Keresés

Részletes keresés

Madárjós Creative Commons License 2012.03.03 0 0 1140

Bocs, szintezésben nem vagyok jó, az kőműves munka. :-D

Előzmény: *SzedR* (1139)
*SzedR* Creative Commons License 2012.03.03 0 0 1139

Na azé' ;)

Mehetünk a következő szintre:D

Előzmény: Madárjós (1138)
Madárjós Creative Commons License 2012.03.03 0 0 1138

Legyen ahogyan jónak látod. ;-)

Előzmény: *SzedR* (1137)


*SzedR* Creative Commons License 2012.03.03 0 0 1137

Szerintem számít.

Ügyfél kifejezés jelen esetben nem helyén való.

Szépség(ipar), azon belül szolgáltatás (nem rosszra gondolni) vendégről beszélünk. Na. :)

Előzmény: Madárjós (1136)
Madárjós Creative Commons License 2012.03.03 0 0 1136

Hívhatod kuncsaftnak, alanynak, vagy páciensnek is. Nem a megnevezés számít. :-)

Előzmény: *SzedR* (1135)
*SzedR* Creative Commons License 2012.03.03 0 0 1135

Ügyfél???

Talán vendég :p

Előzmény: Kovi Mark (1134)
Kovi Mark Creative Commons License 2012.03.02 0 0 1134

"hogy jól átgyúrják a nőt, "

 

Az átgyúrásnak is vannak fokozatai.

Érdemes az ügyféllel megbeszélni melyiket kedveli a masszázs előtt.

"aztán kézzel kielégítik"

Ha szájjal elégít ki egy masszőr akkor az nem erotikus masszőr hanem csak egy kókler aki kóbor numerát akart ha mást is csinál veled pláne!

Egy erotikus masszázsnak a masszázsról kell szólnia és nem a masszőr és kliens közötti szexről azt lehet utána és az teljesen más tészta.....

Én max azt hagyom közben, hogy engem is kézzel megérintsen a hölgy ha ez elkerülhetetlen és soha nem húzom be a hasm közben!:-PPP

Előzmény: Törölt nick (1121)
Boxa Creative Commons License 2012.03.02 0 0 1133

Kedves "Bálna"!

Elnézésed kérem amiért nem találtam ki egyből, hogy férfi vagy, de a megnyilvánulásaid annyira nőisek, hogy most mellé trafáltam.

...a többire meg inkább nem reagálnék, mert nem szeretném folytatni a kommunkációnkat!Üdv

Előzmény: Qkorica (1131)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.02 0 0 1132

már megint nagyon eltértünk a témától és a topic címétől!!!!!

 

ide nem az első masszázsélményt kell leírni????  

Előzmény: Qkorica (1131)
Qkorica Creative Commons License 2012.03.02 0 0 1131

Nos, kedves druszám, Grétsy László nyelvészprofesszort szeretem és tisztelem, de sajnos már készít műsort. Éppen ezért nem tudom hallgatni sem, de a régiekre még emlékszem.

Azt hiszem, kolléganődnek igaza lehet a minősítésedet illetően, hiszem, előítéletekkel rendelkezel. Mivel a családban én vagyok a „szőrös, bálna méretű férj”, igaz csak gyerekbálna méretben, így a horkolásom is hagy még némi kívánnivalót maga után a feleségem szerint. Így az álmaimról és a bátorságomról, pusztán önvédelmi okból sem nyilatkoznék eme fórumon…

 

Te szolgáltatni akarsz, de az EQ-t, nem ismered fel, pedig ehhez a szakmához arra komoly szükség van. Pusztán erre szerettem volna felhívni szíves figyelmedet.

S, még két fogalom:

Az intelligencia az elme megkülönböztető és elemző képessége.

Mindenféle intelligencia - együtt - az az emberi minőség mértéke.

 

End of job.

Előzmény: Boxa (1129)
Boxa Creative Commons License 2012.03.01 0 0 1130

..és akkor Qkorica kedvéért javítva! Remélem így már megfelel!?

 

Kedves Hölgyeim!

