Keresés

Részletes keresés

Kicsikutya Creative Commons License 2004.10.17 0 0 132

 

Kedves screen99!

Beszámolódból ítélve jól érezhettétek magatokat. Nem is értem miért van az, hogy aki egyszerkint járt Kubában szeretne vissaztérni...

Talán, mert minden negatív körülmény ellenére csodálatosak az emberek és lenyűgöző az ország.

Sajna nekem tovább bonyolítja a helyzetem, hogy kint él a barátnőm, és ugyebár azért jó messze van. Szóval ezért ez a nagy kényszer.

Az infókkal kapcsolatban nagyon sokat lehet "tanulni" ha visszaolvasgattok egy kicsit, illetve ( bocs a reklámért) az utazas.com Kuba fórumát végigolvasva igazi szakértő leszel.

Ha tudok még segíteni, akkor megadom az e-mail címem.

Üdv mindenki

 

mcord: nem semmi ez az elszántság...nem árulod el a titkot, hogyan csinálod?

 

 

Előzmény: screen99 (131)
screen99 Creative Commons License 2004.10.17 0 0 131

Sziasztok!

 

Most jottem haza Kubabol, gyonyoru volt, 4 nap La Habana, 4 nap VAradero.

Malevoskent szabadjeggyel garazdalkodtunk, UX-szel mentunk ki Madridbol,

azt a szardiniasdobozt rengeteg szekkel senkinek nem ajanlom, visszafele Frankfurt fele jottunk Varaderobol Condorral, hat lerajzolni nem lehet a kulonbseget.

Havannaban megismerkedtunk egy magyarul beszelo kubai idegenvezeto sraccal, ha valaki szivesen korbenezne  Pinal del Rio-ban szivargyarban, Vinalesben indian barlangban, Kincses-tonal, ajanlom figyelmetekbe, van telefonszam, e-mail (ami Kubaban ritkasag, mert sima halandonak nem lehet), szerintem nagyon jo aron megszamitjak minibusszal egyutt, foleg nagyobb tarsasagnak tok jo.

 

Kicsikutya!!!

 

MAradt meg egy kuponunk Havana-madrid szakaszra, marciusig meg ervenyes, nem kene veszni hagyni, ezert nagyon felkeltette a figyelmemet a havannai maganszallas ajanlat....

tudsz errol kicsit bovebben?

 

Udv screen99

Előzmény: Kicsikutya (118)
mcord Creative Commons License 2004.10.16 0 0 129

kérj kölcsön egy kocsit. vagy menj ki fapadossal. vagy busszal. vagy vonattal. légy kreatív. nincs probléma. manana.

Előzmény: Törölt nick (128)
mcord Creative Commons License 2004.10.15 0 0 127

másfél tank benzinnel. de ez a töklényegtelen része az egésznek, hogy münchenig hogy jutsz ki...  mondjuk én maradtam egy estét előtte oktoberfesten is... kellemes a hasznossal

 

képek kisméretben Kuba 3 alatt itt: http://kep.tar.hu/mcord

 

Előzmény: Törölt nick (125)
mabelle Creative Commons License 2004.10.15 0 0 126

 

 

udv

 

 Sopronbol Munchen 4 ora sincs végig autopalya, es ott én legutobb 3 hétig hagytam a kocsit 59 euroert (P41)

 

udv 

 

 

Előzmény: Törölt nick (125)
Chimney Creative Commons License 2004.10.15 0 0 124
:-))
Előzmény: mcord (123)
mcord Creative Commons License 2004.10.15 0 0 123

ok mesélek

 

jeep...brrrr..brrr..cardenas...cigar my friend?...esplendidos, RyJ?...very good price...

 

cristal...cristal...daiquiri...daiquiri...cristal...phone thomas:)...ok

 

hi! wanna dive... ok... what's your name? ... zsolt... ok akkor beszéljünk magyarul...

 

jeep...brrr..brrr...havana...hello my friend... hello my friend...baseball cards...vintage...

 

hello tommy!...daiquiri...daiquiri....daiquiri...daiquiri...daiquiri...hello magyarok

 

bay of pigs...blugy blugy... blugy blugy... cristal...cristal...cristal...cristal....

 

rumbaaaa...cuba libre...cuba libre...cuba libre... cuba libre...

 

coral reef...blugy blugy...blugy blugy...

 

jeep...brrr...brrrr...tommy...havana...cristal...cristal...cristal...cristal...jasmine...

alla noche....brrr...brrr...havana....jasmine...casa...playa del este...mmmm:)

 

s.t.b.

