Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.02.11 0 0 12368

Nem partnert keresek itt ha nem hasonló ötletekre voltam kíváncsi...

Előzmény: Balatoni 40 (12367)
Balatoni 40 Creative Commons License 2016.02.11 0 0 12367

Elképzelésem is lenne és benne is lennék!!

Előzmény: Törölt nick (12366)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.11 0 1 12366

Sziasztok

 

Nem régen e kedvesemmel el kezdett szárnyalni a piszkos fantáziánk! :)

Mi lenne ha hívnánk még két férfit és játszanánk...

 

-Pl. pókerezni az ő testén és ő lenne a főnyeremény amit a nyertes a többi szeme előtt megkaphat.

-Vagy üveg pörgetés és aki előtt megáll kérhet bármi szexuális dolgot, persze bizonyos szabályokat betartva (hetero alapon, gumival stb.)kb.2 percest

-Vagy sors húzással eldöntve a nyertes kap öltáncot mint a Showgirls-ben happy endinggel a gatyájában vagy óvszerben :)

-Egyszerűen kikötözzük, bekötjük a szemét és kényeztetjük de ő nem tudja kivel van éppen...

-Én kötözöm ki és be a szemét, utána hívom be a férfit vagy két férfit akiket ő soha sem fog látni...

 

Persze ezek eddig csak álmok!

 

Valakinek hasonló elképzelése van?



Törölt nick Creative Commons License 2016.02.10 0 4 12365

Szerintem félreértettél!

Mit is írtam?

Kultúrkört említettem és nem diplomát. Nem követünk el olyan hibát, hogy diploma alapján ítéljünk meg embereket.”

 

Egy szóval sem írtam azt, hogy ne legyen diploma, mint ahogyan azt sem, hogy legyen. A diploma nem keresési feltétel. A kulturáltság viszont igen. A jelentkező leveléből könnyedén ki lehet következtetni annak szellemi kvalitásait, mentalitását.

Rengeteg híres költő, színész, üzletember, feltaláló, művész, filozófus és még ezernyi, tízezernyi mindenféle tudással, kvalitással bíró, értékes-értelmes EMBER (így nagybetűvel) él köztünk, akinek nincs diplomája…

Előzmény: Törölt nick (12363)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.10 -1 2 12364

Ebben valóban van valami!

Vannak kivételek, de általánosságban valóban így van.

Előzmény: Törölt nick (12363)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.10 -1 1 12363

nem diploma alapján ítélek, ezt nem mondtam, de tény hogy nagyobb az esély intelligenciára egy tanult embernél, mint annál aki 8 osztályt végzett.........

Előzmény: Törölt nick (12362)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.09 -1 2 12362

Szó sem volt piedesztálra emelésről, azért ne túlozzunk! Úgy nézem, szeretsz végletekben gondolkodni, ami azért nem kéne hogy kéz a kézben együtt járjon azzal,  amit magadról írsz hozzászólásaidban a konvenciók felrúgásáról, sutba dobásáról, a magad értékrendje szerint élésről. :)

Ám arról annál inkább szó van, hogy leírtam, mit tapasztaltunk MI. Ha Te a rengetegsok partnereddel mást tapasztaltál meg, az bizony a Te dolgod. Szépen le is írtad Te is amit tapasztaltál, s azt is, amit mi tapasztaltunk, erről szól a fórumozás. Mondjuk mindenkinek más és mást jelent a rengeteg kifejezés. Van akinek már a  másfél tucat is rengeteg, másnak meg az ezer…

Még valami. Kultúrkört említettem és nem diplomát. Nem követünk el olyan hibát, hogy diploma alapján ítéljünk meg embereket.

 

Az igazmondásról. Mindenki szerepet játszik ezen a nagy életszínpadon, legyen szingli vagy meggyűrűzött. Egy nős férfi ugyanúgy igyekszik szebb és jobb színben feltűnni akár mi előttünk, akár a felesége és a világ előtt, mint ahogyan egy szingli mindenki más (pl egyik-másik barátnője) előtt.