Én egy 38 éves,  (a javított rész pirosan) mások által jóképűnek tartott , sportos, megbízható, értelmiségi családból származó - diplomával és két felsőfokú képesítéssel rendelkező, budapesti,  svédmasszőr alapképzésen átesett, kevés tapasztalattal rendelkező férfi vagyok.

….ugye-ugye idáig semmi érdekes, mert mindig, minden masszőr így kezdi. Ezzel csak az a baj, hogy hiába igaz ha nincs mögötte tapasztalat. Na én ezt a hibát szeretném elkerülni!

Régi vágyam, hogy nyissak egy masszázs szalont. Mint a női test legnagyobb tisztelője szeretnék végre olyan dologgal foglalkozni ami tetszik és szívesen, boldogan csinálom – kényeztető, érzéki masszázst szeretnék nyújtani Hölgyek számára és nem egy irodaház számítógépébe bújva szeretném leélni az életemet. Elvégeztem egy tanfolyamot, de pontosan tudom, hogy tapasztalat nélkül nem lehet egy szakmát elsajátítani. Addig meg ha  elindítok egy vállalkozást és pénzt kérek érte akkor csak lejáratom magamat.

Ezt az egészet úgy szeretném létrehozni, hogy a vendégeim beszámolói után  büszkén kihúzhassam magamat.

Tehát olyan lehetőséget kínálok amivel szerintem butaság lenne nem élni! Ön drága Hölgyem  rá bízza magát egy képzett, de kevés tapasztalattal rendelkező masszőrre – cserébe viszont nem kérek semmit és teljesen ingyen olyan élménybe lesz része, mint még soha!...nekem pedig egy tapasztalattal több! :-)

 

Ha érdekli a dolog vagy esetleg bármi kérdése lenne várom levelét erre a címre: bandimasszazs@gmail.com

Előzmény: Qkorica (1128)
Boxa Creative Commons License 2012.03.01 0 0 1129

….meglepő és mulatságos! Nem értelek! Kicsit olyan „emanci-punci „ hangvétele van levelednek. Van egy ilyen kolléganőm és hát finoman szólva nem kedveljük egymást. Szerinte én soviniszta vagyok én szerintem ő meg…….., hogy is mondjam óvatosan…..szóval olyan nőszemély aki régen volt férfival!  :-)))))

 Ha a leveleim nyelvtani tartalmát ill. „gyerekszobám” meglétét vagy hiányát boncolgatod akkor kérdem én mi a túró-ért olvasgatod az „első erotikus masszázsom” című blogot??? Inkább Grétsy László professzor „Álljunk meg egy szóra!” műsorát javaslom!

Én arra kérnélek, hogy mivel nem ismersz engem így ne ítéljél meg ismeretlenül és ígérem én is így fogok tenni!  

Maradjunk abban, hogy nem neked született az a bejegyzésem amiben izgalmakat kereső hölgyeknek kínáltam fel egy lehetőséget!

Elhatároztam, hogy a kötözködős levelekre nem fogok válaszolni a jövőben, mert felesleges. Ezeket mind olyan ember írja akinek  soha nem lesz bátorsága kipróbálni egy erotikus masszázst és maximum csak álmodozik róla esténként egyedül vagy éppen a szőrös, bálna méretű férje horkolását hallgatva. …vagy csak egyszerűen irigy, kisebbségi komplexusban szenvedve azokra akik ezt meg merik tenni!

További jó olvasgatást  és kommunikációt kívánok ezen az oldalon! :-)))))  

Üdv: András

Előzmény: Qkorica (1128)
Qkorica Creative Commons License 2012.03.01 0 0 1128

Kedves Boxa!

Nos, akkor a saját szavaimmal: Azt hiszem, hogy az értelmiségi léthez hozzátartozna az is, hogy a helyesírásra odafigyelsz. De lépjünk túl ezen apró hiányosságon. Az általad írt felhívás egy tipikus multis HR alapokon szocializálódott egyén elképzelését tálalja.  Van egy mondás, miszerint a buta ember biztos magában, míg az okos állandóan bizonytalan. Ehhez tudás kell, élettapasztalat és veleszületett intelligencia. Szóval ide sokkal inkább ez illene. Én, úgy gondolom, hogy van ezen túl egy intellektuális íze is, de nem a töketlen impotens értelmiségeskedő vonulatból, hanem valami veleszületett intelligencia által. Lásd a reakciók között is volt erre igény. Képzeld el, hogy bejön valaki és azt mondja, hogy szép (értelmiségi) vagyok. Ebből csak akkor lehet jól kijönni, ha az illetőt Szép Gézának hívják…

Előzmény: Boxa (1105)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.29 0 0 1127

Hmmm, hmmm, hmmm ...

