Keresés

Részletes keresés

Egy valaki üzenete Creative Commons License 2009.09.04 0 0 1717

Nekünk FIX fizetés lett ígérve kézpénzbe! Ekkorát munkában még nem csalódott az ember! Meg lett csinálva a havi 200 Db. Kérdőív! (Napi 10) 80 000-ért.

És végén kapunk egy olyat,hogy 80 Ft / kérdőív! 200 kérdőívből ahány jó, annyiszor 80 Ft! Na menyjenek el a ......

 

Nika cica Creative Commons License 2009.09.04 0 0 1716
Szia!

A Zepternél nincs fix fizetés.
A kereskedők és menedzserek jutalékot kapnak a munkájuk után, a kérdőíveket pedig darabra fizetik.
Te mit csináltál?
Az én kérdőívező kollégám napi 4-5 ezret keres, azonnal fizetve.
Ennél korrektebb céget nem ismerek, amelyik annak fizet és annyit, aki és amennyit dolgozik.

Üdv
Előzmény: Egy valaki üzenete (1715)
Egy valaki üzenete Creative Commons License 2009.09.04 0 0 1715
Üdv!
A Zepterről!Csak annyit,hogy végig dolgoztuk majdnem az egész nyarat a Zepternél egy másik emberrel, megcsináltuk azt ami az elvárás volt! 100%-ig! Netto 80 000Ft. volt megbeszélve fizetésnek!Plusz az útiköltséget is állják egy részét biztos! Ez lett belebeszélve az emberbe! Végén adtak szerződést is,amikor már rég letelt a munkánk!1hónap késéssel megjött a fizetésünk: egyikünk 11 000 Ft-ot kapott! Másikunk 12 000Ft-ot, a megbeszélt helyett!Egész Zepter egy nagy CSALÓ!Senki se dolgozzon ennél és ez csak diákmunka volt!Kérdőívezés. Röviden ennyit róluk, erre ment el az egész nyár. Erre tessék kb, visszajött ezzel az útiköltségünk.!Véleményeket várok.
Ludicros Creative Commons License 2009.09.02 0 0 1714
Azt hiszem elbeszélsz mellettem, az üzenetem lényegére nem reagálsz, így semmi értelme győzködnünk egymást! :)
Előzmény: joy (1712)
joy Creative Commons License 2009.09.02 0 0 1713

Ma már nem sok értelme van elhallgatni az árát, úgy is kideríthető seperc alatt a NET-ről...

 

Nálunk rég bevett szkás, hogy megbeszéljük az ajándékokat egymással. Plusszban az ünnepelt kap még valami nemvárt, vicces apróságot.

Utolsó eset az esküvőnkön volt, hogy 2 kávéfőzőt és 3 esszcájg készletet kaptunk.

:o)

Előzmény: John Zero (1709)
joy Creative Commons License 2009.09.02 0 0 1712

Tudod, ha valaki valóban dolgozni akar, nem válogat.

Amíg valaki meg nem próbálja, addig milyen alapon nyilatkozik negatívan?

Hallomásból?

Elfogadhatatlan!

 

Én csupán azért bírálom őket, mert túl drágák, egyes képviselőik nagyon agresszívek, és szemétkednek a hitellel hitegetettekkel.

Az MLM rendszerrel semmi problémám, ha rá lennéxorulva szívesebben tenném minthogy sírásó, vagy kórboncnok legyek.

Előzmény: Ludicros (1710)
Nika cica Creative Commons License 2009.08.31 0 0 1711
Szia!

Nincs a levegőben vitamin, de a negatív ionokat-egészségre gyakorolt pozitív hatásuk miatt-így is nevezik.
Van több(5) fokozat, beállítható a légsebesség!
Előzmény: John Zero (1705)
Ludicros Creative Commons License 2009.08.31 0 0 1710
kedves Joy!
Ha visszaolvasol, láthatod, hogy elsősorban az keltett megütközést bennem, amilyen módszerrel keresnek új/leendő munkatársakat! Nekem rengeteg telefonköltségembe és időmbe telt eleinte az, hogy ezek nem voltak hajlandóak közölni, hogy melyik cégtől vannak! Igen, nem akarok náluk/velük dolgozni! Mégis 10-ből 4 emailemre ők válaszolnak! Mindent megtesznek azért, hogy ne derüljön ki, hogy ők bizony a mindenható zepter, csak mikor már ott ülsz az előadásukon!
Az is tény, hogy amit emailen, telefonban, hirdetésekben ígérnek, köszönőviszonyban sincs azzal, amit valójában nyújtanak!

