Keresés

Részletes keresés

Emőke1 Creative Commons License 2008.03.05 0 0 429
Kartagoról mi a véleményetek? Most nézegettem az Utazás kiállításon a standjukon a tunéziai ajánlatokat, de nem győzött meg a munkatársuk. (Ritka unott fajta volt, amolyan nemtudomka, meg nemérdekelke)
plantex Creative Commons License 2008.03.01 0 0 428

Aeroviva Utazási Iroda

Rendkivül negativ vélemény alakult ki bennünk egy 2008 -i kenyai utazással kapcsolatban-több családról van szó.Közismert politikai zavargások miatt az utat nem inditották,a befizetett pénz "visszaszerzése" több volt,mint rémálom.Nem erősségük-hogy igen finoman fejezzem ki magam-az üzleti etika/legalább is a mi esetünkben/.Mindenki kerülje őket,bármilyen hangzatosak is a reklámaik!!!

pokati Creative Commons License 2008.02.26 0 0 427
Köszönöm!
Előzmény: barbi98 (423)
caballo Creative Commons License 2008.02.25 0 0 426

 

Mi csak egyszer utaztunk velük.Minden rendben volt,csak a repülő érkezés indulás volt elcseszve.Éjfélre értünk a szállodába és a végén kora délelőtt dobbantani kellett.Egy napot elbuktunk.

G.

Előzmény: djlalygerce (414)
lklara Creative Commons License 2008.02.25 0 0 425
:-)))))))))))))))
Előzmény: gumimacy67 (422)
lklara Creative Commons License 2008.02.25 0 0 424

szia

 

szerintem ez egy nagy-nagy átverés. Olyan iroda nevét választották, amelyik első hallásra létező iroda (Best Reisen), én még nem hallottam beck reisenről, de más lehet hogy igen.

 

üdv

klara

Előzmény: buska (418)
barbi98 Creative Commons License 2008.02.25 0 0 423
Mi utaztunk már velük, semmi gond nem volt, minden rendben volt, sőt nagyon jó volt az idegenvezető! Bár ez 2006-ban volt. Azóta...
Előzmény: pokati (419)
gumimacy67 Creative Commons License 2008.02.24 0 0 422

Na nekem a Best-Medina páros nagyon nem jött be. Másnak igen !

Ez van.

Előzmény: sz.dori (413)
gumimacy67 Creative Commons License 2008.02.24 0 0 421

Szia Klára !

 

Igen, bizony :))))

 

Előzmény: lklara (416)
zsazsa0127 Creative Commons License 2008.02.24 0 0 420

Az Aeolussal mi is megjártuk Rodoszon.

 

Nem sokkal olcsóbbak ugyanabban a szállodában,mink a Kartagó.

Viszont az egész turnusból jó,ha volt 5 magyar,a többi szlovák!

 

A képviselőjük semmit nem tudott Rodoszról,igy sok minden érdekességről lemaradtunk!

Amit mesélt,azt akárki el tudja olvasni egy kézikönyvből.Talán még többet is.

 

A szállásfoglalásnál befizettük a Kolymbia Sky szállodába,három nap múlva derült ki,

hogy csak másik szállodába van hely!

A foglalásnál még volt szoba,három nap múlva már nem.

Kint azt mondták a magyarok,előnybe részesítik a szlovák foglalásokat.

A szállodában a pincérek fele szlovák volt!

 

Nekik megfelelt a szálloda,a magyaroknak már nem annyira!

 

Senkinek nem ajánlom Rodoszon a Kolymbia Sun szállodát,aki szeretne világot is látni,nem csak enni,inni,meg egy kis öbölben fürdeni.

 

Rodosz nekünk amúgy sem tetszett annyira,mint ahogy sokan áradoznak róla.

Rodosz egy rossz döntés volt.

Voltunk már Alanyában(Törökország)Tunéziában,történelemben gazdag mindkettő!

 

A Görögök hiába európai népek,semmivel sem tisztábbak az utcáik a Törökökénél vagy a Tunéziaikénél.

