Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

choppers13 Creative Commons License 2009.11.05 0 0 1281
Felraktátok a gumit , télire!

http://www.youtube.com/watch?v=YYPABTj3eXM&feature=related
choppers13 Creative Commons License 2009.11.05 0 0 1280
Las Vegas...

http://www.youtube.com/watch?v=UmzknEuaFdA&NR=1&feature=fvwp
JGab Creative Commons License 2009.11.04 0 0 1279
A válság óta sajnos inkább Crisisler.. :))
Előzmény: mimosa2 (1278)
mimosa2 Creative Commons License 2009.11.04 0 0 1278
Bocs. Chrysler!
mimosa2 Creative Commons License 2009.11.04 0 0 1277
És a végén a Chlysler himnusz Celinnel:

http://www.youtube.com/watch?v=siKhPKEBXYI&feature=related

:))))
Előzmény: nacbalamber (1274)
choppers13 Creative Commons License 2009.11.04 0 0 1276
ez dögös!

http://www.youtube.com/watch?v=5gWnNp4Kgpg&feature=related
Előzmény: nacbalamber (1274)
choppers13 Creative Commons License 2009.11.04 0 0 1275
Hááát nem is tudom, nekem az első jön be .

A hátteret is figyeljük, a c1-es egy győri járgány.

http://www.youtube.com/watch?v=wir640OI_fw
Előzmény: mimosa2 (1273)
nacbalamber Creative Commons License 2009.11.04 0 0 1274
Kicsit....ezek nem a Pt cruiser, hanem a Pt lúúzerek....nagyon gagyi......főleg a bulák....nem baj, a szöveg jóóó :-D

Köszönjük...
Előzmény: mimosa2 (1273)
mimosa2 Creative Commons License 2009.11.03 0 0 1273
Itt a folytatás! Nagyon kemény! :)))

http://www.youtube.com/watch?v=5rw-_J6UF9A
Előzmény: choppers13 (1271)
nacbalamber Creative Commons License 2009.11.03 0 0 1272
Jó a kép Peszi, akkor egy rugón járt ez agyunk... Haha, megnéztem a sörivós jelenetet, hát jövőre majd azért kicsit jobban teljesítünk, majd még gyúrok a számra... mármint a sörivós számra, meg úgy egyébként is.
De ügyesek voltatok... !!!

Nagyn jó volt kis konvojban haladni, néztek ám a népek...még ha egy orbitális hangosbemondóból szólt volna a cat.-es pt cruiser...hmmm :-D

Szóval méretpontos szőnyeg még van mindíg....cseréljetek gumit, vagy kereket, mert itt a tél, csúszik a kerék...hideg az aszfalt....


Jó cruiserelést...
Előzmény: choppers13 (1271)
choppers13 Creative Commons License 2009.11.03 0 0 1271
jól nyomják, én a zenét már leszedtem és máshol nem is találtam rá, jöhet a többi!
Előzmény: mimosa2 (1268)
mimosa2 Creative Commons License 2009.11.03 0 0 1270
Köszi Szilvafan, mégis csak a te tipped működött. Kibumliztam a Csömöri útra, persze kiderült, hogy mégsem jó az aksijuk, pedig a pasi erősködött, hogy jó lesz. Ma reggel óta háromszor kellett bebikázni a kocsimat és végül is kikötöttem a Nagytétényi úton. Holnapra lesz meg az aksi, remélem már simán fog zajlani az ügy.

:)) Csinálok egy best of-ot a PT-ről írt slágerekről :)) Van ám "rap" változat is !
Előzmény: szilvafan (1269)
szilvafan Creative Commons License 2009.11.03 0 0 1269

nem ismertem, de nagyon tetszett :)

 

akksival jutottál valamire ?

Előzmény: mimosa2 (1268)
mimosa2 Creative Commons License 2009.11.03 0 0 1268
És ezt ismeritek? :)

http://www.youtube.com/watch?v=sEsE-abmtT0
choppers13 Creative Commons License 2009.11.02 0 0 1267
Zalaegerszeg 2009 , 2. rész

http://www.youtube.com/watch?v=ygm7MwdpLZY
Előzmény: choppers13 (1266)
choppers13 Creative Commons License 2009.11.02 0 0 1266
Majdnem elveszett videók közül, Zalaererszeg 2009

http://www.youtube.com/watch?v=agFODW3R4gs
choppers13 Creative Commons License 2009.11.02 0 0 1265
Hali mimosa2!

Üdv a csapatban , én csatlakozni tudok az előttem szólókhoz és szerintem jobb egy olyan helyre vinni a PT-t ahol már szereltek, meg tudsz hivatkozni valakire és így még jobb lehet a végeredmény. A környezetemben amúgy azt állítják , hogy nem rossz szerelni a PT-t , csak ugye ebből nem gurul be minden héten egy alany és kapásból nem mindig tudni hova nyúljanak hiba esetén ,vagy a rutinos tulaj be segit.
A bulikkal kapcsolatban szerintem csak valamelyik autós találkozóval együtt lehet megszervezni, egy PT összeröffenést mert mindig van külső tényező ,meló,szabi,műszaki hiba stb.... De olvasgasd a fórumot tavasztól lesznek lehetőségek!
Előzmény: mimosa2 (1260)
choppers13 Creative Commons License 2009.11.02 0 0 1264
Hali!

