Keresés

Részletes keresés

vidmar Creative Commons License 2000.04.20 0 0 13
Dzsoni fijú, te említetted még anno a Kálámbó topikban, hogy szoktál olvasni, mostmé mondod, nemigaz. A Sin City? Csak nem azt is képregényként? Amúgy nagyon tetszik az írásmód, melyet itten szabadalmaztattál a lá Nizsaszór, ebben a topikban leszel szíves már csak így fogalmazni.
Előzmény: cornelius (12)
cornelius Creative Commons License 2000.04.20 0 0 12
Men si mettih yge gicrep es, nannoh dezsev? men negi matsavlo Nízsaszór Tocudráp, malán a Kiazom nátu nötgör a Nis Ytic ttöj.
Előzmény: vidmar (11)
vidmar Creative Commons License 2000.04.20 0 0 11
Igen, az valóban bazi jó lehet, csak tudnám, miről beszéltek, annyit még, hogy a Nizsaszór Nibor a Rózsaszín Robin fordított változata egy Rózsaszín Párduc képregényben, ahol az igazságoztó így rejtőzött el a jelentkezők listáján. Könnyelműség volt azt hinni, hogy ismered, kornél.
Előzmény: cornelius (10)
cornelius Creative Commons License 2000.04.19 0 0 10
Én is láttam, azért nem kiabálnám el, Witchbladet nem ismerem, valami mangás balhé? azt hittem különben, nem vagy már életben, milyen új filmekről tudsz? láttam a High fidelityt, könnyen lehet, hogy teleírom a Könyvgyalázást vele, mert rettenetes, hihetetlen tényleg, nem tudod, behozzák?
Előzmény: VadalmaX (9)
VadalmaX Creative Commons License 2000.04.19 0 0 9
te kornél, minap láttam az X-Men trailerjét, netuddmeg milyen kool csávó formálja benne Wolverine-t, eszméletlen jó,
egyébként személy szerint Witchblade rajongó vagyok, aztat ismered? én alig.
cornelius Creative Commons License 2000.04.19 0 0 8
A Gyilkosok védőszentje egy fejvadász, tulajdonképpen ugyanaz a szerepe, mint Boba Fettnek, tehát egy mellékszereplő, de a legjobb figura egyértelműen, egy mogorva kovboj, nagyon csúnya és alig beszél, ha mond valamit, az is csak annyi, hogy meghalsz, halott vagy, ütött az utolsó órád meg ilyesmi.
Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.19 0 0 7
jameg a hentai képregényeket is szeretem
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.19 0 0 6
1.a regény hosszú
2.sok igeden szavak van benne
3.unalmas

de mondd már kornél, mikezeka gyilkosok védőszentje meg ilyenek?
garfieldhoz képest hova lehet őket elhelyezni?

cornelius Creative Commons License 2000.04.19 0 0 5
iingenn... de megpróbálom pontokba szedni, mert az nagyon fontos.
Előzmény: getom (4)
getom Creative Commons License 2000.04.19 0 0 4
Hogy mééért jobba képregénya regénynéla zért merta képregénybe szituációkkal ilusztrálják, hogy mi történik benn, ésígy nem kell gondolkodni, meg ha nem tudod elképzelni, hogy mi történik, mert nem jut eszedbe semmise, akkoris, és a szereplők is képekkel vannak illusztrálva, és nem kell kitalálni saját magadnak, hogy hogy hogyan néznek ki, és ha meg csak a képeket nézegetedakkora és ha csak nézegeted, akkoris ha nem tudod, hogy mi történik akkor oda van irva kis buborékokba, hogy mi történik, és így nem keveredsz bele. Például a piff meg a herkulesis egy képregény.
Előzmény: cornelius (3)
cornelius Creative Commons License 2000.04.19 0 0 3
Vitathatatlan, öööö, most azon dolgozom, néhány pontban megpróbálom összegyűjteni, mitől jobb a képregény a regénynél, ha van valami javaslatod, mondd már légyszi, egy alapos, minden vonatkozást érintő leleplezést tervezek, vidmar, te inkább ehhez most ebben az állapotban, ha kérhetem, ne szólj már hozzá, majd ha véget ért a kezelés, majd inkább csak akkor.
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.19 0 0 2
öööö, cornelius fogalmam sincsen mikről beszélsz, viszont a Garfieldot nagyon szeretem, és az köztudottan egy képregény.
vidmar Creative Commons License 2000.04.19 0 0 1
De, a harmadik a Nizsaszór Nibor.
Előzmény: cornelius (0)
cornelius Creative Commons License 2000.04.19 0 0 0
Ja, nekem 1. a Gyilkosok védőszentje a Preacherből, mert ő a legnagyobb király, 2. egyértelműen Wolverine, 3. nincs.
Előzmény: cornelius (-)
cornelius Creative Commons License 2000.04.19 0 0 topiknyitó
Tudom, hogy van már képregényes, de három hozzászólást ért meg egy év alatt, tudom is különben, hogy miért, rossz irányból indult ki Lelkesz, amikor indította, ezért én most másfelől közelítenék, átugornám, hogy kultúra-e, mert szerintem teljesen érdektelen, és arra buzdítanám inkább a rajongókat, beszéljük meg, kinek ki a kedvence és miért? Wolverine és Hellboy ha összetalálkoznának, vajon ki kerülne ki győztesen? van–e a Gyilkosok Védőszentjénél nagyobb király? satöbbi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!