Keresés

Részletes keresés

Horváthné Creative Commons License 2004.09.24 0 0 98

Nagyon örülök a sok infónak, vistával kapcsolatba:

www.airticket@vista.hu  200.600.-Ft Bp_varadero_bp A vistánál Bicskei Orsolya az ügyintéző.

 

Ez bizti. Kezemben a foglalás, amit okt. 15-ig visszamondhatok.

mcord baratunk javaslata alapján utánna nézünk az ajánlatnak bécsi indulással, majd kiderül.

Én már ahhoz öreg vagyok, hogy higgyek a meséknek, lehet az a gépet pár euróért

lábbal kell hajtani. ( jó ez csak vicc)

Amennyiben megkapom az ltur-tól a visszaigazolást referálok.

Előzmény: Bigjoe (97)
Bigjoe Creative Commons License 2004.09.24 0 0 97

vista:

saját tapasztalat. hasbaakasztósan alacsony ár. hónapok óta nincs rá hely. a légitársaság nem is tud ilyen alacsony árról.

 

jó biznisz: az utas benn ül órákat, vár a sorára, aztán kiderül, hogy majdnem kétszer annyiba kerül a cucc. akkor már annyira kivan, hogy végül megveszi.

 

úgyhogy a vista nyugodtan eltolhatja a kerékpárt...

 

ps: aeroviva szintén...

gilda Creative Commons License 2004.09.24 0 0 96
Azt láttam én is a Vistánál, de nekem azt mondták, hogy az ifjúsági jegy! Sajnos rám már nem vonatkozik :( De most rákérdezek még egyszer. De amúgy azt tapasztaltam, hogy nem is a honlapokra kirakott árakat kell nézni, mert azok úgyis valami korlátozott számú akciós árak, hanem konkrétan meg kell kérdezni a feltételeket, meg hogy van-e egyáltalán hely. Már tisztára belezavarodtam.
Előzmény: Horváthné (94)
mcord Creative Commons License 2004.09.24 0 0 95

Bécsből meg 479 EUR, az 120e HUF

de nem szóltam semmit

 

Előzmény: Horváthné (94)
Horváthné Creative Commons License 2004.09.21 0 0 94

Legfrissebb ár Bp-Varadero-Bp nov. végi indulással:   221.600.- Ft az általad említett

irodánál.

Vistánál uez. 200.600.-Ft.

Előzmény: gilda (82)
kubainfo Creative Commons License 2004.09.19 0 0 93

Sziasztok,

Ujonnan a fórumon és örülök, hogy van végre az indexen is egy kubai fórum.

Én elég sokat voltam Kubában, sőt ott is élek, Varaderon, ami azért ha ott élsz, nem is olyan szörnyű és még a helyi emberek is barátságosak, varaderon is vannak helyek, ahova a hotelen kivül el lehet menni.

Ha kérdésetek van Kubával kapcsolatban, tegyétek fel, akár privátban, akár itt, a forumon, erőmtől függöen igyekszem mindenkinek válaszolni, segiteni.

Magánban emailben: indexforum@kubainfo.hu

Egyéb info Kubáról: www.kubainfo.hu

 

Üdv

Tamás

 

mcord Creative Commons License 2004.09.18 0 0 92

üdv midnenkinek,

az árak elkeserítően felugrottak hirtelen

ami eddig 1084 volt béci indulással, az felment 1500 fölé...

de a remény hal meg utoljára..

csak lesz vmi jó kis super last minute, mert már nagyon hiányzik cardenas:)))

 

istenem, milyen jó bérelni egy jeep-et, aztán bemenni cardenasba, a sufnivárosba, ami ugyanolyan mint mogadishu, csak az emberek nem lőnek egymásra, hanem tök barátságosak...

 

üzletelni a helyiekkel.. akik azonnal megtalálnak, lévén jó kocsiban, és kék rendszámmal közlekedsz.. na meg nem is úgy nézel ki, mint egy helyi

úristen, nagyon hiányzik!!!

nem is beszélve a sol sirenas/sol coral komplexum strandjáról, ami szerintem (és a helyiek szerint is) a legszebb rész varaderon...

a szivarok.. az emberek... a pára.. a meleg...

