Keresés

Részletes keresés

Tommmer Creative Commons License 2019.10.10 0 0 19393

teged innen ki kellene tiltani. minnel hamarabb.

Előzmény: Phoenix984 (19392)
Phoenix984 Creative Commons License 2019.10.06 -1 0 19392

Kérlek segítsetek Leventének!


Minden kis adomány és Levente elérhetőségének megosztása sokat számít!Kkérlek oszd meg ismerőseid között az elérhetőségét :
https://www.facebook.com/LeventeSMA2/
Támogatás külföldön élőknek:
Gofundme euro:
https://www.gofundme.com/f/levente-sma-2

laciipacii Creative Commons License 2019.10.02 0 0 19391

abn amro-nal van angol nyelvu expat desk. emailre (idaig) 1napon belul valaszoltak es angolul tudok mindent intezni. havi ktg 1.3eur kp felvet/utalas (hollandian belul) ingyenes

Előzmény: nojbika85 (19384)
bereczkine.csilla Creative Commons License 2019.10.01 0 0 19390

Hello!

Segítséget szeretnék kérni!

Bentlakásos idősgondozói ápolást vállalnék. Olyan helyre ahol nem okoz gondot hogy nem beszélek csak magyarul.
Tudna valaki ebben segíteni ? (bereczkine.csilla2@gmail.com)

Előre is köszönöm,
Bereczki Gáborné

nojbika85 Creative Commons License 2019.10.01 0 0 19389

fg123!

 

Köszönöm a hasznos tanácsokat!!

Előzmény: fg123 (19387)
Busi Man Creative Commons License 2019.09.30 0 0 19388

Kikoltoznek Hollandiaba beinditani a sajat cegemet, egy kis segitseget kerek az indulashoz.

Angolul elboldogulok, de eleg keves infot talaltam eddig.

Olyan szallast keresek, ahol van szelessavu internet es elindithatom a cegemet.

Nem gond, ha tobben laknak a hazban es kozos a konyha es furdo es nem kell nagy szoba se.

Emilem publikus, orulnek minden segitsegnek, amit elore is koszonok.

 

fg123 Creative Commons License 2019.09.25 0 0 19387

Nojbika85

Szerintem kb ugyanarra figyelj mint ha itthon vállalnál munkát, legyen szerződésed, biztosításod. Én az ING-nél nyitottam számlát de csak azért mert az szombaton is nyitva volt. :D

Amire nagyon figyelj hogy ha szabadságon vagy akkor is legyen TB-d mert amikor munkatársam hazament 1-2 hétre akkor a közvetítő nem fizette a TB-jét.

Legyen európai egészségbiztosítási kártyád, azt tudsz igényelni itthon a TB-be, ingyenes és azonnal megkapod.

Mikor már van kint TB-d akkor igényelj E-106, E-104-et elvileg a közvetítő intézi és ezzel tudod igazolni hogy van TB-d (Magyarország felé). A közvetítő lehet hogy azt mondja hogy nem tudja mik ezek a nyomtatványok de csak le akarnak rázni. Velem ez történt, de itthon érdeklődj a TB-be és el fogják mondani.

Kb ennyi jutott most eszembe.

Sok sikert.

 

Előzmény: nojbika85 (19384)
nojbika85 Creative Commons License 2019.09.24 0 0 19384

Sziasztok!

Októberben kezdek hollandiában munkavállalóként. Tudnátok adni tanácsokat címszavakban? Pl. Melyik banknál nyissak számlát, mire figyeljek a munkáltatónál, milyen buktatók lehetnek? 
Köszönöm! 

yapeyape Creative Commons License 2019.09.16 0 0 19385

Szia Mirla,

Csak nem hagynak békén a Hollandok :D

Tudnánk vmi "privát" fórumon beszélni? (email, bármi) ?

 

Üdv

 

Előzmény: mirla (19379)
Törölt nick Creative Commons License 2019.09.01 0 0 19384

Sziasztok! Amszterdamba szerenék visszamenni dolgozni. Angolul beszélek kicsit. Éttermeket takarítottam,pubot,discót,irodaházat. Ha valaki tud nekem teljes munkaidős hasonló jellegű állást és egy szobát amit ki tudnék venni kérem írjon! moni0507@citromail.hu  köszönöm előre is a segítséget! Mónika

Audi 80 Creative Commons License 2019.07.04 0 0 19383

Sziasztok. Egy Misi nevű urat keresek aki vegyiparban dolgozik. Talán műszerész. Debrecenbe való. 

