Keresés

Részletes keresés

Cascat Creative Commons License 2007.07.26 0 0 1805
Ohhhh, köszönöm szépen!  :)
Előzmény: digicat (1804)
digicat Creative Commons License 2007.07.26 0 0 1804
Előzmény: Cascat (1803)
Cascat Creative Commons License 2007.07.26 0 0 1803

Megint segítséget szeretnék kérni!

Ahogy írtam, átutalta a vevő az összeget a PP-n keresztül, de az az összeg csak a PP számlámon szerepel - már egy hete. Onnan nem kellene automatikusan átkerülnie a rendes bankszámlámra?

Mit tegyek, hogy átkerüljön?

 

mAlter Creative Commons License 2007.07.20 0 0 1802
Paypalhoz elég a bankszámlaszám, a számlatulajdonos és a bank pontos neve.

Nem kerül pénzbe a Paypal számla létrehozása.

Szerintem több bank is kínál 18 éven aluliaknak bankkártyát, de bankszámlához valószínűleg még várnod kell egy évet. (feltéve, hogy a 90 a születési éved :))

Nem kell külön Eurós és dolláros számla, a PP pénznemenként külön gyűjti a pénzt, csak utaláskor konvertálja a kívánt pénzre. Viszont gond nélkül lehet alapértelmezett pénznemet váltani bármikor, és ha mondjuk a számládra szeretnél visszautalni, akkor válts arra amelyik pénznemről utalsz, és elkerülsz egy plusz konverziót.
Előzmény: Dan90 (1798)
Cascat Creative Commons License 2007.07.20 0 0 1801

Valami alakul... :)

Lehet, hogy nem is én bénázok:)

Ugyanis 2 nap után végre megjött a pénz - még csak a PayPal számlámon látszik -, pedig semmit nem írtam át, nem állítottam át.

Csak azt nem értem, miért írta vissza kétszer is az illető, hogy küldjem a számlát, mikor már rég elküldtem neki?

A lényeg, hogy megjött az utalás!

 

Köszi a segítséget!

 

Előzmény: vsiivz (1796)
Cascat Creative Commons License 2007.07.20 0 0 1800

Találtam egy-két helyet, mindegyiket megnyitottam és mindegyik helyen szerintem jól szerepelt minden.

A Use payment addresses - nél 3 féle módon szerepel a címem... regisztrációsként, fizetésiként és postázásiként....

 

Milyen listázásra gondolsz? És az hol van? Én az E-bay-en a Preferences-ben találtam különböző listázási módokat, de szerintem ott minden jól van beírva.

Ha tudsz még tippet adni, szívesen várnám, de az lesz, hogy írok a vevőnek, mi lehet a probléma?

 

Előzmény: vsiivz (1796)
SzJucus Creative Commons License 2007.07.20 0 0 1799
Szia! Köszi.
Írod, hogy listázáskor beírni a címet is. Minek a listázásakor? Az e-bay-en vagy PP-n? És ott hol?
Bocs....
Előzmény: Törölt nick (1797)
Dan90 Creative Commons License 2007.07.20 0 0 1798
Heló!
Nem igazán vagyok otthon ebben a témában. Kérdéseim:
A paypal regisztrációhoz milyen banki cuccok kellenek?
Kb. mennyibe kerül létrehozni ezeket?
18 év alattinak lehet bankszámlája meg ilyesmi?
Egy eurós és egy dolláros paypalt szeretnék csinálni.
Köszi
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.20 0 0 1797
ok
köszi az info-t
Előzmény: vsiivz (1792)
vsiivz Creative Commons License 2007.07.20 0 0 1796
-lehet, hogy nem paypal-al akar fizetni, hanem csekket kuldene, vagy cash-t
-listazaskor ha a kovetkezo rubrikat nem toltod ki, akkor hiaba kuldesz szamlat, paypal-al nem tud hova fizetni a vevod: "Email address for receiving payment:"

esetleg kerdezd meg a vevodet, hogy milyen informacio hianyzik neki ahhoz, hogy fizessen. illetve milyen modon szeretne kiegyenliteni a szamlat
elorebb jutnal
Előzmény: Cascat (1794)
Cascat Creative Commons License 2007.07.20 0 0 1795

Na, a lényeg nem látszik:

Az elsőnél nekem a ASK Me van bejelölve (gondolom, alapból, még amikor regisztráltam), a másodiknál a YES, block....