 

és cayo largo! az álomstrand.. az elhagyatott pálmaliget, ami alatt a homok olyan fehér, hogy szinte vakít, ha ránéz az ember..

a snorkelezés.. a friss languszta a katamarán fedélzetén...

aztán a dzsungeltúra.. a helikopter.. a vízesés.. a finom gyümölcsök

 

és havanna! egy egész napot átkocsikázni rajta... és maradni legalább 3-4 napot, ÚÚÚÚÚÚ

 

:)

bocsi, nagyon hiányzik!

mabelle Creative Commons License 2004.09.16 0 0 91

ok köszi, megnézem

 

én is így vagyok vele , állandóan mondogatom, hogy kint vegyék megy, etcetc, de csak nagyon lassan hat:-))))))))))))))))))))

 

udv

Előzmény: mcord (90)
mcord Creative Commons License 2004.09.16 0 0 90

nem Kuba, hanem stratégiai pozícióelemzés és üzleti tervezés...

 

de ha leadtam, irány Kuba, 27-ei járattal 2 hétre :) és akkor La comparsita, a calle 60-ban.. meg cardenas és jeep ezerrel:)

 

én már négyszer utaztam velük idén... csak ajánlani tudom.. a super last minute ben ami 7végén 3tól, 7közbe este7-hajnalig megy, néha iszonyat ajánlatok vannak...

persze egy éven keresztül figyelni kell, hogy tudd, mikor hova vannak rendkívül alacsony árak.

 

http://www.ltur.com/at/index.html

 

Előzmény: mabelle (88)
mcord Creative Commons License 2004.09.16 0 0 89

ok, megkövetlek, csak más nemi identitást véltem felfedezni a név alapján:))))

 

valahol már parázs vitákat láttam az árakkal kapcsolatban, és amikor írtam nekik hogy én mennyiből szoktam kihozni, nem hitték el...  van egy pár itthoni utazási irodában segget dagasztó ügyintézőhölgyike, akik különösen szkeptikusak... pedig tudni kell veszteni is (na nem mintha nem lenne elég "barommagyar" akik megfizetik a horror árakat, csak tájékozottság kérdése)

 

pedig próbálom mindenhol terjeszteni azt, hogy nem szabad magyar irodával utazni

 

aki pedig nem insider, annak jók ezek az árak. magyar viszonylatban kimondottan. megbízhatóság és szolgáltatás tekintetében meg főleg...

 

amúgy nem restplatzbörse... az L'TUR az ami nekem a legjobban bevált.. a lastminute.de jellenzően 100-150-200 eurral drágább

náluk amugy le lehet tesztelni a "verfügbarkeit"ot... és amint foglaltál visszahivnak ha akarod, hogy "ja, alles stimmt"...

 

van fogalmam a müncheni indulásokról is:) meg egy pár jó hotelről ha netalántál hajnalba indul a gép és este 8ig át kell venni a jegyet (super lastminute esetén)

istenien finomat be lehet kajálni  bajor csemegékből, aztán pár korsó indulás előtt a reptéren:) és nyugodtan alszol amíg le nem száll a gép

Előzmény: mabelle (87)
mabelle Creative Commons License 2004.09.16 0 0 88

udv mindenki, most látom milyen uj a topic ahhoz kepest eleg jol beindult, foleg annak tukreben,hogy nem ilyen politikai sardobalos:-))))))))))))

 

mcord erdekelne az utazasi iroda (nem azert mert nem hiszem el ,hanem azert mert kurva sokat kell repulgetnem minden felé,és lehet,hogy még nem hallottam rola.mindeg tanul az ember

 

amugy ha nem vagyok indiszkret mibol megy a szakdolgozat? csak nem Kuba:-))))))))))

