Keresés

Részletes keresés

andudi Creative Commons License 2008.03.17 0 0 459
Na ,az a lényeg,hogy segítettünk,pepi58 talált olyan emberkéket akik már beleugrottak ebbe a lehetőségbe ,így érdemben tudnak nyilatkozni róla.

Dönteni már neki és az anyukájának kell,ez az út ,vagy másik!

Én pedig annak örülök,hogy ezt ilyen kultúrált hangnemben meg tudtuk vitatni:o)

Andi
Előzmény: Kékhold (457)
Kékhold Creative Commons License 2008.03.17 0 0 458
Egyébként be vannak jegyezve, nem tudom, miért nem találtad őket. Igaz, ez nem a legfrissebb lista, 2007. nyári. Lehet, azót már törölték őket ;)
Bejegyzett utazási irodák

Najóvan, elmehetsz ;) Aztán panaszt ne halljak ;)
Előzmény: pepi58 (452)
Kékhold Creative Commons License 2008.03.17 0 0 457
Bocs, azt nem láttam.
Én egyszer voltam körutazásos programon, Csehországban, de őszintén szólva nem sok maradt meg abból, amit az id.vez. mondott (magyarul). Pedig nagyon jól tette a dolgát, és még jó pasi is volt :).
Viszont azok a helyek, amiket egyedül néztem meg, útikönyvből elolvasva, sokkal emlékezetesebbek számomra.
De tudom, h van aki azt szereti, ha mindent a szájába rágnak :)

Szal engem nem nagyon zavarna a német szöveg, a saját kis könyvemet olvasgatnám...90e-ért simán. :) (8-10e-be belefér a vonatjegy Bécsbe)
Előzmény: andudi (456)
andudi Creative Commons License 2008.03.17 0 0 456
Kérdés,hogy a német nyelvű idegenvezetés kinek jön be:o(

Mert az olcsóbbaknál az van!
Előzmény: Kékhold (454)
Kékhold Creative Commons License 2008.03.17 0 0 455
Hát igen, Anya csak egy van :)

És ne felejtsd el azt sem, h azért tűnik ez a Beck-es dolog olcsóbbnak, mint a többi, mert 3-4-5 nappal rövidebb!!!!
Előzmény: pepi58 (452)
Kékhold Creative Commons License 2008.03.17 0 0 454
:))) najó, kicsi panaszkodás belefér ;)

előtte nézd meg ezt:
Török körutak

Vannak itt is már 82e-től, repülővel. Igaz, bécsi indulással, de az nem sok plusz költség.

Azon is még egyszer elgondolkodnék, h nincs engedélyezve az iroda, elmondásod szerint. Bár a belinkelt fórumban azt írják, h van engedélyük.
Előzmény: pepi58 (451)
pepi58 Creative Commons License 2008.03.17 0 0 453

Szia andudi!

Köszi a linket,ott találtam rá a tesztutasokra.Remélem sokat megtudok tőlük.

   Üdv     pepi

Előzmény: andudi (449)
pepi58 Creative Commons License 2008.03.17 0 0 452

Szia újra Kékhold!

Anyám nyerte az utat egy termékbemutatón és állítólag ezért nem vett semmit.

Sőt.Kapott ingyen egy bőrönd szettet (3db) 70 000ft értékben(?)(szerintem30 000ft kb).Kételkedem én is,de a mama az a mama.Én hiszek neki.Mert Ő a mama.És Ő az egyik szponzor.Hogy a Beck Reisennek ebben mi az üzlet?Majd kiderül az út végén.

A 160e-ret én írtam,de már csak 140e,mert lejön a rep.ill.

      Üdv     pepi

Előzmény: Kékhold (450)
pepi58 Creative Commons License 2008.03.17 0 0 451

Szia Kékhold!

Tudom,hogy igazad van,de piszkálja a csőröm ennyi pénzért egy ilyen körút.

Már egyre több helyen utánanéztem és rá kellett jönnöm,hogy aránylag jó árban van az egész.Egy-két topikon már találtam olyan embert aki már volt velük ugyan ilyen körúton és dicsérték.(?)Már "üldözöm" őket.