Előzmény: joy (1707)
John Zero Creative Commons License 2009.08.30 0 0 1709
A Zepter termékei nem azok, amihez az ajándékozó ember csatolja a számlát (pl. mert qrva drága :-)
De a családban van az ajándékozó, szóval ez nem lesz gond.
Előzmény: joy (1708)
joy Creative Commons License 2009.08.30 0 0 1708

Miért kell vadászni?

Evidens, ha valaki tartós fogyasztási cikket ajándékoz, odaadja a garanciát is, nem?

Előzmény: John Zero (1704)
joy Creative Commons License 2009.08.30 0 0 1707

Nagyszáj!

 

Ha valóban munkát keresel, előbb próbáld meg, milyen velük dolgozni, utána szitkozódj, ha lesz okod rá!

 

Az, hogy sokan rosszhírüket keltik, mert egyes -sajnos elég sok- alkalmazottjuk vérszemet kapott, mohó, erőszakos, félrevezető módszerrel dolgozik, nem az egész szervezet hibája!

Előzmény: Ludicros (1703)
joy Creative Commons License 2009.08.30 0 0 1706

Ok!

Gyerekemért, unokáimért én is minden hülyeségre hajlandó vagyok.

:o)

 

A tévének meg nem hiszek, főként a reklámorvosoknak.

 

A Zepter nem csinál rossz cuccokat, csak 10*es áron vesztegetik.

:o(

Előzmény: Nika cica (1702)
John Zero Creative Commons License 2009.08.29 0 0 1705
"a levegő vitaminja"

Milyen vitamin van a levegőben?

Amúgy a légtisztítókkal nekünk az a baj, hogy légmozgást, azaz kb. huzatot okoznak :-(
Ami nem túl jó alvás közben, legalábbis én nem bírok huzatban aludni.
Előzmény: Nika cica (1702)
John Zero Creative Commons License 2009.08.29 0 0 1704
Az ajándékba kapott Zepter/Bioptron lámpám megszűnt működni... (Compact III)

Elvileg még garanciális, mert csak kb. 9 hónapos, csak mivel ajándékba kaptuk, most mehetek a számlát vadászni, stb :-(
Azért remélem a legjobbakat...
Ludicros Creative Commons License 2009.08.29 0 0 1703
Állást keresek interneten, újságokban, ahol lehet. De már k***ra elegem van, hogy mindenhol ezek a vadb***mok jelentkeznek vissza, mert mindenhol hirdetnek, a legkülönfélébb szövegekkel. Nem egy egyenes társaság! Szerencsére nem a saját tapasztalatomból tudom, hogy nem szabad velük kezdeni!
Eleinte illedelmesen válaszoltam, hogy már nem aktuális, amikor megtudtam, hogy a zepterrel van ismét dolgom, de egy idő után, mikor meglátom a Váci út 187-es címet, azonnal megy a kukába a levél!!!
Nem bánom, hirdessenek mindenhol, mindenkor! De ne hazudozzanak a leendő munkáról, fizetésről, munkaviszony milyenségéről, és a telefonban, emailban ne tagadják le, hogy milyen cégről is van szó!!!
Nika cica Creative Commons License 2009.08.27 0 0 1702
Szia!

Nincs igazad!

Mivel folyamatosan működik, ezért a folyamatos szennyeződéseket is kiszűri.
A benti levegő sokkal szennyezettebb, mint a kültéri, és általában napi 10-12 órát otthon töltünk, nagyon fontos, hogy főleg alvás közben milyen levegőt tudunk belélegezni.
Ma minden 3. ember allergiás, egyre több az asztmás, a tv-ben nyilatkozta egy doki, hogy 5 nap szmogriadóban sétálva trombózist tud okozni.
Rengeteg rákkeltő anyag is bekerül a tüdőn keresztül.
Az új légtisztító pedig tartalmaz egy negatív ion generátort is.
Az oxigént negatív ion formában tudjuk legjobban hasznosítani, a levegő vitaminja, jobb közérzet, jobb alvás, jobb immunrendszer.stb.

