Keresés

Részletes keresés

felszarvazott Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12680

A párom élvezi az életét az új fiatal szeretővel, nem akarom ezt elvenni tőle. Szeret engem, talán ezért próbál ezzel a kérdéses módszerrel bevonni és izgalomba hozni. Vívódik valóban, de egyenlőre megoldást keres arra, hogy elfogadjam, élvezzem. Egy tény, jobb és gyakoribb a szex, mióta így felpörögtek az események. Csak néha féltékeny és szomorú vagyok. Még érnie kell a dolognak. Szerintem úgy gondolja, ha a "takarító" szerepet élvezném és elfogadnám a másik életéből, akkor az már egy hármas dolognak lenne tekinthető, ahol mindenki nyer.

Előzmény: Törölt nick (12676)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12679

Folytatása nekünk volt utána az ágyban, kettesben

 

Kérdést lehet ? Mi lett a sráccal, aki szintén puncitapizott ? Hazament, csak úgy egy jó élménnyel, oszt annyi ?

 

Hátmosás, ezek szerintem a szokásos kis mozzanatok, amik beleférnek sokaknál, nem azt mondom hogy mindenkinél, de ez még nem nagy ügy.

Mint amikor a strandon jön elő valaki, egy ismerős, a "bekennéd a hátam" lúzer dumával, be persze.

Legközelebb szinntén szauna, mi mindig meztelenül szaunáztunk, zárás előtt egy két órával mentunk, szinte osem volt már senki. Tusoló, immár szokásos, a párom a cimbi hátát mossa. Egy perc az egész, nem több.

Majd amit megbeszéltünk otthon, asszony kilép a zuhanyfülkéből, haver tusol tovább. Viszi a saját, női tusfürdőjét, kezébe nyomja, hogy akkor te is. Gyerek átszól, lehet ?

Persze, mi van abban.

Legelőször persze tényleg csak hátmosás volt, ez világos.

Otthon mondom az asszonynak, nem "kalandozott" el a keze, a ....nak ? Nem, azt mondja semmi gond.

Na mondom neki, ha bevállalod, akkor legközelebb miután megmosta a hátad, szembefordulhatsz, és mondhatod, elös is !

Úgyis lett.

 

Előzmény: Törölt nick (12673)
felszarvazott Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12678

Persze, hogy nem vagyok buzi. Mégsem érzem ezt normálisnak. Lehet, hogy igazad van és a megalázónak vélt harmadik szerepben tetszik az efféle "megaláztatás" is. A nejem vidáman beszél a történtekről, néha mintha ugratna, hogy látta, mennyire élvezem a szeretője spermáját nyelni. Azt mondta, ma lehet, hogy megint úgy jön haza és akkor nyilatkozzam, hogy akarom-e, ha ott lesz előttem a valóság. Magyarázata szerint így én is részese lennék a játéknak a pasija tudta nélkül. Egy boldog monogám kapcsolatban éltünk, beleolvastam néhány külföldi fórumba, ötleteltem otthon és a párom már mással is lefekszik, én takarítok a szeretője után. Nem így képzeltem. Izgatónak tűnt.

Előzmény: psziho2 (12670)


Törölt nick Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12677

Az is lehet hogy a párod arra vár hogy te kérd őt hogy dobja a szeretőjét!?

Előzmény: felszarvazott (12674)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.09 0 3 12676

Én azt mondom mindenképpen csakis a saját érzéseidre figyelj... mindig hangsúlyozom, hogy sokan sokfélék vagyunk, van akinek egy dolog tetszik, csinálja, más el sem tudna képzelni...de ez így jó, csak találja meg mindenki a maga útját ;-)

 

Ne nekünk, másoknak akarj megfeleni, hanem csakis magadnak, akkor lehetsz boldog. Ha téged ez a dolog zavar, mond meg őszintén a párodnak.... ha ő tényleg szeret el tudja fogadni...lehet, hogy ő is vívódik, hogy mi is lenne jó ebben a szituációban....beszéltetek erről, vagy csak a szex közben merül fel vágyfokozónak a helyzet?

Előzmény: felszarvazott (12674)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12675

Hja igen! Felizgulva másképpen látod a világot! :) De utána...

Előzmény: felszarvazott (12674)
felszarvazott Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12674

A harmadik fél jóval fiatalabb és csak annyit tud, hogy a nője házas, de normál kapcsolatot ápol vele! Neki ez nem játék. Így nyilván a kukkolós figura nem lehetséges. Először úgy gondoltam, hogy ez így is izgalmas, mert sokat olvastam erről. De nem így van. Ezért próbálta ki a párom a "krémespite" variációt nekem, hátha örömömet lelem benne. Megtettem először, de most határoznom kellene, hogy csinálja-e tovább. Kielégülve már nem tetszett a dolog, de felizgatva látta bennem a hajlandóságot. Nagy kérdés!