 

udv

mabelle Creative Commons License 2004.09.16 0 0 87

udv mcord

 

en nem vagyok hölgy:-))))))))))))))a feleségem után a nick

és 2évet dolgoztam egész jó kis beosztásban a schwechati reptéren az austrian airlines-nál:-)))))))az sok utazási iroda szó szerint alám dolgozott én raktam össze (többek között a charter gépeket) szóval egy kis fogalmam van róla (pont a jövő héten repülök standby jeggyel bangkokba ami 39 euromba kerül

 

egyébként teljesen igazad van , Ausztriában nagyon sok minden olcsobb az utazástól a benzinig ,és jobb minőségű is. bizony bizony a becsi indulok más ellátást kapnak (fordult ilyen sajnos elo ) mint a magyarok

 

egyébként, bár lehet tudod, a muncheni indulások még olcsobbak, főleg az amerikai célpontokra:-)))))))))

 

szoval igazad van tenyleg sokkal olcsobb, de akkor is az tuti ami telefonban jön:-))))))))))(nekem bizony proti val is volt, hogy nem volt annyi (foleg a restlaptzboerse-n de ez csak a netre igaz)

 

egyébként az állandó lakcímem nem Magyarország és nem is tudom mikor vettem utoljára valamit Magyaron.:-))))))))))

 

tisztelettel és üdvözlet

 

Előzmény: mcord (86)
mcord Creative Commons License 2004.09.16 0 0 86

nem vitatkozom , főleg hölgyekkel nem:)

 

nem mondják, hanem annyi. sajnos a magyar átlag a magas árak fogságában él, és el nem tudja képzelni, hogy valójában olcsón is lehet utazni. ezt használják ki az itthoni irodák.

 

ha egyszer mondom, 498 eur. neten foglalod, előtte reptéren veszed át a jegyet, illetve kipostázzák ha úgy kéred.

 

ez a legnagyobb európai lastminute iroda.

 

minden évben velük utazom.

 

tapasztalatból mondom.

 

nem átb*szósdi, nem az megy, mint az itthoni irodáknál, hogy "jajj még egy kis illeték, jajj módosult az ár"... ők ezt nem tehetik meg mert kint nem "magyar" ügyfelek vannak, hanem európaiak.

 

500 sincs és kész. ha gondolod, vegezhetünk próbavásárlást ha nem hiszed. a költségeket természetesen a hitetlen állja.

 

Előzmény: mabelle (85)
mabelle Creative Commons License 2004.09.16 0 0 85

udv

 

azert ezt csak a neten mondjak

 

foleg a restplatzboerse, meg az its billareiesen specialitasa, amikor meg felhivod őket, nuku.

 

vannak olcso jegyek, de az a tuti amit mar a telefonban mondanak

 

Előzmény: mcord (84)
mcord Creative Commons License 2004.09.16 0 0 84

üdv mindenkinek,

 

bécsből pl most 20-án induló gépre (2hét ottléttel számoltam) illetékkel miegymással kerek 498 eur, azaz 125e huf.... átszállás nincs, direkt megy, 9kor indul, és 6kor már a habokban fürödhet az ember..

 

 

 

 

 

Előzmény: gilda (82)
mabelle Creative Commons License 2004.09.16 0 0 83

csak jegy kell?

 

udv

Előzmény: gilda (82)
gilda Creative Commons License 2004.09.16 0 0 82
üdv mindenkinek, ezt az árajánlatot kaptam:  159ezer illetékkel, egy hónapos jegy! az ochotravel.hu nevű internetes irodától. tud valaki még olcsóbbat? ez októberi ár, én meg decemberben szeretnék menni, azt nem tudom, mennyi.
mcord Creative Commons License 2004.09.15 0 0 81

üdv mindenkinek,

 

én is épp a szakdolgozatom írom, minden nap non stop... igyekszem befejezni és leadni 20-24 között, és akkor 27-én irány surány:)

 

köszi a dícsérő szavakat, nem vagyok profi fotós, meg művészetre sem különösebben fogékony (inkább deriválok fejben), csak megvettem pár éve a gépet, aztán azóta lődözök vele, ami megtetszik, lekapom... még csak hobbiszintnek se mondanám

 

az árak miatt meg ne aggódj, jövő április végén, május elején, tuti megyek még, akkor már jó idő van, és nem esik alig az eső, viszont meleg van és ez a fő:) és az árak u.ilyenek lesznek, mert akkor nincs szezon...