Ritkán írok, de most muszáj, kedves Anteris: tapasztalatból mondom, hogy a jó nők is járnak masszőrhoz.

Hogy lesz-e a kíváló masszázsból erotikus masszázs, az egy teljesen más kérdés.

Végül pedig halkan megjegyzem, hogy erotikus masszázsra is járnak nagyon jó nők. :) Hál' Istennek!

 

Előzmény: Törőlt_nick (1126)
Törőlt_nick Creative Commons License 2012.02.29 0 0 1126

lesz ott majd még sokkal rosszabb is, mert férfimasszőrhöz általában azok a nők mennek akiket piszok régen érintett férfikéz, a többi csak mellébeszélés és az van, hogy a jó nők ritkán járnak masszőrhöz, sőt jobbára sosem.

Előzmény: Boxa (1110)
Törőlt_nick Creative Commons License 2012.02.29 0 0 1125

"Elhiszem, hogy az arctalanság homályában könnyebben káromkodsz,"

 

itt a fórumon egyedül nekem van arcképes adatlapom.

Előzmény: Boxa (1110)
Madárjós Creative Commons License 2012.02.28 0 0 1124
Sose volt az. :-D Viszont ettől függetlenül sose volt panasz az erotikus masszázsomra sem. Csak tudni kell a hölgyeknek egy kicsit "elvonatkoztatni". Az meg persze képesség kérdése. ;-)
Előzmény: Törölt nick (1123)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.28 0 0 1123

Rákérdezzek? Nem lapos a hasad, ugye? :-P

Előzmény: Madárjós (1122)
Madárjós Creative Commons License 2012.02.28 0 0 1122
Sajnálom. :-)
Kellemetlen lehet ilyen szükre szabott kategóriák között élni, de eléggé tipikus női szemléletmód. ;-)
Előzmény: Törölt nick (1121)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.28 0 0 1121

Nem. A férfi prostituált megdugja a nőt, kényezteti szájjal, beszélget vele, esetleg elmegy vele színházba, fogadásokra. Ezek az emberek persze vállalnak masszírozást is, de ritkán értenek az erotikus masszázshoz. (A legtöbben úgy gondolják, hogy az erotikus masszázs az, hogy jól átgyúrják a nőt, aztán kézzel kielégítik.)

Számomra a jó erotikus masszőr az, aki úgy bánik a testemmel, hogy az egy kellemes lebegés legyen, ami egyre izgatóbb. Ahhoz, hogy számomra izgató legyen, amit csinál, az kell, hogy vonzó legyen a pasi. Egy pocakos pasi számomra nem vonzó.

Előzmény: Madárjós (1120)
Madárjós Creative Commons License 2012.02.28 0 0 1120
Egy valamire való masszőr lehet ugyan jókpű, de ritkán igazán sportos. :-)
Amire te gondoltál az inkább a férfi prostituált... :-D
A jó masszázshoz "szív" és ügyes kezek kellenek. Amihez sportos testű macho kell azt meg önámítás masszázsnak nevezni (erotikus masszázsra is ez igaz). ;-)
Előzmény: Törölt nick (1119)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.28 0 0 1119

Amikor egy férfi netes hirdetése úgy kezdődik, hogy "...jóképű, sportos...", akkor általában kiderül, hogy ezek nagyon relatív fogalmak. Van egy-két masszőr, akire ráillik, de ők általában arccal és félmeztelen képpel reklámozzák magukat. A nem jóképűek pedig azt mondják, a diszkréció miatt nem teszik közzé a fejüket...

 

Ne értsd félre, nem kételkedem a szavaidban, csak talán meggyőzőbb lenne egy weboldal, ahol mindezt be is mutatod, hogy a nők kedvet kapjanak hozzád.

