Keresés

Részletes keresés

dzzsoni Creative Commons License 2009.08.25 0 0 5763
Szép estét!

Nem akarok itt bíráskodni, de itt egy olyan társaság törzstagjait tiltottátok ki, amit nem értek. 350D-ről már senki se beszél, szinte már mindenkinek jobb van. Foci, sör stb, off, itt mindennapos téma. Ide jár egy csomó Nikonos is, a társaság miatt. Szépen megkérném az moderátorokat, hogy vonják vissza az ítéletet.

Köszönöm!
Előzmény: békésen szántogató traktor (5759)
speedlight Creative Commons License 2009.08.25 0 0 5762
Hagyjad... minden jónak vége szakad egyszer. Eddig tartott az a hallgatólagos megegyezés, hogy a 350D topikban szabad az OFF. Nem szívesen mondom ezt, de lehet, hogy tényleg szolgáltatót kéne váltani... :(
Előzmény: 61antana (5761)
61antana Creative Commons License 2009.08.25 0 0 5761
Olvass már vissza ott vagy 50 ezer hsz-t. Remélem talász közte azt is, ami nem OFF. :)
Szép estét neked is.
Előzmény: békésen szántogató traktor (5757)
61antana Creative Commons License 2009.08.25 0 0 5760
Szerintem OFF-oltuk a 350D topicot. :)))
Már rég bedöglött volna, ha nem beszélgetne a társaság ott. :)

Hagyd a fracba. :) Ha kizárják a törzsgárdát, ki fog majd itt beszélgetni? :)
Előzmény: Carvi (5758)
békésen szántogató traktor Creative Commons License 2009.08.25 0 0 5759
Az egy dolog. Közben azonban a 23. állásfoglalást ignoráltátok.
Előzmény: Carvi (5758)
Carvi Creative Commons License 2009.08.25 0 0 5758
Békésen beszélgető társaság, évek óta - fényképezőgép, foci, sör, miegymás... Senkit nem bántottunk, de legfőképpen egymást nem... Ráadásul nem tiportam még senki lelkébe szándékosan.

De ha ettől jobb lett a világ - jó éjt...

P.S. a duplázás tényleg véletlen volt: index motor + UPC + chrome beta...
Előzmény: békésen szántogató traktor (5757)
békésen szántogató traktor Creative Commons License 2009.08.25 0 0 5757
Offoltátok a topikot. Elég volt.
Előzmény: Carvi (5756)
Carvi Creative Commons License 2009.08.25 0 0 5756
De most tényleg, miért?
Mit követtem el?
resolv.conf Creative Commons License 2009.08.25 0 0 5753
Köszönöm! Én már unom amúgy...
Előzmény: Állomásfőnök (5750)
Állomásfőnök Creative Commons License 2009.08.24 0 0 5750
Már nem tud.
Előzmény: resolv.conf (5747)
resolv.conf Creative Commons License 2009.08.24 0 0 5747
resolv.conf Creative Commons License 2009.08.24 0 0 5746
resolv.conf Creative Commons License 2009.08.24 0 0 5744
Százbolha Creative Commons License 2009.08.20 0 0 5741

Tisztelt Cziffra Panama

 

Köszönöm a tanácsait, de meg kell jegyeznem, hogy nem volt szándékomban a szabályzatot megszegni vagy bármilyen ürügyet adni újabb szankciókra.

Nem kivánom visszamásolni a törölt hsz-eket, csupán amatőr fotósként gondolkodva azokat az eredeti "környezetükben" lefotózni és a képről egy nem nyilvános linket adni, amely a tudomásom szerint nem ütközik szabályzatba.

 

A célom ezzel az lenne, hogy a véleményem szerint  tartalmilag nem kifogásolható hozzászólások összefüggésükben is látszódjanak, és bárki eldönthesse, hogy semmilyen direkt utalás nincs bennük a korábbi moderátori figyelmeztetés tárgyát képező hsz-ekre, illetve arra a fotóra amely kapcsán a korábbi  törölt vita kialakult.

(azt a törlést jogosnak érzem, mert OFF témát indítottam a többnickesek viselt dolgai miatt és még egy verset is idéztem!!!!)