Ezt nem hagytam ki, de az orrod sem piskóta! Király a szőnyeg , AJÁNLOM MINDENKINEK, MÉRET PONTOS!
A szőnyegesek készítenek gumiból is , mert akkor küldj valami teló számot lehet ,hogy össze hoznák egy kis megrendelést .
Majd csinálok hímzést és felrakom hogy mutat.

Valaki tök nyomult a seggembe....-D
Előzmény: nacbalamber (1259)
mimosa2 Creative Commons License 2009.11.02 0 0 1263
Köszi JGab!
Előzmény: JGab (1261)
mimosa2 Creative Commons License 2009.11.02 0 0 1262
A Pappasnál nekem nagyon rossz tapasztalataim voltak, nemcsak azért, mert drágák, hanem azért, mert hülyének néztek, rosszul javították meg a kocsimat, egy hibából három lett és még az olajat is kicsalták a kocsimból.
JGab Creative Commons License 2009.11.02 0 0 1261
Szia!

Visszafelé:

Futómű nyikorog: nem is kell tíz évet visszaolvasnod, most volt egy hete egy hasonló probléma, szilentblokk csere, nem túl nagy ügy. A váltó az enyémben sem vajpuha.

Ködlámpa-bajuszkapcsoló tényleg szériahiba, leggyakrabban kiveszik a biztosítékát a ködlámpának. Ha rossz a Tiéd, te is tedd ezt, mert álló helyzetben lemerítheti az akksit.
Kb egy hónapot ha visszaolvasol, megtalálod a relézős megoldást.

Akksi: 28+ÁFA-értvalószínűleg jó minőségű akksit adnak, de mégsem biztos, hogy jó lesz a PT-be. A dízelbe spirálcellás akkumulátor kell, mert a rendelkezésre álló hely miatt (anyósülés alatt) csak fektetve lehet belerakni az akkumulátort, és a hagyományos fajtákkal ez nem tehető meg (zseléssel sem). A gyári akkumulátora Optima Red Top, de létezik még spirálcellás Exide Maxima is, az is jó méretben, és valamivel olcsóbb.
Ha más típusú akkumulátort ajánlanak, mindenképp vidd el az autót és próbálják bele, mielőtt megveszed.
Ezek az akksik egyébként nagyon jók, az Optimát a világ talán legjobb akksijának mondják, munkagépekhez, csörlőzéshez, meg tuning hifihez ajánlják, a teljesítménye miatt. Az én villanyszerelőm nem is hitte el, hogy ilyen való bele. Mint kiderült, nem a teljesítmény, hanem a méret miatt kell...

Nekem az Optima házhozszállítással, beszereléssel 60 felett volt, Pappasnál 96 lett volna...
Előzmény: mimosa2 (1260)
mimosa2 Creative Commons License 2009.11.02 0 0 1260
:))))
Köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólást, nagyon kedvesek vagytok és nagyon hasznos ötleteket adtatok.
Ha valakit érdekel és találtam az 123.profit.hu-n, ahová beírod, hogy mit keresel és a kereskedők felhívnak, szóval felhívott az Akku Mega kft. Csömöri út 113., hogy náluk van akku 28ezer+áfáért. Nem tudom, hogy milyen lehet, valaki ismeri őket? Mindenesetre olcsónak tűnik.

Az én PT-mel eddig semmi baj nem volt, csak a ködlámpa kreált túlfeszültséget a bajuszkapcsolóban, így az egy idő után leég. Ez márt kétszer megtörtént. Állítólag elég lenne lerelézni a ködlámpákat és nem lenne semmi baj, de gyárilag ez valahogy nem sikerült. Azt mondják, hogy ez széria hiba.

A futómű is nyikorog egy kicsit és a váltóm is nagyon kemény, de egyébként imádom!
Ha van PT-s találkozó szóljatok, addig is elolvasom a 10 éves topikot :))))
Üdv!
nacbalamber Creative Commons License 2009.11.02 0 0 1259
Köszönjük Szilvafan az egy helyre összerakott összes Pt cucc elérhetőségét... KÖSZÖNJÜK ! ! !
Üdv neked Mimosa....olvasd vissza a fórumot, és sok kérdésre választ találsz, ha van időd kezd a elegelsővel....az valamikor 10 éve volt...szóval érdemes... :-D

Jah, és Peszi, jó a segged... :-D



Peszi segge :-D
Előzmény: szilvafan (1257)
csak john Creative Commons License 2009.11.02 0 0 1258
Üdv a fórumon!

