premieren...

 

Kanis.

Szerintem sem OFF az, amit mondasz. SŐT! a topik címére legalább annyira igaz az, hogy az álmai eléréséért sok ember nem mer megtenni sem egy döntő, sem több apró lépést.

Előzmény: Törölt nick (12336)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.08 0 0 12338

Nem volt off!

Pasik is ígértek ezt azt és mikor már cselekedni kellett volna, nem merték meg lépni!

Be is vallotta.

Előzmény: Kanis (12337)
Kanis Creative Commons License 2016.02.08 0 0 12337

Itt kicsit OFF.

A legtöbb ember azért nem tudja az álmait megvalósítani, mert képtelen a döntő lépés megtételére (nemcsak a topik címe szerinti ügyben, hanem általában)

Törölt nick Creative Commons License 2016.02.08 0 0 12336

Sok nős férfi lehet aki titokban szeretne kalandozni, de volt női jelentkező is aki férjnél volt és titokban akart találkozni.

Ezek valóban hamar eltűntek. Kamusok is vannak.

Néha nem érteni miért tűnnek el...nem értem férfitársaim gondolkodását!

Megkaphatnának egy csinos nőt, és még sem teszik meg a következő lépést a cél felé.

Előzmény: Törölt nick (12335)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.07 0 1 12335

Mi többnyire férfit szoktunk keresgélni, de hiába van sok önmagát felkínáló, rátalálni a megfelelőre igencsak nehéz ügy.

Tapasztaltuk mi is, hogy a célzott céltudatos hirdetésünkre érkező több jelentkező, aki levélben-fotón ígéretes volt, egyik pillanatról a másikra kámforrá vált. Arra tudunk gondolni, hogy egyrészt talán van pár olyan, aki inkább csak kamuszemélyiséggel szórakozik, másrészt meg sokan megrettennek attól, hogy esetleg tényleg teljesülhet a többes vágyuk, és vagy nem lesznek képesek teljesíteni, vagy megszólal a lelkiismeretük, hogy mit szólna a feleségük, ha megtudja „azt"...

Előzmény: Törölt nick (12331)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.04 0 1 12334

Nem csak te vagy így ezzel!

Pár levél váltás vagy kamerás beszélgetés után el lehet dönteni hogy legyen e tovább.

Megkíméled magadat egy felesleges körtől, utazástól stb. (csalódástól)

Arról nem is beszélve hogy ugye egy idegent készülsz beengedni az intim szférádba, és azért azt meg kell válogatni hogy ki legyen az.

Ne legyen taszító sőt izgasson a másik mert ha nem, akkor nem lesz olyan élvezet sőt!

Személyes találkozó elengedhetetlen szerintem!

Előzmény: eha (12332)
eha Creative Commons License 2016.02.04 0 1 12332

igen igy van ahogy írod, és nagyon sokan már rögtön fényképet és találkozót kérnek,Nem azt monmdom hogy sokáig kell húzni a dolgot de azért egy kis levelezés beszélgetés csak kell. Legalábbis nekünk

Előzmény: Törölt nick (12331)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.04 -1 1 12331

Mi lányt kerestünk első sorban, de több férfi is jelentkezett.

A jelentkezők nagy része már az első levél váltáskor "kiesett". Egy pár soros levelet sem tudott megfogalmazni, vagy kövér volt vagy idős stb.

Mindenkinek van egy elképzelése, egy szint amit minimum elvár.

Nekünk nagy része nem felet meg! Volt ígéretes de eltűnt, vagy nem volt bátorsága tovább lépni stb.

Szóval valóban még megfelelő férfit sem egyszerű, pedig abból van a legtöbb! :)

Előzmény: eha (12327)
KPeti23 Creative Commons License 2016.02.04 -1 0 12330

Egy kurvával mi a probléma? Szerintem éppen, hogy a legjobb megoldás. A feleséged kedvedre válogathat, hogy ki tetszik neki és tökéletes partnert találhat az ízléséhez. Sokkal jobb katalógusszerűen kíválasztani a legjobbat, mint egy nem kurvánál megalkudni, mert ő a legkevésbé rossz eddig. 

Előzmény: Il-La (12325)
pz man Creative Commons License 2016.02.04 0 0 12329

Szia! Keress privátba.Email publikus!

Előzmény: eha (12324)
escobar78 Creative Commons License 2016.02.04 0 0 12328

Küldj egy mailt címem publikus!