Azt is kiderítettem, hogy a reptéri illeték is benne van az árban. Döbbenet.

És igérem csak kicsit panaszkodok,ha ráfázok a saját hülyeségem miatt.

      Üdv    pepi

Előzmény: Kékhold (445)
Kékhold Creative Commons License 2008.03.17 0 0 450
Oké, ebben igazad van, én csak attól vagyok rosszul, h az emberek örömmel mennek bele ilyen "átverésekbe", aztán meg majd jön a panaszáradat, h szegény, szerencsétlen ő, milyen csúnyán lehúzták.
Csak odáig jutnak a gondolkodásban, h jajdejó, nyertem, ugyan meg kell vennem 50e-ért egy ágyneműt (nem baj, h már van otthon fejenként 2, de milyen jó áron van), de lényeg, h nyertem, mert nyerni jó, és milyen szerencsés is vagyok, h ennyi ember közül engem sorsoltak ki (meg a másik 500 palimadarat).
Jó, ebben sincs semmi, menjen, érezze jól magát Törökországban.
De ha én oda akarnék utazni, inkább egy ismert, bejáratott irodával mennék. Pl. most néztem az Utazás Kiállításról hazahozott egyik prospektusban (Fehérvár Travel), és 185e-ért van 12 napos török körút.
Lentebb írta valaki, h a 8 napos út 160e-re jön ki a végére. Akkor most mitől is akciós???

Amúgy én is voltam ilyen termékbemutatós utazáson már, igaz csak belföldön, 2000 Ft-ért. Nem vettem semmit (ott is gyapjúcuccokat árultak), de 2000 ft még a buszjegyre sem lett volna elég, ha magam szervezem, szal belföldön megéri.
Külföldi útnál kissé más a helyzet...
Előzmény: andudi (449)
andudi Creative Commons License 2008.03.17 0 0 449
Nézd,ez ilyen szinten engem nem érdekelt,mert annyira nem vagyok haveri viszonyban az illetővel,hogy nekiálljak turkálni a pénztárcájában vagy kéretlen tanácsokat adjak.


Az,hogy Ő mit vásárolt vagy mit nem ,az ő dolga,arra kért nézzem meg ,valami létező dologról van e szó vagy eltünnek a pénzével.

Nos, ahogy elnéztem volt aki elment,jól érezte magát és biztos volt ,aki nem.

Belinkeltem a topikot,akit érdekel elolvassa és eldönti,megéri neki menni avagy keres más lehetőséget.
Előzmény: Kékhold (448)
Kékhold Creative Commons License 2008.03.17 0 0 448
Olyan rosszakat nem:

"Az én Apukám barátnője is nyert ilyen utazást, de csak akkor, ha megveszi az edényt meg az ágyneműt, az egész cécó utazással együtt csipp-csupp 200 lepedő. Itt örülnek mint majom a farkának, de nem veszik észre, hogy ez milyen sok lóvé."

Ennyiből már normális utazásra is el lehet menni, ahol nem kell edényeket vásárolni. :D
Az igaz, hogy vannak olyan szállodák (például a Budavárnál is), ahol ingyen szállást adnak, ha részt veszel egy előadáson. De ott nem köteleznek arra, h vegyél meg valamit...
Előzmény: andudi (447)
andudi Creative Commons License 2008.03.17 0 0 447
topik az irodáról

beleolvastam,mert egy ismerősöm is kapott ilyen utalványt és megkért,hogy nézzek utána az irodának,olyan rosszakat nem írnak.
Előzmény: pepi58 (443)
kerkira53 Creative Commons License 2008.03.16 0 0 446

Szia Gori!

