Keresés

Részletes keresés

BUKSZAPÉTER Creative Commons License 2020.12.01 0 0 7071

Kedves mincike1!

Engem èrdekelne az elèrhetősèg.

Illetve a repedèssel mit kezdett az orvos, mert èn csak a 3 aranyèr lèzerezèst olvastam.

Köszönettel.

Pèter.

buki1010@gmail.com

Előzmény: mincike1 (7070)
mincike1 Creative Commons License 2020.11.29 0 0 7070

Elküldtem, többen is kérték, nekik is megadtam az elérhetőséget. Nagyon örülök annak, hogy akik felkeresték a doktort, pozitív véleménnyel voltak, és voltak olyanok, akiknek már megoldódott a baja.

Így a jó, ha tudunk egymásnak segíteni ebben a hülye, de kellemetlen bajban.

Előzmény: Dominika85 (7069)
Dominika85 Creative Commons License 2020.11.29 0 0 7069

Kedves Mincike1!

El szeretném kérni a proktológus elérhetőségét, amennyiben lehetséges légy kedves a drotosdominika@freemail.hu címre elküldeni.

Köszönöm 

nyuggerfarhát68 Creative Commons License 2020.11.29 0 0 7068

Ami azt illeti a műtétre fel kell készülni és ott első látásra szerintem nem esnek neki.

Egy vérrög  kimetszést egy sebész elsőre ki/felvág.

Azért nem árt egy vastagbél tükrözés sem hogy jól lássák mi van valójában.

Én is járkáltam fissurával/belső aranyérrel és utána azt mondták kúppal/kenőccsel, érfal erősítővel.

A műtéthez be kell feküdni és még magánban sem csinálják elsőre szerintem. 

Legalábbis én így jártam és kell vizsgálat a felsőbb részről is.

Előzmény: mincike1 (7063)
Papp Ern Creative Commons License 2020.11.28 0 0 7067

Szia Mincike1!

 

Kérnék egy elérhetőséget az orvoshoz, egy telefont mindenképpen megér. Igaz kicsit messze van, de ha tud segíteni, akkor nem számít!

 

email címem: sztfurioso@gmail.com

 

Köszönöm!

 

 

Előzmény: mincike1 (7063)
bonap arte Creative Commons License 2020.11.27 0 0 7066

Ne hasonlíts egy valódi aranyér műtétet egy aprócska aranyeres külső duzzanat lézeres leműtéséhez. 

Aki átesett egy rendes kitülemkedő 3., 4. stádiumban lévő aranyér műtéten az tudja, hogy utána van némi fájdalom jópár napig.

Nem jó dolog olyat mondani, az itt kérdezőknek, hogy nincs fájdalom egy műtét után.

Ha valóban nincs fájdalom akkor az nem is műtét.

Előzmény: mincike1 (7063)
Törölt nick Creative Commons License 2020.11.27 0 0 7065

Jav.: 30-40 ezer ft

Előzmény: Törölt nick (7064)
Törölt nick Creative Commons License 2020.11.27 0 0 7064

Egy külső arany kimetszése 30-40 ft egy magán intézményben, a belső aranyér gyűrűzése hasonló.

 

 

https://mdcclinic.hu/arlista/#1488437362347-5f5ce56c-4e1b

 

 

Nekem mondjuk nem itt, de szintén egy magán intézményben, egy külső trombotizált aranyeret metszettek ki hasonló áron. Maga az eljárás nem fájdalmas, és gyors a gyógyulási idő is.

 

Előzmény: Papp Ern (7061)
mincike1 Creative Commons License 2020.11.27 0 0 7063

Aranyered van, valamint végbél repedés, ne kínlódjál vele, van megoldás. Nekem is 3 aranyerem volt, plusz végbél repedés, ami sűrűn vérzéssel járt széklet alkalmával. Hónapokig kínlódtam vele, kentem mindennel, volt amikor kúpot is használtam, ezek mind olyan dolgok voltak, mintha nem is csináltam volna, akár a faléra kentem volna.

