Keresés

Részletes keresés

piros57 Creative Commons License 2010.03.18 0 0 1556
sztem sem. a nő tudja a nőnél a járást!
Előzmény: álmodozom (1552)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.18 0 0 1555

A kolléga sztetoskop fetish-ista:))))Adjuk neki ezentúlra a kardiológus nevet:)))

 

Viszont az érdekes lehetne, hogy egy, a vizsgálóasztalara kötözött páciens szivverése  pulzusa hogyan alakul különféle ingerek hatására.Pl. tűk látványa, speculum felvezetés, élveztetés, vagy egy nagyobb fokú tágításnál.Szivmonitorral, ez remekül nézhető, hallható lenne!Nem hinném hogy ilyennel valaki is rendelkezik közülünk:((((((((((( Maradjunk tehát csak a szép méhszáj fotóknál:))))))))

 

Előzmény: álmodozom (1554)
álmodozom Creative Commons License 2010.03.18 0 0 1554
Nem hallottam még olyat hogy külön van szívdobogás fetish játék,milyen az?Kiváncsi vagyok rá mert így egyszerűen halva nem hozott lázba.


hbf01 Creative Commons License 2010.03.18 0 0 1553
Üdvözlet!

Engem a medical fetish egy szűkebb területe, a szívdobogás fetish érdekel. Mivel a témával foglalkozó topic kihalt, itt próbálok hasonló érdeklődésű nőket találni. 30-as férfi vagyok, teljesen hetero, s ha van olyan nő, aki szeretné kipróbálni a szívdobogással kapcsolatos játékokat, szívesen veszem jelentkezését.

Sziasztok: hbf01
álmodozom Creative Commons License 2010.03.17 0 0 1552
Szerintem nincs abban semmi ha egy nő vizsgál nőt.Mi az egyre rosszabb?
Barackfagyi Creative Commons License 2010.03.17 0 0 1551
ez egyre rosszabb :D
Előzmény: Barackfagyi (1550)
Barackfagyi Creative Commons License 2010.03.17 0 0 1550
bocsi, a közösbe akartam küldeni :)) csak még nem mindig értem a fórumolást itt...
Előzmény: Törölt nick (1547)
Barackfagyi Creative Commons License 2010.03.17 0 0 1549
Sziasztok Lányok!

Érdekes, de én mindig férfi dokit képzeltem magamnak...
álmodozom Creative Commons License 2010.03.17 0 0 1548
Igazából egyik sem probléma.Időnk van gondolom nem 99 éves vagy és nem tervezed gyors elhalálozásod.Bármit kérdezhetsz válaszolok.A fájdalmat én sem bírom csak egy bizonyos pontig,viszont ezt a határt szigorúan be is szoktuk tartani.Részemről inkább csak nőgyógyászati és popsi vizsgálat jöhet szóba mert a fetish annyira nem jön be.Poci tapogatás, mellek ellenőrzése,pohárba pisilés ,lázmérés,katéterezés,beöntés stb.Szeretem ha egy vizsgálat kerek egész történet semmi ide oda kapkodás ha szépen minden egy helyben van.Ez így is szokott történni.Írj az email címemre és leírom hogyan történik egy teljes vizsgálat.Persze csak ha akarod.

Előzmény: Törölt nick (1547)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.16 0 0 1547
Ajánlanám magam, de van velem két bökkenő:
1. Nagyon nehezen bízom meg valakiben, hosszú idő odáig eljutni, hogy valóban játszunk is.
2. Nem szeretem a fájdalmat.
Előzmény: álmodozom (1546)
álmodozom Creative Commons License 2010.03.16 0 0 1546
Feküdtem csak simán egy ágyon is,fehér lepedőn,de rendesen nőgyógyászati székben is ahol úgy csúsztak szét a lábaim ahogy a "doktor bácsi "akarta.Persze ez jobb élmény volt.Részemről fontos az előkészület,hogy akkor pakol ki a táskából és szedegeti rendezgeti el az eszközöket vagy már eleve úgy vár fehér köpenyben.Az utóbbira szavazok,bár volt egy gyorsan semmit sem találok most mihez kezdje élményem oltári nagy orgazmus lett a vége.Most mennem kell néha nem árt dolgozni is.Még mindig várom a vizsgálható pácienseket (ha lehet inkább csajokat).A doktor bácsi ügyes és jó fej én csak asszisztálok neki.Nincs lezbikus hajlamom.
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.16 0 0 1545

Szia Hard!

 

Érdekelne hogy vált be a "kütyüd"?

Írnál róla néhány sort??

