Keresés

Részletes keresés

st.ember Creative Commons License 2007.05.06 0 0 3858

Most rögtön bekapcsoltam, de az én TV-m valami kabócák életét közvetíti:((

Vattaember nem kell háttérnek a felvételnél:)))

 

Na jó kis táblákat emelgetnének a nézőknek,

közeli egy tűről amit átdöfnek a mellbimbóján,   tábla: ÚÚÚÚHHHHH,

közeli kis szárnyakról valami csipeszekkel,         tábla: ÓÓÓÓÓHHH

közeli könnyes arcocskájáról,                             tábla: Áááhhhmmmm

 

Már tanulom a hangokat, hátha:)))))

 

Előzmény: angyalarcú (3857)
angyalarcú Creative Commons License 2007.05.06 0 0 3857
hm  nálunk ez úgy működik, hogy egy kamera veszi és a Tv elém van tolva, ott nézhetem mi is történik:-)
Előzmény: funky46 (3855)
angyalarcú Creative Commons License 2007.05.06 0 0 3856
:-)
Előzmény: funky46 (3855)


funky46 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 3855
Önkontroll: ilyen esetekben valóban önkontrollnak kell lennie, mert gyakran nem jön visszajelzés, hogy már sok.

Pedig figyelek, szeretek tükröt tenni a ... partnerem arca elé, és van, hogy ő meg az én arcom nézi kiváncsian...

 

Aztán vannak raffinált vezérlési eljárások: számolnia kell, és megigérem neki, hogy ha eltéveszti, a végén a pálcával is kap. Erre az hallatszik, hogy tizenhárom, tizennégy, negyvenkilenc...

 

Előzmény: angyalarcú (3853)
funky46 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 3854

>A kencékhez nem értek, de szerintem bármi jó ami zúzódásra is, valamint bőrápoló.

 

Normál piros popsira jók az általános bőrápoló krémek (a Dove Silkening még nagyon szép is :-) ). Azt csak hallottam, hogy a kék foltokra vagy ellen körömvirág kivonatot használnak.

 

A kenés természetesen a büntető dolga... és jó, ha mindkét oldal tudja, hogy mekkora öröm krémmel egyenletesen bekenni azt a két piros dombot... :-)

 

A súlyos büntetés hatása: ha nem tudsz leülni, az már  nagyon komoly, sebeket jelent. Ez kiesik az én érdeklődési körömből. A kék foltoknál érzed, hogy mit viselsz a fenekeden. Volt már olyan, aki szeretettel gondolt rám, miközben senki nem tudta körülötte, hogy miért fészkelődik a széken.

Előzmény: Mushishi (3849)
angyalarcú Creative Commons License 2007.05.06 0 0 3853
:-)   hmm kedves  uram, akkor hol maradt  az  önkontroll?.....persze tudom, ez partnerfüggő is. Vki egyértelmű jelzéseket ad, vki nem. Nálam az arcomon minden látszik, a hangjaim absz. jelzésértékűek, egyébként is a domom/masterem tudja mennyire vagyok jogosult, ha megmarad, ha nem. Sokszor én is csak másnap érzem, hogy ez bizony sok volt, ott akkor nem, lehet hogy még fokozható lenne.
Előzmény: funky46 (3852)
funky46 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 3852
>hmm, szerintem felesleges  a menekülőszó.... kell olyan figyelemnek lennie  a  "domnak, masternek" a subja/slave-je iránt, hogy tudja mikor állj.-)

 

Vigyázat, ez nem mindig működik!

Kétszer léptem át azt a határt, amit egyikünk sem akart áthágni (egyik esetben kimondottan tiltott volt, a másikban ellenjavallt). Semmi jelzés nem volt, úgy történt minden, mint a szokásos örömtelinél. Olyan lehet ez, mint az alkohol, az ember csak másnap reggel érzi, hogy előző este sok volt...

 

Mindenesetre megtanultam, hogy pingpongütővel a 96, vagy katonai derékszíjjal a 35 öt napon túl gyógyuló kék foltokat okoz. Ami azért is hasznos tudomány, mert van, hogy arra van szükség.