Egy jó sebész barátom mondta, hogy kihez forduljak aki segít.

Elmentem a magán rendelésére, ahol panaszom elmondása után megvizsgált, csinált egy végbél rék szűrést is, megmondta, hogy rákom nincsen, viszont van 3 aranyerem, és egy végbél repedésem.

Kérdezte, hogy mi legyen, hozzálásson a kezeléshez? Igent mondtam, 1-2 perc múlva, az egyik aranyeret lézerrel leműtötte. Azt sem éreztem ahogy csinálta. Adott 3 doboz kúpot a végbél repedésre, aminek hatására  2 nap múlva már elmúlt a végbél vérzés. 2 hét múlva visszamentem a 2. aranyér levételére, kaptam újabb 3 doboz kúpot, és újabb két hét múlva megyek a 3. aranyér leműtésére.

Hangsúlyozom, hogy TELJESEN FÁJDALOM MENTES! A kúp gyógyszertárban nem kapható, egy kiváló proktológus receptje alapján állítják elő. A 3 doboz kúp 30 darab, aminek az ára 5.000 forint.

Belátom így utólag, hogy nagyon buta voltam, hogy eddig vártam, szenvedtem, most már hetek óta semmi panaszom sincsen. A lézeres műtét semmi előkészületet nem igényel, 1 perc alatt kész, és semmi fájdalom nincs.

Ha valakit érdekel a doki neve, elérhetősége, jelezzen, ha ad egy telefon számot felhívom. Rendel Szolnokon, Budapesten, és Kecskeméten, és igen olcsó!!!

Most, a járvány ideje alatt is rendel.

mincike1 Creative Commons License 2020.11.27 0 1 7062

Igen van!

Előzmény: Papp Ern (7061)
Papp Ern Creative Commons License 2020.11.27 0 0 7061

Sziasztok!

 

Érdekelne ki mi  a tapasztalata!

 

Rendkívüli helyzetben a kórházakban nem műtenek aranyeres beteget, kivéve, ha sürgősségi ellátás miatt mentő viszi be, tehát marad a magánkórház több százezerért!

 

Van-e olcsóbb megoldás?

 

Várom véleményeteket!

 

Papp Ern Creative Commons License 2020.11.27 0 0 7060

Szia mincike1!

 

Ez a te számod vagy a proktológusé!

 

 

Előzmény: mincike1 (7040)
edina1985 Creative Commons License 2020.11.20 0 0 7059

Visszajött a vègbèlrepedésem. Előörs csomóval....Semmilyen ilyesmi műtétet nem végeznek. :( A hagyományos kezelés nem vált be. Köszönöm a segítségeteket. 

Törölt nick Creative Commons License 2020.11.19 0 0 7057

Az aranyeres rög kivágását a sima sebészeten is megcsinálják a járóbeteg szakrendelésen belül. Nem igényel semmilyen előkészületet, adnak helyi érzéstelenítést, és pár perc alatt készen van.

Előzmény: edina1985 (7054)
edina1985 Creative Commons License 2020.11.19 0 1 7056

Széthúzva és simán

Előzmény: edina1985 (7054)
edina1985 Creative Commons License 2020.11.19 0 0 7055

Széthúzva és simán

Előzmény: edina1985 (7054)
edina1985 Creative Commons License 2020.11.19 0 0 7054

Köszönöm! A covid miatt itt nincs proktológiai ellátás, csak sima sebészet. Szerintem, csak akkor műtenek ha baromi beteg vagy...Szomorú sajnos. Szóval fogalmam sincs mi a bajom. A dudor nagyon fájt két hétig, most kicsit jobb - de ez szinte elenyésző. Ha nyomás éri (értem itt ha én is hozzányúlok, vagy a wcre ülök, vagy wczek), akkor nagyon fáj. Ja és front idején egyenes halál. 
Tettem be képet (túlsúlyos, ibs-sel). Belső aranyerem volt, külsőről nem tudok. 