Éppen ezért nem igazán érdekel az, hogy a férfi hogyan menti ki magát a feleségénél. Ami tulajdonságokat elvárunk tőle (ez sohasem egy nagy farokban manifesztálódik, sőt viccesnek is tartom azt, amikor egy pár keresésének lényegét s célját csak a gigafasz megléte tölti ki), azt maximálisan hozza.

Előzmény: Törölt nick (12358)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.02.09 0 3 12359

Egyébként az "első" előtt ki és honnan tudja, hogy a harmadik fél, jelenleg az idegen pasi, egy, több, vagy még több alkalommal kíván "vendégeskedni" nálunk ??

 

Nyilván ingyen numera, azaz dugás lesz, mert hát most kérjek pénzt, hogy megdugja, megdugta a csajom ??

 

Van e otthon felesége, barátnője ? Azt mond amit akar, legfeljebb pár pohár pia után őszintébben beszél, mi van "otthon".

 

Amúgy van csaja, nincs  csaja otthon, számít ??

 

Itt van nálunk, először másodszor, akárhanyadszor. Legyen jófej, legyen ne csak a barátnőmnek szimpatikus, hanem nekem is, véleményem szerint.

Előzmény: rhmprszt (12355)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.09 -3 3 12358
Nem is az volt a cálom hogy feldobjalak, csupán arra akartam rávilágítani hogy butaság a nős pasikat a függetlenekkel szemben piedesztálra emelni.....egyébiránt fura a megjegyzésed egy olyan topikban amiben a férjek arra izgulnak fel hogy gyakorlatilag vadidegen pasik kúrják a nejüket......kicsit megmosolyogtató egy ilyen férjőt ez a kijelentés
Előzmény: Törölt nick (12357)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.09 -1 1 12357

A diplomával nem adnak IQ+ bizonyítványt.Illetve szexuális kultúrát!

Akik meg a nemi betegségeikkel poénkodnak csak alacsony intelligenciájukról árulkodik!

A "kismillió pasim volt nősek szinglik vegyesen" szerintem nem sok nőt dobna fel de engem se mint pasit az a nő akinek ennyi pasija volt!

"üzletszerű munkakörben esetleg

Előzmény: Törölt nick (12353)
nagykovi70 Creative Commons License 2016.02.09 0 1 12356

Azért gondolj bele, hogy egy nős pasi ugye otthon hazudik, nálatok is ezt fogja tenni ha esetleg van valami baja mert rohadtul leszarja elkapjátok-e Ti idegenek ha a az sem izgatja haza is ugyanígy vihet valamit. 

Persze más kérdés amikor mondjuk kifejezetten 20 meg akárhány cm feletti pasit keresnek mert csak attól tud elmenni a nő, na ők azok akik akárkivel összefekszenek, lehet sokkal fiatalabb öregebb, akár hajléktalan is csak lófarka legyen :-) 

Előzmény: Törölt nick (12351)
rhmprszt Creative Commons License 2016.02.09 0 1 12355

Ha a pasi folytatást akar, az is baj, ha csak egyszeri "ingyen numerát", az is? Vagy most mi van?

Előzmény: Törölt nick (12345)
szugyham Creative Commons License 2016.02.09 -3 0 12354

50 éves pasi vagyok. Szívesen szeretkeznék egy párral, hármasban. :-)

Törölt nick Creative Commons License 2016.02.09 -2 1 12353

kismillió pasim volt nősek szinglik vegyesen, nem tudom egyértelműen azt mondani hogy egyik ilyen másik olyan, sőt a poén az hogy akikről tudtam hogy korábban volt nemi betegségük az mindegyik nős volt, és poénkodva mesélték hogy hárították asszonypajtás közeledését mikor megvolt a baj...........ja és ezek a hapsik többdipolmás emberek voltak, hamár kultúrkörökröl beszélünk

Előzmény: Törölt nick (12351)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.09 0 1 12351

Hogy mi a marhaság szerinted… ugyan már, ne vicceskedj!