 

 

Előzmény: világutazó (80)
világutazó Creative Commons License 2004.09.15 0 0 80

mcord,

 

kedvem lenne menni, még az anyagiakkal sem lenne gond, de nincs szabadságom több ebben az évben (már elutaztam mindet, meg elszakdolgozatoztam :o))!!!!! szar ügy... na, azért ha jövőre is találsz ilyen ajánlatokat, szívesen veszem!!!

 

megnéztem a képeidet, fantasztikusak!!!!!! profi a maldív és a kubai fotózásod is!

Előzmény: mcord (79)
mcord Creative Commons License 2004.09.14 0 0 79

üdv mindenkinek,

 

nincs kedvetek jönni 27-től 2 hétre?

 

bécsi indulással a legjobb 4*-os hotelben, ahol a legszebb a part (tapasztalatból mondom), 2 hét mindennel együtt AI 1080,- EUR. 3*-os van már 910-től (uezt a 3*-os hotelt itthon 330e-ért hirdetik, akciósan...)

 

De az én egyetlen szívszerelmem hotellel 1080,- 2 hét. azaz 135e/hét.

 

igaz, még diplomát írok, de ha sikerül leadnom 27 előtt, ha nem, a gépen ami megy varaderora, 90% hogy ott leszek...

 

mabelle Creative Commons License 2004.09.10 0 0 78

udv mindenki

 

ezek is jó képek:-)))))))))

mcord Creative Commons License 2004.09.10 0 0 77

akkor még egy kis bíztatás: http://kep.tar.hu/mcord

 

Előzmény: Horváthné (70)
mcord Creative Commons License 2004.09.10 0 0 76

üdv mindenkinek,

félreértés ne essék, anno nem a kubai szezont értettem szezon alatt, hanem az európai utazási szezont.. amikor is suli kezd... meló kezd... szept. elejétől az árak zuhanni kezdenek.. legalábbis reméljük:)

Előzmény: mabelle (65)
mabelle Creative Commons License 2004.09.08 0 0 75

bocánat most látom, hogy neomédia képei, pardon

 

udv

Előzmény: mabelle (74)
mabelle Creative Commons License 2004.09.08 0 0 74

 

sajnos a többi túl nagy , nem engedi fel, ha kell néhány tájképet tudok privatba küldeni, de mondjuk, ha láttad csillagvirág képeit, azokból minden kiderül

 

udv

mabelle Creative Commons License 2004.09.08 0 0 73

 

rákattintva nagyobb:-))))))

mabelle Creative Commons License 2004.09.08 0 0 72

udv mindenkinek

 

mondtam, hogy ne értsetek félre, természetesen nagy élmény ,főleg, ha még nem voltál a környéken (ezt nem tudhatom):-))))))))))))))

 

jó utat, én ide belökök néhány képet

 

udv

Előzmény: Horváthné (67)
csillagvirag Creative Commons License 2004.09.08 0 0 71
erezzetek jol magatokat! :)
Előzmény: Horváthné (70)
Horváthné Creative Commons License 2004.09.08 0 0 70

Köszi a képeket, megnéztem és újból bele szerettem Kubába.

 

Mi is a 2 hét alatt kb ezeket a városokat szeretnénk bejárni.

 

Igaza van csillagvirágnak - biztos jó lesz.

 

Köszi mindent, a biztatást is

Előzmény: neomedia (68)
csillagvirag Creative Commons License 2004.09.08 0 0 69
hidd el, jo lesz! :)
Előzmény: Horváthné (67)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!