Keresés

Részletes keresés

alezredes 1 Creative Commons License 2016.02.17 0 2 12432

Szerintem nem kell a kamu duma senkitől. Nyilvánvaló, hogy minden párhoz csatlakozó fiatalember dugni akar, erre kár a szót szapoprítani. Csak van aki még ezt is mismásolja, van aki meg egyenesen, de nem bunkó paraszt módon közli a nyilvánvalót.

 

Levél : hú bazdmeg, én is nagyon megkúrnám a csajt, vagy háromszor.

 

Telefonon az ismerkedés után fél órával : ha elmehetnék hozzátok, szívesen szeretkeznék a barátnőddel.

 

A vége ugyanaz (lenne), de azért mégis, nem egy putrisor végén lévő kocsmában vagyunk, nem ?

olegnagy Creative Commons License 2016.02.17 -1 1 12431

Tulajdonképpen igazad van, annak idején én is írtam le részletesen egy (offtopik hajadon) lánynak, hogy mit és hogyan csinálnék vele, ha együttműködne. És együttműködött :-)

Előzmény: alezredes 1 (12429)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.17 0 0 12430

Szia

Ha nem akar a párod dugós szexet elsőre akkor van olyan köztes megoldás!

Beszéljétek meg hogy elsőre csak simogatásig (kézimunkáig), vagy max. kölcsönös orális mentek maximum el a hármasozás területén a vendéggel.

Mi is így kezdtük anno... de ez képlékeny és ha tetszik neki akkor lehet több is. :-))

Előzmény: Törölt nick (12421)


alezredes 1 Creative Commons License 2016.02.17 0 0 12429

Kedvenc barátunk, ( aki 6 x volt) nem szemérmeskedett a válasszal, hogy majd meglátjuk, meg ha úgy adódik, stb, stb.

Előzmény: olegnagy (12428)
olegnagy Creative Commons License 2016.02.17 0 0 12428

Mi mást válaszolhatna? Azt felelősen nem ígérheti meg, hogy garantáltan leveszi a feleséged a lábáról...

Előzmény: alezredes 1 (12427)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.02.17 0 0 12427

Az úgynevezett legeslegelső esti hármas előtt tényleg szükséges szerintem is egy személyes találkozó, a legjobb ha az is hármasban történik.

Aztán jöhet ezután a telefonos, csetes egyeztetés a harmadik féllel, meg persze szóban a barátnőmmel.

Ilyenkor jönnek elő a bátortalan kédések, pironkodó válaszok.

A harmadik fél kérdése elég világos szokot lenni, ugye igen, igen, mehetek, mikor ?

Először a párommal beszélek ez ügyben, mert ha neki nem oké, akkor ne szívassuk feleslegesen a srácot.

A kérdés : na milyen a srác ?

Válasz : szerinte rendben van.

A kérdés : elhívjuk ?

Válasz : hívjuk.

Ekkor jelentkezem a srácnál, és álnaivan megkérdezem, mit is szeretne most szombat este ?

A válasz szinte mindig hasonló, eljönne hozzánk, és lesz ami lesz.

Törölt nick Creative Commons License 2016.02.17 -1 0 12426

És mi a jó ebben a feleségnek? Kielégítteted magadat de vele mi lesz? Talán elsőnek őt kellene kényeztetni, masszírozni és szájjal neked a végén kielégítened! Utána miután ő kielégült, részéről már felszabadultabban jöhetne amit te leírtál.

Ezzel az elképzeléssel lehet hamarabb találnál jelentkezőket!

Előzmény: trendimanus (12425)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.17 0 2 12424

A személyes találkozás inkább a Hölgy részéről fontos hogy megismerje azt akit terveik szerint a lábai közé szándékozik beengedni.

Sokkal felszabadultabb lesz ha nem egy tök ismeretlennel kell lefeküdnie, könnyebben fogadja őt el.

Arról nem beszélve hogy így egyből lehet tudni hogy van e valami szikra féle vagy egyenesen taszító neki!?

Egy személyes találkozó során sokkal jobban meg lehet a másikat ismerni mint levelezés vagy kamerázás útján.

Egyből a közepébe ugrás eléggé vak repülés ami két esélyes.

Részünkről jobb ha van előtte egy találkozó, volt már ilyen és olyan is.

Előzmény: rhmprszt (12420)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.17 0 1 12423

ő 46 éves, arányosan molett, nagy és szép cicik, szereti a puncijában és a szájában is a kemény farkat, Szex közben szereti, ha egyszerre a szájában van a farkam és a punciját dugja egy műfütyi egyszerre!