 

AMIT LEÍRTAM, az a mi tapasztalatunk. Te mást tapasztaltál, ezért joggal feltételezem azt, hogy nem ugyanabból a kultúrkörből merítjük a tapasztalatainkat! :)

Amikor mi harmadikat kerestünk, a jelentkező nős férfiak közt nagyságrendekkel több volt a normális, a kiegyensúlyozottabb, a kulturált.

Természetesen minden merítésben található idióta, bunkó meg stb stb de erre való a szelektálás.

 

A nemi betegségekről pár szó. A gyengébbek kedvéért… :) Ami egy férfinél hónapokig vagy akár évekig is ellappang, az egy nőnél hamar okozhat kellemetlen problémákat, tüneteket. Ez akár visszafelé is igaz lehet! Kicsi az esélye annak, hogy egy pár mindkét felénél tünetmentesen lappangjon valami évekig… Tehát egy pár esetében … :D Így már érted azt, hogy miért is írtam le azt, amit

Előzmény: Törölt nick (12347)
James 42 Creative Commons License 2016.02.09 -1 1 12350

Mint micsoda? Tulajdonos, vagy albérlő?  :-)

Előzmény: Törölt nick (12349)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.09 0 0 12349

a TÉMA ÉRDEKELNE !

nagykovi70 Creative Commons License 2016.02.09 0 0 12348

:)

Előzmény: Törölt nick (12347)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.09 0 2 12347

nős faszi kiegyensúlyozottabb??? nagy valószínüséggel nincs nemi baja?? gyengédebb???

 

ez mekkora marhaság ne haragudj!!

 

a nősek között is vannak abnormális faszkalapok

 a szinglik között is vannak gyengédek, ez nem a házasságtól függ

 

a nős faszi max azért jobb választás,  mert be van tojva nehogy lebukjon, ergo vigyáz nehogy kitudódjon a dolog,  amíg a szingli kurvára leszarja ezt az aspektusát a dolognak...........

Előzmény: Törölt nick (12343)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.02.09 0 0 12346

Ne legyen taszító sőt izgasson a másik mert ha nem, akkor nem lesz olyan élvezet sőt!

 

 

 

Mint pasi, a harmadik nem kell hogy izgasson, legfeljebb az amit a párommal csinál, csinálnak.

 

Sőt, szerintem az sem baj, sőt nagyon jó, ha jó haverságba kerül az ember illetővel ! Mintha A két ismerős srác évek óta ismerné egymást. Külső ránézésre azonban egy vadigen nem is hinné, hogy amikor két faszit meg egy csajt  lát mondjuk egy kávézóban, hogy azok épp most indulnak egy kis közös szexelésre.

Előzmény: Törölt nick (12334)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.09 0 1 12345

Benne van a pakliban hogy elcsábítják a párodat, a kis ördög nem alszik.

Az olyan jelentkezőket ki kell szűrni akik csak egy ingyen numerát akarnak, elvenni de nem adni stb.

 

Előzmény: Fel, támadunk! (12344)
Fel, támadunk! Creative Commons License 2016.02.09 0 1 12344

Sajnos ez a "nem valószínű" kifejezés egyáltalán nem helytálló. Talán a "kisebb valószínűséggel" a megfelelő, de sajnos tudnék nagyon durva példát hozni a "nem valószínű" esetre... 

Amúgy így gondolom én is, amit írtatok Rendszerhibával, nekem abban csak egy dolog nem tetszett, az a megfogalmazás, hogy "megkaphat egy olyan nőt"... Szerintem már rég rossz, ha bárkinek erről szól, hogy meg kell kapjon valakit. Szerintem egy kulturált hármas-négyes szex leginkább nem arról szól, hogy kit/mit kaphat meg az ember, ez (legalább is számomra) teljesen másról, sokkal többről szól.