Előzmény: vsiivz (1791)
Cascat Creative Commons License 2007.07.20 0 0 1794

Szia!

Miért kérné a postai címemet, hiszen én ELADTAM valamit és hát a pénzügyeket a Paypal intézné,  nem?

A Paypal-nál találtam egy ilyen részet, it szerinted átállítsak valamit? nekem gyanús, hogy át kéne, de én nem vagyok benne biztos!

Főleg azok után, hogy a múltkori visszautalás simán megérkezett!!!

 

Payment Receiving Preferences Back to Profile Summary

Block payments sent to me in a currency I do not hold:
 Yes
 No, accept them and convert them to Euros
 Ask Me

Block accidental payments:
You may prevent accidental payments by blocking duplicate invoice IDs
 Yes, block multiple payments per invoice ID
 No, allow multiple payments per invoice ID

Block payments from users who:
Initiate payments from the Pay Anyone subtab of the Send Money tab
    (If checked, you may enter an Alternate Payment URL for your buyers.)
    Alternate Payment URL:  
                       (optional)

Block payments from users who:
Pay with eCheck for website and Smart Logo payments, or German bank transfer for all     website payments except eBay

Display "Add Instructions to Seller" text input field:
 Yes
 No

 

 

 

Előzmény: vsiivz (1791)
Cascat Creative Commons License 2007.07.20 0 0 1793

Szia!

Köszi, megnéztem és ennyi (+ a mail címem) rajta van az én számlámon is.

Előzmény: tusi74 (1790)
vsiivz Creative Commons License 2007.07.20 0 0 1792
kuldesz: paypal cim, nev
fogadsz: paypal cim, nev, postai cim
details-ben tudsz utana nezni, vagy a paypal altal kuldott email-ben
Előzmény: Törölt nick (1788)
vsiivz Creative Commons License 2007.07.20 0 0 1791
van 1 olyan erzesem, hogy a postai cimedet keri
a masik lehetoseg, hogy nem allitottad be a paypal cimedet az aukcioban
Előzmény: Cascat (1789)
tusi74 Creative Commons License 2007.07.20 0 0 1790
Itt letölthetsz egy kapott számlát, ezt látja a vevő:invoice

Az e-mail címet direkt kitöröltem.
Előzmény: Cascat (1789)
Cascat Creative Commons License 2007.07.20 0 0 1789

Sziasztok!

 

Óriási kérésem lenne, hátha tud valaki segíteni!

 

Régóta regisztrálva vagyok az E-bay-en, Paypal-on, több dolgot vásároltam már, most próbálkoztam az eladással is.

Maga az eladás sikerült, csak éppen a vevő kéri, hogy állítsam ki a számlát.

Rá is mentem az oldalra, beírtam a postaköltséget és elküldtem. Úgy gondoltam, részemről ennyi, de most megint írt, hogy állítsam ki a számlát, írjam meg, hova küldheti a pénzt.

Nekem az természetes volt, hogy, hogy csak kattintok és ezzel el is rendeződik a számla kiállítása és továbbküldése, de ezekszerint lehet, hogy nem így van.

Mit kaphat, láthat a vevő, amikor a Send invoice gombra kattintok?

Ez nem elég a számla elküldéséhez? Ezt már megtettem 3 napja, a számlámon nem látszik, hogy érkezett volna pénz.

