Keresés

Részletes keresés

alezredes 1 Creative Commons License 2016.03.06 0 3 12616

amikor kamerázgattunk a srác valahogy nem nézett a páromra soha

 

Hát mit nézett a fiatalember, a cicik helyett, a tévét, vagy a szekrénysort ???

 

Nálunk is volt aki ugyan bevállalta hogy kamerázom, de ő legalább a páromat nézte masszázs és egyéb közben, ha nem is szívesen nézett a kamerába bele.

A másik kifejetten élvezte, hogy kamerázom őt, őket.

Bekapta a párom mellét, amennyire csak tudta, felém, azaz a kamera felé fordult, belekacsintott a kamerába, meg mivel tele volt a szája cicivel, így mutatott egy felfele hüvelyk ujjat.

Előzmény: Törölt nick (12597)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.06 -1 1 12615

Az a baj, ezzel a dologgal, hogy nem azt nézik, hogy a feleséget mi izgatja. Nem lehet jóképű, nem lehet jó fej, nehogy kötődjön hozzá, még a nevét se tudja meg, mert mi lesz ha... Egy nő szerintem nem tud megkívánni senkit, aki csak egy test, és még ráadásul béna is kell, hogy legyen. Ez az egész csak áltatás, hogy a nőnek jó. Ezek a férfiak csak a saját kicsapongásaikat akarják így ellensúlyozni.

Előzmény: KPeti23 (12580)
Tom Freeman Creative Commons License 2016.03.06 0 1 12614

Feltéve, ha a volt szerelme képei lennének. Én azt is kétlem az ilyen írások láttán.

Előzmény: buddys (12612)


buddys Creative Commons License 2016.03.06 0 1 12612

tuti sokan megkajálják, pedig ha tudnák egy pasi a volt szerelme képeivel élvezkedik. 

Előzmény: Tom Freeman (12611)
Tom Freeman Creative Commons License 2016.03.06 0 4 12611

Na, persze. És higgyem is el, hogy te, mint feleség erre élvezel és intézed is a papírmunkát a férjed helyett.

 

(Az írásaid alatt tutira puha az orrod)

Előzmény: Törölt nick (12607)
a hölgy férje Creative Commons License 2016.03.06 0 1 12610

Sajnos egyet kell értenem. Kisiskolás korom óta nem ütöttem meg senkit, de azt hiszem nekem is hasznosabb lett volna ha e téren keményebb vagyok egy két "ismerősömmel".

Előzmény: Törölt nick (12606)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.06 -2 0 12609

12608-ra válasz: Úgy értem lefotózva visszaküldeni.

jwkllr Creative Commons License 2016.03.06 -1 1 12608

DNS gyűjtő vagy?

Előzmény: Törölt nick (12607)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.06 -5 0 12607

sziasztok. Én feleség vagyok és mi azt játszik a párommal, hogy a képemet elküldjük pasiknak, akik ráélvezés után visszaküldik nekünk. Minket nagyi izgat ez a dolog, és nem is lépünk tovább, de ha erre van jelentkező, szívesen vesszük. ztr888kukaccitromail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2016.03.06 -3 0 12606

Körülbelül ugyanolyan, mint amikor a pár egy nőt akar harmadiknak befogadni, és megfizetnek egy kurvát…

 

Én nem tartom jó ötletnek, és nem tartom jó megoldásnak sem. Most komolyan … Fizetni a szexért? Az oly gáz még férfiak esetében is… de szókimondóan ….. Mennyire megalázó lehet egy nőnek az, hogy bár férfiak tízezrei rohangásznak farok felcsapva, akcióra készen a valós és virtuális térben egyaránt, rámozdulva bármire, bárkire, de neki már azok közül „sem jut” senki, hanem a párjuk jobb híján megvesz neki valakit, aki hajlandó megdugni…

Szóval szerintem a magukra adó, önérzetes, büszke nők többsége ilyen ötletnél elküldené a párját melegebb éghajlatra.