Laura1965 Creative Commons License 2019.06.27 0 0 19382

KEDVES MINDENKI 

AKI AMSTERDAM KÖRNYÉKEN LAKIK KERRSEK SÜRGŐSEN VALAKIT EGY 3 órás haztakaritasra ,€ 50 fizetek érte,ezt a 3 orara értendő 

konyha fürdőszoba nappali takarítás kérem akit érdekel írjon a hsooti32@gmail.com és írja meg az elérhetőséget 

Marslaky Creative Commons License 2019.06.18 0 0 19381

Sziasztok , üdvözlök mindenkit. 

Segitsegert fordulnek mint honfitárs . 15 év Angliában eltöltött évek után Hollandiába szeretnek koltozni a párommal és a kis kutyankal. Már a melonk is megvan már csak az albérlet keresésében szenvedünk. Találtunk a neten egy jó pár lakást s a barátaink próbálnak segitnei az albérlettel kapcsolatosan de sajnálatos módon a kutya a baj. Elég nehéz albérletet találni úgy, higy az embernek kutyaja van. Ő a legjobb barátom és nem szeretném elveszíteni vagy hónapokra megválni tőle. Érdeklődni szeretnek , hogy esettelg van olyan személy aki Roermond , Venlo környéken tudna ajánlani albérletet, egy szobás lakás, stúdió esettleg szoba is ahova a párommal és a legjobb barstunkal Lokival, jack russel szoa tiszta jól nevelt kutanakl betudn koltozni július közepén s ahova bejelentenének minket. Sajnos olyan helyzetben vagyunk , hogy ha átmenetileg is elfogadjuk a segítséget egy pár hónapra ameddig találunk valamit vagy nem is tudom csak a pánikokunk, hogy a kutya nélkül kell koltoznunk amit nem szeretnénk igazából de ha mégis szükség lenne rá akkor rá vennénk magunkat egy kis időre.

segitsegeteket előre is Köszönjük az e-mail cimem marslaky@icloud.com

udv mindenkinek . M&G&L

laciipacii Creative Commons License 2019.06.04 0 0 19380

dankjewel

Előzmény: mirla (19379)
mirla Creative Commons License 2019.05.27 0 0 19379

https://ind.nl/Nederlanderschap/Paginas/Naturalisatie.aspx

 

Szia Laci! A fenti linken a holland állampolgársággá válás törvényese feltételei olvashatók

. A 3 legfontosabb az 5 éves (folyamatos) bejelentett hollandiai tartózkodás (hogy dolgoztál ezalatt, vagy sem, nem számít), holland nyelvtudás + ingurgeringsdiploma.

 

A konténerlakhatási lehetőségeket nem ismerem.

 

 

kulcsszavak albérlet kereséséhez:

 

huur, huren, 

 

goedkope huurwoning (város neve)

 

kamerverhuur

 

Succes!:)

Előzmény: laciipacii (19378)
laciipacii Creative Commons License 2019.05.26 0 0 19378

hoi allemal,

 

tudnatok abban segiteni hogy jol tudom hogy 5 evnyi munka (vagy itt tartozkodas) utan kaphat 1 magyar allampolgar holland utlevelet? mi szamit, az hogy itt dolgozok, vagy az hogy itt vagyok a gemente-nel regisztralva?

 

ill. hol tudnek olcson alberletet berelni? antikraak? ilyen kontenerhazt lehet berelni? hogy van hollandul mire kell rakeresnem?

 

udv,

 

Busi Man Creative Commons License 2019.04.29 0 0 19377

Ha valakinek van Holland vagy mas EU-s orszagban cege es szeretne penzugyileg jelentosen erosodni, jelentosen tudok segiteni.

Az emilem publikus.

Laura1965 Creative Commons License 2019.04.26 0 0 19376

Az a holland király születésnapja aprilis 27 kooningday holnap

Előzmény: 54homer__ (19375)
54homer__ Creative Commons License 2019.04.26 0 0 19375

kiralynő nap??? azmi?

Előzmény: Laura1965 (19374)
Laura1965 Creative Commons License 2019.04.25 0 0 19374

Szia mindenki

keresek magyar hölgyet aki amsterdamban lakik és lenne kedve szombaton a kiralynő napon neki is árulni velem :) ezt úgy ertem mindenki a magajet ... csak gondoltam viccesebb lenne egyutt mint egyedül :) idő is gyorsabban telik és keresünk jó sok pénzt :)

Kelen1117 Creative Commons License 2019.04.24 0 0 19373

Sziasztok! Érdekelne, hogy mi a tapasztalatotok Hollandia irányába és vissza a stoppolásról.