Előzmény: Törölt nick (12422)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.17 0 0 12422

ha csak arról fantáziálok, hogy ketten dugjuk a nejemet, nagyon felizgulok ettől!

Törölt nick Creative Commons License 2016.02.16 0 0 12421

Soha nem erőltetném!

Előzmény: Törölt nick (12410)
rhmprszt Creative Commons License 2016.02.16 -1 0 12420

Nekem, mint többé-kevésbé rendszeres harmadiknak az a tapasztalatom hogy akikkel rögtön "in medias rés" indítottunk, azokkal volt szex (általában jó is), akik meg előtte "kötetlen" találkozót akartak, azokkal semmi nem lett a dologból.

Előzmény: Törölt nick (12409)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.02.16 0 0 12419

Máshol van egy két darab pár perces videó, természetesen arcok nélkül, arról beszéltem.

Nem, nem titkos, de nem akartam ilyen reklámszagú szöveget iderakni.

Személyes műfaj, ez részben igaz. Swingerklub, ott aztán szinte mindent látsz, az első perctől kezdve, ez igaz.

Mi még nem voltunk. Eddig jobban szerettem ezt a "megoldást" amiről jó párszor írtam is itt, és amiről mások is írnak.

Ha majd esetleg átestünk egy swingerklubbon, ahol tényleg személye műfaj a dolog mint írod, akkor a swingerklubbos topikba írok, megígérem.

Előzmény: KPeti23 (12418)
KPeti23 Creative Commons License 2016.02.16 -1 0 12418

Milyen videót látnak idegen emberek a párodról, ami után írnak neked? Amatőr filmeket szoktatok feltölteni? A másik kérdésem, hogy a West Endet olyan titkos, hogy csak monogrammal lehet leírni? 

Szerintem partnert keresni leginkább személyes műfaj. Élőben egyből látni kiről van szó, míg online ki kell gyomlálni a rengeteg 2-3-4-5-öt.

Előzmény: alezredes 1 (12415)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.02.16 0 0 12417

Részben igen, részben nem. Volt olyan, hogy az általam csak "kedvenc barátunk" nak nevezett srácot egyszerre láttuk meg, amikor We.. En.. ben egy két telefon és sms után odasétált az asztalunkhoz.

Ez még egy érdekes szitu, egy olyan sráccal beszélgetünk 1 perce, a szia szia után, aki azért jött el a talira, mert meg akarja dugni a páromat. Most pedig itt az alkalom, hogy szemtől szemben mindenki láthassa egymást.

 

A mellettünk lévő asztalnál persze senki sem sejti hogy az a két pasi, meg egy nő mi célből ül egy asztalnál.

 

Aztán persze olyan is van, hogy a faszival már többször találkoztam személyesen, a párom meg nem látta még.

Előzmény: Törölt nick (12416)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.16 0 1 12416

Tisztában vagyok mire gondolsz! Te vagy az első szűrő!

Akit átengedsz azt fogja a kedvesed csak megnézni...

Előzmény: alezredes 1 (12415)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.02.16 0 0 12415

A szerzek és közvetítek az talán erős túlzás. Fogalmazzunk úgy, hogy ha szóba jön valaki, mert mondjuk látott egy két videót  a páromról, jön a levél, üzenet, hogy ő is ő is ő is , és akkor megnézzük miből élünk, ahogy szokás mondani.

 

Már az a pár sor is néha elég arra, hogy : 1 szóba se jöhet, 2 bunkó, 3 kamasz, 4 kamus, 5 öreg.

 

Előzmény: Törölt nick (12413)
vargaimre43 Creative Commons License 2016.02.16 0 0 12414

Tobb evvel ezelott egy kapcsolatomba felvetodott a dolog. Izgatott a dolog bementem. Ket ferfi es az egy no felallasba. Napokig vivodtam a ferfi kivalasztasaba mert volt a tarsasagban nehany felnott filmes ferfi ember. Vegul a holgy oldotta meg  a problemat egy elozo kapcsolatat kerestuk meg. Minden teren rendbe volt a srac. Kinezet, higenia, diszkrecio, meret, potencial stb....

 

Tudomasom szerint soha nem tolakodott mindig Mi kerestuk, keszsegesen ALLT  a rendelkezesunkre.  Nagyon tetszett amit lattam es holgy is kielhette a ket ferfi elonyeit.