Előzmény: KPeti23 (12594)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.06 0 1 12605

Az, aki a hátad mögött meg akarja dugni a párodat, az bizony sok mindennek nevezhető, de nem barátnak.

Valószínűleg téged gyengének láthatnak, ha ily lazán meg merik tenni a próbálkozásokat. Vagy a párodat túlságosan könnyű prédának gondolhatják. Ez utóbbin érdemes elgondolkodni, hogy vajh miért is lehet így. 

A másik lehetőség… hogy ne nézzenek baleknak, „gyengének”, hogy a bepróbálkozók közül egy-két tolakodóbb nagypofájúnak kiosztasz pár nevelő célzatú maflást, és hamar meggondolják, merjenek-e a hátad mögött próbálkozni. Ez nem felesleges agresszió, hanem a párkapcsolatod, a párod védelme.

 

A párcsere más.

Ott kvázi „csereüzlet” köttetik, és kölcsönösen mindenki jól jár, mindenki jól érezheti magát.

 

Mint írtam, az egyedül elengedést én nem igazán tartom jó dolognak…

Előzmény: murray (12574)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.05 0 1 12604

hello hát engem nagyon izgat ez a dolog .

Már csináltunk sokszor,  - sőt régóta - olyat, hogy egy kiválasztott pasival találkoztunk, aki előttem dugta meg a nejemet (általában én ismerkedem meg velük a chaten), de olyan még nem volt aki el is csábitotta volna a tudtommal. Ez nagyon izgató gondolat, akit érdekel azzal szivesen felveszem a kapcsolatot, sweetheart@primposta.com a cimem

buddys Creative Commons License 2016.03.05 0 0 12603

Ez cuckold amit ti itt elemezgettek? Öszintén kérdezem, nem cikizésből, mivel engem is mozgat a téma. 

papucsférj Creative Commons License 2016.03.05 0 0 12602

igy utólag könnyű okosnak lenni, de azt hiszem ez történt.

 

Előzmény: Szokatlan arcú srác (12601)
Szokatlan arcú srác Creative Commons License 2016.03.05 0 1 12601

Hát necces dolog mással dugatni az asszonyt,mert ha esetleg keményebb es jobb a másik farok,gyorsan átszokik arra.

Előzmény: papucsférj (12600)
papucsférj Creative Commons License 2016.03.05 0 3 12600

Egy öreg tapasztalatait hallgassátok meg a témában.

Én is erre vágytam nagyon régen, izgatott a gondolat, hogy a barátnőm,  feleségem más férfival is van. Az amúgy is nagyon kelendő csinos kis feleségemnek x év házasság után elkezdtem mondogatni, hogy jó lenne ha egy egy bulin előttem kacérkodna férfiakkal. 

Egy szilveszteri bulin majdnem ágyba hoztuk a neki is tetsző barátomat, de ő ( a barát) akkor már túl sokat ivott, igy az egészből akkor nem lett semmi. Egy évvel később egy bulin agy másik barátommal akartam összehozni a nejemet, de akkor mindketten csak egy bizonyos határig (melltartóban táncolás, simogatás) mentek el.

De mindez hatott vagy lehet hogy nem emiatt, de nem sokkal később a feleségem elhidegült tőlem, még pár évig immel ámmal velem is együtt volt, de eljárt barátnőkkel bulikba ahol mint kiderült pasikkal is összejött. 

Jelenleg ott tart a helyzet, hogy épp randin van, én meg itthon ülök. Ráadásul egy nős pasival van kapcsolata ami nyilván nem a szerelem és nem a közös jövő hanem nyiltan csak a szexről szól.

 

Tündérlola Creative Commons License 2016.03.05 0 1 12599

Ez függ attól is, hogy a nő milyen érzelmi kapcsolatban van a férjével, van-e még szeretet/szerelem közöttük. Simán el tudom képzelni,hogy valakinek pont a szeretője után nincs kedve a férjével/feleségével együtt lenni - bár neki valószínűleg a szerető előtt is nyűg volt a szex a házasságában.

