Keresés

Részletes keresés

SexyNaomi Creative Commons License 2004.12.14 0 0 318
Várok további tippeket, hogy hol kaphatók magas vagy tűsarkú fapapucsok, szandik.
SexyNaomi Creative Commons License 2004.12.14 0 0 317

Hello,

 

Köszi a tippet, megnézem az üzletet.

Igen, szeretem, de csak a szépeket, amik magas/tű sarkúak.

Előzmény: cloggersl (316)
cloggersl Creative Commons License 2004.12.13 0 0 316

Hello SexyNaomi!

 

Nos a Wesselényi u. Akácfa u. sarkán van eyg cipő kellékes bolt és ott esetleg lehet kapni.

 

Szereted te is az ilyen lábbeliket?

Hello

 

 

Előzmény: SexyNaomi (315)
SexyNaomi Creative Commons License 2004.12.10 0 0 315

Sziasztok,

Nem tudja valaki, hol lehet Magyarországon magas/tűsarkú faszandált, fapapucsot, kapni?

cloggersl Creative Commons License 2004.11.20 0 0 314

Hello mindenki,

 

Azért nem olyan rossz ilyenkor az élet, csak a klumpák papucsok pihennek, de mi felkészülünk a következő napos időszakra.

 

Én egyébként itthon a harmadik emeleten fehér scholl klumpát hordok. A szomszédok pedig megszokták az évek alatt. Hozzá kell szoktatni a szomszédokat a dolgokhoz. Egyébként én könnyen beszélek hiszen lakótalapen nőttem fel, majd kollégiumban is éltem.

 

Egyébként a www.clogshop.de oldal folyamatosan bővűl csak egyet nem értek a nagy EU-ban hogy amit ott meglehet kapni azt miért nem tudom itt a megkapni Budapesten?.

 

No de erről ennyit. Azért mi ne pihennyünk és ne aludjunk téli álmot.

Előzmény: Törölt nick (313)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.16 0 0 313

uborkaszezonra való tekintettel megosztok veletek egy

versikét, amit találtam:

 

fapapucs

 

kipp kopp fapapucs
jön a szú és neked fuccs

nem kopogsz a fülembe
de megtartalak eszembe

kopogom a ritmusod
utca kövén dobolok

sietek a dolgomra
nem nézek a gondodra

kophatsz, nyűhetsz kedvedre
nem veszlek a kedvemre

polcon lesz a helyed mától
búcsúzz el a nagyvilágtól

új cipőmet láthatod
fényes ragyog, sajnálod?

hidd el végre, neked fuccs
már nem divat a fapapucs

 

(szeryő: :orca17:)

 

forrás: http://netrera.com/verseim

Törölt nick Creative Commons License 2004.11.13 0 0 312
Hát a telet ebböl a szempontból nem nekünk találták ki.
mellesleg aki alatt nem lakik senki, vagy akit nem érdekel,
otthon is kopoghat :)

Hol láttad ezeket a designos angol papucsokat?
Érdekes, hogy a szines vintage Schollokat azóta sem
láttam utcán senkin. Valószinüleg 12 rugó túlzás egy pár
papucsért, pedig jól néznek ki.

Olaszországban láttam ezeket sokkal nagyobb szinválasztékban,
de hordták is a nők, csakúgy mint az olschool darabokat.

biandora
Előzmény: Hobbit (311)
Hobbit Creative Commons License 2004.11.12 0 0 311

Ezt senki sem kérte Tőled eddig sem..amúgy meg az oka szerintem teljesen egyszerű: elmúlt a nyár, sajnos a papucskák a szekrény mélyén lapulnak.

 

De viszont van egy tervem jövőre: ha törik, ha szakad, Angliából szeretnék hozni több pár fapapucsot. Kinn olyan design-os, fiatalos Scholl fapapucsok vannak, hogy elalélok!

Előzmény: papucsmen (310)
papucsmen Creative Commons License 2004.11.11 0 0 310
Jól meghalt ez a topik egy hónapja semmi mozgás .Ide sem irok többet.
papucsmen Creative Commons License 2004.10.11 0 0 309

Helló MindenkiI

 

Most akadtam rá erre a topickra.Elejétől a végig elolvastam.

Super.