 

Persze tudnek meselni szamomra, nekem tetszo osszegabalyodasokat, de leginkabb azok maradtak emlekezetesek amikor mar nem az en parom volt hanem egy harmadik ferfie. Akkor aztan tenyleg mindenki kielhette magat. Mindenkiben volt egy regi kis erzelem, de senkinek sem kellett elnezest vagy engedelyt  kernie semmiert. A kapcsolatunk alatt sem volt tabu de kapcsolaton kivul csucsosodott ki igazan a szex igy harmasba. Tenyleg a szexrol szolt csak  a szexrol. Persze utana hazavittem es volt ra meg nala, naluk is folytatodott az extazis, amirol engem vagy a masik sracot telefonon ertesitettuk, ertesitettek.

 

Ha a mostani kapcsolatomban is harmadikat kellene keresni most is azt kernem hogy egy regi pasijat keressuk meg, az elozobol tanulva. 

 

Azota is jobban vagyunk mindharman persze csalad, kulfoldi munka miatt mar nincs szex, de evente egy-egy kozos talalkozasnal mindig felmerul a kerdes, hogy esetleg ..... de a vegen mindig elvetjuk a lehetoseget. No de talan ebben az evben?.

Törölt nick Creative Commons License 2016.02.16 0 0 12413

Azért érzed magadnak mert az is vagy!

(hidd el más is éreztem már így magát)

Szexpartnert szerzel és közvetítesz a párodnak! :)))

Előzmény: alezredes 1 (12412)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.02.16 0 0 12412

Nekem ez egy kicsit bonyolult.

Nem azt mondom, hogy az a jó : csenget-gyere-szia-pohár bor-dughattok a helyes mód, sőt nem ez a helyes mód.

Én pl néha bár lehet hgy hülyén hangzik, de közvetítőnek éreztem magam.

Mert az "első kávézós" tali után mégsem jöhetett a közvetlen kérdés a harmadik féltől a páromhoz, amikor elköszöntuk egymástól, hogy : akkor a jövő hét szombat estéjén megdughatlak ?

Előzmény: Törölt nick (12407)
nagykovi70 Creative Commons License 2016.02.16 0 0 12411

:)

Előzmény: Törölt nick (12407)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.16 0 1 12410

Az előzőekhez még annyit hogy nem mindenkinek való a többes szex.

Elméletben lehet izgatja de valóságban soha sem merné ezt megtenni!

Szóval lehet hiába erőltetnéd...

Előzmény: Törölt nick (12407)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.16 -1 0 12409

Teljesen egyetértek veled!

Férfitársaim helyett is szégyelltem magamat amikor kölcsönös szimpátia ellenére, érthetetlen okból váratlanul viszakoztak....talán jobb is ha nem tudják miről maradtak le!!!!

Előttem szólóhoz üzenem hogy első sorban a Hölgy válasszon pasit harmadiknak és legyen előtte egy-két személyes találkozó kötetlen beszélgetéssel.

Első éles helyzetben lehet nem kellene még erőltetni a dugós szexet.

Sokáig viszont nem érdemes húzni az időt...

Legyen hosszú "előjáték", felvezetés! Vacsora hármasban a párod legyen szexi ruhában, legyen szolid italozás valahol. Négykezes masszírozása stb.

Nőt a legnehezebb találni, párt kicsivel már könnyebb de ott 4 embernek kell egymásnak "megfelelnie". Férfi jelentkezőből van a legtöbb de ha magas a léc akkor azokból sem egyszerű kiválasztani a megfelelőt!

Előzmény: alezredes 1 (12408)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.02.16 0 0 12408

Így kell véget érnie egy estének, lagalábbis azoknál, akik azonosulnak a topik címével.

A többi álmodozó, kamuzó, beijedős, utolsó pillanatban meggondoló fiatalember meg elmehet a búsba, egyik másik azt sem tudja, mit veszít.

Előzmény: Törölt nick (12406)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.16 0 0 12407

Mi beszélgettünk sokmindenről. Szexuális élet színesítés, kíváncsiság, stb... Lányt keresünk elsősorban.

Szituációk felvetése, izgalmak keresése közepette felmerült, hogy pasi is jöhetne hozzánk.

Hölgy tagunk szerint dugás a vendég partnerrel nem valószínű, ezen kívül izgalmas dolgok történhetnek.

Részemről a felhatalmazás megvan, történhet bármi, amit a Nőcici megkíván. :) Szeretném "kívülről" látni, ahogy sexel.

Nagyon szeretem Őt, nekem tényleg nem gond ez! De ezt egy nő 1szerűen nem érti! Ezt meg én nem. :)

És innen jönnek a problémák: megcsalás ez? Hogy fogok ránézni utána? Ő rám?? Bla-bla-blaaa....

Nyilván nagyon fontos dolgok ezek! 16 hónapja merült ez fel, milliószor átbeszéltük már!