 

Előzmény: angyalarcú (3842)
funky46 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 3851

>Az "intelligens eszközmozgató"-ra viszont nem lennne szükség ha csak a fájdalom kéne. Azt magának is tud az ember okozni bőven.

 

Az nem ugyanaz.

Néha sejtem (volt, akitől hallottam is), hogy fenekelés közben a fenekelő erősen gyűlölve van. Őrá helyezi át az önkéntes áldozat a szenvedélye, esetleg önmaga iránti ellenszenvét (mert azért ezzel senki nem dicsexik, még ha meg is vallja).

 

Volt, aki hangosan szadista állatnak és disznó gazembernek titulált (csúnya szót nem mondott, mert tanítónő volt...), de azért legközelebb csak kiprovokálta a büntetést.

 

Gyakoribb, hogy az épp megfelelő testi büntetés később vidámságot, felszabadultságot okoz (mind a fenyítőben, mind a fenyítettben :-))  ). A vágyak elfojtása, ki nem élése pedig idegességet, ingerlékenységet és neurózist okoz, ez pszichológiai alaptétel.

 

Érdekesek a szerepjátékot kedvelők. Jelmez kell hozzá (tanár-nebuló,  hóhér-vallatott, boltos-vevő, sőt pizzafutár-pizzát rendelő...), időigényesebb, de nagyon érdekes játék. Megértem, aki mindig egyfajta szituációt akar, de izgalmasabb, aki mindig mást, sőt elvárja, hogy újat nyújtsak.

Előzmény: Mushishi (3832)
funky46 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 3850
> Egyébként is mi az hogy csak mazo ? Mintha subnak (vagy ha már itt tartunk mazonak) lenni erény volna.

 

Bocs, hogy félreérthető volt: a csak-ot nem lekicsinylő értelemben használtam, hanem hogy nincs benne sub hajlam, egyedül mazo.

 

Előzmény: Mushishi (3832)
Mushishi Creative Commons License 2007.05.05 0 0 3849

Nem mondom hogy ne használjatok vesszőt, az izgi tud lenni...

Csak ne azzal kezdjétek, és készülj fel hogy annak bizony nyoma marad egy, két, több napig. Bár azt nem hiszem hogy nem tudsz majd leülni, de valószínűleg érezni fogod egy darabig.

(ha valakinek más tapasztalata van szóljon most... különben késő)

Ismétlem, a párodnak nagyon kell vigyáznia a pálcával, hogy a végével csapjon oda, különben visszahajlik az oldaladon és azonnal nyomot hagy.

 

A kencékhez nem értek, de szerintem bármi jó ami zúzódásra is, valamint bőrápoló.

Előzmény: csajszika19 (3848)
csajszika19 Creative Commons License 2007.05.05 0 0 3848

Szia.

 

Köszi a részletes választ, akkor reagálok is 1-2 dologra: :)

 

"Lényeg a fokozatosság. Kezdetnek szerintem simán kézzel fenekeljen el. "

 

Nos, szeretkezés közben volt már úgy, hogy rásózott párat a fenekemre. Hát nagyon tetszett. Azt, mondta, hogy neki is tetszik a hangja. :)

 

"Ha fokozatosan csináljátok és jól "bemelegítitek" a popód, akkor a nyomokkal is kevesebb gond van. (vékony dolgok mint a vesszők csúnya nyomot tudnak hagyni, és a hajlékony dolgokkal egyébként is vigyázni kell, hogy jó helyen csattanjon)"

 

Hmmm... Pedig épp arra gondoltunk, hogy kimegyünk jövő hétvégén a páromék nyaralójába és ott vmi jó kis vesszővel kipróbáljuk. De akkor lehet, hogy ezt elsőnek hanyagolni kéne? (Bár hozzáteszem, hogy láttam már ilyen filmet, amiben ilyen mogyoróvessző-féleséget használtak és nagyon tetszett, bár tény, hogy volt nyoma rendesen).