 

 

Előzmény: anyuci68 (411)
pokati Creative Commons License 2008.02.24 0 0 419
Mit tudtok a Green Travel-ről?
buska Creative Commons License 2008.02.24 0 0 418

Szia!

Te is a Beck Reisen utazási iroda által szervezett törökországi körutazáson voltál?

Ez egy olyan utázás, amire egy árúbemutatón lehet jelenkezni és ha kisorsolnak akkor 100000Ft-ot elengednek az árból!

Nagyon jónak tűnik, de nehogy átverés legyen benne.

Nem is találok semmit az irodáról, jó lenne információkat gyűjteni.

Tudsz valamit róla? Előre is köszi.

Előzmény: mizu75 (417)
mizu75 Creative Commons License 2008.02.22 0 0 417

Szia!

Mi tavaly utaztunk Velük, minden probléma nélkül.

Előzmény: djlalygerce (414)
lklara Creative Commons License 2008.02.22 0 0 416

szia gumimacy

 

na ja :-))))))))))))))))))))))

 

 

klara

Előzmény: gumimacy67 (415)
gumimacy67 Creative Commons License 2008.02.22 0 0 415

Szia !

 

Mi már 5x utaztunk velük, mindig azt kaptuk, amit ígértek. Ebben az évben is velük utazunk.

De - mint bármelyik utazási iodánál - vannak, akik elégedetlenek velük.

 

Előzmény: djlalygerce (414)
djlalygerce Creative Commons License 2008.02.22 0 0 414

Sziasztok. A Neckermann mennyire megbízható társaság??

Köszi

sz.dori Creative Commons License 2008.02.19 0 0 413
A best abszolút korrekt! Csak ajánlani tudom!
A personal toursról se hallottam eddig semmi rosszat.Őket személyesen kipróbáltam,semmi gond nem volt.
swarb1 Creative Commons License 2008.02.19 0 0 412
Sziasztok
Ismeri valaki a Personal tourst,hogy mennyire korrekt és megbízható társaság?
anyuci68 Creative Commons License 2008.02.18 0 0 411

Azért "örömmel" olvasom, hogy más sem kultiválja különösebben az Aeolust. Ez persze csak egy kis irónia, mert kár, hogy más is szerzett negatív tapasztalatokat, de megnyugtat, hogy talán nem bennünk van a hiba, amikor a hátunk közepére sem kívánjuk őket. Mi 2006-ban nagyon megjártuk velük - ebben a fórumban is leírtam az "élményeinket" - úgyhogy én is az ellenreklám híve vagyok velük kapcsolatban. Egy másik fórumban áradoznak a prospektusukról, de - mint ott is, itt is megerősítem -, valaminek színvonalasnak kell lennie, ha már a szállásaik, a hozzáállásuk hagy kivánnivalót maga után. Ne tévesszen meg senkit egy prosi csillogása! Nem mind arany, ami fénylik. Ez közhely, de sajnos az Aeolusra nagyon is jellemző. 

Előzmény: Szilvi35 (409)
Zsuzsuci Creative Commons License 2008.02.17 0 0 410

Üdv!

Tud valaki jót vagy rosszat a Beck Reisen utazási iroda által szervezett törökországi utakról?

Főleg az a verzió érdekelne, amikor egy árubemutatón lehet nyerni 100000 forintos kedvezménnyel.

Nagyon jónak tűnik, de nehogy átverés legyen benne.

Nem is találok semmit az irodáról, jó lenne információkat gyűjteni.

Tud valaki segíteni? Előre is köszi.

Szilvi35 Creative Commons License 2008.01.19 0 0 409

Lehet, hogy van valakinek jó tapasztalata is az Aeolussal, nekünk olyan volt tavaly, hogy a márciusban lefoglalt görögországi (Polichrono) szállásról indulás előtt 2 héttel derült ki, hogy nem is foglalták le, magyarul nincs. Természetesen próbáltak elsütni nekünk egy gyengébb szállást Sartin, nem is ugyanabban az üdülőfaluban és persze drágábban. Nem mentünk bele, perrel lettek fenyegetve és akkor csodák csodája, mégis csak tudtak normális, tágas apatmant keríteni, igaz, szintén csak Sartin. De indulás előtt 2 héttel örültünk, hogy szállásunk van!!

