Keresés

Részletes keresés

Bundás86 Creative Commons License 2007.05.29 0 0 5

HY!

 

A jó öreg 50-est csak hallomásból ismerem, de csak is jót hallottam még róla...

Volt két 80-asunk is, de az egyiket már eladtuk, abba ritka szar váltó volt az tény, mert 7/4, 9, 6/3 nem kellett neki, mert állandóan kihajigálta sebességből, így rá kellett tartani kézzel, lábbal hogy haldadjunk....sőt még dróttal is kikötöttem :))))

Előzmény: hotib (3)
Bundás86 Creative Commons License 2007.05.29 0 0 4

Hali!

 

Kiválóan fogalmazrtál!

 

Nekünk van 80-as is meg egy ilyen "új" 920-as unk is (merev híd, turbó)! Imádom! :)

Másfél éves, és komolyabb dolog nem volt még vele....a váltójával mondjuk nem vagyok 100%-ig kibékűlve, mert ha 9 be akarom felrakni, és le van felezve, akárhogy taktikázok, dupla kuplungozok, akkor is reccen egy kicsit...meg viszzaváltásnál is, mondjuk 8 ba...

A sárvédő (műanyag, ez az üvegszálas izé) is igen sok helyen már el van törve, meg van repedve...pedig nem kapott még közel sem annyiót, mint a 80-as...pedig az többet szenvedett már mint Jézus Krisztus....

Előzmény: tébéeger (2)
hotib Creative Commons License 2007.05.29 0 0 3

  A régi 50-esek váltoja elnyúhetetlen mert terhelése duplájára van méretezve.

A80 asokban ez a válto mártöbbproblémát okozott.

Az uj gépek hibájának nagyrésze válto hiba, de az alkatrész tényleg olcso hozzá.

tébéeger Creative Commons License 2007.05.25 0 0 2
Kiváló, mint minden orosz technika: lehet ütni-vágni, bírja. Ha elromlik valami : aki szeret és tud egy kicsit szerelni, az a mai alkatrészárakhoz képest nevetséges összegből , akár saját maga is meg tudja javítani, felújítani. Még az újabb (merevhidas, turbós, szinkronizált sebváltós, stb) tipusokat is. A régebbi tipusoknál tartósabb volt a motor, és a lemezborítás sem volt olyan sérülékeny, mint a maiaknál a műanyag.
Bundás86 Creative Commons License 2007.05.12 0 0 1

Jó kis traktorok ezek.. :))

Előzmény: bindera (0)
bindera Creative Commons License 2007.05.05 0 0 0
trakt0r
Bundás86 Creative Commons License 2007.05.05 0 0 topiknyitó

Üdv mindenkinek!

 

Szeretném, ha itt veséznénk ki az MTZ traktorkról minden jót és rosszat... :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!