 

Ti szoktátok valamivel kenni, hogy gyorsabban elmúltjon?

Így jobban belegondolva elég ciki lenne, ha feltűnően nem tudnék leülni a fenekemre otthon a vasárnapi családi ebédnél. (Még együtt élek a szüleimmel, a páromnál csak hétvégén szoktam aludni, vagy kimegyünk olyankor a nyaralóba)

 

Egyébként nálatok hogy jött először ez a fenekelés dolog? Csak úgy rájöttetek, hogy ez kell vagy hogy?

Elég fura azért arra rájönni, hogy az embert szexuálisan izgatja a fájdalom.....

 

bocsi a sok kérdésért :)

 

Zsani

Előzmény: Mushishi (3836)
Mushishi Creative Commons License 2007.05.05 0 0 3847

Hmm... Könnyű ? Te hogy csinálnád ?

Na jó ez a kérdés talán nem fair.

De mesélhetsz arról is, hogy milyen nehézségek merülnek fel a női oldalon ?

Csupa fül vagyok. 

 

"Mindig attól félek, hogy túl tolakodó vagyok a kérdéseimmel."

 

Szerintem ez egy fórumon nem gond aki nem akar nem válaszol. Vagy válaszol privátban.

Előzmény: Elvie (3840)
dejte Creative Commons License 2007.05.05 0 0 3846

Baráti :)

Szia, csak eszembe jutottál Rainy .., mert abból mostanság bőven van

Üdv dejte

Előzmény: rainy day woman (3843)
Mushishi Creative Commons License 2007.05.05 0 0 3845

Nem gond, ide is megírhatom, csak nem akartam befolyásolni a válaszodat.

Valahogy így hangzott volna:

 

Ez így nem egészen volt pontos.

Okos ember mindenből tud tanulni, a buta pedig semmiből nem tanul.

Csak az a kérdés mit tanul belőle. Félelmet és gyűlöletet ? Elég valószínű. A szülő szavának sem a keze súlya ad súlyt hanem a példamutatás, szeretet, önfeláldozás. Különösen az első és az utolsó fontos egy felnőttnél. Ha az ember belátja hogy büntetést érdemelne, akkor valószínűleg azt is látja mit kéne tenni hogy helyrehozza a dolgokat.

Azt nem mondom hogy az erőszak nem megoldás, (ezt az egyik legbárgyúbb mondásnak tartom)  inkább egy végső megoldás, olyan amit nem a szeretteinek hanem az ellenségeinek tartogat az ember.

 

 

Talán látszik miért volt jó hogy késleltettem a választ. Egy tipikus férfi viselkedés minta figyelhető meg benne, ami egyben megöli a beszélgetést is.

 

"Egyszer kipróbálnám, milyen az, ha ki kell mondanom a safeword-öt."

 

Szeretnéld ha a párod keményebb lenne veled ? Vagy csak egyszer, kíváncsiságból ?

(itt jegyzem meg hogy az igazi büntetésnél nincs safeword, ezért is nem nekem való)

Előzmény: Elvie (3839)
filodom Creative Commons License 2007.05.05 0 0 3844
ja-ja...
Előzmény: angyalarcú (3842)
rainy day woman Creative Commons License 2007.05.05 0 0 3843

Szia Elvie!

Nagyon jókat kérdezel :)) És jótól, a válaszok is szuperek!

Előzmény: Elvie (3840)
angyalarcú Creative Commons License 2007.05.05 0 0 3842
hmm, szerintem felesleges  a menekülőszó.... kell olyan figyelemnek lennie  a  "domnak, masternek" a subja/slave-je iránt, hogy tudja mikor állj.-)
Előzmény: Mushishi (3841)
Mushishi Creative Commons License 2007.05.05 0 0 3841

A menekülő szó arra való ha azt szeretnéd mondani hogy "Jaj jaj kérlek ne neee !" miközben arra gondolsz "igen ezaz méég!" Ekkor megegyeztek egy szóban amit nem mondassz ki véletlenül pl. alma, kegyelem vagy piros. Ha kimondod az azt jelenti azonnal állj ! Vannak akik más jelzéseket is használnak pl. sárga jelentheti hogy kicsit gyengédebben, de azért ne állj le. Lehetőleg egyszerű, rövid szó legyen praktikus okokból.

