Keresés

Részletes keresés

Barba81 Creative Commons License 2011.02.20 0 0 7428

Amúgy más is járt így vele hogy utánna csavarozták,de szerencsére az sikerült persze nem ő csinálta.Az a baj hogy neki csak a lóvé számít és mindenkit megműt,pedig van akinek tök fölösleges mert egyből csavar kellene.Most ezt olvasná majd mondaná hogy nem vagyunk orvosok ő ezt jobban tudja.Ja mikor elösször voltam nálla azt mondja hogy ezzel az eljárással nem lesz heg,hát én meg el is hittem,csak ez nem jött be.Hazudott a szemünkbe.Én meg el is hittem.

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.20 0 0 7427

Ott tartok, hogy 3 om orvos ki mondta, hogy instabil, de vissza küldtek telkibe, azzal az indokkal, hogy nem kis pénzt hagytam ott. Az a lényeg, hogy meg akart operálni, hogy L5 és SI közé távtartót akart tenni, de nem garantálja, hogy jó lesz, kérdeztem olyankor mi van, ha nem lesz jó, azt mondta, akkor csavarozni kell, hát erre nekem nincs pénzem. Hétfőn megyek Veres Tanárúrhoz. Majd meglátjuk mi lesz.

Előzmény: Barba81 (7422)
Barba81 Creative Commons License 2011.02.20 0 0 7426

Ja hát én összevesztem vele telefonon,és még ő oktatott ki hogy mit képzelek én magamról,mert ő milyen tuti orvos,hát hentesnek elmehetne.

Barba81 Creative Commons License 2011.02.20 0 0 7425

Ja amúgy ezt is ellehet ám így feketén zsebből ha tudod,ez a műtét 1,8 millió azért nem kapkodják el,de ha oda csúsztatsz nekik egy borítékot,2 hónap után biztos sorra kerülsz.

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.20 0 0 7424

Barba. Gondolom neked is előadta a mellét veregetve, hogy Ő milyen profi, meg, hogy ezt is meg azt is Ő fejlesztette. :-)

 

Az nembaj, ha sokat kell menned az a lényeg, hogy ne tartogasd, ha érzed, hogy pisilni kell, akkor egyből menjél, mert, akkor elöbb ki ürül a baci, ja és most különösen figyelj oda, hogy mennyit iszol. Csak vizet, vagy csinálj egy nagy üveg kamillát és azt idd meg mind, de csak 1 napig, mert a kamillával vigyázni kell, nem szabad mindennap fogyasztani, mert a bél bolyhokat tönkre teszi. 

 

Barba81 Creative Commons License 2011.02.20 0 0 7423

Pedig akkora hegesedése volt,hogy azt hitte bepisil a fájdalomtól,azt mondták kivágták azt az egész részt neki.

Barba81 Creative Commons License 2011.02.20 0 0 7422

Gica téged is megcsavarozhatnának már,hogy ne szenvedj ennyit,mit mondtak mennyit kell várni rá?Ismerősömet amerikai úton műtötték,jól elba...ták.Utánna fizettek a királyhágon fél misit,és megvasalták,azóta jól van sportol stb.

Barba81 Creative Commons License 2011.02.20 0 0 7421

Most úgy pisiltem h. egy nagyot utánna 5 percenként 3x kicsit de most megint érzem hogy kell,mondjuk szerintem a felfázás is közre játszik ennyit sose mentem kicsiket.most megint csorgatok egy kicsit :-)Hogy kijöjjön minden amíg a baci ki nem megy.A doki mondta hogy lehet átöblít.

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.20 0 0 7420

Én beszélgettem a feleségével a műtétem elött, mert  Ő jött be felvilágosítani, hogy mi hogy lesz, akkor mondta, hogy 7 szer van operálva, nyaka, dereka. És elszólta magát, mert kérdeztem, hogy műtétek után hogy volt. Azt mondta, hogy 2 hétig alig bírt menni, de utána egyre jobb lett. Akkor, hogy vezetett 200 km t?

Barba81 Creative Commons License 2011.02.20 0 0 7419

Hévizen mondták hogy osszam el 4-el amit mond.