 

Szerintem a letiltás egy téves feljelentés következménye link1, amelyet olyan nick tett aki nem is írt az adott topicba, nickneve meg sem lett említve, de a gyanú felmerülhet hogy más siteokról importálja ide a fotó-értékeléseim miatti sértettségét. 

Én továbbra is úgy gondolom, hogy betartottam a moderátori figyelmeztetést és a szabályzatot is, és erre a jövőben is különösen ügyelni fogok, mert úgy érzem erre több okom van mint a legtöbb usernek.

 

A fentiekkel, a hsz-ekről készült fotóval (ha nem szabályzatellenes) és egyéb érvekkel szeretném majd a fellebezésem indoklását a moderátori tanács elé tárni.

 

 

Előzmény: Murder Incorporated (5740)
Murder Incorporated Creative Commons License 2009.08.20 0 0 5740
Tudnivalók
<-----------

(csak pár tanács: Látjuk a törölt hozzászólásokat, viszont ha visszamásolod őket, úgy töröljük nicked, ahogy van. Mivel egyik kolléga sem írta eddig, hogy jaj nem ért egyet a törléssel, sőt... ezért szerintem ne nagyon fáradj... Nincs ügyeletes. Olvasnivaló: Állásfoglalások, Modus Moderandi)

Akár prejudikációnak (igaz szabályzattal támogatottnak) is nevezhető moderátori intelem: leülöd, utána nagyon vigyázol magadra és hihetetlen módon figyelsz a moderátori figyelmeztetésekre, mert a következő ilyen húzásodnál nem lesz határidő.
Előzmény: Százbolha (5739)
Százbolha Creative Commons License 2009.08.20 0 0 5739

Tisztelt Cziffra Panama!

 

Köszönöm a válaszát!

A válaszából arra lehet következtetni, hogy tényszerűen kijelenthető az előző fellebezésemet a moderátori tanács megvitatta és döntést is hozott.

Véleményem szerint ez korrekt eljárás volt az önök részéről a rám nézvést negatív eredmény ellenére is, és utólag nem kifogásolom, hogy a döntésről többszöri kérésem ellenére sem tájékozatattak a mai napig.

 

 

Mivel az előző fellebezésem is érdemben tárgyalták, bízom benne, hogy a mostani 1 hónapos letiltásom is megvitatásra kerül a moderátori tanácsban annak lejárta elött, és az ön erőteljes prejudikálása ellenére is pozítiv elbírálásban részesülök.

 

A fellebezésem indoklását szeretném ebben a topicban beterjeszteni (kérem jelezzék, ha ez szabályzatba vagy moderátori elvárásba ütközik), a törölt hsz-ek és érveim bemutatásával.

Mivel 4 napos ünnep / munkaszünet van, kérem közöljék mikor várható a fellebezésem moderátori tanács általi megvitatása, mert ha nem szükséges, akkor addig nem szeretném ezzel terhelni az ügyeletes moderátort.

 

 

Előzmény: Murder Incorporated (5738)
Murder Incorporated Creative Commons License 2009.08.20 0 0 5738
Leülted? Igen. Ennyi. Ha eseteleg nem értenéd: nem, nem enyhítettünk akkor sem; le kellett ülnöd.

És szerintem ezt is le fogod.
Előzmény: Százbolha (5737)
Százbolha Creative Commons License 2009.08.20 0 0 5737

Tisztelt moderátor!

 

Természetesen nem zavar, hiszen a letiltás a lejárat után automatikusan feloldódott.

Az elöző hsz-emben nem erre utaltam.

 

Én arra szeretnék választ kapni, hogy az adminisztrátori igeretnek megfelelően a moderátori tanács megtárgyalta-e a fellebezésem, és ha igen akkor milyen döntést hozott.

 

 

Kérem senki  ne vegye a kérdést személye vagy moderátori entitása elleni zaklatásnak, de számomra ez fontos, mivel a mostani letiltásom ellen is jogorvoslattal szetretnék élni és nem tartom jelentéktelen hivatkozási alapnak, ha valaki azzal érvelne, hogy a "Százbolha" nick nemrég is le volt tiltva egy hétre.

