Keresés

Részletes keresés

feco27 Creative Commons License 2015.07.26 0 0 3258

.....vagy a feco27@freemail.hu  e-mail címre!

Előzmény: feco27 (3257)
feco27 Creative Commons License 2015.07.25 0 0 3257

Profi,mindenhez értő kürtöskalácsos szakembert keresek az augusztus 12-16 közötti bremerhaveni vitorlásfesztiválra!Akit érdekelne a munkalehetőség,írjon priviben!

golf59 Creative Commons License 2015.07.14 0 1 3255

Az előzőekben leírtak miatt inkább ne is kezdjetek bele! Valószínűleg egyel több lesz a kalácsszerű valamit készítő. Valami, aminek semmi köze a KÜRTŐSKALÁCSHOZ.  Abból pedig már így is túl sok van!  Műtészta, rossz parázson megégetve, belül nyersen.... 

Előzmény: Viktória Kollár (3252)
golf59 Creative Commons License 2015.07.14 0 1 3254

A kalácsosok 90% ha tudja is a tuti receptet, nem foglalkozik vele, inkább a könnyebb utat választja, és hitvány kalácsot árul.  Ismerőseim most jöttek haza egy 10 napos erdélyi útról és azt mondják sehol nem ettek jó kalácsot!!!  Az idejáró erdélyiektől ezt már megszoktuk, de már odahaza is??? Nálunk pedig annyi a kókler, hogy az valami borzalom, csak elvétve látni egy-egy normális kalácsot készítő vállalkozót.  

Előzmény: klachaza (3253)
klachaza Creative Commons License 2015.07.06 0 0 3253

 

Recept. Hátha érdekel valakit... Ne a kész poros Olajos sz.... okat  áruljátok.

Viktória Kollár Creative Commons License 2015.07.06 -1 0 3252

Üdvözlet! Szívességből segítenem kéne valakinek beindítani itt egy kicsi kürtőskalács üzletet. Egy korábbi szívesség miatt nem lenne ildomos nemet mondanom, ennyi a történet. Külföld, én vagyok az egyetlen, aki életében legalább már készített kürtős kalcásot párszor, még ha otthoni körülmények között is. Szóval tipikus vak vezet világtalant szituból kellene kihozni valami relatíve működő dolgot. További nehezítő tényező, hogy az illető beszerzett egy péket, aki reggelenként elkészítené a tésztát, (mert csak reggel ér rá), amit aztán hűtőben tárolnának felhaszálásig. Szerintem már itt bukni fog a dolog, mert még ha kevesebb élesztőt is tesznek bele, és hűtőben tárolják, egy kelt tészta szerintem délutánra kb. használhatatlan lesz... Szóval szerintem minimum napi 2x kellene tésztát készíteni. Gázos, 6 vagy 8 fás gépet vett amúgy az illető.
Kérnék egy kis segítséget, hogy milyen tésztával próbálkozzunk egyáltalán kinti sütéshez? Nekem 2 receptem van, mindkettő bevált itthoni sütésre, de én mini sütőfán sütöttem, sütőben. Gázüzemű, nagy gépet sosem használtam. Minden jó szándékú, pozitív hozzászólást, segítséget szívesen veszek. Előre is köszönöm!

tech-pro Creative Commons License 2015.07.01 0 0 3251

Sziasztok!

 

Uj vagyok itt, kurtoskalacs suto szettet KERESEK, 6 vagy 8 rudasat. Faszentuzelesu, automatikus tekeressel.

 

Csak olyan szett erdekel, amihez van fa kelesztoallvany es amire raallitom a rudat a teszta feltekeresenel. OETI meg ilyen olyan papirok nem fontos.

 

Kepeket es ajanlatokat varok: barakne pont sz pont kati kukac gmail pont com :)

 

Koszi

kiscsiko35 Creative Commons License 2015.06.30 0 0 3250

A www.kurcsi.hu - ra véletlenül írt ékezetet, de minimális gondolkodással Te is rájöttél volna, az utolsó oldal nem vírusos (honnan a feltételezés?), hanem a saját honlapja. Tényleg profi, ismerem.