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.20 0 0 7418

Megműtötte a saját feleségét? Úgytudom családtagot nem operálhat. Nekem azt mondta, hogy jobb minél több kissebb műtét mint 1 nagy műtét. A felesége 7 szer van operálva, csak az az érdekes, hogy talpon van. Nekem is mondta, hogy műtét után a felesége 200 km t vezetett, hát nem tudom nem igazán hiszem el. Ezt ki is veséztük az egyik sráccal hévízen Őt is ez a doki operálta Ő teljesen felépült, de Ő sem akarta elhinni, hogy a felesége műtét másnapján vezetett. Azt észre vettem ennél a dokinál, hogy szeret nagyokat mondani.

Előzmény: Barba81 (7413)
Barba81 Creative Commons License 2011.02.20 0 0 7417

Mármint a 2. műtéte a nyakánál volt késöbben autóbaleset miatt.

Barba81 Creative Commons License 2011.02.20 0 0 7416

Az egyik lent volt,a másik a nyakánál,mert autóbalesetben megsérült persze a műtét után a felesége vezetett haza story.

similis Creative Commons License 2011.02.20 0 0 7415

Hát azért ha 2x műtőtte, akkor legalább az egyik neki se sikerült....

Előzmény: Barba81 (7413)
Zo72 Creative Commons License 2011.02.20 0 0 7414

Mail ment.Előre is köszi.

 

Előzmény: similis (7392)
Barba81 Creative Commons License 2011.02.20 0 0 7413

Jajj gyerekek úgy látom mind ilyen fiatalok vagyunk egyébként,ha egyszer majd mindenki tud járni és nagyjából meggyógyult egy találkozót is összehozhatnánk :-)Ja az én volt orvosom a feleségét is műtötte 2x is de neki valahogy sikerült,érdekes.

 

Barba81 Creative Commons License 2011.02.20 0 0 7412

Köszi az infokat,én nyomom mint az állat,nem érzem hogy bent maradna valami,remélem most kitisztítanak és kimegy a baci,utánna nyomni fogom,de ez a doki úgy megíjesztett hogy katéter meg minden,bár azt mondta ezek még nem biztosak.Megyek is pisilni.:-)De honnan tudjam hogy kijön-e mind?

Malagurski75 Creative Commons License 2011.02.20 0 0 7411

Én is így szoktam,és így kijőn mind.  Daniella mit mondott a méltán híres a csavarozós műtétről,felépűlésről...stb.

Előzmény: Törölt nick (7409)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.02.20 0 0 7410

Veres sürgősségi sorrendben műt.Elmentem hozzá,elküldött MR-re,rá 3 hétre mentem volna műtétre csak begennyesedett az osztály és megvártam míg elmennek azok a betegek,ez plussz 3 hét volt.Varratszedésig maradtam a kórházba és másnap rehabra.Egy hetet most itthon voltam,kontroll röntgen és jövőhét megint 3 hét rehab.Rehab után kontroll CT.

Előzmény: Daniella41 (7399)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.20 0 0 7409

Kegel gyakorlatozzál pisilésnél. összehúzod, elernyeszted, nagyon nehezen, de kijön. Legalábbis nekem a vége úgy jön csak ki.

Előzmény: Barba81 (7406)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.20 0 0 7408

Nekem így kezdődött a műtéteim elött, valószínű az ideget ott nyomta valami. 1ső műtétem után ugyanolyan maradt a második után könnyebben pisiltem, de ahogy beesett a lumbális szakasz ugyanez van. Attól félek mi lesz, ha műteni kell, hogy fogok pisilni, mire ki engedem a vizeletemet a csavarok ki ugrannak majd a gerincemből. :-( Csak úgy tudok pisilni, hogy erőszakkal kinyomom, mert elindítani nem tudom. Az egyik doki azt mondta, hogy majd, akkor kell műteni, ha teljesen elakad a vizelet. (köszi)

Előzmény: Malagurski75 (7407)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.02.20 0 0 7407

Barba 2. műtétemből ébredtem úgy hogy nem jön a pisi,nem bírtam,valami idegszálat meghúzott a méltán híres......katéter......Aztán azt mondtam vegyék ki megpróbálom.......Szó szerint a hasizmommal kipaszírozom,azóta is csak így megy.....Mivel nem vagy lebénulva ezért Te is kibírod nyomni mind....Próbáld meg!A hasizmod nyomd lefele,kifogod tudni mind préselni..........

