Keresés

Részletes keresés

Graver Creative Commons License 2011.01.28 0 0 7161

Még jó, hogy leírtad, Barba, mert már épp kérdezni akartam, hogy nőgyógyászatilag, urológiailag rendben vagy-e. De ezek szerint igen.
Sajnálom, hogy még nem vagy jól. Hátha ez az izomlazítás-dolog segíteni fog. Megpróbálni érdemes.
Én is aggódtam, hogy esetleg kiújulás, vagy heg okozza, hogy fáj a bal oldalam, a gyógytornász is azt mondta, lehet, hogy heg. De a másik oldalon? Mert hogy műtét előtt a jobb oldalam volt vacak. Viszont hogy pár hete csinálom ezt az új tornát, egyre jobban bírom a strapát, és csökkent a kellemetlen fájdalom is, csak egy-egy mozdulatnál érzem még feszülni bal oldalon a derekam. Így kezdek megnyugodni, de nem elbízni magam. Azért óvatos vagyok, a felmosóvödröt továbbra se emelgetem, meg a gyereket se. :)

Előzmény: Barba81 (7157)
Graver Creative Commons License 2011.01.28 0 0 7160

Ginger, ha nem bízol az orvosodban, akkor lehet, tényleg váltani kéne.

Előzmény: Ginger68 (7156)
robertov72 Creative Commons License 2011.01.28 0 0 7159

Maszekba 30000ft,de nekem tavayl sztk-s alapon is megkellett vennem az infúziót 7500ft volt.

De sz.rt se ért ,az isiász infúzió az már döfi és teljesen ingyen volt!

Előzmény: Barba81 (7158)
Barba81 Creative Commons License 2011.01.28 0 0 7158

Szia Ginger!

 

Elég szemét a dokid!Ezt az infúziót,ingyen is megkapod sztk alapon,én is kaptam ilyet 5x neodolpasse a neve,igazából szerintem semmi haszna ?:-)Nem éreztem különösebb változást.igazából nekem is van kis heg is és kiújjulás is,de olyan szörnyű fájdalmaim érdekes módon nincsennek,csak az alhasam fáj,valószínű ettől.

Előzmény: Ginger68 (7156)
Barba81 Creative Commons License 2011.01.28 0 0 7157

Szia Graver!

 

Sajna nekem megmaradt ez az alhasi fájás,hol jobban hol kevésbé érzem,ezt valószínű a kis kiújjulásnak köszönhetem,mert azóta érzem,meg ha többet ülök érzem a fenekem :-).A többi kisebb dologgal elvolnék,igazából ez az alhas-lágyék fájás őrjít meg,tompa fájdalom de állandó amire nem hat a fájdalomcsillapító sem.pénteken megyünk egy dokihoz pestre aki izomlazítással foglalkozik,izomcsomókat bombáz szét tűvel,hátha csak egy izom van ott befeszülve,ami a  hirtelen mozdulattól lett.Ha ez sem segít akkor nem foglalkozom egy ideig vele ,majd a rácz katétert megpróbáljuk ha letelt az 1 év.Az nyáron lesz,most úgy is tiszta göthös vagyok kb 1 hónapja köhögök,fújom az orrom,ez majd tavaszra elmúlik :-)De tiszta idegesítő,hogy nekem miért oda sugárzik a fájdalom,persze megvolt a tipikus fenék comb vádli is,de hogy ez mitől van egyik nagyokos sem tudja,tiszta hülyének nézik az embert,aki műtött az is azt mondja biztos a petefészkem fáj,:-)mikor elmondja neki az ember,hogy a műtét elött is oda hasított,de nagyon,meg most is egy mozdulat után lett,egyébként minden hasi,nőgyógyászati,urulógiai leletem jó.Ez van.

Ginger68 Creative Commons License 2011.01.28 0 0 7156

Igen !Valami nagyon nem stimmel!! :( A decemberi MR. kimutatott hegesedést ill. a discuson jobb oldalon mediolateralisan recidiv protrusio,mely compressiót okoz!

 

Vagyis állítólag kijött újból a sérv is! a fájdalom szinte egyre erősebb,nem hogy múlna,és más dolgok is jönnek elő szép lassan.

A dokihoz vissza mentem és potom 30.000ft infúziós kezelést ajánlott ami fájdalom csill. ,izomlazító,gyulladáscsökkentőből állna!Nos a movallis ugyan ez csak tablettában és semmit nem használt!-így hát nem mentem az infúzióra.

A műtét előtt is végig csináltam az infúziós kezelést avval a külömbséggel,hogy ott nyomatták a szteroidot is keményen! SEMMIT NEM HASZNÁLT!!

Ezért írtam (kérdeztem) lehet dokit kéne váltani?!

Előzmény: Graver (7153)
Graver Creative Commons License 2011.01.28 0 0 7155

Szia, Barba!


Köszönöm, egész jól vagyok, talán a 3 hónapos keményebb tornának köszönhetően már alig fáj a bal oldalam. (kopp-kopp). Csinálom is szorgalmasan. Már egy hetet dolgoztam, de utána a gyerekeim lebetegedtek, és szerencsésen elkaptam én is. Ha nem lenne ez a nyavalyás influenza, vagy mi, akkor lenne az igazi.