Előzmény: alezredes 1 (12669)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12673

szia

Folytatása nekünk volt utána az ágyban, kettesben de nagyot szólt! :) Már ennyi is képes feldobni...

Mi lett a hátmosó folytatása?

Előzmény: alezredes 1 (12667)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12672

Számunkra ez már külön utakat jelentene, ennek nem lehet jó vége hosszú távon!

Előzmény: alezredes 1 (12669)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12671

Teljes mértékben egyertétek veled.

Az egy dolog hogy megdugta, gumiban, anélkül, az ő dolguk, a férj meg közvetlenül utána szintén beiktatja a lompst.

De nem legyen már g...s se a farkam, se más testrészem.

Előzmény: KPeti23 (12668)
psziho2 Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12670

attol hogy kinyalod a nejedből más pasi gecijét attol nemvagy buzi :) a szituáció az ami izgat a megalázás :) és ez jó :)

Előzmény: felszarvazott (12666)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12669

Bonyolultabb a helyzet, mint azt gondolnánk.Ha szeretnéd is látni anyut mással dugni, miért nem hívod fel a harmadikat, egy kis etyepetyére. Ja, ha ők nélküled akarnak dugni, az nem azt mondom hogy baj, de az Neked nem jó. Vagy nem is tudom.

Előzmény: felszarvazott (12666)
KPeti23 Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12668

Én heteró férfiaknál sosem értettem a "kinyalom a feleségemből más spermáját" dolgot. Attól, hogy egy nőből jön ki, még a végeredmény ugyanaz. Más férfi spermáját eszed, ami ugyanaz mintha a te szádba élveztek volna. Egyedül csak a csomagolás más. 

Előzmény: felszarvazott (12666)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12667

Vágyölő.

 

Lehet, de kicsit fenkölt a megfogalmazás, szerintem. Vágyakozás, szerelem, virágcsokor, bon bon, meg még mit nem.

Nyilván izgis ez az asztal alatti tipi tapi. Ha meg nincs folytatása, nem azt mndom hogy tragédia, de nem jó.

Régi haverrel mi voltunk számtalanszor szaunában, ahol a cimbora mindig megejtett egy kis tipi tapit, meg sosem mulasztotta el megmosatni a hátát a barátnőmmel, mielőtt távoztunk volna záráskor.

Aztán egy pár alkalom után megbeszéltük a párommal, ha megint megmosatja a hátát a haver, merthogy "nem ér odáig a keze", akkor csak úgy kíváncsiságból, ugyan nyomja már a kezébe a tusfürdős flakont, hogy oké, de akkor most te is az enyémet.

Kíváncsi voltam, mi lesz belőle. Ez is egy kis tipi simi kategőri lehetne, de ez nem vágyakozásos történet.

Legfeljebb picit izgis.

 

Előzmény: Törölt nick (12663)
felszarvazott Creative Commons License 2016.03.09 0 1 12666

A feleségem érezte már, hogy sokáig nem tudok együtt működni ebben az életmódban úgy, hogy a randijait csak elmeséli szex közben. Az, hogy mással is szexel eléggé megvisel, de ha velem csinálja és közben mesél a randevúkról, az nagyon izgató. A múlt héten a randevúról zuhanyzás nélkül jött haza és bugyira vetkőzve lefeküdt a hálóban, majd előttem lehúzva megmutatta a bugyit és a punciját, miközben elmesélt mindent. Kétségem sem volt, hogy mi történt korábban. Nem részletezném, de negyed óra múlva a bugyi és a punci is kifogástalanul tiszta volt. Olvastam már ilyesmiről, de nem vágytam erre. Nem vagyok bi hajlamú sem! Mégis megtettem és, bár szégyellem, de felizgatott, nem is kicsit. Ezután hatalmasat szeretkeztünk. Másnap gondoltam csak végig, hogy mi történt és nem vagyok büszke erre. A feleségemnek nagyon tetszett, látta, hogy élvezem és választ vár tőlem, hogy akarom-e ezt. nem tudom, hogy egy hetero férfi akarhat-e ilyesmit.

Törölt nick Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12665

Csak vicc volt. Az talán nem baj.

Előzmény: Törölt nick (12660)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.08 0 0 12664

Mi is így gondoljuk! Nekünk az előkészület, a felvezetés is izgalmas tud lenni.

Valaki jól megfogalmazta hogy "megadjuk a módját, nem csak úgy durr bele a közepébe!"

Lakásunkra amúgy sem hívnánk ilyen célból senkit sem, az a mi "szent helyünk". Amúgy is ha már huncutkodunk miért tennénk a megszokott ágyban?

Előzmény: Törölt nick (12663)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.08 0 0 12663

Én ugyan kicsit offtopik vagyok itt, de teljesen egyetértek a barátnőddel/feleségeddel, amit leírtál, az ezerszer izgalmasabb helyzet, mint az alezredes1 által felvázolt "fent vagytok a lakásán, és zuhany után direktben megkérdezed, akar-e dugni". Szerintem az baromi vágyölő.