 

képek very soon

 

Előzmény: Chimney (121)
mcord Creative Commons License 2004.10.15 0 0 122

én 250ből voltam 2 hétre müncheni indulással... no comment, mondtam már hogy nem szabad itthonról menni

 

Előzmény: Törölt nick (120)
Chimney Creative Commons License 2004.10.15 0 0 121

Esküdj, hogy megint visszamész!!!!

Én is akarok!Én is akarok!

Jó, felébredtem, megyek vissza dógozni:-(

Azért mesélhetnél egy kicsit+ugye képeket is várnánk,szóval?

Előzmény: mcord (119)
mcord Creative Commons License 2004.10.14 0 0 119

helló

ez itt nem klima, ez fagyhalál.

valahogy eltelik a következő pár hét aztán megyek vissza:)

 

Előzmény: Kicsikutya (118)
Kicsikutya Creative Commons License 2004.10.14 0 0 118

Hello!

 

Gilda, mégegyszer köszi az infót. Ha minden igaz márciusban mennék. Nem tudom, hogy addigra hogyan változnak a repjegyárak de majd nézelődöm és figyelem az infókat.

 

-Mcord gyorsan eltelt a pihi mi? Hogy bírod az itteni klímát?

 

A Varadero Havanna túrát tényleg le lehet zsírozni valamelyik jobb fej taxissal 50-60&-ért.

Sokat taxiztam Varaderon, mert a szálloda kint volt a pi.. szóval messze a központtól és észrevettem, hogy minden taxinak kivolt kötve a km órája és ment a biznisz ezerrel. Igazuk van!

 

Üdv:

mcord Creative Commons License 2004.10.14 0 0 117

üdv mindenkinek,

havanna-varadero 1,5-2 óra, csak közben meg kell állni sörért sokszor...

 

Tommy, írtam mailt, remélem megkaptad, meg annak a srácnak is aki ott a medence partján búvárnak álcázza magát úgy csajozik... ti igazi hősök vagytok! ott szenvedtek basszus a melegben, isszátok a soksok boldogságitalt....

 

 

hideg van itthon, egyetlen dolog ami szép az a humidor tele szivarral! meg a langyos bidé hehehe

 

majd felteszek pár képet is

 

 

ajaj Creative Commons License 2004.10.13 0 0 116
Havanna es varadero kozt 3 ora az ut legkondis Via Azul busszal, 10 dollar. Jo esellyel van ra hely, minden nap nyolckor, negykor es hatkor indul Varaderobol, ami azt jelenti, hogy kb. 20-30 perc mulva van Varadero repternel. Ha jok vagytok alkudozasban, akkor taxi is jo, ha negyen beultok egy taxiba, fejenkent kicsivel tobbert mint tiz dollarert, de talan gyorsabban atjutni Havannaba.
Előzmény: grimakov (115)
grimakov Creative Commons License 2004.10.13 0 0 115
Ez a Havanna-VAradero közti repülés vagy bármiféle utazás téma engem is érdekelne, ha van vkinek infoja, megköszönném!
gilda Creative Commons License 2004.10.13 0 0 114
ez az általam már korábban ajánlott Ocho Travel, www.ochotravel.hu a honlap. Azt mondták egyébként, hogy Havanna-Varadero kb 72 usd, viszont a rendszerben nem lehet rá foglalni, helyben kell megvenni, mert kis magántársaságok üzemeltetik. Ezeknek azért gondolom van honlapjuk, ha az ember tudja, hogy hívják őket... Ezért van külön ár a Bécs-Varaderora.
Előzmény: Kicsikutya (113)
Kicsikutya Creative Commons License 2004.10.12 0 0 113

Gilda!

 

Nagyon jól hangzanak az árak. Milyen feltételekkel vannak és hogyan lehetne hozzá jutni.

Én Havannába szeretnék repülni március tájékán. Lehet hogy még nagyon korán van az árakat nézegetni?

Várom a tippeket!

 

Előre is köszi!

Chimney Creative Commons License 2004.10.12 0 0 112

azért Neked van bűr a képeden:-)) Mikor nekem reggel majdnem hozzáfagyott a kezem a kormányhoz!

Ha hazajöttél írj!

Előzmény: mcord (110)
gilda Creative Commons License 2004.10.12 0 0 111

na ezt találtam legjobbnak eddig:

Havana  495Euro

Varadero 684 euro

Bécsi indulással

mcord Creative Commons License 2004.10.10 0 0 110

udv mindenkinek,

ezuttal innen kubabol

 

eddig nem volt eso 12 nap alatt. bazi meleg van, a csajok gyonyoruek, rengeteg uj ismeros es barat...

voltam ruszki hajoroncsnal merulni, eleg jol nez ki.

most epp egy cohibat szivogatok, mert tul sok daiqirit ittam... segit az emesztesben.

bovebbet irok majd ha hazaertem... szaar lehet otthon 12 fok most neztem hehe...

ma este buli matanzasban a tropicana felett a karaokebarban, aki tud jojjon! en ott leszek...

ja... a legjobb hogy itt eri am sorrel a kezben vezetni

 

tamassal havannat vegigittuk, odavissza haromszor is...