Te hogy vagy?

Előzmény: Barba81 (7154)
Barba81 Creative Commons License 2011.01.28 0 0 7154

Gyöngy 65!Itthon vagy már?Milyen volt a Rácz kezelés?Jobb lett,majd írj nekünk.Graver te hogy vagy?

Graver Creative Commons License 2011.01.28 0 0 7153

Négy hónapja műtöttek, és ennyi gyógyszerre van szükséged?! :-o
Valami ott nagyon nem stimmel...

Előzmény: Ginger68 (7151)
Graver Creative Commons License 2011.01.28 0 0 7152

Sok sikert! Majd ha lesz időd és kedved, számolj be kérlek, a tapasztalataidról. Hátha másnak is jól jön.

Előzmény: 6600GT (7150)
Ginger68 Creative Commons License 2011.01.28 0 0 7151

Igen igazad van a fájdalomtól és a négykézlábas dologtól tényleg jobb a kábaság,émelygés!

Kikészülünk ettől a rengeteg gyógyszertől is. Már tükörbe se merek nézni,úgy nézek ki mint egy panda maci (hatalmas fekete karikákkal a szemem alatt).

Ha meg talpon vagyok totyogok mint egy pingvin!

Lehet dokit kéne váltani és a végére járni?! Van egyáltalán alagút vég?

Mütét után 4 hónappal szerintem túl sok ennyi gyógyszeren élni!!!!

Előzmény: robertov72 (7149)
6600GT Creative Commons License 2011.01.28 0 0 7150

Na igeen, köszönöm a tanácsod, én is erre gondoltam, épp ezért megyek fel Pestre a Gerincszervízbe, ott így működik állítólag, hogy megnézik a leletet, kibeszélik a szokásaim, testtartás, ülőhelyzetek, és korrigálják, valamint összeállítanak személyreszabott tornát. Nagyon bízom benne, hogy tartható a jelenlegi, viszonylag panaszmentes állapot.

Előzmény: Graver (7148)
robertov72 Creative Commons License 2011.01.27 0 0 7149

Mikor 10 perc alatt tesz meg az ember négykézláb 5 métert akkor nem baj,ha kába:(

Előzmény: Ginger68 (7143)
Graver Creative Commons License 2011.01.27 0 0 7148

Szia!
A gerincszervízről nincs tapasztalatom, de ha még nem okoz panaszt a kiboltosulás, akkor a helyedben keresnék egy jó gyógytornászt a lelettel, aki összeállít egy személyre szabott gyógytornát, hogy karbantarthasd a gerinced. A hajolgatást (pláne hirtelen), kerüld, úgy szintén a nehéz súlyok emelését. Ha mégis emelsz, inkább guggolásból, egyenes háttal.

Előzmény: 6600GT (7145)
buksmuks Creative Commons License 2011.01.27 0 0 7147

Dedadol74 épp ma voltam a dokinál aki mütött oktoberben ,nekem is zsibbad a jobb lábfejem időnként a combom a börömhöz a lábfejemen nem lehet nagyon hozzáérni mert olyan mintha leforráztam volna de dokibácsi megmondta fél évig ez nem panasz,szedjem a Milgama N-t és el fog mulni elvégre ő belepiszkált a dolgokba:)Nagyon idegesitő tud lenni az tény sőt azt vettem észre reggel még egész türhető de aztán jön a gyógytorna a kórházban és délutántól egyre erősebb a zsibbadás:(én csak bízom benne hogy előbb utóbb elmulik hiszen a mütét után mindkét lábam igy zsibbadt ha nem jobban mára már csak az egyik:)

Előzmény: dedalon74 (7134)
luci71 Creative Commons License 2011.01.27 0 0 7146

Ezeket az évek folyamán szedtem,mert nem most kezdtem.Kb.4 év gyógyszer termése,de van amit még elöbb.De szerencsére a gyomromat nem bántotta.Arra a dokim mindig oda figyelt kérdezte,és azért is váltogattuk.Az injekciót meg szükség esetén kapom,de igen ovatosan.

Előzmény: dedalon74 (7142)
6600GT Creative Commons License 2011.01.27 0 0 7145

Sziasztok!

Megkérdezném, van valakinek tapasztalata a "Gerincszervíz"-ről? Porckorong.hu-n elérhetőek, vagy róluk:

 

http://www.gerincgyogyito.hu/gerincserv.html

 

Nemrég nekem is kiboltosodást diagnosztizáltak az 5. csigolyánál, szerencsére még elég korán, nagy panaszt nem okoz, csak ha sokat hajolok (sajnos mindig nyújtott lábbal tettem), a nap végére húzódik a jobb combom hátul. Emiatt mentem orvoshoz, aki el sem akart küldeni MR-re, de azért aztán megtette mert kértem. Ott pedig kiderült az ok is. Fent említett manuálterápiát próbálnám meg, ha ebben támogat más is, igaz nagyon mesze van nekem (Vas megyéből)

Köszönöm a véleményeket.