Nagyon nem mindegy,hogy ki mit keres a titkos kapcsolatában - már akinél titkos,ugye :-)

Előzmény: Törölt nick (12590)
olegnagy Creative Commons License 2016.03.05 0 1 12598

Szerintem egy "rossz" shemale (parókás pasi) karikatúra, nem vonzó szexpartner. Egy jó shemale (akit bugyiban nem lehet megkülönböztetni egy nőtől) viszont túlságosan nő lehet egy heteró nőnek. A kérdés az, hogy vajon a pár férfi tagjának elégé nő-e az illető, de ez már offtopik itt :-) Utóbbiból szerintem Budapesten sincs sok.

Előzmény: KPeti23 (12594)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.05 0 0 12597

Nálunk ez nem a dugásról szól egy idegennel az asszonynak, ha nem az előjáték a nagy része ami nagyon izgalmas tud lenni és ezt sokan nem értik meg vagy nem tapasztalták meg így, ebben a formában.

Pl. amikor kamerázgattunk a srác valahogy nem nézett a páromra soha és ezt őt zavarta (nőből van). Megbeszéltük hogy legközelebb elkezdi kenegetni a testét mint ha ez természetes volna a srác előtt...következő alkalomkor így történt. Kis beszélgetés után kiment és egy fürdő köpenyben jött vissza és alatta semmi másban. Elkezdte a lábait kenegetni, és utána levette a köpenyét és a melleit kenegette előtte szemérmetlenül. :-)

Srác szava elakadt a mondat közben. Utána én folytattam a testének teljes bekenését, először a hátát lassan majd később érzékenyebb helyeken és a srác árgus szemekkel nézte most már!

És még volt pár huncutkodás... :)

Törölt nick Creative Commons License 2016.03.05 0 2 12596

Ha hozzá szólhatok!?

Ötletnek nem lenne rossz...kiválasztod,elhívod, kifizeted és ennyi!

De pont ez az, hiányzik az ismerkedés, a vadászat!

Nálunk pont ez (is) volt az izgalmas. Levelezés később intimebb témákról is a kiszemelttel, kamerázás ami később nem csak beszélgetés volt :)

Randi egy szórakozó helyen, személyes találka ahova a párom már napokkal előtte izgulva készült. Szexi cuccot vett fel amit amúgy nagyon ritkán (vagy szinte soha) fodrász, szoli, pici fehérnemű vásárlása stb.

Végül maga a "D" nap, vacsora egy vendéglőben és utána ha minden jól sikerült irány egy hotel szoba ahova már elő volt minden készítve.(ital, zenes stb.)

 

És persze sokaknál ott van az elv hogy szexért nem fizetnek!

De ez az én véleményem, ki hogy szereti!

Előzmény: KPeti23 (12594)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.05 0 0 12595

Jók az emlékeid, igen, biszex vagyok..

A kérdésed érdekes, nekem "csak" az a gondom vele, hogy shemale nem sok futkosik az utcán, főleg nem vidéken.....engem elvben nem zavar a gondolat ;-)