 

na udv

legyetek joook

Kicsikutya Creative Commons License 2004.10.04 0 0 109

Hi mcord!

 

Nagyon jó lehet most neked, és remélem, hogy gondolsz néha azokra akik itt próbálnak túlélni. Én is nagyon szeretnék kimenni, de csak márciusban. Havanna lenne az uticél és saját szervezésben magánszálláson. Nagyon jók a tapasztalataim és igen olcsó. Ha valakit érdekel, akkor tudok egy-két ötletet.

 

üdv: minden Kubarajongónak!              Kicsikutya

 

Egy kis izelítő!

 

Chimney Creative Commons License 2004.09.27 0 0 108

De jó Neked!

Érezd jól magad,és majd mesélj! Mi meg itt vacogunk a 15 fokban és irígykedünk:-))

Előzmény: mcord (107)
mcord Creative Commons License 2004.09.25 0 0 107

én szóltam:) hívtam mindenkit:)...

 

a következő hozzászólásom ha minden jól megy, kedd este varaderoból...

 

Tamással együtt persze...

 

(megpróbálom megtalálni, megadta a kinti számát)

mcord Creative Commons License 2004.09.25 0 0 106

félreértés ne essék, nem hitelben, hanem hotelben:) sol sirenas/sol coral...:)

mcord Creative Commons License 2004.09.25 0 0 105

nincs valakinek kedve jönni?

most hétfőn bécsből, vagy kedden müncheni indulással, 2 hét AI, mindennel együtt a legtutkóbb hitelben 1000/800 eur (bécs/munich)

ennyit megér szerintem

ha nem jön senki, megyek egyedül, csak parázok a jeanne pont a repcsiútvonalba esik.. szóval jó lenne nem egyedül németek között megmurdálni:)

mcord Creative Commons License 2004.09.25 0 0 104

hibátlan az idő májusban is, júniusban is, júliusban is. voltam mind3 hónapban

 

eső csak a dzsungeltúrán kapott el, de ott a hegyekben minden du esik.

 

jó ár mindig van, csak a többség csőlátású és látod egymásnak foglalják a drága utakat:)

Előzmény: Chimney (103)
Chimney Creative Commons License 2004.09.24 0 0 103

Szia,

visszaolvasgattam egy kicsit és írtad, hogy május körül szándékozol ismét menni:-)).

Tudom, hogy még messze van, de ha akkor tájt tudsz ilyesmi árat, feldobod?

Még sosem voltunk a karibi térségben, de a barátnőm a TUI-val májusban vot(a Te áradhoz képest horribilis áron) és azóta dicshimnuszokat zeng róla.

Nagyon vaciláltam rajta, de januárban-ami itt ugye a szezon-bepróbáljuk Thájföldet, aztán gondoltam a nyári nyaralgatást nem a "szokásos" mennyünk le görögbe cuccal tenném, hanem megnéznénk Kubát.Bááár........akkor ott monszun van, nem?

Előzmény: mcord (101)
gilda Creative Commons License 2004.09.24 0 0 102
Ebben lehet valami, mert nekem még mindig azt mondják, hogy ez ifjúsági ár, és ráadásul hely sincs már hónapok óta!!! Ez hogy a túróba lehet? Az egyik ügyintéző mást lát, mint a másik? Horváthné, veled fogom lefoglaltatni az enyémet is :)
Előzmény: Bigjoe (97)
mcord Creative Commons License 2004.09.24 0 0 101
amúgy öregkorban is képesnek kell lenni elfogadni a tényeket, ez nem "mese".. higyj benne... spórolni fogsz vele. Mondjuk ha nincs kedved kimenni Bécsig, vagy nem számít az a 75e huf, akkor megértem.
Előzmény: Horváthné (98)
mcord Creative Commons License 2004.09.24 0 0 100

üdv mindenkinek,

nincs kedve valakinek jönni most hétfőn?

1000 eur 2 hét AI mindennel együtt bécsből.

 

(menjetek csak a vistával, legalább marad nekem hely...)

Horváthné Creative Commons License 2004.09.24 0 0 99

Szia Tamás !

 

Ha elolvasod az alábbiakat neked mi erről a véleményed???

 

Te mint nagy utazó, kubai lakosnak.

 

Előzmény: kubainfo (93)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!