 

Nagyon könnyen össze lehet szedegetni ilyen priuszt, ha egy moderátor valamilyen régebbi oknál fogva különös figyelmet szentel egy usernek és letiltogatja, majd ezekre a letiltásokra hivatkozva kieszközöl egy végleges törlést.

Persze ezt csak olyan userrel lehet eljátszani, aki csak egyetlen nickken akar jelen lenni az indexen és nem kiván másodnickekken közlekedni.

 

Szeretném, ha nem lenne ilyen priuszom, ezért is szeretném, ha közölnék velem a moderátori tanács döntését az elöző letiltásommal kapcsolatban.

Előzmény: Murder Incorporated (5736)
Murder Incorporated Creative Commons License 2009.08.20 0 0 5736
Gondolom, az téged nem zavar, hogy lejárt és vissza lettél engedve.
Előzmény: Százbolha (5735)
Százbolha Creative Commons License 2009.08.20 0 0 5735

Tisztelt Moderátorok!

 

Meg szeretném kérdezni, hogy a júl. 27-i letiltásommal kapcsolatban a moderátori tanács milyen döntést hozott?

 

Több alkalommal kértem a letiltás feloldását, mert az szerintem indokolatlan volt: link1

Nyilvános Adminisztrátori igéretet kaptam arra, hogy a moderátori tanács megvizsgálja a fellebezésemet: link2

 

 

resolv.conf Creative Commons License 2009.08.20 0 0 5734
Köszönöm!
Előzmény: Murder Incorporated (5733)
Murder Incorporated Creative Commons License 2009.08.20 0 0 5733
Volt.
Előzmény: resolv.conf (5732)
resolv.conf Creative Commons License 2009.08.20 0 0 5732
Murder Incorporated Creative Commons License 2009.08.19 0 0 5730
Volt.
Előzmény: resolv.conf (5729)
resolv.conf Creative Commons License 2009.08.19 0 0 5729
Százbolha Creative Commons License 2009.08.19 0 0 5728

Vélemébnyem szerint a moderátori figyelmeztetést betartottam.

Nem célozgattam az eredetileg linkelt képre, sem a feltöltő személyre, egy másik képet linkeltem be, és arról egy 3. nickkel folyttam beszélgetést.

 

Ezért kaptam 1 hónapnyi letiltást a teljes fotó-videó forumból?

 

 

****

 

A törölt hsz-eimet emailban megkaptam, köszönöm.

 

A szolgálati utat betartva ebben a topicban kérem els,őöként a letiltásom feloldását.

Kérem, hogy a moderátori tamnács vizsgálja meg a törölt hsz-eim tartalmát, és döntsőn arról, hogy 1 hónapnyi teljes letiltás indokolt vagy sem.

 

 

 

Előzmény: Murder Incorporated (5727)
Murder Incorporated Creative Commons License 2009.08.19 0 0 5727
Ott van a topikban a moderátori figyelmeztetés.
Legközelebb meggondolod, mire/kire milyen szavakkal célozgatsz.
Előzmény: Százbolha (5726)
Százbolha Creative Commons License 2009.08.19 0 0 5726

Tisztelt moderátorok!

 

Mostmár letiltást is kaptam.  Az indokokról nem tájékoztattak.

Kérem, hogy a vizsgálják felül  azt a döntést, semmilyen szabályt vagy moderátori elvárást nem szegtem meg.

 

A hozzászolásaim tartalma nem ütközött az MM-be, sem más tiltásba.

Százbolha Creative Commons License 2009.08.19 0 0 5725

Tisztelt modárotorok!

 

Milyen indokkal lettek törölve a hozzászólásaim a FOTOZZ.HU topicból?

Semmilyen szabályt nem szegtem meg.

Kérem a hozzászólásaim visszaállítását.

 

 

 

 

szl1973 Creative Commons License 2009.08.19 0 0 5724

SZázbolhácska tovább folytatja a cikizést, provokálást: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=92744413&t=9101670

 

Válaszra se méltatom, de tényleg ki kéne rakni, mert unalmas a személyeskedése.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!