Szerintem megéri.
Az én kisfiam fulladt, kórházba is került, és amióta megy egy ilyen készülék a szobájában, azóta nem volt tünete.Nekem ennyi elég volt.
Előzmény: joy (1701)
joy Creative Commons License 2009.08.26 0 0 1701
Ennek a levegő "tisztítónak" akkor van értelme, ha a lakás légmentesen elszigetelhető a külvilágtól, és lakói mindig otthon tartózkodnak.
gabifgy Creative Commons License 2009.08.14 0 0 1700
Tényleg nagy lehúzás! Lehet, hogy jó a cucc, de a benne lévő alkatrészek alapján nem érne többet szerintem 30000-től, sőt, ha van valakinek egy kis érzéke hozzá talán még tudna is csinálni hasonló elven működőt.
Azt, hogy minként figyeli, hogy mikor használódnak el a szűrők...fogalmam sincs, mert nincs benne egy túlbonyolított elektronika. (2 kicsi nyák lap) Én használtan vettem, nem tudom mennyit használta az előző tulaj, de én járatom rendesen. Nekem egyszer sem gyulladt ki egy szűrőjelző lámpa sem. Ezek a szűrők vagy nagyon jók, vagy az jelzőrendszer kaki, ha van egyáltalán benne, vagy csak kész átverés.
Előzmény: John Zero (1699)
John Zero Creative Commons License 2009.08.13 0 0 1699
Na, egy újabb Zepter lehúzás, 200 ezer egy ilyen légtisztító?

Múltkor egy dél-pesti Tesco-ban vásároltam, jött egy ember, hogy nyereményjáték, adjak adatokat... Látom a papíron, hogy Zepter! Mondom röhögve, hogy kösz nem, egyszer elég volt szívni.

De a témára térve:
http://www.therapyair.com/index1.php?m=1202&lc=en_00

Nika katalizátort akart írni, az ábrán a 3-as számmal jelölt.

Amúgy nem bonyolult szerkezet ez a Therapy az ábra alapján: néhány szűrőn átmegy a levegő, majd be a nagy ventilátorba, utána jön az ózonosítása az oxigénnek, majd kifele menet a katalizátor az O3-at visszaalakítja O2-vé.

A kis ventilátor úgy látom, hogy csak az aromatherapy-hoz kell.

Tehát 2 ventilátor + oxigén aktiváló + minimálisan buta vezérlőlogika kell.

A szűrő elhasználódását hogy figyeli a rendszer? Üzemóra (x fokozat) alapján?
Előzmény: gabifgy (1698)
gabifgy Creative Commons License 2009.08.13 0 0 1698
Szia!
Biztosan nem a szűrő a rossz, mert azt jelezné a led. Hogyan néz ki ez az átalakító? Lehet házilag javítani? Az az érdekes, hogy a egy műszerész ismerős ránézett és azt mondta csak ki kell kódolni, és megoldotta a gombok megadott sorrendben való nyomkodásával. Na működött is legalább egy hétig aztán megint elkezdte. Sajna még nem értem el megkérdezni a módját a dolognak, de ha megtudom és működik a dolog ide beírom.
Üdv!
Előzmény: Nika cica (1697)
Nika cica Creative Commons License 2009.08.07 0 0 1697
Szia!

A régi légterápia még egy szűrővel működik, az új az 5 szűrős!
Az átalakító lehet a bűnös, ami felül van.
Ez alakítja át az ózont, ami mérgező oxigénné.
Ha nem jó, a készülék letilt, a biztonságod érdekében.
Egyébként a ledek ott világítanak, ahol gond van.

