Keresés

Részletes keresés

drtm Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7383

a jánosba csak egyetlen ember kezei közé szabad feküdni......

Előzmény: similis (7381)
Daniella41 Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7382

Tele vagyok kétségekkel. A dokit illetően is és a kórházat is. Szeretnék jól dönteni. Olvasgatok tovább hátha lesz valaki akit csavarozott. A Jánosba van külön szoba az Ő betegeinek vagy "normál" ellátás van?  

Előzmény: similis (7381)
similis Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7381

Jánosba a dokitól függetlenül is még 1x csak akkor ha visznek, az a hely egy tragédia. :(

 

Nem csavarozott, azért is csodálkozom, azt hittem mostanság csak endoszkópost csinál.

 

 

Előzmény: Daniella41 (7370)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7380

Jó mozizást. Jó neked, hogy te eltudsz azért menni. Már úgy unom ezt a fekvést, főleg ezt a fájdalmat.

 

Puszi

Előzmény: Barba81 (7378)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7379

Azt az 1 et nem bánom hévízbe, hogy rengeteg emberrel megismerkedtem. Az első műtétem után ülni bírtam, menni meg állni nagyon nehéz volt. Mindig kint ültünk a többiekkel, kész buli volt, hátha még menni is tudtam volna. 

Barba81 Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7378

Megyünk egy kicsit moziba,Gagyi mami megy hátha egy kicsit jobb kedvem lesz.Puszi nektek.Igazságtalan az élet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7377

Még azt sem hallotta meg, mikor mondtam neki, hogy a tóra alig bírtam ki menni, állandóan le kellett feküdnöm valamelyik padra. Mire a vízbe mentem be, addigra már a könnyeim potyogtak. Utána a vízben lógva már jó volt, csak aztán vissza is kellett menni.

Előzmény: Barba81 (7374)
drtm Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7376

sorstársak....én az utolsó pillanatban visszaléptem a mütéttől- ugyanis a 3 gyerekemet nem tudtam senkire sem bizni arra az időre. a mai napig áldom ezért a sorsot. Ajánlottak egy profi szakember gárdát, igaz maszekba, akik helyrehoztak. elkerültem a mütétet, járok, jól vagyok, nam fáj minden lépésem.

Szivesen megadom ez elérhetőséget privátban, mert egy mütétnél rosszabb nincs. gyógyuljatok meg.

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7375

Ugyanez nekem is mindig Hévíz menjünk előre. Aztán ugyanolyan állapotba jöttem haza. Mondta mikor vissza mentem, na milyen volt ugye milyen szuper hely? Igen ott hagytam 1 csomó pénzt és nem ért semmit. Mindig az volt a vágyam, hogy egyszer elmenjek hévízre, csak nem ilyen áron, az az igazság, hogy már nem is tetszik hévíz az egész csak a pénzről szól. Persze, ha jól sikerült volna a műtét, akkor biztos másképp gondolnám.

Előzmény: Barba81 (7374)
Barba81 Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7374

Jajj én nagyon megbántam hogy ennyi pénzt kidobtam erre hogy megműtsön,nagyon kedves amíg jól sikerül minden,ja ezt a Hévizi dolgot nyomatta mikor kontrollon voltam nálla,megsem hallotta hogy folyton azt mondom nem tudok járni 15 percnél többet 8 hetesen,tudod a Hévizi dologból van neki lóvé

Előzmény: Törölt nick (7373)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7373

Similisnek igaza van próbáld ki a tőzegáfonya kapszulát. Lehet kapni urogint is recept nélkül az is nagyon jó. Én használtam nekem segített. 

Előzmény: Barba81 (7369)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7372

Mikor romlott az állapotom, fel kellett feküdnöm az ágyra és elkezdte nyomkodni a gerincem végig, na betalált az L5nél ugrottam akkorát, erre azt mondja ilyen tök erélyesen, hogy ezt most fejezzem be, ennyire nem fájhat. Mondtam is neki, hogy magának.

Előzmény: similis (7361)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7371

Engem is Ő műtött. Nekem le van írva a Hévízi papíron, hogy annyira merev a műtött szakasz, hogy a műtét fölé helyeződtek a mozgások. A 2 dik műtét elött volt a torok problémám Dalacint szedtem, mert penicilin érzékeny vagyok.

Előzmény: Barba81 (7360)
Daniella41 Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7370

Jánosba de a kórházról sajnos nincs túl jó tapasztalatom. Más osztályokhoz sajnos már volt szerencsénk.

Téged csavarozott?

Barba81 Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7369

Akkor szerintetek az hogy minimális pisi van bent az lehet a gyulladástól is?Már kúrvára bevagyok parázva,a mandulámat addig nem fogják kivenni amíg lent gáz van,fáj a hasam alja is mármint ilyen felfázásos fájás csíp is hiába iszok sokat,és mindíg olyan keveset pisilek,pedig olyan mintha kellene többet.

similis Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7368

Szedjél amerikai tőzegáfonya kapszulát dupla adagban 100x többet ér mint az antibaci. Jó drága, de megéri az árát.

Előzmény: Barba81 (7366)
similis Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7367

Hol csinálná a műtéttet? Úgy tudtam csak endoszkópost csinál mostanság.

 

És baromira nem küldött rehabra, sőt mikor mondtam h. majd esetleg elmegyek (reumás felírja) azt mondta minek az,sétáljak sokat és kész.

 

És ha úgy lenne ahogy mondta akkor most már vígan sielnék valahol...