Előzmény: Boxa (1112)
Adraszteia.A. Creative Commons License 2012.02.28 0 0 1118

Köszönöm a meghívást, igazán kedves Tőled! :-)))

Előzmény: Boxa (1117)
Boxa Creative Commons License 2012.02.28 0 0 1117

....várlak szeretettel egy kötetlen masszázs előtti beszélgetésre, kávé kíséretében! :-)))))

Előzmény: Adraszteia.A. (1116)
Adraszteia.A. Creative Commons License 2012.02.28 0 0 1116

Na jóóó, de ez már az én verzióm: masszázs ELŐTT egy csésze tea mellett, bár az én kv-t írtam, de szeretem a teát is :-)))

Mondjuk pár szót masszázs közben is el tudok képzelni, de az szorítkozzon a ténykedéssel kapcsolatos esetlegesen felmerülő kérdésekre :-)

Előzmény: Boxa (1114)
Boxa Creative Commons License 2012.02.28 0 0 1115

Köszönöm a biztatást! Próba cseresznye!

Előzmény: kedvesrokon (1102)
Boxa Creative Commons License 2012.02.28 0 0 1114

...én sem úgy gondoltam, hogy masszázs közben elmesélem a Háború és Békét! ....tegyük fel megérkezel hozzám. Belépsz az ajtómon, majd hellyel kínállak. Megkérdezem elfogadsz-e egy forró teát .......majd 10 percig néma csöndben nézem ahogy elkortyolgatod. Vagy inkább beszélgessük addig?? :-))) Ígérem közben hallgatok, mint a vitorlásom az akváriumban!

Előzmény: Adraszteia.A. (1113)
Adraszteia.A. Creative Commons License 2012.02.28 0 0 1113

Most az egyszer - kivételesen - Anterissel értek egyet, csak az okok mások. Masszázs közben a masszőr - pláne mondjuk egy relax masszázs közben - ne akarjon velem beszélgetni. Ha ez a szíve vágya, tegye meg előtte-utána egy csésze kv mellett. De masszázs közben szeretem a csendet, a kellemes relax zenét és hagyjon engem hagy élvezzem az érintéseket :-)))

Előzmény: skywithyou (1109)
Boxa Creative Commons License 2012.02.28 0 0 1112

Az ismétlés a tudás anyja:

 

Kedves Hölgyeim!

Én egy 38 éves, jóképű, sportos, megbízható, értelmiségi, budapesti képzett svédmasszőr vagyok. ….ugye-ugye idáig semmi érdekes, mert mindig, minden masszőr így kezdi. Ezzel csak az a baj, hogy hiába igaz ha nincs mögötte tapasztalat. Na én ezt a hibát szeretném elkerülni!

Régi vágyam, hogy nyissak egy masszázs szalont. Mint a női test legnagyobb tisztelője szeretnék végre olyan dologgal foglalkozni ami tetszik és szívesen, boldogan csinálom – kényeztető, érzéki masszázst szeretnék nyújtani Hölgyek számára és nem egy irodaház számítógépébe bújva szeretném leélni az életemet. Elvégeztem egy tanfolyamot, de pontosan tudom, hogy tapasztalat nélkül nem lehet egy szakmát elsajátítani. Addig meg ha  elindítok egy vállalkozást és pénzt kérek érte akkor csak lejáratom magamat.

Ezt az egészet úgy szeretném létrehozni, hogy a vendégeim beszámolói után  büszkén kihúzhassam magamat.

Tehát olyan lehetőséget kínálok amivel szerintem butaság lenne nem élni! Ön drága Hölgyem  rá bízza magát egy képzett, de kevés tapasztalattal rendelkező masszőrre – cserébe viszont nem kérek semmit és teljesen ingyen olyan élménybe lesz része, mint még soha!...nekem pedig egy tapasztalattal több! :-)

 

Ha érdekli a dolog vagy esetleg bármi kérdése lenne várom levelét erre a címre: bandimasszazs@gmail.com

Boxa Creative Commons License 2012.02.28 0 0 1111

Köszönöm a támogatást! :-))))

Előzmény: skywithyou (1109)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!