Mi már nagyon sokszor utaztunk a Dias Zeus irodával, jó tapasztalataink vannak. Az áraik jók, és kb. az ajánlatuknak megfelelő  a szolgáltatás és az árak is szinkronban vannak mindezzel. Semmi "full és semmi extra". Korrektül kiszolgálják a vendégeiket. A buszos útjaiknál a szerződésben is jelzik, hogy előfordul több üdülőhely bejárása is, mivel sok helyre visznek vendégeket. Ez 20 órás buszozás után kényelmetlen lehet, de aztán a nyaralás feledteti mindezt. A repülős útjaik már kicsit másabb,  mert ott előfordulhat, hogy a charter gép üzemeltetője másképpen indítja a gépeit, (néhány órával később) mint ahogy azt utazási iroda az utassal közölte. Ezt a kérdést már mi is körbejártuk és bizony erről nem az iroda tehet, sőt még hatással sem tud lenni a repülőgép szolgáltatóra, mivel ezt nem az iroda üzemelteti, csak helyeket vesz meg a légitársaságtól.

Persze ez nem mindennapos probléma, de előfordulhat és jó előre tudni.  :-)

Összegezve: megbízhatóak, segítőkészek, jók az áraik és a szállásaik. Csak ajánlani tudom őket!

Ha konkrét elképzelésetek van már a nyaralás helyéről, érdemes ellátogatnod a www.Hellasz.hu oldalra. Ott sok hasznos tanácsot kaphatsz.

Előzmény: gorocs (440)
Kékhold Creative Commons License 2008.03.16 0 0 445
Én csak azt nem értem, h ha Te magad jöttél rá, h nincsenek bejegyezve azon a számon, akkor miben reménykedsz????

Aztán meg majd panaszkodsz, h jajj-jajj, átvertek.
Komolyan, az ilyentől falnak megyek.

Annyi bejegyzett iroda van az országban, normális is akad, egyik sem felel meg??????
Előzmény: pepi58 (443)
pepi58 Creative Commons License 2008.03.16 0 0 444

És

E-mail címem vége .hu-ról  .eu-ra változott.

    Üdv      pepi

Előzmény: pepi58 (443)
pepi58 Creative Commons License 2008.03.16 0 0 443

Sziasztok Zsuzsuci és Buska!

Anyám 10-én fizetett be 10 ezret 2 főre.Állitólag 2 héten belül küldenek szerződést a 60 ezres befizetési csekkel.Kiszámoltam,hogy a kedvezményes 99 990ft, 160 000 ft összegre kerekedik a végére /fő.Nem igazán akciós árnak tünik.Az interneten semmi elérhetőség,de még a Magyar Kereskedelmi Engedélyezési Hivatalnál sincsenek bejegyezve az álltaluk leírt U-000795 számon.A 60 ezer befizetéséig még kutakodok ezerrel,ha valami a tudomásomra jut jelentkezem az e-mail címeteken.Mi a nejemmel szeptember 26-án mennénk,ha kétségeinket legyőzzük.Ti?

  Üdv         pepi 

Kékhold Creative Commons License 2008.03.15 0 0 442
A Budavárnak nincs saját szervezésű útja Tunéziába, így simán elképzelhető, hogy elírták véletlenül.
Ők rengeteg utazási iroda ajánlatát teszik fel a honlapjukra, és ez ilyenkor, az Utazás Kiállítás után nagyon megterhelő tud lenni.
Ciki egy ilyen hiba, de szerintem érthető, és ennek semmi köze nincs ahhoz, hogy milyen utakat szerveznek, mennyire magas színvonalon, és ajánlatos-e velük utazni vagy sem. Saját útjuk csak ide van: Ciprus, Korfu, Málta, Marokkó, Madeira, Szicília.
(gondolom, h ezek helyes feltöltését jobban ellenőrzik :) )
Előzmény: Samira74 (439)
kucó Creative Commons License 2008.03.14 0 0 441
Szia!

Mi tavaly voltunk velük Rodoszon, és panaszra abszolút nincs okom!
Az oda-vissza utaztatással semmi probléma nem volt, a szállás is olyan volt, amilyenre számítottunk, az idegenvezetőt nem láttuk két hétig, de ez nem osztott, nem szorzott, mert mindent magunk intéztünk féláron :)
Előzmény: gorocs (440)
gorocs Creative Commons License 2008.03.14 0 0 440

Sziasztok!

 

Dias Zeus travelről várok véleményeket, akik már utaztak velük, elsősorban repülős ut érdekelne, de minden véleménynek örülök.

