Keresés

Részletes keresés

V-ÁR Creative Commons License 2005.04.16 0 0 9
Április 15-én pénteken Parkvárosból, a Faragó utcából elcsavargott az egyik kutyusunk. 14 hónapos fekete, labrador retriver keverék. Nagyon barátságos, az egyik első lábára egyhén sántít, Masni névre hallgat. Ha bárki tud róla valamit kérjük írjon ide: abrrita@freemail.hu Előre is köszönjük!
babydevil Creative Commons License 2005.04.14 0 0 8

Szia!

 

"Nem tudom , de valószínű , hogy elaltatják őket ."

Nem akarlak Téged bántani, mert irtad, hogy nem a Tiéd az alom.

De nem lenne egyszerűbb legalább a lánykutyit ivartalanitani? Mint kivárni mig  "felcsinálják" (bocs), majd kihordatni/megelletni egy csomó kiskutyával, akik lehet, hogy azért születnek meg, hogy 1-2-3 hónap múlva már meghaljanak.

Egy ivartalanitás biztos nem olcsó, de még mindig olcsóbb, "emberibb" megoldás, mint évente kiskutyákat öldösni, ha nem viszi el őket senki.

Bocs, tényleg nem téged akarlak bántani, csak ha ilyet olvasok, hát kigyönnek belőlem az indulatok.

Ez olyan nagy felelőtlenség és gonoszság az állattartók részéről.Komolyan nem értem, ha valaki tényleg szereti az állatkáját és kicsit is felelősnek érzi magát érte, akkor miért nem tesz az ellen, hogy ne legyen a számára felesleges szaporulat?

Meddig kell még állatokat elaltani az emberek felelőtlensége miatt?

 

És egy kérdés: szerinted egy beagle, ha egészen kicsi korában kerül gazdihoz, megtanulhat a már meglevő macskákkal úgy együttélni, hogy soha semmilyen körülmények közt ne bántsa őket? Esetleg védje őket, mint "saját tulajdont"?

A kertben levő növényzetet mennyire lehet óvni egy beagletől? Mennyire tanitható meg a növények kerülésére?

Köszi ha válaszolsz,

babydevil

 

Előzmény: hardenpont (7)
hardenpont Creative Commons License 2005.04.14 0 0 7
Nem tudom , de valószínű , hogy elaltatják őket . Tudom , hogy ez kegyetlenül hangzik , de még mindig jobb megoldás , mint hogy az autópálya mellett kirakják őket ...vagy egy menhelyen kegyelemkenyéren éljenek , míg lesoványodnak és maguktól meg nem halnak . Azért vállaltam én is az ajándékozás tényét terjeszteni , hogy minél kisebb legyen a lehetőség a kicsik elveszejtésének ...
Üdv HARD K.
Előzmény: babydevil (6)
babydevil Creative Commons License 2005.04.13 0 0 6
Mi van akkor ha nem sikerül elajándékozni a kiskutyákat? Mi lesz velük?
Előzmény: hardenpont (5)
hardenpont Creative Commons License 2005.04.13 0 0 5
A kiskutyák mostanra már 7 hetesek , oltva és féregtelenítve vannak .
A mama németjuhász , a papa golden retriver-szetter keverék .
Nagyon aranyos , középtermetű jószágok lesznek , szerető gazdit keresünk nekik . Természetesen ingyen elvihetők !!!
Nagyon kedves ismerősömé az alom . info : 0620 3863177
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.13 0 0 4
Szia! Igen, milyenek-hol-kinél?
Előzmény: hardenpont (3)
hardenpont Creative Commons License 2005.04.13 0 0 3
Azt is be lehet írni , ha valakinek sok kicsi kutyusa , van , és felajánlaná az elveszettek helyett ???
Üdv HARD K.
Előzmény: Törölt nick (-)
Tüskebökki Creative Commons License 2005.04.13 0 0 2

A napokban a budaörsi menhelyre bevittek egy kb 2 éves bobtail kan kutyát.

Úgy rémlik régebben valamelyik topikon kerestek hasonlót. Taln ő volt.

mézontófű Creative Commons License 2005.04.13 0 0 1

Ma reggel a Tusculánumban (Szent István) találtunk egy elkóborolt pekingi palotapincsi fiút.

 

Őt:

 

 

Talált

 

 

Ha valaki van itt Tusculánumból nézzen rá, nem lehet túl messze a gazdája...

Petőfi-Gárdonyi-Martinovics-Könyves körzet valószínűsíthető!!!

 

Mail címem élő!

Tombolda Creative Commons License 2005.04.09 0 0 0

Pard0n.

Amúgy j0' a t0pik. Bizt0s valaki innen rájuktalál.

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.09 0 0 topiknyitó

Az ártéri erdőben két bernáthegyi vagy bernáthegyi féle kutya kóborol.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!