Én egyébként első alkalommal nem javaslom menekülő szó használatát (ettől persze megbeszélhetitek) hanem egyszerűen mondd meg mit akarsz.

Bár én szeretem a játékot, lásd a fenti szituáció, első alkalommal ez szerintem nagyon zavaró lehet a párodnak.

Persze semmi jóról nem szeretnélek lebeszélni, csak azt mondom hogy nem kell mindent egyszerre, elsőre.

Akkor sem ha szeretnéd hogy tökéletes legyen.   

Előzmény: csajszika19 (3835)
Elvie Creative Commons License 2007.05.05 0 0 3840

Szivesen! :)  Szerintem a te esetedben könnyű partnert találni. Fordított esetben már nehezebb...

 

Az biztos is, hogy megvizsgálom, nagyon kiváncsi természet vagyok, minden érdekel! Mindig attól félek, hogy túl tolakodó vagyok a kérdéseimmel. Úgyhogy előre is bocsi mindenkitől! :))

 

 

Előzmény: Mushishi (3834)
Elvie Creative Commons License 2007.05.05 0 0 3839

Engem érdekel amit akartál írni! Privátban is jó lesz, ha itt nem akarod!

 

Nem tanultam még abból, hogy elfenekeltek, mert még sose fájt igazán. Talán kicsit csípett, de a férjem azonnal abbahagyta, mikor látta, hogy fészkelődök, meg nyögdécselek. Egyszer kipróbálnám, milyen az, ha ki kell mondanom a safeword-öt.  Meg azért sem tanultam, mert nem büntit kaptam, hanem úgymond előjátékot. Majd szép lassan rájövünk, hogy kell ezt csinálni. :) Talán egyszer a párom is megszereti, ki tudja? :))

Előzmény: Mushishi (3833)
Bambuló Creative Commons License 2007.05.05 0 0 3838
:-D
Előzmény: Elvie (3837)
Elvie Creative Commons License 2007.05.05 0 0 3837

Az is fontos, hogy beszéljetek meg egy menekülőszót, ha úgy érzed, hogy már nem bírod tovább! Nekem még nem kellett használnom :)))   vagy :( ?

:))))

Előzmény: csajszika19 (3835)
Mushishi Creative Commons License 2007.05.05 0 0 3836

Kedves Zsani !

 

Ez sokmindenen múlik... De nem bonyolult az egész. Lényeg a fokozatosság. Kezdetnek szerintem simán kézzel fenekeljen el. Lehet hogy már az is elég lesz, és így nem nagyon maradnak nyomok. Persze készenlétbe lehet helyezni a fakanalat, szíjat, pingpongütőt meg ami eszetekbe jut, és finoman végigpróbálhatjátok mindet.

Fontos hogy adj visszajelzést, ha jó, ha rossz, ha túl gyenge vagy erős. Így a párod hamar beletanul, és ha látja hogy neked milyen jó, gyorsan meg is szereti.

(később mikor már tudja mi neked a jó akkor erre nem annyira lesz szükség)

 

Ha fokozatosan csináljátok és jól "bemelegítitek" a popód, akkor a nyomokkal is kevesebb gond van. (vékony dolgok mint a vesszők csúnya nyomot tudnak hagyni, és a hajlékony dolgokkal egyébként is vigyázni kell, hogy jó helyen csattanjon)

Nem tudom milyen fenekelésre vágysz, de úgy tűnt igen alaposra. Szerinem ne akarj elsőre a határodig elmenni (ha érted mire gondolok), nehogy csalódás legyen a vége. Hiszen van időtök bőven.