Himnemű egyén vagyok 43-as lábmérettel.Bár személy szerint nem szeretem a klumpa kifejezést .Maradjunk a"papucs"szónál .Szerintetek is ciki ha egy férfi "papucsban"nyomul.Tisztában vagyok azzal,hogyha egy szép formás nöi láb  föleg ha hairsnyában (testszinű a legkirályabb)van és még bokaláncot is hord hozzá az a legszebb, és egy divatos esztétikus szép sexy "papucsban" van az egyes férfiak számára(nekem is) dögös és csábitó.Lehet,hogy perverz vagyok.Nem igaz. HaHaHa.Csókoltatom a Kicsi Szonját,a Snejder Fánit és a Hobbitot.Hejj ha egyszer személyesen is találkozhatnánk .De ne ábrándozzunk.Hölgyek válaszát IS várom a témában ,hogy szerintetek is ciki ha egy pasi"papucsban" nyomul.Mi a meglátásotok ez ügyben.Vagy mi a számotokra amire felfigyeltek ha egy pasi vagy a barátotok,férjetek"Papucsban"nyomul és amire azt mondjátok ez igen ez tetszik ez megragad ez dögös ez sexy.Személy szerint én nem szoktam az utcán "papucsban",(csak otthon )járni ezt meghagyom a csajoknak nekik tényleg jobban áll. 

Idáig volt egy fekete svéd pántos clogsom, egy barna phuzio pharma csatos papucsom",igaz ezt nem hordom mert egy picit nagy és kopog Egy fehér habszivacstalpú fehér schollom és egy kék fatalpú schollom.Ez a két útobbi scholl amortizálodik igencsak lefele. Ezért gondoltam,hogy kikérem a tanácsaitokat,hogy hol merre és milyen irányba induljak el "papucsot" venni.(árba,méretbe, fajtába, szinbe,)Szóval olyanra gondoltam amilyenre a csajok is az mondják ez igen ez dögös ez tetszik ez férfias ez sexy.Nektek mi a véleményetek a lapostalpú gumi talp bör felsőrész papucsokról(Dr.Batz,Dr Scholl)Amiket beraktatok képeket és linkeket csúcsszuperek.Várom válaszaitokat.

Törölt nick Creative Commons License 2004.09.27 0 0 308

na ezt nevezem én kampánynak.

 

ha nem miss belga lenne, hanem holland, azt mondanám a fapapucsosok utazó nagykövete. de igy is szép

 

 

 

 

http://www.scholl-online.be/nl/home.php?nav=Miss%20Belgie

snejderfáni Creative Commons License 2004.08.03 0 0 307

Ó te még mikre emlékszel! :)))

A fapapucs jelenleg lecsiszolva, lelakkozva, új felsőrész nélkül pihen az előszobai szekrényben :(

(viszont a hosszú listámon, amit majd az egyszeri szabadságom alkalmából irogatok, a felsőrész-szerzés is benne van feladatként :)

 

Előzmény: Törölt nick (306)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.02 0 0 306

hát igen, az égkék exercise ból szerintem én már megvettem az összes használható  méretet ajándékozási célból.

 

A 1500 forintos diszkont a klumpákra nem hoz különösebben lázba, a Duna plaza beli Hopplában sokkal jobbak vannak hatezerért, azonkivül maradtak a csikos bugyogók.

 

és mi van az ezüstös csodával? lett közben felsőrésze?

Előzmény: snejderfáni (305)
snejderfáni Creative Commons License 2004.08.02 0 0 305

Pénteki jelentés a Scholl outletből:

-fehér klumpa - csak 43-as méret felett, kb. 1.500.- ft.-tal olcsóbb, mint bármelyik boltban

-Exercise - kék - csak kisméretben, már meg sem néztem az árát

- egyéb papucsok - csúnyácskák

 

viszont a bolt túloldalán a Revans részén jópofa csíkos fehérneműket árulnak :)