Graver Creative Commons License 2011.01.27 0 0 7144

Atyavilág! Ennyi gyógyszert! Ezek kikészítik egy idő után a gyomrot, meg gondolom, mást is. :-o

Ginger68 Creative Commons License 2011.01.27 0 0 7143

Igen az Aflamint is kaptam meg a Diprofostot is de az utobbitól olyan szinten felborult bennem minden(hormon),hogy leállították és jött helyette a depomedrol napi 80mg.

 

6-8 tramadolor???-úristen a 3-tól kivagyok émelygek tőle pedig szedem hozzá a quamatelt.

Előzmény: luci71 (7141)
dedalon74 Creative Commons License 2011.01.27 0 0 7142

Hú apám,leflesseltek rendesen:(

Kész vegyigyárat toltak beléd:(

Nem készült ki a gyomrod?

 

Előzmény: luci71 (7141)
luci71 Creative Commons License 2011.01.27 0 0 7141

Igen igen,azért írtam.Már én is szedtem,Movalist,Mydetont,Aflamint.Tilcotilt,Indometacinum,Flektor por,Milgamma,stb.Injekcióba kapok Diprofost,Kenalog-ot gerincbe.Ha kell.Infúzióba kaptam már Isiász,és Neodolpasse-t.De ezek nem mindig hatásosak.Volt EDA kanül beültetésem gerincbe 5 napig közvetlen helyre ment a gyógyszer,és még ugy is olyan fájdalmamvolt hogy morfinszármazékot is kaptam hozzá,na azzal már jól volt addig még teljesen elvolt zsibbadva a lábam.Most viszont a kezelések mellett talán ez ami nekem bevált.De lehet ezt is kezdem nagyon megszokni,néha néha kezdi de ez még a kibírható kategoria.A műtéttől én is félek.Már írtam korábban én is. 

Előzmény: Ginger68 (7137)
Ginger68 Creative Commons License 2011.01.27 0 0 7140

No és a lustaságból való műtéthez csak annyit,hogy én két évig birtam hol jobban,hol rosszabbul,tornák ,kezelések,gyógyszerek,mígnem utánna már S.O.S.műtét kellett!

Nem volt sok választásom!!!

Szerintem sem akarja csak úgy vagdaltatni magát az ember,főleg nem egy gerincnél!!!!

robertov72 Creative Commons License 2011.01.27 0 0 7139

Én Mikor teljesen kivoltam 6-8 szemet vettem be naponta:(

Előzmény: Ginger68 (7137)
dedalon74 Creative Commons License 2011.01.27 0 0 7138

Hogy attól kába vagy,nem is csodálom!

Vigyázz vele,nehogy széttolja a szíved!

Előzmény: Ginger68 (7137)
Ginger68 Creative Commons License 2011.01.27 0 0 7137

Hát itt úgy néz ki mindenkinek más és más hat (hatásos),ha egyáltalán hat!

Én speciel már szinte mindent beszedtem Movalis,Szirdalud,Zaldiar,Mydeton NEM HASZNÁLT!

Ezek után infúzió Relaxyl+Somu Medrol+Demalgonyl+lidokain+Furosemid baromi kába voltam tőle,valamit enyhített pár napig és folyt köv.!

Ami esteleg most hat fálydalomra a Tramadolor!-de attól is kába az ember.

Előzmény: luci71 (7135)
dedalon74 Creative Commons License 2011.01.27 0 0 7136

Köszike,megkérdezem:)

Előzmény: luci71 (7135)
luci71 Creative Commons License 2011.01.27 0 0 7135

Nekem érzés zavar még nincs,de zsibbadás az igen ballábba lesugárzó.

Több féle gyógyszert szedtem már de egy idő után nem használt.

Most amit kb.juniustól szedek az nagymértékben csökkentette sőt elmúlttőle a zsibbadás.Én legalábbis ennek tudom be.Sirdalud 4mg-os,de van MR 6mg-os retard is.Kérdezd meg kezelő orvosodat róla.

Előzmény: dedalon74 (7134)
dedalon74 Creative Commons License 2011.01.26 0 0 7134

Mondjátok meg nekem őszintén:

A zsibbadás és érzészavar az semmilyen módon nem szüntethető meg?Semmi?

Tudjak rá,fogadjam el?

Nektek ez ,hogy megy?

Én megőrülök tőle!

 

dedalon74 Creative Commons License 2011.01.26 0 0 7133

Nem,sajnos itt nincs.:(

Itt dolgozik a masszőröm.

Előzmény: robertov72 (7127)
dedalon74 Creative Commons License 2011.01.26 0 0 7132

:))))

Na ebbe beletrafáltál!Tiszacsegén nőttem fel,és az egyik ősöm volt a nagymajori kastély kőművese:)))

Egyébbként egy ingerszegény környezet,de majd megkérdezem a rokonokat,hogy mit tudnak róla:

Köszi,hogy ilyen lelkes segítő vagy,örök hála:)

Előzmény: robertov72 (7126)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!