A női dolgaim miatt most egy hétig off a téma az orvossal. 
Köszi mégegyszer!

mincike1 Creative Commons License 2020.11.19 0 0 7053

Ismeritek ezt a végbél kúpot? Végbél repedésre egy csodaszer! Akinek ez van, próbálja ki. Egyedi Magisztrális Végbélkúp, III. X. / Kapható: Iváncsa, patika, 20/9364688/  

Törölt nick Creative Commons License 2020.11.19 0 0 7052

Szia!

 

Külső vagy belső az aranyeres csomó? Ha külső, nekem is az volt, akkor azt helyi érzéstelenítéssel kivágják. Ez nem fájdalmas, és utáni is csak kellemetlen. Betadinnos krémmel kellett kezelnem, és egy géz lappal befednem. Kb. egy hét alatt szinte teljesen meggyógyult.

Előzmény: edina1985 (7049)
nyuggerfarhát68 Creative Commons License 2020.11.19 0 0 7051

Bocs elfelejtettem.

Ez nem műtét csak kiveszik a vérrögöt. Ha az csak egy metszés. 

TB-re is lehet menni.

Jobbulást. 

 

Előzmény: edina1985 (7049)
nyuggerfarhát68 Creative Commons License 2020.11.19 0 0 7050

Helló!

Ilyen kemény dudorról már hallottam.

Valakinek vérrög volt amit felnyitottak/eltávolítottak nagyon fájdalmas mondása szerint.

Menj a legközelebbi város sürgősségére és egy sebész is eltávolítja.

Előzmény: edina1985 (7049)
edina1985 Creative Commons License 2020.11.19 0 0 7049

Köszönöm, hogy próbáltok segíteni. Ahogy olvasgattam, az anopapilla gyulladása is esélyes. Kis kemény dudort (lehet kettő) érzek. Belül pedig ilyen lágy nyulványt. A kis dudor miatt olyan fájdalmam van, hogy semmilyen fájdalomcsillapító nem segít...Megyében most szünetel a proktológiai rendelés, csak sebészet van. Na mármost eszköz nélkül ez semmit se tud segíteni. Én meg belepusztulok a fájdalomba...ki tudja meddig. Valami ötlet?

Nincs több százezrem magándokira. :(

Előzmény: bonap arte (7047)
Mark Szollossy Creative Commons License 2020.11.18 0 0 7048

Sziasztok

 

Tanácsot szeretnék kérni hátha valakinek ismerős a sztori.

 

Februárban kezdődött a kálváriám, a szokásos égés fájás, szúrós érzéssel. Mivel korábban már volt külső aranyerem így házilag kezeltem, de 2 hónap után sem javult. Ekkor elmentem orvoshoz aki azt mondta végbél repedésem van amit eddig jól félrekezeltem. Elkezdtük kezelni kúppal meg kenőccsel. Posterizan Fortét írt fel. Használtam el is múlt kontrollon semmi jele a dologonak 1 hónap alatt helyre is jött.  Azonban erre 1 hónapra megint kezdődött előlröl. Ismét doki ismét kenőcs és kúp de most már doloproct. Ez bevállt megint elmúlt a dolog de rá két hétre vissza is jött ugyanaz szépen fokozatosan. Ekkor kerestem másik orvost aki 1 hónapra adott időpontot mert nagyon tele van a naptára. Elmentem hozzá és azt mondta, hogy nem végbélrepedésem van hanem az egyik mirigy az 5 ből be van gyulladva de nem vészes. Doloproctot és hemoridot írt fel. El is múlt szépen 1,5 hónapig teljesen tünetmentes a dolog, majd ismét visszajött az erős szúrás járás közben és éreztem a kitüremkedést is. Természetesen az első dokis látogatás óta megy a rost a lenmag a zabpehely a zöldség meg a gyümölcs és a sok folyadék.

A mai napon voltam a dokimnál és azt mondta hogy most is kiújult ez a mirigy begyulladás amit Hemoriddal kezeljek mást nem ad mert előbb utóbb ebből műtét lesz. A műtétet elvégzik ambulánsan 30 perc alatt kimetszik lemetszik elektromos késsel ezt a mirigyet és akkor nem jön elő többet. Na ettől én tartok eléggé mert nem szeretném ha rosszabbodna a dolog, meg azt is mondta a doki, hogy 1 hónap a gyógyulás ami azért fájdogálni fog.