Előzmény: Törölt nick (12340)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.08 0 1 12343

Igen, egy nős férfi megbízhatóbb azokból a szempontokból is amiket leírtál.

Meg olyan kvázi szubjektív dolgok, mint hogy látszik rajta egy nő gondoskodó keze, nagyobb eséllyel nincs semmi betegsége,  valamiért már kellett valakinek, már meg van állapodva, tudja azt, hogy legalább olyan gyengédséggel, tisztelettel és odafigyeléssel kell lennie, mint ha saját feleségével lenne, valamint kiegyensúlyozottabb.

 

rhmprsz

Ez bizony így van. Valamiért valamit... tartja a mondás. :)

Akik különleges fűszerként évenkénti egy-két alkalommal többeseznek, azok szerintem meg tudják oldani a harmadikkal...

Előzmény: Törölt nick (12340)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.08 0 0 12342

Te mint ha nem ma kezdted volna a keresgélést és tudsz valamit!? :-))))

 

Előzmény: rhmprszt (12341)
rhmprszt Creative Commons License 2016.02.08 0 1 12341

Cserébe a legritkább esetben ér rá akkor amikor "kéne".

Előzmény: Törölt nick (12340)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.08 0 0 12340

Férfi szemszögből nézve a nős pasi nem valószínű hogy később még felkeres minket vagy a páromat és ismétlést kér, akár a férj tudta nélkül kezd ki az asszonnyal. És diszkért lesz.

Gondolom erre gondoltál..

 

Előzmény: Törölt nick (12339)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.08 -1 0 12339

Az a pláne, hogy mi amikor keresgélünk (többek figyelmét felhívnám arra, hogy MOST SENKIT sem keresünk, tehát kár írni), akkor többnyire előnyben részesítjük a nős férfiakat, és ahogy látom, sok párnál szintúgy pozitívum a meggyűrűzöttség. :) Ennek több jó oka is van.

Sokszor én sem értem a férfitársaim gondolkodását. Hiszen a férj engedélyével, sőt a támogatásával megkaphatnak egy olyan nőt, akit nagyon kevés férfi kapott meg, aki csinos, szexi, ápolt, aki kihívást jelenthet a szexuális fantáziáknak, teljesítőképességnek. Tény, alkalmazkodni kell a pár igényeihez, elvárásaihoz, szabályaihoz, és mivel nem egy, hanem kettő emberről van szó, azt gondolhatják, ez valami nagyon nehéz dolog.

Szerintem inkább saját magában bizonytalan sok férfi, ezért talán attól tart, hogy könnyűnek találtatik már selejtezőn is, nem hogy a premieren...

 

Kanis.

Szerintem sem OFF az, amit mondasz. SŐT! a topik címére legalább annyira igaz az, hogy az álmai eléréséért sok ember nem mer megtenni sem egy döntő, sem több apró lépést.

Előzmény: Törölt nick (12336)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.08 0 0 12338

Nem volt off!

Pasik is ígértek ezt azt és mikor már cselekedni kellett volna, nem merték meg lépni!

Be is vallotta.

Előzmény: Kanis (12337)
Kanis Creative Commons License 2016.02.08 0 0 12337

Itt kicsit OFF.

A legtöbb ember azért nem tudja az álmait megvalósítani, mert képtelen a döntő lépés megtételére (nemcsak a topik címe szerinti ügyben, hanem általában)

Törölt nick Creative Commons License 2016.02.08 0 0 12336

Sok nős férfi lehet aki titokban szeretne kalandozni, de volt női jelentkező is aki férjnél volt és titokban akart találkozni.

Ezek valóban hamar eltűntek. Kamusok is vannak.

Néha nem érteni miért tűnnek el...nem értem férfitársaim gondolkodását!

Megkaphatnának egy csinos nőt, és még sem teszik meg a következő lépést a cél felé.

Előzmény: Törölt nick (12335)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!