Mindenki le tudja vonni a következtetést, de azt hiszem, hogy van még sok másik, korrekt iroda, érdemes megnézni az ajánlataikat.

Előzmény: Emőke1 (408)
Emőke1 Creative Commons License 2008.01.15 0 0 408
Én még nem utaztam az Aeolussal, de nem is fogok. Ne képzelje már el a sötét liba, aki a telefont kezeli, hogy én vagyok érte. Ezenkívül, ha 2 hónapon keresztül nem tüd válaszolni az e-mailben feltett kérdésemre, akkor mire számítsak a nyaralás során?


Feketére tenném.
Zichys Creative Commons License 2008.01.07 0 0 407
Feketelistához egy kis utazási történet, névvel együtt: Tóth Péter vagyok.
Az utazási irodánál tudni fogják, mivel az utazási szeződés, a helyszíni jegyzőkönyv és az utólagos levél után gondolom maradt nyomom a nyilvántartásukban.
Így ők is vállalják - gondolom én - ezt a történetet (amit a magam részéről egy utazási szerődéssel, helyszini hangfelvételekkel, és helyszini jegyzőkönnyvel is alá tudok támasztani az utastársak beszámolóin kívűl is):

A KING TOURS utazási Iroda (címe: 1056 Budapest, Írinyi u. 10., web: www.kingtours.hu) az alábbi szolgáltatásokat nyújtja, és ezt helyénvalónak tartja egy egyiptomi utazással kapcsolatban.

Van egy utazási szerződésed amiben jól láthatóan szerepel a szolgáltatás. 5*, all inclusive ellátás. (A számítógép ördöge miatt került oda az a szám a PTK hatálya alá tartozó szerződésre, legalábbis erre hivatkoznak.)

Helyette egy 4*-os szállodát kapsz Hurghadán, amit más 3*-osként árul.

Aztán hajnalban továbbállsz a nílusi hajóútra.
Ott egy kedves, jólelkű, ámde a magyar nyelvvel igencsak hadilábon álló fiatalember fogad (sem idegenvezetői engedéllyel nem rendelkezik sem a magyar nyelv nem megy, sem történelmi tudása sincs), és mondani, hogy ő lenni vezetni körbe téged.
Én lenni érthető?
Azért ez az volt, szerintem.
Viszont ami Egyiptomban elhangzott az nem annyira.
Aztán megnézel mindent, ami egyébként csodaszép és tényleg ott van Egyiptomban függetlenül az utazási irodától.
Aztán visszaérsz a hajóútról némi fanyar ízzel a szádban, hogy mennyi mindenről is lemaradtál az idegenvezetés hiánya miatt, de majd legfeljebb pihensz egy kicsit a tengerparton, hiszen mész Hurghadára.

Erre visszavisznek ugyanabba a szállóba ahol kezdted az utat. De nem baj, elviseled, hiszen másnap már a hosszabbításra lefoglalt és ezer forrásból letesztelt szállodában leszel.
Gondolod te...
De nem, reggel kiderül, hogy maradsz ahol voltál, mert hiába fizettél és igazolták vissza, nincs hely.
Oké, akkor viszont szeretnénk egy legalább olyan szállodát amit kinéztünk. Az sincs. Így mivel nem akartunk hajléktalanok lenni, maradtunk.
Volna...
Végül is maradtunk, bár délben kizártak minket a szobánkból (mindenünk odabennt), mivel valahogy elkeveredett állítólag az utazási iroda foglalása. Így délután 1/2 4-kor már ott tartottunk, hogy nagyon kezdtünk örülni, amikor megkaptuk az all inclusive karszalagot és végre bemehettünk a szobánkba.
Ehhez kellett némi fenyegetőzés a magyar konzulátusra hivatkozással, és az idegenvezető odarendelése. (Arabul mi nem beszélni sajnos.)
Bár elment egy napod veszekedéssel és a nyaralás helyett a nap kérdése a hogyan is juthatnék be a cuccaimhoz a szobába lett.
És még sok kis apró történet amit itt nem részleteznék.
A vége? Ennyi. A KING TOURS utazási irodától óvok mindenki.