Mit tanácsol akinek volt esetleg ilyen műtétje? Mennyi ideig fáj utána mennyi a gyógyulási idő mik  a tapasztalatok?

A válaszokat előre is köszi

bonap arte Creative Commons License 2020.11.18 0 0 7047

Leírásod alapján ez még közel sem aranyér, csak egy kis borsószemnyi kidudorodás.

Ez fájó, szúró érzéssel jár mert a főér egy ponton elpattant és a vérnyomás kis dudort képez a környező szövetben.

Ez még annyira nem komoly, pár nap alatt csökken a fájdalom és el is múlik majd. Fájdalomcsillapítót vehetsz azért be.

Székelés után tusold le jó meleg vízzel. Ha úgy érzed kijön akkor vissza is nyomhatod. A meleg nagyon jó hatással van a javulásra.

Ha van elektromos fűtőpárnád akkor ülj rá nyugodtan, jó lesz meglátod.

A patikában recept nélkül kapsz Detralex tablettát, ez érfal erősítő és gyulladáscsökkentő. Ilyet vegyél és szedjed. Ezt műtétek után is szedni kell.

Mégegyszer, a meleg nagyon jó rá.

 

Előzmény: edina1985 (7046)
edina1985 Creative Commons License 2020.11.18 0 0 7046

Nincs állami proktológiai rendelés. Most lesz végem...nagyon fáj. 
Ha azt mondom szűz vagyok (minden tekintetben), akkor a mondatod első fele értelmetlenné válik. 

Előzmény: Törölt nick (7045)
edina1985 Creative Commons License 2020.11.17 0 0 7044

Sziasztok!

 

Korábban volt egy végbélrepedésem, ami begyógyult. Nagyon paráztam, mert nem akartam műtétet. De most két hete nagyon fáj...másabb panasszal. Kijött egy lilás dudor (felszínés mélyvörös pötty volt), ami leapadt egy kicsit és belül van most. Nagyon fáj. Érzek egy nagyon kemély lencsényi dudort benne. Nagyon félek visszamenni a dokihoz. Mi lehet ez? Ha műteni kell altatnak? Utoljára gyerekkoromban volt műtétem. :( 

Légyszi, segítsetek mit tegyek. Főleg, hogy most ki tudja hány hét múlva kerülök be a kórházba. Magánra nem igazán van pénzem. 

nyuggerfarhát68 Creative Commons License 2020.11.14 0 0 7043

Örülök hogy ilyen jól sikerült.

A hosszú táv a legfontosabb.

Jó gyógyulást.

Előzmény: mincike1 (7042)
mincike1 Creative Commons License 2020.11.13 0 0 7042

Két nappal az első műtét után semmi gond, semmi fájdalom, semmi vérzés, vagy maszatolás nem volt, a széklet simán, fájdalom mentesen ürűl. 2 hét múlva, a 2. belső aranyér lesz lézerrel leszedve, ami fájdalom mentes volt. A kúpok, úgy érzem, hogy a végbél repedést is hatékonyan hozza rendbe, igaz még csak 3 kúpot használtam csak fel.Hetekkel korábban, nagyon körbe jártam a proktológusokat, no meg egyik sebész barátom is a segítségemre volt. Ennél a proktológusnál, elég sokan várakoztak, de gyorsan ment minden, mindez azt bizonyítja, hogy jó szakember, és emberséges, megnyerő.

.

Előzmény: nyuggerfarhát68 (7041)
nyuggerfarhát68 Creative Commons License 2020.11.13 0 0 7041

Helló!

 

Azért majd hosszú távon hogy működik arról is írhatnál.

Előzmény: mincike1 (7038)
mincike1 Creative Commons License 2020.11.13 0 0 7040

Hívjál a 30/9124242 telón.

Előzmény: Törölt nick (7039)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!