Előzmény: Törölt nick (12662)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.08 0 0 12662

Részben megtörtént!

Nem étterem volt ha nem valami puccosabb pub féleség, nagy magas asztalokkal és hosszan lelógó terítővel! :-)

Bugyi is fent volt a miniruha alatt.

Részünkről rendben volt a folytatás és hirtelen ötlettel kérdeztük hogy meg akarja simogatni a párom combját, amit nagyon dicsért?

Párom mellé ült és én a másik oldaláról fogtuk közre..

Kívülről úgy tűnt mint ha egymással beszélgettünk volna...

 

Ketten két oldalról simogattuk az izmos combját, a srác hamar beindult.  "Felcsúszott" a keze és a bugyin keresztül finoman simogatta a szemérem dombját, amit én nem vettem észre csak a párom mesélte később!

Párom arcán furcsa huncut mosoly volt. :)

 

Azt mondta élete egyik legerotikusabb jelenete volt.

 

Ennyi volt.

Előzmény: alezredes 1 (12659)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.08 0 2 12661

Aztán jön a pincér:

- Uram, arra kell kérnem, vigyék ki a kutyájukat, mert a hangos lefetyelés zavarja a többi vendéget.

- Kutya??? Ja, nem, csak egy pasi nyalja a feleségem az asztal alatt.

Előzmény: Törölt nick (12658)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.08 0 0 12660

Ismerek valakit...

(Azt hiszem, most rosszak voltunk, mert ezt itt társkeresésnek veszik az topiklakók.)

Előzmény: Törölt nick (12657)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.03.08 0 0 12659

Az elgondolások nem rosszak, csak ott az étteremben tapizza a puncit ?

Ennél egyszerűbb pl az a helyzet, ha először van a harmadik nálatok, nálunk, hogy ha a hölgy tag teljesen biztos hogy bármi lehet aznap este, akkor egy tusolás után a srác ölébe ülve, mondjuk bugyi melltartó párosításban, megkínálja egy itallal. Persze ehhez fel kell tenni a kérdést a harmadiknak, (ha egyáltalán fel kell) hogy no : mit szólsz a csajomhoz, szeretnél egy kis játszadozást vele, stb, stb.

Persze van egyszerűbb verziója a jelzésnek. Amikor a fiú minden kérdés, puhatolózás és tiszteletkör előtt kijelenti, hogy ma este megdughatja e lányt, adott esetben a páromat.

Erre persze álnaívan megkérdezem, miért, tényleg megdugnád, ráadásul itt, előttem ?

Az egyenes válasz, a persze.

Előzmény: Törölt nick (12658)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.08 0 0 12658

Nem próbáltuk ki, csak elméleti ötlet volt hogy milyen lenne egy kiszemelt harmadik férfivel amikor randi lenne egy étteremben vagy erre "alkalmas" szórakozó helyen... Ha tetszik a páromnak akkor levenné a tangáját és a srác kezébe adná jelezve hogy akarja őt.

De utána megkérnénk a srácot hogy ott bizonyítson is! :-)

Szóval ha már amúgy sincs neki alul semmi az asztal alatt ne csak tapizzon, ha nem nyalhatná a páromnak.

Ez egy teszt is lenne hogy csinálja, és közben velem csókolózna a párom az asztal felett.

Páromnak tetszett az ötlet csak félt hogy más észre veszi! :-)

Persze ehhez megfelelő hely is kellene, hosszú terítő és kevésbé feltűnő és forgalmas helyen stb.

Előzmény: alezredes 1 (12652)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.08 -1 0 12657

Miért? :)) Tudsz valakit, aki tudna segíteni? :DD

Előzmény: Törölt nick (12630)
olegnagy Creative Commons License 2016.03.08 0 1 12656
Te otthagynád a feleséged, a családod, a közös életetek pusztán egy szűkebb punciért?
Előzmény: Szokatlan arcú srác (12601)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.03.07 0 0 12654

Ha nem is rengeteg, de jó pár srác, jó pár alkalommal volt nálunk az évek során. Hol sűrűbben, hol ritkábban.

Előzmény: Törölt nick (12653)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.07 0 0 12653

köszi a részletes tájékozódást!

Kellemes látvány a párod.Gondolom nagy élvezetek vannak a hátatokmögött!

Előzmény: alezredes 1 (12652)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.03.07 -1 0 12652

Az én kezemben a fényképezőgép volt.

A párom az aki fekszik.

Az egyik srác, azok közül, akik hozzánk jártak, ő masszírozta a barátnőm, az ő kezei látszanak.

Előzmény: Törölt nick (12651)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.07 0 0 12651

"és" akin a kéz van? az kinek kije?:)

 

Előzmény: alezredes 1 (12650)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.03.07 -2 3 12650

Nem az én kezem van a képen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!