tom_jbm Creative Commons License 2004.07.17 0 0 304
Haliho
Reggel mentem piacra, mit latok? Az utcankban a metroallomas fele 10 perc alatt 3 fapapucsos holggyel futottam ossze. Az egyikuk az volt, akinek a labat fenykepeztem 2 eve. 50 fele jar a holgy, korahoz kepest gyonyoru, vekony, csodaszep labak, Nem ideal ugyan, de barmikor elfogadnam partnernek akar hosszu tavra is. Nezek le, latom mar valtott, kek bor scholl papucs volt a laban. Labujjai festetlenek, de igy is gyonyoru labfeje van. Ferje meghalt varatlanul, egyedul el. Na jo, tudja, hogy van felesegem, latasbol ismeri is, nekem sem fordult meg semmi huncutsag a fejemben, de jo lenne, ha megegyszer osszejonni egy kis fotozas. Nem mertem kerdezni, utcan nem jo ilyen temat felvetni. Mosolygott, latta, hogy idonkent a szemem merre nez, ez jo jel.
A metroban szinten egy papucsos holgyike, visszafele piacrol ismet, de sajnos csak 1 megallot jott, nyugatinal kiszallt. Felesegem mostanaban sokat hordja a szep fapapucsot nagy oromomre. Ez eddig a mai esemeny.

PS. Ne hasznaljatok semmilyen kiemelest, vastagitast, stb. ugy nezem az uj forum motor nem szereti. Eleg olvashatatlan lesz tole a hozzaszolas.


Hobbit Creative Commons License 2004.07.12 0 0 303
<FONT face=Courier color=#000000 size=1><FONT face=Arial size=2>

Én is megnéztem a neten a Scholl fapapucsokat, nagyon szépek! Nemcsak a fapapucsok...Miért ilyen fukar velünk a Scholl itt Magyarországon? Fiataloknak alig van divatos, hordható, nem az ortopéd gyógypapucs kategóriájába tartozó pipellő..

<FONT face=Arial size=2>

Igény lenne végre <FONT face=Arial size=2>ebben a rohanó világban a kényelmes, egészséges, hordható cipőkre, papucsokra. Egy-két lábbelimtől eltekintve szinte csak kényelmes cipőim vannak. Valahogy jobban preferálom, mint a műbőr tömegcipőket.

<FONT face=Arial size=2>

Hol vannak a színes, sokféle modellek? Miért nincs egy<FONT face=Arial size=2> olyan Scholl bolt, ami felöleli a teljes választékukat. És miért különböztetik meg a tengerentúli piacot a miénktől? Úgy gondolják, hogy mi igénytelenek vagyunk?

<FONT face=Arial size=2>
tom_jbm Creative Commons License 2004.07.09 0 0 302
Miről beszélek? A saját fórumomról, amit azért csináltam, mert letörölted a nem fapapucsos képeket.

OFF
Tegnap igazolták vissza a távirányitót, hétfőn délben itthon lesz.
Új gépen is gondolkodom, állitólag Canon kiad heteken belül egy új verziót, akkor esni kezdenek az árak. Ha összejön lesznek szuper új képek, pld. meztelen disznóláb, csirkeláb, madárláb, talán krokodilé is összejön, csak 200-300 mm-es tele kell hozzá :-))) és rakás pénz.

Ismét egy javaslat szép fapapucsok megtekintésére:
http://community.webshots.com/album/72435432mEBLir

Nem mintha hiányom lenne, mióta nyár kezd lenni reggel 7-től este 11-ig papucsokat látok, itthon, munkahelyen, utcán, kezdek immunis lenni, sőt időnként unom, ilyenkor böngészek :))))

Ez is egy jó fórum, Berkemann
http://www.forumromanum.de/member/forum/forum.php?action=std_tindex&USER=user_90064&threadid=2

Elmet irt egy hosszú cikkek, kb. 1-1,5 hónapja, hogyan, milyen eszközökkel lehet jó képeket késziteni, érdemes elolvasni.
Előzmény: Törölt nick (301)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.09 0 0 301

tom,


nagyrészt persze fogalmam sincs miröl beszélsz, de ez legyen a Te titkod.

Nejed lábának sikeréhez azért természetesen gratulálok!

 

Én is azt tapasztalom, hogy nyugaton nagyon mennek a fapapucsok, itt meg valami érthetetlen furcsaságnak számit.

 

a linket megnéztem, szép kinálat van. A hobbit által emlitett next generation furcsa módon nem szerepel a katalógusban. Pedig most láttam őket  egy Egésszégtárban: gyönyörűek. Van egy divatosabb szögletesitett talpú fazon, de nekem a kerek , magasabb jobban tetszik. Mindkettőnek antikolt sötétbarna talpa van és szines nyári rafiaszerű felsőrésze, narancs, bézs azúr és mindenféle szinekben.