Előzmény: eha (12327)
eha Creative Commons License 2016.02.04 0 0 12327

sajnos férfit sem könnyü találni

Törölt nick Creative Commons License 2016.02.04 0 3 12326

Sziasztok!

Lányt találni harmadiknak nagyon nehéz...kevesen is vannak akik párhoz "társulnának".

Mi is keresgélünk már egy ideje, voltak jelentkezők de vagy távol voltak vagy férjnél. (vagy nekünk nem tetszett)

Voltak akik eltűntek...stb. Gondolom akad bőven jelentkező nekik.

Férfit lenne a legkönnyebb, bár normálist és jó kinézetűt már annyira nem könnyű.

Párokat lehetne még mert azok vannak sokan, a mi tapasztalatunk az hogy valaki biztos nem fog tetszeni a másik párból!

Úgy hogy sok sikert!

Előzmény: Il-La (12325)
Il-La Creative Commons License 2016.02.04 0 1 12325

Sziasztok!

Nem szeretném offolni a topicot, de szeretném valahol megosztani a mi gondunkat, esetleg szívesen vennénk ha tanácsokat adnátok, vagy csak egyszerűen leírnátok a tapasztalaitokat!

Sokaktól olvasom, hogy még most fűzi a párját a hármas szexhez, nos nálunk már ilyen probléma nincsen. Talán találtunk is egy megfelelő férfi partnert ehhez, talán hamarosan élesben is letesztelhetjük. Viszont a párom előtte szeretné ha létre jönne egy olyan hármas, ahol harmadiknak egy nő csatlakozna hozzánk! Elmondása alapján őt meg az izgatná nagyon, ha előtte kényeztetnék egy nőt, illetve kíváncsi arra, hogyan hatna rá egy másik nő, eddig határozottan tudta magáról, hogy hetero beállítottságú, de azt mondja, hogy ki tudja mit hozna elő belőle egy ilyen formáció!

Mi ötvenes pár vagyunk, Szolnok környékéről, elég sok helyre regiztünk, de nem igazán találtunk megfelelő partnert...pedig ha nagyon bejönne, lenne folytatás is ;)

Tudom, hogy ez nem párkereső, de ha mégis akadna jelentkező, akkor az 1dpdp@citromail.hu -ra szívesen várnánk jelentkezőt!

A keresésben már odáig is elmentünk, hogy a párom felhívott egy fizetős macát, / nem csak az anyagiak miatt/ de úgy döntöttünk még sem vesszük igénybe a szolgáltatását! 

Szép napot Nektek!

eha Creative Commons License 2016.02.04 0 4 12324

Üdvözlök minden tagot .Uj vagyok itt de nagyon szeretném azt csinálni ami a címben szerepel.Feleségem kicsit szégyellős mert már nem vagyunk fiatalok. Nem akarja hogy megszólják. 56 éves , szerintem jó teste van.Sokat sportol és nagyon szexi.

Tom Freeman Creative Commons License 2016.02.03 -1 1 12323

Gondolom azóta már kijött a szobából. Tehát mesélj.

Előzmény: corv (12319)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.03 -1 2 12322

Májusban cuckold találkozót szervezünk.Bp.Hajógyári sziget.Játszótér környékén,minden hétvégén 20 h után.Nődet hozhatod vagy csak kukkolás,beszélgetés.Terjesszétek.Én ott leszek cicis popsis,jóalakú 30 éves feleségemmel aki imádja a ...

 

Törölt nick Creative Commons License 2016.01.30 -1 1 12320

Elképzelhető, hogy kapunk majd részleteket? :D

Előzmény: corv (12319)
corv Creative Commons License 2016.01.26 -1 3 12319

Sziasztok! 

Nyitott kapcsolatban élünk... Kívülről teljesen átlagos, de imádjuk a szexet... És a barátnőm teljesen oda van érte. Most üzleti úton van, az előbb is írt egy üzenetet hogy nem bírja kivárni, hogy hazaérjen hozzám, most dugni akar... És az egyik üzletfeléhez most indul szobára... Nagyon szereti 2 fiúval a szexet, szereti a lányokat és imádja a swingert... és természetesen nekem is nyitottak a lehetőségeim, megossza velem a barátnőit... De legjobban az izgat ha félredug... És persze egy Angyal.... :)

protein067 Creative Commons License 2016.01.21 -5 0 12318

Ki hozza be a partnerét a hétvégen a Dob utcai intim centerbe egy jó tesztoszteron  akcióra ? ? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!