Előzmény: Daniella41 (7364)
Barba81 Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7366

Gica milyen antibiotikumiot szedtél a manduládra?Sajna nekem biztos nem fogják tudni kimutatni mert egyfolytában antibiotikumot szedek,így a tenyésztés nem fog menni,csak az a baj hogy mire lehetne csináltatni ezt a tenyésztést addig szétmar a pisi :-(

similis Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7365

Jó kérdés. Ez már bennem is felmerült...

 

Talán olyankor mégsem azt mondják h. rutinműtét és nem is úgy csinálják.

Előzmény: Barba81 (7363)
Daniella41 Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7364

Sziasztok.

 

Örülök hogy rátaláltam a topicra.

2 hónapja fekszek már túl aflaminion syrdaludon  lokál injekción 10db neodolpasson gyógytornán masszázson.... a betegség kezdete kb.10 éve lehetett most egyszerűen nem tudtam lépni sem, gyakorlatilag 2 hétig csak feküdni tudtam 

Nagyon elkeseredtem az itt olvasottakon. Én menni most tudok de ülni pár percnél többet nem a fájdalom szinte állandó.

Az orvos azt mondta vszínű csavarozni kell a két alsó csigolyámat.Nagyon félek a műtéttől de a fájdalom még rosszabb.

Itt ha jól olvasom csak méltán híresnek hívjátok a dokit akihez én is járok.

Csinált vkinek ilyen műtétet? Jobb lett a műtét után? Mennyi ideg kell a kórházban maradni? Olvastam egy orvosról aki varrat szedésig a kórházban tartja a beteget.úgy tudom Ő hozzá már a rendelőbe kell menni varratszedésre.Mennyi idő kb. tudom egyéntől is függ a teljes felgyógyulás? Ő is elküld rehabra ? Ha igen hová? Bocs a sok kérdésért de nagyon el vagyok keseredve.Köszönöm ha válaszoltok. 

 

Barba81 Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7363

A szemetek tönkre teszik az ember életét,érdekes a híres embereknek mindíg sikerül a műtét hogy is van ez??

similis Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7362

Ezt a két jó dokit össze kéne kötni,a Tieteket meg a mienket ... Vagy megműthetnék egymást :)

Előzmény: Barba81 (7360)
similis Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7361

Na igen, ez jellemző rá.... Nálunk is ez volt :(

 

Malagurski majd írok PÜ-t.

Előzmény: Törölt nick (7355)
Barba81 Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7360

Engem L.L Doktor műtöt A Telkibent,de szokott fájni a lágyékomnál,dolgozni azóta sem tudok mert nem tudok sokáig ülni,meg fáj a hátam derék felső része,olyan merev nem tudom nyújtani és nem az izom merev hanem a gerincem,természetesen nekem is azt mondta hogy ilyen nem fordult elő még nálla,az esetek 98 % ban sikerül a műtét,én vissza sem mentem hozzá.Ez a mandulás dolog műtéted elött volt?

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7359

Nő dokinál voltál? Mert az antibiotikum kinyírja a hasznos baktériumokat is és okozhat hüvely gyulladást és annak is az a tünete, hogy pisilésnél csíp. Szerintem kéne 1 nőgyógyászati kezelés is. Én is kaptam.

Előzmény: Barba81 (7357)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7358

Barba! Ahogy olvastam a történeted, téged ugyanaz a doki műtött mint engem, csak én sajnos 2 szer estem a csapdájába. Amúgy a gerinced az milyen? Dolgozni tudsz? Nekem is a lágyékba szokott fájni. A hasamba is szoktam érezni, de nekem az csak 1 pillanat, mikor belenyilall a gerincembe.

Barba81 Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7357

Kérdeztem ezt az orvost mert most is be volt gyulladvaa mandulám múlt héten,és azt mondta nincs köze hozzá.A fül-orr gégén ráírták hogy mandulavételt megajánlják mert idül mandula gyulladásom van.Nem tudom mi van de csíp a pisim és biztos nem műtenek meg addig amíg lent baci van,hiába szedem az antibiotikumot csíp.

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7356

Ha jól emlékszem neked volt a manduláddal probléma? Véres volt a vizeletem, pont a vizsgálat elött voltam pisilni és azt mondta az urológus, hogy félig van a hólyag, meglepődtem, hogy hogy lehet, mikor most voltam retyón,azt mondta, hogy a gyulladástól van. Elküldött torok kenet vételre, mert azt mondta, hogy a kettő összefüggésben van egymással. Gondoltam magamba, hogy minek, úgy sem találnak semmit. Hát meglepetésemre 2 baktérium volt a torok kenetben valami 2 különböző coccus. Még az is le volt írva, hogy melyik antibiotikumra érzékeny ez a baci, mert nem mindegyik jó rá, akkor 3 hétig kellett szednem antibiotikumot napi 4 et utána kontroll minden jó lett és elmúlt a hólyag nyavalyám is, azóta sem volt, pedig elötte sokat szenvedtem tőle. Nem lehet, hogy a manduláddal van összefüggésben?  

Előzmény: Barba81 (7352)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7355

Nem jutottam el nála az operációig. Rehabilitáció céljából kerestem fel, de az sem jött neki össze, mikor rosszabbodott az állapotom, még én voltam a hibás.

Előzmény: Malagurski75 (7349)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7354

Mikor volt a műtéted?Tudja hogy milyen állapotba vagy? Tudsz dolgozni?

Előzmény: similis (7353)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!