Próbáld meg a cserét, és meglátjuk.
.jegenye-- Creative Commons License 2009.08.07 0 0 1696
Üdv,

ha jól tudom öt rétegű szűrőrendszeren van átáramoltatva a levegő a ventillátorok által.
Lehet hogy a szűrők el vannak tömődve és ezért kapcsol le, mint pl. a mosógép ha a kifolyócső keresztmetszete leszűkül.
A szűrőket amúgy is cserélni kell néha, tehát nem kizárt ez a lehetőség.
Előzmény: gabifgy (1695)
gabifgy Creative Commons License 2009.08.07 0 0 1695
Üdv mindenkinek!
Szerencsés :( tulajdonosa lettem egy korábbi generációs therapy air készüléknek. Már használtan vettem, de minden tökéletesen működött rajta ezidáig. Menet közben egyszer csak kikapcsolt. Újra bekapcsolás után az "air deodorizing" működött, de mikor a levegőtisztítót 1es fokozatba akartam kapcsolni egyszerűen kikapcsolt. Érdekes módon amikor így kikapcsolt és nyomva tartottam a reset gombot a nagy venti is elkezdett működni, de míg nyomva tartottam, aztán az is kikapcsolt. Érdekes jelenség. A szervízt hiába hívom nem veszik fel, meg igazán nem is akarom hozzájuk küldeni, mert gari sincs rá már. Szétszedtem és nem egy komoly berendezés benyomását keltette. Van egy kis venti egy nagy venti. A ventiket hajtó motorok és két kicsi nyomtatott áramkör. Ez lenne a bonyolult szerkezet.
Volt e már köztetek hasonló problémával valaki, kérem ossza meg a tapasztalatait, mert szerintem ezt egy valamihez is értő műszerész gond nélkül megcsinálja és nem kell az nagy zepter szervízben aranyáron csináltatni.
A válaszokat előre is köszönöm!
encián Creative Commons License 2009.07.30 0 0 1694
Nono, a serbli azért másfajta edényzet.:-)))
Előzmény: joy (1693)
joy Creative Commons License 2009.07.30 0 0 1693

Az.

Vagy pitli, de írhattam volna serblit is.

:o)

Előzmény: encián (1691)
herceg.notesz Creative Commons License 2009.07.29 0 0 1692
Bocsánat!
Aqua Jebbo a gép
Előzmény: herceg.notesz (1689)
encián Creative Commons License 2009.07.29 0 0 1691
Jó ez "kotla" szó, Tőled hallottam először. A Zepter egy XX.  századi kotla ezek szerint.:-)
Előzmény: joy (1688)
Zitka Creative Commons License 2009.07.29 0 0 1690

Küldd el a Padló- és rongyszőnyegvizsgáló intézetbe !

 

:-))))

(bocs, nem lehetett kihagyni :-) )

Előzmény: herceg.notesz (1689)
herceg.notesz Creative Commons License 2009.07.29 0 0 1689
Sziasztok! Segítsetek!

Van egy Tutto Jebbo vasalós, gőzölős gépem. A baj az, hogy a gőzpisztoly szét lett szedve, mert az O gyűrük cserélve lettek és a drágalátos apám szétszedte hozzá a csatlakozót is. Akinek van ilyen le tudná írni, hogy a 2db tüske hol helyezkedik el a foglalatban??????
Probáltuk, de vagy folyamatos gőz jön, vagy levágja a megszakítót.
Please segítsetek, hova dugjam azt a két szálat?
joy Creative Commons License 2009.07.28 0 0 1688

Nekem nincs, és nem is érzem, hogy nem tudok élni zepter nélkül.

:o)

Nálam tökéletesen megfelel a sütő két saját tepsije.

A bakelit fülehagyás meg előny lett. Sok konyhatrükköt úgy fejezek be:

...és a forró sütőben lepirítom, vagy rányomatok a grillel."

 

A hőmérők többsége is eltörött /naná, ahogy a nej kezeli, nála még a vas is el tud szakadni/, de már régen szükségtelen.

Megtanultam használni a szenvicstalpú kotlákat.

Tizensokév után végre anyjukom is.

:o)

 

Az edény csak egy dolog, sok más egyébnek is jó minőségűeknek kell lennie a konyhában.

Én azt vallom, és teszem: mindenből jót, emberi áron.

Nem luxus bemutatóterem a konyhám, oda idegenek/vendégek be sem léphetnek.

Így nem tudják, milyen kotlákban sütök főzök, hisz nem abban kerül elébük az étel.

Előzmény: encián (1687)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!