Előzmény: KPeti23 (12594)
KPeti23 Creative Commons License 2016.03.05 0 0 12594

Nekem lenne egy formabontó kérdésem. Sokan amiatt aggódtok, hogy a harmadik hogyan kavarhat be a kapcsolatba. Érzelmek alakulnak ki, a férfi fog nyomulni és van aki még a nevét is titkolja, hogy rá ne akadhassanak. Plusz fő keresésnél senkinek nem merült fel egy shemale? Amennyiben a feleséget a nők is érdeklik, ez egy kockázatmentes forma lenne. Mivel fizetett emberről lenne szó, így ő is pontosan ugyanannyit akarna, mint ti. Kizárólag szexet. Mivel nem férfi,  a feleségnek biztos nem lesznek érzelmei a plusz fő meg biztos nem fog akarni semmit. Minden negatív dolog, ami aggódásra ad okot az nincsen, viszont a szex ugyanúgy megvalósítható,mint egy férfival. Persze nem egy parókás látens meleg férfira gondolok, hanem arra a néhány shemale prostira, akit megtalálni a neten és bugyiban egy nőt látni.  Redswinger talán Te a nőket is kedveled, nem emlékszem pontosan. Neked mi a véleményed erről a kettő az egybennel? Ahol a feleség nyitott a nőkre, nem akar kapcsolaton kívüli kalandot, csak azt az évi pár hármast, ott ez elméletileg lehetőség lehetne. Az óvszer használat ígyis úgyis kötelező, egy prosti meg a legegyszerűbb kaland lehetőség. 

Törölt nick Creative Commons License 2016.03.05 0 2 12593

Nem szeretnénk ebből rendszert csinálni, talán évente vagy fél évente lesz ilyen ha megszervezzük. Ez az idő tűnik ideálisnak, nem esünk át a másik oldalára a lónak és kis pezsdülést ad nekünk ennyi is.

Van egy határ, közösen beszéltük meg mi az amit nem szeretnénk átlépni a további jó kapcsolatunk érdekében.

Előzmény: Törölt nick (12591)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.05 0 0 12592

Mi sem így születtünk ám :-) Egy kapcsolatért dolgozni kell, és tényleg szeretni/elfogadni a másikat...jah, és nem vagyok tökéletes korántsem :-D

Előzmény: királyölő (12585)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.05 0 0 12591

Én a második verzióra szavaznék, és kockázat nélkül semmi sincsen, ha csak kilépsz az utcára, már az is hordoz magában kockázatot ;-)) Szóval csak igy tovább....

Előzmény: Törölt nick (12589)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.05 0 0 12590

Csak magamról tudok nyilatkozni ;-)

Nálunk pl. egy mással való szex után én jobban kívántam a férjemet, szinte mindig egymásnak estünk, szóval én vittem haza is. Attól, hogy más szemében is kívánatos voltam, bennem is magasabbra csaptak az érzelemhullámok.

(nem is kell többet írni magadról, mimdenki annyit oszt meg, amennyit jónak lát ;-))

Előzmény: murray (12586)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.05 0 0 12589

Kösz a dicséretet! Valóban sokkal nyíltabb, tüzesebb lett a párom a történtek után.

Mi a jó? Ha holtomiglan csak egymással vagyunk, vagy ha kiéljük vágyainkat a másikkal közösen ha (lehet) és nem lesz monoton az intim életünk?

Persze az utóbbinak megvan a kockázata ahhoz képest mint ha csak a lakásunkba összebújva egymással lennénk csak ketten.

Előzmény: Törölt nick (12583)
psziho2 Creative Commons License 2016.03.05 0 1 12588

én észre szoktam venni ha a nejem félrebaszik :)

Előzmény: murray (12586)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.05 0 1 12587

Nem vagyok csalfa, csak az ismerősöktől hallottam hogy az első megcsalásnál még volt lelkiismeret furdalása a férfinek.

Később már mint ha mi sem történt volna...(nem is bukott le! :) )

Előzmény: murray (12586)
murray Creative Commons License 2016.03.05 0 0 12586

nem sértődtem meg. :-)

nem akarok magamról (többet) itt írkálni.  sztem kutyát se érdekel.  nem vagyok keserű ember csak nem vagyok teljesen naiv, ill. hűlye.  

 

inkább az érdekelne ha vki feleségének egy szenvedélyes viszonya van egy harmadikkal abból "visz haza" a férjének?  sztem nem. 

mig egy férfi ha csalja a párját már csak lelkiismeretből is jobban odateszi magát otthon.  de lehet ez is hűlyeség? 

 

 

Előzmény: Törölt nick (12584)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!