Múltkor vásároltam valamit, amire azt mondták, küldik, de a végén mégsem küldték, így a kifizetett pénzt visszautalták.

Ezt csak azért írom, mert másnap az a pénz már meg is érkezett, látszott a számlámon - tehát működik befeleé is az utalás, nem csak kifelé.....

 

Előre is köszönöm a segítségeteket!

 

Törölt nick Creative Commons License 2007.07.18 0 0 1788
sziasztok
arra lennék kíváncsi, ha vki küld paypalon pénzt, akkor mit lát az eladóból?
csak a nevét?

ha vki fogad pénzt, akkor mit lát a vevőből? címet meg mindent? vagy csak a nevét?
Pripet Creative Commons License 2007.07.16 0 0 1787
Megvan sikerült! :))) A lejárati időt nem adtam meg pontosan! :) Meg is volt az ellenőriztetés,verified member lettem! :) Remélem mostmár minden fog menni,mégegyszer nagyon köszönöm a segítséget mindenkinek! :)

Üdv:
Pripet
Mopi Creative Commons License 2007.07.16 0 0 1786
A kártyaszámot folytonosan kell beírni mindenféle szóköz és kötőjel nélkül. Helyesen adod meg a lejárati dátumot? (Hó/év vagy év/hó nem mindegy, a PP-nek asszem az előbbi forma kell.) Helyes a háromjegyű ellenőrző kód (CVV)? Biztosan van pénz téve a netkártyára? A PP-ban regisztrált név megegyezik a kártyatulaj nevével? (Ez utóbbi nem biztos, hogy probléma forrása lehet, erről nincs tapasztalatom.)
Az újabb hibaüzeneted szerint hibás kártyaszámot írtál be vagy nem írtad be teljesen, csak egy részét (elvileg 12 számjegyből áll a kártyaszám).
Nekem nem dombornyomott mastercard van megadva a PP-on, minden gond nélkül tudom használni.
Előzmény: Pripet (1784)
Pripet Creative Commons License 2007.07.16 0 0 1785
Ezt írja ki pontosan: "You have entered an invalid number or partial credit card or debit card number. Please check your entry and try again"

A sima mastercard nem dombornyomott bankkártya nem jó ugye? Csakmert ír egy ilyet is. "Debit Cards (also called check cards, ATM cards, or banking cards) are accepted if they have a Visa or MasterCard logo."
Pripet Creative Commons License 2007.07.16 0 0 1784
Köszönöm a segítséget mindenkinek!

Írtam nekik egy mailt még délután jött is a válasz és tényleg az volt a baj,hogy másik accountra régebben ezt már próbáltam regisztrálni igaz sikertelenül. Mondták,hogy próbálkozzak ujra,most nem adja fel azt,hogy "contact support" hanem most az a baja,hogy szerinte nem jó kártyaszámot adtam meg. Pedig igen. Megpróbáltam 4 karakterenként egy - jelet tenni de úgy sem jó. Viszont a telefonomra meg jön az sms minden alkalommal,hogy a paypal próbálja levonni a 178 forintot de nem sikerül "sikertelen kártyás vásárlás,zárolva." valami ilyesmi jön az sms-ben. Ugyhogy most fogalmam sincs,hogy mi van. Pénz bőven van a kártyán ugyhogy nemtudom mi lehet a gond...

Lehet,hogy azért írja,hogy nem jó a kártyaszám mert nem tudja levonni a pénzt? De ha nem tudja levonni miért nem amikor van a számlán pénz...

Köszönöm a segítséget és az ötleteket továbbra is mindenkinek!