 

Egy kis jóindulat nem ártana, főleg kollégákkal szemben.

Előzmény: Káró Bubi (3249)
Káró Bubi Creative Commons License 2015.06.28 0 0 3249

Remek oldalakat adtál meg. Az egyik nem elérhető, a másik egy cég reklámoldala, a harmadik valszeg vírusos.

 

Remélem a kalácsod nem ilyen!

Előzmény: Koplar (3246)
Tuzson Gál Beatrix Creative Commons License 2015.06.22 0 0 3248

Szia! Kérhetek egy elérhetőséget? Érdekel a kalács recept..

Köszönettel:Beatrix

Előzmény: molnareva80 (3236)
Bala1986 Creative Commons License 2015.06.20 0 0 3247

Sziasztok!

Csináltam 1 csoportot a Facebook-on. Annyira régi már ez a forum. Ha gondoljátok települjünk át oda, és folytassuk ott amit itt, csak nem álnevekkel, hanem a sajátunkkal. :)

 

Ha érdekel itt a link, és csatlakozz. Jó lesz. :)

 

https://www.facebook.com/groups/kurtoskalacs/

Koplar Creative Commons License 2015.06.14 0 0 3246

 

 

Üdvözlök Mindenkit!

 

Ha valaki komolyan szeretne kalácsozni,

javasolnám,hogy profikhoz forduljon!

Itt található 3 cím,ahol valós tudást lehet szerezni,és világszerte ismertek.

 

www.kürcsi.hu  Premium Hungaricum kitüntetett

www.kurtoskalacs.com  

www.koplar.de  Premium Hungaricum kitüntetett.

 

Aki mégis máshol próbálkozna,

gépet csak számlával és érvényes CE jelöléssel vásároljon!

 

 

Üdv,

Koplár Richárd

 

Előzmény: Mon82 (3239)
Sas1972 Creative Commons License 2015.06.11 0 0 3245

Szia,Zoli vagyok...kit kereshetek a kinti munkával kapcsolatban? Érdekelne a munka! Legyszives hívj fel!

Tel:70/204-59-22

Előzmény: E Zoltán (3241)
Verocs11 Creative Commons License 2015.06.07 0 0 3244

Eladó a képen látható kürtöskalács vágó forma!

Új nem használt. 

Ára:30.000Ft

Érdeklődni: 20-35-499-19

Verocs11 Creative Commons License 2015.06.07 0 0 3243

Eladó a képen látható kürtöskalács vágó forma!

Új nem használt.

Érdeklődni: 20-35-499-19

Előzmény: Verocs11 (3242)
Verocs11 Creative Commons License 2015.06.07 0 0 3242

Eladó a képen látható kürtöskalács vágó forma!

Új nem használt.

Érdeklődni: 20-35-499-19 

E Zoltán Creative Commons License 2015.06.03 0 0 3241

Heló mindenkinek!

Egy ismerősöm megbízásából, keresek egy kürtöskalácsos szakembert, vállalkozót, kocsira szerelt sütő géppel, tudással, aki szeretne Németországba dolgozni, piactereken. Az engedélyeket Ő beszerzi. Akit érdekel jelentkezzen a solzi@citromail.hu címemen.

Zoltán.

Kalácsmániás! Creative Commons License 2015.05.31 0 0 3240

 HELLÓ

 

 

 Kürtöskalács gyártó szakember , ÁLLÁST KERESEK! kiemelt bérezéssel!

Ha kell egy ügyes kezü nagy rutinnal rendelkező kalács gyúró pék legény KERESS MEG!!

Szivesen dolgoznék alkalmazotti jogviszonyban , akár külföldön is, persze nem éhbérért de csatlakoznék is bárkihez aki épp kürtös nyitásában gondolkozik de nem tudja merre induljon!

 

Ha van szállás bárhová megyek az országban!

 

Nagy gyakorlatom van tésztakészitésben, kalács gyártásban elektromos és gázos gépen is, rendezvényezésben és bolti árúsitásban is jártas vagyok!