 

Köszi

gori

Samira74 Creative Commons License 2008.03.10 0 0 439
Szia, nekem a Budavárral van jó és rossz tapasztalatom is.
Egyszer mentem velük Máltára, na az nem volt rossz, igaz, különösebben jó sem, viszont Air Maltaval repültetnek, ami kifejezetten jó cég, magasan ver mindent, szerintem.
A rossz:Tunéziába akartam velük menni, talán egy éve, a honlapjukon akartam foglalni, vissza is jeleztek hogy oké, aztán egy pár óra múlva hívtak hogy nem az az ár ami fenn van, hanem egy nullával több, jó vicc, de a nulla az a szám közepén volt nem a végén, na akkor szabadkoztak hogy jaj lemaradt a végén a nulla, meg hogy ajánlanak valami mást, na ez elég kellemetlen volt, mert piros betükkel hirdették az akciós állítólag elírt árat.
Gondolom én ez volt a csali, aztán ha már itt vagyok gyorsan ajánlanak valami egyebet.
Írtam panaszlevelet nekik, na de arra jött ám olyan magyarázkodás....fúúúú, röhej na mindegy.
Egy valamirevaló cég ilyet ne engedjen meg magának, meg inkább az idegesített hogy megkérdezték hogy én mit gondolok, majd ennyiért megyek valahová is?? Na mert miért is? Miért ne? Párszor fizettem már be 29900 as útra is, akkor meg mi ebben a csoda??
Na minde4gy, én velük soha többet. Van elég konkurencia a piacon:-))
Előzmény: aaggoottaa (431)
Bunny75 Creative Commons License 2008.03.09 0 0 438
Én is hasonlót hallottam róluk... És az egyik bartnőm, akinek utazási irodája van, ő is negatívan nyilatkozott róluk... Hasonló okokból...
Előzmény: plantex (428)
vviktor1 Creative Commons License 2008.03.06 0 0 437

A Sütő Tours-al minden rendben van tavaly voltunk velük Platamonasban, egyetlen rossz szó nem sok annyit sem mondhatunk róluk, ha tehetem idén is velük, és ugyanoda.

 

Előzmény: verci 21 (294)
lklara Creative Commons License 2008.03.06 0 0 436

szia

 

hát nekem sajnos nagyon rossz a neckermannal a tapasztalatom, pont nem azt adták, amit leirtak-igértek (kártéritést is kaptam), a kartagóval kétszer utaztam és semmi gond nem volt

 

üdv

klara

Előzmény: Emőke1 (433)
aaggoottaa Creative Commons License 2008.03.06 0 0 435
a personal tours-rol mit mondanatok?
Emőke1 Creative Commons License 2008.03.06 0 0 434
Ők továbbértékesítők. Mondjuk én is dealernél fizettem be a nyaralást az idén, és nem bántam meg, mert sok hasznos tanácsot adott a srác, tudod pontosan tudja, melyik iroda miben jó, és miben rossz, na meg több szállodát megnézett már kint, és esetleg irányba tud állítani, hogy melyek közül érdemes választani.
Előzmény: aaggoottaa (431)
Emőke1 Creative Commons License 2008.03.06 0 0 433
Most az Utazáson nagyon nem tetszettek. Persze az is lehet, bennem van a hiba. Nekem a Neckermann a kedvencem, eddig mindig, mindenhol azt adták, amit leírtak.
Előzmény: zsazsa0127 (432)
zsazsa0127 Creative Commons License 2008.03.05 0 0 432

Mi Törökországban voltunk a Kartagóval.Semmi gondunk nem volt velük,a kinti idegenvezetőik elég szinvonalasan szervezik a programokat!

Ez volt 2004-ben.

Előzmény: Emőke1 (429)
aaggoottaa Creative Commons License 2008.03.05 0 0 431
Budavar tours-al van valakinek negativ tapasztalata?
gumimacy67 Creative Commons License 2008.03.05 0 0 430

Tunéziával kapcsolatban eddig csak jókat olvastam a Desert Voyage-ról.

Karthagoval nincs tapasztalatom.

 

Előzmény: Emőke1 (429)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!