Vizsga kapcsán egy javaslat. Vizsga előtt pár héttel vidd el egy autóklub vizsgahelyre elővizsgára. Akkor végigcsinálják a teljes vizsgasort, és felírják, hogy mit kell orvosolni, cserélni. Ha azokat a megcsináltatod, akkor nagy gond nem lehet. Így mondjuk egy kicsivel drágább a folyamat, de pontosan tudni fogod, hogy mit kell csinálni. Még egy fontos megjegyzés, a vizsgát is ugyanannál a műszaknál csináld, így a vizsgán nem fognak új dologgal előhozakodni.
Előzmény: mimosa2 (1254)
szilvafan Creative Commons License 2009.11.02 0 0 1257

szia Mimosa2,

 

Isten hozott közöttünk ! Az én PT-m is 7 éves, fekete CRD :)

 

Szívesen segítek, amiben tudok, remélem, használható infokkal :

 

-akksit az egész interneten keresve a legolcsóbban a XXII.Nagytétényi úton találtam 44 ezerért a Camponával szemben, tel : http://www.akkumulatorbolt.hu/elerhetoseg.php

az Exide Maxxima kell bele.

 

Ablaktörlő lapátot a Homasitában szoktam venni 200 Ft-ért darabját a legolcsóbb kínai sz@rt, és 1-2 havonta cserélem, addig tök jó.

 

Klímaszerelőt nagyon jót tudok ajánlani, sajnos Kőbányán van, de olcsón és jól, és mindenekelőtt tisztességesen dolgozik: Mangold Gabi 0620-933-4257

 

Autószerelőhöz a XI. kerületbe járok az Andráshoz, tel : 0630-250-8141, kicsit morog, hogy milyen nehéz mindenhez hozzáférni, de rendesen megcsinálja a kocsit, és nem rabló.

 

Szervizanyagokat (olaj, szűrő, légszőrő, gázolajszűrő ) a http://www.filtercenter.hu/p_db.html  -ben veszem, normálisak, és minden van.

 

Elektromos szerviz is van több, de érdemes a konkrét hibát javítani: arra gondolok, hogy ha pl. a generátor nem tölt eleget, akkor a legolcsóbb kivenni, és bevinni a Kertész u-i generátoroshoz felújításra.

 

A műszaki vizsga, különösen, ha jó a kocsid, nem lehet gond, de előtte azért nem árt átnézetni, esetleg 1 fékpadra felállni vele, aztán már csak odamész, és szépen mosolyogsz a vizsgabiztosra, simán átengednek. Itt nagy előnyöd, hogy "ráadásul nő" vagy ! :) komolyan, még nem láttam, hogy csajszit kivágtak volna a mozaikból !

 

remélem, tudtam segíteni,

üdv, szilva

Előzmény: mimosa2 (1254)
cruiserem Creative Commons License 2009.11.01 0 0 1256

Szia Mimosa2-aki nő!-Üdvözöllek!!

Nem túl régóta vagyok itt én sem,szintén 2,2diesel Pt.gazdája/4-éves a drága/ és azóta csak sasolom,néha belekotyogva a nálam hozzáértőbb megnyilatkozásokat.Gondolom,szilvafan,nacbalamber és a többiek,neked  is önzetlenül segíteni fognak,mint eddig tapasztaltam.Szóval-üdvözöllek mégegyszer és érezd itt jól magad!!

Előzmény: mimosa2 (1254)
mimosa2 Creative Commons License 2009.11.01 0 0 1255
Amit nem írtam, hpgy Budapesten és vonzáskörzetében keresek :)
mimosa2 Creative Commons License 2009.11.01 0 0 1254
Sziasztok! Új vagyok ezen a topikon, ráadásul nő :)))
Van egy szép PT-m, 2,2-es CRD, már hét éves, de eddig semmi nagy bajom nem volt vele. Az Emil Freyhez vittem szervízbe, de már nem tudom megengedni magamnak az árak miatt. Keresek olcsó alkatrészeket és olcsó és jó szerelőket. Például szükségem lenne új akkura, ablakmosó lapátra, egy jó elektormos és klíma szervízre. Ráadásul decemberben műszakira kell vinnem. Kérem, ha tudtok megbízható, jó címeket, akkor ajánljatok nekem. Köszönöm!
nacbalamber Creative Commons License 2009.11.01 0 0 1253
Hello, az én szerelőm nem futóműves, kb. 2 csavart kell kicsavarni, hogy egy szilent gumit kicseréljen, ez olyan mint a többi autón, bár az első keresztlengőkar silentjét cserélték nekem az 8000 Ft körüli összegbe került, mármint a két silent.
Nekem is most kezdett el nyikorogni a jobb hátsó, valószínű azért van mert elöregszik a gumi, és keménnyé válik, de nem is tudja így ellátni a feladatát...

Szerintem normálisabb szerelő vígan egy fél óra alatt kicseréli...
Előzmény: 2tbt (1252)
2tbt Creative Commons License 2009.10.31 0 0 1252
Sziasztok!
Korábban már kérdeztelek a futóműnyikorgásról,sajnos a téligumi felszereléskor kiderült hogy nem elég a zsírozás hanem 2 szilentblokk csere szükséges.
Tudnátok segíteni, hogy mibe van egy ilyen csere, és hogy hol csináltassam Bp-en. (márkaszervíz vagy valami független futóműves szervízben)
köszi a segítséget
Tamás

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!