Több éves tapasztalatom van ebben az iparágban, mint technológiai téren mint pedig szakmailag. Szóval ha kell egy sokmindenben jártas szaki akinek már nem kell magyarázni mit hogy kell csinálni,de mindig tud valami újat mutatni, én vagyok a te embered!!

Keressetek bátran!!

 

 

irjatok!!

 

e-mail:

goyo187@gmail.com

Mon82 Creative Commons License 2015.05.28 0 0 3239

Szia!

 

Árusítással kapcsolatban kérdezhetnék tőled?

 

Üdv. Mon

Előzmény: molnareva80 (3236)
Mon82 Creative Commons License 2015.05.28 0 1 3238

Sziasztok! Én külföldön szeretnék kalácsozni. Segítséget szeretnék kérni azzal kapcsolatban, hogy milyen helyeken tudnám árusítani? Nem ejtettek a fejemre, ezért pontosítanám a kérdésem: alapvetően kétféle lehetőség van: fix helyen, vagy különféle piacokon, rendezvényeken. A piacokra való bejutás rendben van, kaptam kellő információt. Én szeretnénk egy fix helyet találni, mert csak hétvégén tudok árulni (hétközben alkalmazottként dolgozom). A helyi hivatalok azt mondták, hogy nincs bérlehető közterület, amelyet a rendelkezésemre tudnának bocsájtani. Hogyan tudnék fix helyet találni mégis? Otthon láttam, hogy árulják pl. az Auchan előtt (ilyenkor az Auchanhoz kell engedélyért fordulni?) Ki milyen ötleteket tudna adni? Büfékocsink egyenlőre nincs, szolid büdzsével, standsátorral szeretnénk indulni, illetve egy lebondható kis "faházikó" vásárlása van kilátásban.

Ötletek?

Sas1972 Creative Commons License 2015.05.26 0 0 3237

Szia!

 

Zoli vagyok érdekelne az Ausztriai üzlet ha még aktuális!

 

70/204-59-22

Előzmény: Jonny Ausztria (3197)
molnareva80 Creative Commons License 2015.05.22 0 0 3236

Sziasztok!

 

Mint régi tapasztalt kürtőskalács sütő/vállalkozó, megosztanám receptem és technikám tapasztalatait kezdő vállakozókkal. Főleg Budapest és vonzáskörzetében. Ár megegyezés szerint, próbasütés, a termék letesztelése után ha meg vagy elégedve az eredménnyel......

Kiválló recept, finom és szép termék. Csak tökéletes terméket adok ki a kezemből.

Akit érdekel jelentkezni privátban lehet.

Naphold Kürtőskalács Creative Commons License 2015.05.20 0 0 3235

Eladó kürtőskalács sütő gép:

1,5 mm rozsdamentes acél kivitelben készült, minőségi kerámia betétes égőfejjel, reduktorral ellátva
Gáz teljesítmény: 2 x 4kW
230V-ról és 12V-ról egyaránt üzemeltethető a forgató motor
Megbízható lánchajtással (minimális karbantartást igényel)
Méretei: magasság - 52cm; szélesség - 42 cm (64cm) mélység - 46 cm (49cm)
+20 db beedzetett keményfa sütőhenger
+ fiókos (12 rekesz) ízesítő asztal
+ 2db kelesztő állvány
 Igény esetén betanítom a használatát.
Ár 320 000 Ft.

képek itt:

http://www.startapro.hu/hirdetes/elektronikai_es_muszaki_cikk-egyeb_muszaki_cikk/elado_uj_kurtoskalacs_suto/xv_kerulet/3268536

Laionel Fancsali Creative Commons License 2015.05.14 0 0 3234

Helló Ádám! Most raktam fel a Jófogásra egy elektromos gépet 240 V-os, 10 hengeres, 20 kicsi és 20 nagy fa van hozzá. Nézd meg! Válaszod köszönettel várom F.L.

Előzmény: Cobra 856 (3227)
Laionel Fancsali Creative Commons License 2015.05.14 0 0 3233

T.Szabolcs most tettem fel a Jófogásra egy 10 hengeres 240v. turbó gépet 40db fával stb.Metal-technik gyártmányú.Nézd meg!Válaszod köszönettel várom.F.L.