Mondva kizárt, sex közben fülbe susogáskor tagadhatatlan reakciók vannak.

Én várom, Ő elvan nélküle. Ismerem yól. Szituációban nagyon jól fel fogja magát találni.

Talán attól fél, hogy jobban fogja tudni élvezni, mint saját maga által elvárt... Nem tudom.

Volt már itt valaki, csak beszélgetás volt. Sajnos... Utólag a 3-ból egyikünk sem értette...   :D

Mindenesetre érdekes és izgalmas dolog volt ez.

Volt szituáció: Lány kikötve, szeme letakarva, tuttira nem lát ki. Kis előjáték után abbahagy, bejárati ajtó kinyit, jól hallhatóan: "Üdv! pont időben..."  :)

Rendesen ficánkolt a Lány, majd rövid idő után abbahagy, de láthatóan izgatott. Persze nem jött senki sem.

Vetközködős hangok... Majd egy kemény farok a szájhoz.

"Menj te a picsába." :D Majd röhögés, mert kis idő után rájött, hogy nem jött senki. 

De utána átbeszéltük, és tudta, hogy olyat soha nem hoznék ide aki nem szimpatikus neki,

és soha nem történhetne vele semmi olyan, ami nem lenne korrekt ebben a kiszolgáltatott helyzetben!

De nagyon izgatta! 

Óvatosan kezelem ezt, figyelek mindenre. De tényleg kbsztt nehéz megfelelő partnert találni.

Csak ennyit akartam...  :)

 

 

 

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2016.02.16 0 0 12406

Nem terveztünk és nem is ígértünk vele dugós szexet csak olyan játszadozást akartunk és úgy is sikerült!

Túl hamar leszedtük a lányról a ruháit.

Amíg velem szexelt addig a srácnak simogatta és a végén már vadul szopta, végül a testére élvezett a srác.

Vigyorogva ment haza mert így is többet kapott mint amit hitt elsőre...elkapott mindenki a hév, de ez így volt jó.

Ez olyan éjszaka volt amit nem felejt el az ember és kevesen mondhatják el hogy hasonló élményük volt.

 

Előzmény: alezredes 1 (12405)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.02.16 -1 0 12405

Akkor minden jó, ha jó a vége, de ha melltartó és a bugyi fent maradt, akkor lehetett volna még jobb !

Előzmény: Törölt nick (12404)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.16 0 0 12404

Nem ment feszülős nadrággal haza! :-)

Az öltáncot keveseltük mi férfiak! :) Ritkán látni ilyet, főleg olyat amikor a lány is szemmel láthatóan nagyon élvezi! :-))

Előzmény: alezredes 1 (12403)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.02.16 0 0 12403

Akkor a barátotok rosszul járt. Kapott egy sztrippet, aztán álló farokkal séta haza. Ez nem egy kellemes helyzet.

Strip bár. Vágom hogy nincs fogdosás, többről meg végképp nincs szó, de a lányok bugyijába a pénz az oké !?

 

Aztán kulloghatok haza álló farokkal.

Ennél már, ha pénzt szánok valamire, akkor ne strip bár és bugyipénz, hanem más hely, és akkor úgy jövök el onnan, ahogynekem "jólesett".

 

Otthoni magánszámnál, ilyen alkalomkor, ha már az idegen kapott egy erotikus táncot, azért érdemelt volna valamit, lgalább egy kis maszti lehetőséget, uram bocsá egy kis farokverést, abba nem halt volna bele senki.

 

Szerintem.

Előzmény: Törölt nick (12402)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.16 0 0 12402

Természetesen sztrip bárokban tilos a tapizás! Otthol szinte kötelező! :-)

Az öltánc mindkettőnket izgatja, kipróbáltuk többször kettesben de nem tartott a tánc része sokáig mert egyből szex lett belőle! :-)))

Úgy egyszer kipróbáltuk hármasban anno hogy egy másik férfi ölében ült bugyiban és melltartóban úgy mozgott és közben arccal felém, háttal a srácnak.

A srácon még nadrág volt a barátnőmön kis tanga és melltartó úgy csúszkált és körözött az ölében, a srác feszülő nadrágjához dörzsölte a bugyiját és közben engem nézett. :-) Láthatóan nagyon tetszett neki ez a helyzet.

Rettentően izgató jelenet volt! Közelebb húzódtam és míg megcsókoltam, benyúltam a bugyijába. Nagyon nagyon nedves volt már, pedig még csak a bőrét simogattuk :-)

Utána sajnos ennyi volt és nem volt több ilyen.

 

 

Előzmény: alezredes 1 (12401)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!