Egyiptomról pedig annyit szeretnék írni, hogy érdekes ország, nagyon szép és izgalmas látnivalókkal.

Ha eljutsz oda csoda-dolgokat láthatsz, de jól válassz utazási irodát!


Ui.: A panaszlevélre a választ amikor megkaptam, telefonáltam, hogy ezt komolyan gondolják-e, amire ez is elhangzott: ne gondoljam, hogy más utazási iroda jobb!

No comment...

Cinikusak, kiforgatnak mindent és ezt a stílust kapod az utazás alatt is.
BacsiTibi Creative Commons License 2007.11.11 0 0 406
Én se túlzottan. Sokan vannak akik nálam sokkal intelligensebbek.

De még többen, akik kevésbé. :-DDD
Előzmény: lipi.boy (405)
lipi.boy Creative Commons License 2007.11.11 0 0 405
 Bár én nem is tartom magamat túl intelligensnek :-(
Előzmény: BacsiTibi (403)
lipi.boy Creative Commons License 2007.11.11 0 0 404
Korrekt :-)
Előzmény: BacsiTibi (403)
BacsiTibi Creative Commons License 2007.11.10 0 0 403
Szia,

Köszönöm szépen a kijavítást. Szégyellem is magam, hogy elírtam.Mivel ilyen kedves voltál, szeretném viszonozni.

túrista, túristaút

Szóval helyesen: turistház, turistaút

"ha az aki „oktat” szintén nem tud írni."
Teljesen igazad van...
:-)))

Azért mielőtt beleszólsz, legközelebb olvass bele mindkét fél hozzászólásaiba. Hidd el nem lenne nagy baj. De mégegyszer köszönöm.
Előzmény: lipi.boy (402)
lipi.boy Creative Commons License 2007.11.10 0 0 402
  Sziasztok!


Igyekszem úgy írni, hogy senkit ne bántsak meg. De visszaolvasgatva feltűnt, hogy itt is, mint sok más topic-ban leginkább azzal foglalkoztok, hogy milyen az ember helyesírása. Szerintem nem feltétlenül kellene, főleg, ha az aki „oktat” szintén nem tud írni. Az intelligenciáról vitatkoztok? :-)


superstar 12-13 (328)

„Az én kezemben lehet többször fordult meg kéziszótár mint a tiedben ezért van az hogy nagyobb az innteligencia szintem és nagyon sajnálom hoy ilyen bunkó társaság gyűlt itt össze veled az élen.”

BacsiTibi (333)

„4. Hülyeségnek tartod a helyesírást, pedig alapvető dolog egy inteligens, civilizált embernek.”


A szó helyesen: INTELLIGENS

Lucy.Fico Creative Commons License 2007.11.09 0 0 401
Az utazási irodák gyakran olyan tételek beszámításáról is „megfeledkeznek”, amelyek feltétlenül szükségesek, és áruk előre kalkulálható. A helyzet tehát az utazási csomagok, és a repülőtéri illetékek feltüntetésére vonatkozó jogszabályok módosulásával változhatna meg, jelenleg ugyanis az utazási irodák egymásra licitálva hirdetik meg hiányos áraikat. Aeroviva Mielőtt jelentkeznek egy utazásra, alaposan tájékozódjanak, mit tartalmaz és mit nem a részvételi díj, hiszen csakis így hasonlíthatóak össze az egyes ajánlatok. Továbbá számtalan utazási iroda tesz kiemelt ajánlatokat a honlapjára látogatóknak, amelyek külön keretben, más színnel és egyéb, hasonló marketingeszközök bevetésével hívják fel magukra a figyelmet. Az árak azonban sokszor távolról sem olyan kedvezőek, mint amilyennek látszanak. A jelenség oka egyrészt a jogszabályokban, másrészt a légitársaságok költség-feltüntetési gyakorlatába keresendő, Aeroviva de a félrevezető tájékoztatást a szokásjog is szentesíti.

Beus84 Creative Commons License 2007.09.24 0 0 400

Sziasztok!

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!