Üdv:
Pripet
Mopi Creative Commons License 2007.07.16 0 0 1783
A hibaüzenet szerint egy PP accountra már be lett regisztrálva (az is lehet, hogy sikertelenül) a kártya, ezért nem engedi regisztrálni megint. Én is jártam így egy hónapja, történt a PP-lal 3-4 levélváltás, de utána sem engedték regisztrálni a kártyámat. Azt mondták, hogy próbálkozzak másik kártyával. Úgyhogy a bankomnál letiltattam a korábbi netkártyámat és kértem egy újat. (Ahogy látom nem számoltak fel érte egy fillért sem, csak vártam vagy másfél hetet, mire elkészült az új kártya.)
Próbálj meg írni nekik, de ne nagyon számíts arra, hogy megenyhül a szívük.
Előzmény: Pripet (1781)
digicat Creative Commons License 2007.07.16 0 0 1782
Csináld azt, amit kérnek, írj a cardproblems@paypal.com címre.
Előzmény: Pripet (1781)
Pripet Creative Commons License 2007.07.16 0 0 1781
Sziasztok!

Segítsetek nekem! Miért nem sikerül hozzáadnom az otp webkártyámat a paypal accounthoz? Pénz van rajta,minden adatot helyesen töltöttem ki. (A kártyaszámnál próbáltam kötőjelekkel és anélkül is) mastercardot állítottam be kártyának és amikor rámegyek,hogy add card akkor ezt a hibaüzenetet kapom:

"Before you can add this credit card to another account, you must contact the PayPal Credit Card Team at cardproblems@paypal.com. A customer service representative will respond to your request shortly. If you would rather add a different credit card to your PayPal account, you may do so at any time. Thank you for your cooperation."

Segítsetek! :(

Köszönöm előre is!
Peaceful Creative Commons License 2007.07.16 0 0 1780
Szia!

Nagyon köszi a segítséget! Már túl is vagyok a dolgon. "Premier" státuszba léptem.

Üdv.:

Peaceful
Előzmény: digicat (1778)
sziti Creative Commons License 2007.07.16 0 0 1779
Azért ezt pontosítanám: nem a web-kártya díja az 1290 Ft (ami lehet 1200 is!), hanem egy számlacsomagé, aminek egy része a webkártya. Éves kártyadíj nélküli bankkártya is van benne, havi 4 ingyenes ATM pénzfelvétel (ha a fizetésed számlára kapod, érdemes megnézni, mennyit költesz pénzfelvételre!) stb.
Előzmény: Andreas (1776)
digicat Creative Commons License 2007.07.15 0 0 1778
Nem a terhelésben levő számot kérik, hanem azt amit emailben küldtek regisztrációkor. Ellenőrizd a postafiókod, a spam (junk, stb) foldert is.
Ha mégsem találod, akkor küldesd újra, az email konfigurációs oldalon lehet kérni, és vedd fel a paypal.com-ot a biztonságos listára, hogy véletlenül se kerüljön a spam közé.
Előzmény: Peaceful (1777)
Peaceful Creative Commons License 2007.07.15 0 0 1777
Kedves Fórumozók!
Kérdésem lenne.
Sikeresen levették a számlámról a 400 forintot és a jelszóval amit küldtek "verified" lettem, De még ott van egy "to do list" és azt írják, hogy confirm e mail.
nem igazán értem milyen számra gondolnal ott, hogy beüssem, mert azt írják küldtek e mail-be. Vagy itt is azt a számot kell megadni ami a banki számlatörténetben megadtak. Nem tudom. Kérem válaszoljon valaki.
Köszi.
Andreas Creative Commons License 2007.07.15 0 0 1776
Legolcsóbb nincs, csak legdrágább: OTP Web kártya 1290 Ft/hó. A többi banknál rengeteg feltételtől függően változik a havidíj.

Mopihoz hasonlóan nekem is a CIB-nél van netes Mastercard-om az Online számlacsomag részeként. Ez a csomag havi 549 Ft lenne, de mivel érkezik ide legalább 50000 Ft jövedelem utalásom és havonta indítok legalább két netbankos utalást, ezért havonta 149 Ft-ba kerül ez az egész.
Előzmény: vacikifli (1774)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!