Lehet így utazni? Kikkel, kamionsofőrök felvesznek? Vagy személyautósok? Hol kell állni, van erre valamiféle egyezményes jel vagy csak egy táblát kell tartani? 

Van esetleg valami stoppos fórum?:)

Volt olyan, aki már így megtette az utat? Érdekelnének a tapasztalatok.

Köszi és szép napot!

Busi Man Creative Commons License 2019.04.10 0 0 19372

Elsosorban penzugyes allas erdekelne, olyan cegeknel, ahol van igeny a befektetesekre, portfolio menedzselesre, vagy csak erdekeltek abban, hogy a keszpenzt ne hagyjak nulla szazalekos bankszamlan heverni.;)

 

Esetleg magyar cegbe is betarsulnek, akiknek van erdekeltsege CRM, vagy legalabb PHP/SQL, esetleg Python programozas teren, de nyitott vagyok mas megoldasra is, ha jo az uzleti terv, vagy legalabb az otlet es az akarat megvan.

Bakaa Creative Commons License 2019.02.27 0 0 19371

Sziasztok! 

Észak- , Észak-Kelet Hollandia térségében keresek olyan magyar  akiknek babysitterre van szüksége. Férjemmel megyek ki, szóval nem szeretnék beköltözős dada lenni. 26 éves vagyok. Társalgási szinten beszélek angolul. Nem ijedek meg a ház körüli munkákról, szívesen sütök-főzök. Keressetek bátran! :) barabasreka0308@gmail. com

Reno83 Creative Commons License 2019.02.17 0 0 19370

Sziasztok!

 

Hollandiában szeretnék elhelyezkedni könyvelőként.

Magyarországon már 10 éve könyvelek.

Ha tudna valaki bármilyen lehetőséget , szívesen venném.

 

Körülbelül mennyi a havi átlagkereset kint, illetve melyik várost ajánlanátok?

Tudnátok ajánlani munkaerő közvetítő cégeket?

 

Köszönöm előre is

europass24 Creative Commons License 2019.02.06 0 0 19369

allaslehetoseg senior konyvelo KRotteredam.

holland nyelvtudas nem szukseges angol kotelezo, ORacle, HFm, USgaap min5ev tapasztalat. fulltime. ha erdekelj kuldj 1 e-mailt mihamarabb.

HUBbAsztikus Creative Commons License 2019.01.23 0 0 19367

mentalitas? miert gondolod hogy hollandiaban olyan kva jo?kiegészítő támogatás?? itt meg a TB-t is magadnak kell fizetni.. raadasul 8 fore lakas/hazat berelni nem egyszeru moka.

Előzmény: baratendre (19366)
baratendre Creative Commons License 2019.01.03 0 0 19366
Sziasztok! Kaptam egy állásajánlatot ami nem tűnik rossznak, de igazság szerint nem keresnék annyival többet hogy gondolkodás nélkül megérje a távolság. Kamionozással foglalkozom így relatíve jól keresek itthon is, viszont a kinti mentalitás sokkal élhetőbb. Azt kérdezném hogy mivel a feleségemmel 6gyermeket nevelünk amiből 3 18év alatti, milyen kiegészítő támogatások vannak ami talán megadná azt a kereseti különbözetet hogy minden további nélkül érdemes legyen váltani. Nem segélyre gondolok! Köszönöm
schlumberger Creative Commons License 2018.12.12 0 0 19365
fg123 Creative Commons License 2018.11.06 0 0 19364

Kedve Mirla,

Igen 3,5 év után költözöm haza és a héten tudom meg meddig kell még maradnom. Természetesen vannak jó és kevésbé jó élményeim de nagyon jó tapasztalatszerzés volt, azonban most eljött az idő hogy búcsút vegyek Hollandiától. :D

Mindenkinek további sok sikert kívánok.

Üdv,

Gábor

Előzmény: mirla (19363)
mirla Creative Commons License 2018.11.04 0 0 19363

Szia fg123!   Jó 3,5 év után költözöl haza, ha jól gondolom. Remélem, szép emlékeket őrzöl majd az ittlétedről! 

Sok sikert a költözéshez és a magyarországi beilleszkedéshez! 

 

Előzmény: fg123 (19362)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!