 

Még egy tanács. Nem tudom ez mennyire gond, de készülj fel, hogy egy fenekelés irgalmatlan hangos. (a szomszédok lehet hogy kényelmetlen kérdéseket tesznek majd fel :) )

 

Minden jót !

Zoli

 

ui: remélem írsz majd hogy hogy ment ?

Előzmény: csajszika19 (3835)
csajszika19 Creative Commons License 2007.05.05 0 0 3835

Sziasztok.

 

Tökre örülök, hogy ráleltem erre a forumra, mert ahogy látom itt minden gond nélkül lehet beszélni erről a dologról és tudok kérdezni is, úgyhogy gyorsan be is regisztráltam. :)

Rólam annyit, hogy 19 éves vagyok és nagyon izgat a sexben (de csak ott) a fájdalom és a megalázottság érzése, éppen ezért nem olyan régen kitaláltam, hogy szeretném jól elfenekeltetni magamat. Már a gondolattól is teljesen izgalomba jövök. Szóval elmondtam a páromnak (egyébként 25 éves) a tervet és benne van, bár először egy kicsit durvának találta az ötletet, hogy elverjen, de aztán megbeszéltük a dolgot és már nem parázik.

Most jönnek a kérdések pl., hogy mivel és mennyire érdemes elsőre? Egy kiadósabb fenekelés után mennyi idő amíg elmúlnak a nyomok?

 

Remélem tudtok tanácsokat és ötleteket adni, mert már alig várom, hogy kipróbáljuk. :)

 

puszi

Zsani

 

Mushishi Creative Commons License 2007.05.05 0 0 3834

Köszönöm a dícséretet. :)

Most már csak az ideális partner kéne... (ami késik nem múlik)

Az ellentmondásosság meg nem olyan nagy baj szerintem, legalább nem felejted el megvizsgálni a dolgok másik oldalát.

Előzmény: Elvie (3825)
Mushishi Creative Commons License 2007.05.05 0 0 3833

Igazából úgy.

Persze tévedhetek is.

Már majdnem írtam egy olyan igazi férfias-magyarázós választ, de szerencsére észbekaptam, így kipróbálhatok valami érdekesebbet. (ha valakit érdekel legfeljebb majd azt is elküldöm)

 

Te tanultál valamit abból hogy elfenekeltek ?

Ha igen mit ?

Előzmény: Elvie (3826)
Mushishi Creative Commons License 2007.05.05 0 0 3832

Hát így is lehet magyarázni.

Az "intelligens eszközmozgató"-ra viszont nem lennne szükség ha csak a fájdalom kéne. Azt magának is tud az ember okozni bőven.

Egyébként is mi az hogy csak mazo ? Mintha subnak (vagy ha már itt tartunk mazonak) lenni erény volna. (amiből egyenesen következne hogy szadistának/dominánsnak lenni erény)

 

Azért ne fényezzük magunkat, ez nem erény, csak preferencia/tulajdonság. Önmagában se nem jó se nem rossz szerintem.

Előzmény: funky46 (3829)
Elvie Creative Commons License 2007.05.05 0 0 3831

Értem. Köszi!

 

Akkor ez is az is van belőlem egy kicsi. :)

 

Köszi Angyalarcú, ha lesz egy kis időm, megnézegetem.

Előzmény: funky46 (3829)
st.ember Creative Commons License 2007.05.04 0 0 3830
és még fejlődhet? :)))
Előzmény: angyalarcú (3828)
funky46 Creative Commons License 2007.05.04 0 0 3829

Ha aláveted magad a Domod akaratának, mindenben, ellenkezés és gondolkodás nélkül, ha élvezed, hogy birtokol, hogy parancsokat ad, és te azokat örömmel teljesíted, és hiányzik, ha nem ad parancsokat, akkor Sub vagy.

 

Ha ez ennyire nem igaz rád, akkor részben vagy az, vagy egyáltalán nem...

 

Ha csak a testi fájdalmat keresed és élvezed, a partnered csak egy intelligens eszközmozgató, akkor nem vagy Sub, csak Mazó.

Előzmény: Elvie (3824)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!