 

Tényleg baromi jól néznek ki, a scholl ezzel kaszálhatna kicsit jobb marketinggel - és nem értem ilyen oldschool retro időkben miért nem árulják a classic fazont, ami mindenhol listavezető

 

b)

 

 

 

 

 

 

 

 

tom_jbm Creative Commons License 2004.07.08 0 0 300
Biandora,

Ráklikkeltem a linkre és azonnal becsukódott a böngészőm. Nem preferálom az IE-t, Mozilla Firefox az imádott browzerem.
Fapapucs fórumból kiszedtem képeim nagy részét, és átirtam a folder nevét,
Nem irántad érzett harag miatt, csak több kép megegyezett a két topicban és talán emiatt "agyon bomb@zn@k". Nem győztem bannelni mailt-t. Mindenki feleségem lábát szeretné látni - élőben - és ekkor még finoman idéztem a vágyakat. Persze nem is lenne rossz biznisz, ha a két nő összeállna, na jó, a fantázia mindent elbir.
"Ki szelet vet, vihart arat". Ma már hősiesen megvallom igaza volt januárban kicsiszonjának, ő tudja mire értem.

Tegnap rendeltem távirányitót digihez, végre nyár van, előre a sok új szebbnél szebb képekért.
Utóbbi napokban néhány fapapucsos hölgy utamba került a városban, a környékünkön is.

Van egy kb. 15 éves lapos scholl fapapucsom, pántja szétment, azóta holtan hevert a szekrényben.Megélt 1-2 költözködést, és csodák csodájára megmaradt, nemrég fedeztem fel. Keresek hozzá bőrt valami kellékesnél, összecsavarozom, aztán le sem veszem őszig.
A két itthoni női scholl szuper látvány, de ami a fontosabb, viselőik nagyon kedvelik, és meg vannak elégedve.
Lassan USA-ban olcsóbb, mint nálunk
http://www.shoes.com/category.asp?c=Womens&brand=DRSCH
Láttam már 29,99-ért is, még postaköltséggel is megéri.
UK-ben 19,99 általánosan a drogériákban, de Londonban a nagyobb áruházakban 12,99-14,99-ért is láttam. Egy darabig biztos nem veszek hölgyeimnek, nem akarok raktárat itthon. Ha megyek tudositok, bár most cudar hideg van, Londonban 13 fok és szakad az eső.

Törölt nick Creative Commons License 2004.07.08 0 0 299
elfelejtettem jelezni hogy örülök hogy van már egy Hobbitlányunk is, de azért Szonja is adhatna valami életjelet! nem is beszélve a Fániról! hahó csajok hol vagytok
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.08 0 0 298

tyű de csini lehetsz benne, szerintem a magas sarkú tipegős a "diva", tényleg

nagysasaszzonyoknak való, jó tetted hogy az emancipáltat vetted.

Rohanok az astoriára ezt meg kell nézni, ilyet még nem láttam magyarországon!

 

bocs a sok spam miatt, nem gondoltam hogy ez a hülye yahoo minden kérdésről külön emailt ir. azt majd kikapcsolom hogy a válaszokat elküldje, akit érdekel úgyis megnézi.

 

szerettem volna a képeken túl valami kontentet feltenni. képeket is lehetne frissiteni, de elöbb utóbb ugyis mindet láttad már valahol. még a saját képeimet is láttam máshol azóta ezzel óvatosabban bánok

 

klumpásoknak a vaterán hirdetnek egy csinos darabot, check it out

http://www.vatera.hu/item/view/real.php?cod=852485

 

biandora

 

Előzmény: Hobbit (297)
Hobbit Creative Commons License 2004.07.08 0 0 297
Láttam még a Rákóczi úton (az Astoria és a Blaha között, Scholl Referencia Üzlet). Máshol még nem nagyon. Nekem is rendelésre hozták, egyébként 38-as lábam van. A laposabbik sarkúnak a talpmagassága kb. 1,5 cm, a sarokmagassága kb. 3,5 cm. Kicsit magasabb lettem tőle! :) A másik fajtájúnak a talpa nem magasabb, hanem a sarokmagassága lett az. Szerintem a laposabb inkább fiatalosabb, a magasabb sarkú már olyan nőiesebb, "tipegősebb".
Előzmény: Törölt nick (295)
tom_jbm Creative Commons License 2004.07.07 0 0 296
Üdvözlet itt is a fórumlakóknak.
Biandora, mi ez a mail, amit megint küldtél?
Bőviteni akarod a lehetőségeket?
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.07 0 0 295

hát biztos mert limited edition.  laposat ugy érted hogy telitalpú, vagy van sarka?