Előzmény: Barba81 (7406)
Barba81 Creative Commons License 2011.02.20 0 0 7406

Még mindíg csíp a pisim,ez már tuti az miatt van hogy nem folyik el rendesen a vizelet és gondolom hogy most felfáztam elszaporodtak benne a bacik.Szerintetek csak addig kell a katéter amíg kitisztulok?Semmi kedvem örökké azt használni,inkább meghalok.Tegnap együtt sírtunk a szerelmemmel mennyire tönkre ment az életünk,nézegettük a régi képeket és nagyon kivoltam,hogy mi lett belőlem,még így el is lettem volna,de hogy a hólyagom nem működik rendesen,és örökké katéter kell azt nem bírom ki,mondjátok már ugye csak addig kell amíg ki nem tisztul?

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7405

A lumbális szakasznál a 10 fokos dőlés szög a normális nekem meg 45 fokos szögtörés van a medencém előre van billenve. Voltam spinal mousén is. Ott is ezt állapították meg, hogy az egész lumbális szakasz nem jól áll. A derekam nagyon csúnya ökölnyi mélyedés van a derekamnál.

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (7404)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7404

:-( Hát akkor van oka nyomódni az idegnek. Együttérzésem. Az instabilt nem tudom, mit jelent itt ebben a helzetben.

Előzmény: Törölt nick (7403)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7403

Voltam fájdalom ambulancián, ahol megkérdezte az orvos, hogy ki küldött ide, mert ennek köze sincs a fájdalom szindrómához azt mondta az orvos, hogy az más, szerinte instabil. Átírányított a királyhágóba ott megállapították, hogy instabil, de mindenhonnan tovább küldenek. 3 om helyen megállapították, hogy instabil, de vissza küldtek oda aki operált Ő meg is akart volna operálni, csak nekem már nincs 500 000 ft om. LIV-LV 2 szer operálva. LIV hez képest az LV 4 mm el előre van csúszva, LV-SI között 45 fokos szögtörés van. Fejlődési rendelleneségből az 5 ös csigolyám kissebb.

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (7401)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7402

Lefelejtettem a linket: http://en.wikipedia.org/wiki/Nervus_ischiadicus(Jobboldalt a Gray's subject #213 960 mutat még több információt.)

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (7401)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7401

Az ülőidegeddel lehet a probléma, ami a szervezet legnagyobb idege, az LIV-től az SIII-ig tarta a kilépése a gerincből, tehát az LV-öt is magába foglalja. Valószínűleg ennek az idegnek van egy érintettsége a gerinced miatt. A kisugárzó fájdalmadat én sokkal inkább fantomfájdalomnak gondolom, vagyis csak úgy érzed, mintha ott lenne, hiszen ez az ideg gyűjti össze az ingerületeket az egész alsó végtagról és a fenékről, tehát ha megnyomjuk valahol a csigolyánál, akkor egyszerűen abból az irányból érkezik a fájdalom, és az agyad úgy dekódolja, mintha a fájdalmas területről érkezne a jel. A közérzet szempontából ez persze mellékes, hiszen nem tudod megkülönböztetni.

Előzmény: Törölt nick (7398)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7400

A férjem segít zuhanyozni max 5 perc, de a végén mind a 2 lábam reszket. Van olyan nap mikor nem is tudok zuhanyozni, olyankor anyum át töröl nedves ruhával, hajmosás ágyon fekve hason, lavor elöttem. Nem gondoltam volna, hogy ilyen létezik. Mindig egy örökmozgó voltam nem bírtam egy helyben meg lenni még 5 percet sem, de sajnos ez a gerincbetegség nem válogat.

Előzmény: Malagurski75 (7395)
Daniella41 Creative Commons License 2011.02.19 0 0 7399

Ha jól olvaslak akkor az első műtéted E.A. csinálta és a másodikat a Veres. Az E-t azt mondta 4 hetet kell várni kb.a műtétre. A másik dokinál milyen hosszú a várólista?Ő a Honvédba műt? Voltál rehabon?Bocs a sok kérdésért:)

Előzmény: Malagurski75 (7397)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!