Előzmény: laszloszabolcs2 (3232)
laszloszabolcs2 Creative Commons License 2015.05.13 0 0 3232

Sziasztok,

eladó elektromos kürtöskalács sütő gépet keresek.

email címem: laszloszabolcs2@gmail.com

 

válaszaitokat köszi előre is.

üdv

Szabolcs

KökeNr.1 Creative Commons License 2015.05.13 0 0 3231

 

Tisztelt Hölgyem, Uram!

 

 

Először is érdekel, aktuális-e a hírdetés?  Azonnali, egyben fizető [kp- akár €-ban is napi -vételi- árfolyamon ( http://www.correctchange.hu/index.php?p=valto&vid=15 )] ügyfél vagyok. 

 

Kérem, hogy több fotót tegyen ki, mivel túl messze lakom,és ez kevés egy kb 1000 km-s táv megtételéhez. 

 

Kérem tegyen ki képeket:

 

- a belső tér több irányból

- a biztosítékról, dugaljakrol. 

- a gépekről, állványokról, kelesztő regálokról, akár egy képben is

- a polcok és tálaló púlt alul nezetből

- a padlózatról

- a nyílászárókról, 

- a műszaki állapotáról

- a kerekek minőségéről (barázdák mélysége) + van-e pótkerék hozzá.

- a motor állapotárol

- a berendezési gépek adatairol képek, amit gyárilag tesznek rá. (gyártás helye, száma, tipus neve, súly, stb.)

- a kürtöskalács gép kapacitása / óra, gázos, vagy villanyos.

- amennyiben gázos, hány gázpalack van hozzá.

- hány henger tartozik hozzá. "Esetleg mennyit lehet még hozzá rendelni, egyazon géptípushoz"!

 

További adatok is kellenek a:

 

- a gepjármű össztömege, maximális terhelhetősége

- vonóhorog van-e 

- műszaki vizsga érvényessége

- kerekek minőségéről (barázdák mélysége) + van-e pótkerék hozzá.

- az elektromos hálózat terhelhetőségének maximális adatai KW-ben kifejezve. Pl.: max.  KW/h használható.

- Bisztosítékonként hány KW megengedett

- A szagelszívó adatai, kivezető nyílása, ha van.

- Az áramellátás külső bemeneti csatlakozója

- üzemanyagtartály hány L-es.

- Átlagfogyasztás városi/országúti

 

Tehát egy komplett információt kérek Öntől.

 

Amennyiben Mailben szeretné elküldeni, megköszönöm.

Válaszát és benne a képek csatolásával legkésőbb még ezen a héten szombatig küldje el kérem az ' IRÁNYÁR ' megjellölésével.

 

Ha válasza késne, úgy szombattól, más megoldás után nézek. 

 

Mail címem:  csaba.hedvicsek@gmail.com

 

Baráti üdvözlettel:  

 

Csaba

 

 

Előzmény: K.kalács (2373)
pitbull1 Creative Commons License 2015.05.12 0 0 3230

Szia Tamás!

 

Gábor vagyok és nem tudom hogy sikerült e munkát találnod én nem sokára 06.01-én nyitom az üzletemet és keresek olyan embert aki sütött már életébe kalácsot. Ha érdekel kérlek írj nekem a barath_gabor@freemail.hu címre vagy hívj a 06302807831 számon.

Ha téged nem is érdekelne de van olyan ismerősöd akit igen irányítsd hozzám légyszi.

Köszönöm

Gábor

Előzmény: Törölt nick (3223)
Cobra 856 Creative Commons License 2015.05.07 0 0 3229

adamkoosa@gmail.com

Előzmény: zseger (3228)
zseger Creative Commons License 2015.05.07 0 0 3228

Helló ,,már 7 éve itt vagyok de már jóval több ideje sütök ,,gázos ,,elektromos ,,faszénen is..ha megadod e-mail cimed diskurálhatunk..

Előzmény: Cobra 856 (3227)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!