Pólusnál közelebb nem láttál ilyet valahol?

 

a világoskék tényleg 5000, a hétvégén is láttam. kérdés hogy hanyas lábad van

Előzmény: Hobbit (294)
Hobbit Creative Commons License 2004.07.07 0 0 294

No, tegnap megvettem a Pólusban a Scholl fapapucskámat!!!! :))

Lapos talppal vettem, bézs színű felsőrésszel, sötétebb fatalppal. A modell neve: Next generation - Exercise (Limited Series). Marha jól néz ki, bár a korábban említett 5.000 Ft-os ártól azért némileg többe került: 10 %-os árengedménnyel volt 11.000 Ft. :( Továbbra sem csalódtam a Schollban, azt kell mondjam. Ez a papucs is csúúúúúcs!

LolekBolek Creative Commons License 2004.06.19 0 0 293
Sziasztok!
A Scholl iden nyartol ismet tobbfele fapapucsot forgalmaz, ami remelhetoleg hasonloan nepszeru lesz a hazai lanyok koreben, mint kulfoldon. A Jaszai Mari ternel levo Scholl boltban ket- vagy haromfelet is lattam a kirakatban, kulonbozo szinekben es eltero sarokmagassaggal. Remelem lapos fapapucs is lesz majd ferfiak szamara, de ehhez elobb a lanyoknak kell iparkodniuk! Menjetek es vasaroljatok!
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.14 0 0 292
szia Hobbit.

Amit én láttam az 5000 forint körül van és csak világoskékben volt, de persze hogy léteznek mindenféle szinben, a Szex és New yorkos csajnak például pink van.

b

Hobbit Creative Commons License 2004.06.14 0 0 291
Kedves Biandora!

Ezek a papucskák, amelyeket említettél a Scholl új fapapucsai (úgy emléxem, több színben is vannak), vagy klumpái? No és megkérdezhetem, hogy hozzávetőlegesen mennyibe kerülnek?

Köszi!

Előzmény: Törölt nick (290)
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.02 0 0 290
úgy tünik újra itt a nyár, mostmár nem állom meg hogy fel ne hozzam kedvenc topicomat.

Az apropo legyen az hogy tegnap voltam a váci úti schollban, és most helyzetet jelenthetek. Kérem szépen, elkéstetek, az égkék echte exercise ból pár miniméret (36-37) marad, és 41-42 körül néhány. Mindenesetre vételeztem egy 42 eset, eddig 41 volt a csúcsom.

A Finchley (magasabb sarkú homokszinü, lásd kép lejjebb) exercise okkal is hasonló a helyzet, ott mintha láttam volna értelmesebb méreteket is, de csak messziröl nézek rá, amióta Szonja kritikusan nyilatkozott róla.

De a legnagyobb hir, hogy végre békében nyugodhat Költsei és Kazinczy, mert megvan az exercise magyar neve, a Scholl uj katalógusa szerint melynek értelmében ez kérem egy EDZŐKLUMPA!!

b)

cloggersl Creative Commons License 2004.03.02 0 0 289
Hello mindenkinek!

Tegnap a kisföldalattin a Deák tértől a Bajza u.-ig utazott egy hölgyemény kifogástalan angolsággal beszélt és az akcentusa arra utalt hogy nem hazán leánya. Miért is lényeges ez mert a Deák téren várva a földalattit nézelődtem és szemem megakad azon hogy szegek vannak a cipőtalphoz való bőr rögzitésére használva. Ebből egyből arra gondoltam hogy ez egy klumpa. Közeleb is mentem és valóban egy klumpa méghozzá klumpa cipő volt rajta és a látványnak nagyon örültem és bosszankodtam hogy az én lábamon miért nincs ha lenne ma fölhúztam volna-e. Gondoltam, hogy megkérdezem hogy hol vette de a beszélgetésből halva az angolság szintjét így úgy döntöttem hogy nem kérdezek semmit hiszen biztosan nem itt vette. Remélem hogy lassan már egyre több ember fog klumpát hordani.

Jó leselkedést.

Üdv.

Előzmény: snejderfáni (288)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!