 

Üdv :Dr.Fix

Előzmény: Törölt nick (1499)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.15 0 0 1544
Tudom, hogy neked fontos. De te az orvos vagy, én meg a páciens. Nekem a feeling bárhol megteremthető :o))), lehet, hogy jó a képzelőerőm.
Előzmény: Törölt nick (1541)
piros57 Creative Commons License 2010.03.15 0 0 1543
az biztos.
Előzmény: álmodozom (1539)
piros57 Creative Commons License 2010.03.15 0 0 1542
az elévezéskor szünik a feszültség.
Előzmény: álmodozom (1538)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.15 0 0 1541

Számomra fontos a hely, a feeling!Természetesen nagy úr a muszáj,így néha meg kell alkuldni és akkor valóban előkerülnek a táskák!Sonia-nak mégis igaza van abban ,hogy ezekben az esetkeben is a hangulatért a Doktor felelős kizárólag!

 

Ez a " megszabadulni a fölös anyagoktól" mondat engem is elgondolkoztatott.Létezik hydrocolon terápia, catéter, de azt hiszem piros ennél egyszerűbb megszabadulásra gondolt:))))))

Előzmény: Törölt nick (1540)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.15 0 0 1540
Létezik :o))) És isteni. Nem a hely a lényeg, a partner. Aztán, hogy nála, nálam vagy egy kifejezetten erre a célra fenntartott helyen, az már szinte mindegy. Nekem legalábbis. Az én illúziómat a "doktor úr" viselkedése adja, ahogy hozzám nyúl, ahogy bánik velem. És a műszerei, amiket egy táskában (vagy kettőben :o))) bárhová magával vihet.
Előzmény: piros57 (1535)
álmodozom Creative Commons License 2010.03.15 0 0 1539
A képek tényleg jók,de játszani jobb ,mint nézegetni.
Előzmény: Alfbern Esquiline (1520)
álmodozom Creative Commons License 2010.03.15 0 0 1538
Mit értesz felgyülemlett anyagoktól való megszabaduláson?Beöntés,katéterezés stb.?Milyen elképzelésed van egy vizsgálattal kapcsolatban?
Előzmény: piros57 (1535)
piros57 Creative Commons License 2010.03.14 0 0 1537
ezek jóképek, valósak hitelesek. az ábrázolt eszközökkel tényleg kiváltódhat az orgazmus...
Előzmény: Alfbern Esquiline (1520)
piros57 Creative Commons License 2010.03.14 0 0 1536
erre én iskiváncsi lennék, hol van ilyen rendelő ahol az embert megszabaditják steril örülmények kötz a felgyülemlett anyagoktól, ahol a medical fétis hódolói összejöhetnek...Létezik ilyen, hogy a kiszolgáltatottásg, a müszercsörgés a fertötlenitőszag az anyaszült meztelenre vetköztetés a szörtelenités hozki izgalmakat. áttam a témában fétisoldalakat is...de még egymásra találásról nem igen hallottam.Az meg elég baj, ha a fele kamu lenne...
Előzmény: Hannibal_Lecter (1528)
piros57 Creative Commons License 2010.03.14 0 0 1535
erre n iskiváncs lennék, hol van a fizikai valóságban ilyen kezelés, ahol megszabaditják az embert a felgyülemlett anyagtól.Igény az van rá.
Előzmény: álmodozom (1530)
piros57 Creative Commons License 2010.03.14 0 0 1534
ennek tökre örülök.
Előzmény: Törölt nick (1521)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.13 0 0 1532

Hmmmm... ezek a masszőr fiúk komoly sikrerátával birnak:)))))))))))))))

 

már ahogy az elbeszéléseitekből tudom:))))

extraszex Creative Commons License 2010.03.13 0 0 1531

Sziasztok! Nem is tudtam, hogy a fehérköppeny ennyire felizgat. Új masszőrhöz mentem, mert már meguntam a régit. Nagy választék volt, arc, dekoltás, thai, svéd, stb. Én egy teljes masszázst kértem. Amíg levetkőztem a férfi kiment kezet mosni. Visszatérve láttam, hogy fehérköppenyt kapott magára. Nagyon kellemesen maszírozta a derekam, hátam, vállam, nyakam, majd a lábam fenekem. hanyadt fordulás után has, mell boka comb következtek. mint közben kiderült 3 részből állt az ágy. Amikor a bokám, térdem és a combom masszírozta pont velem szemben állt. észre vettem, hogy a köppeny alatt csak egy alsónadrág és atlétát visel. a fehérköppeny láttán egyre jobban izgalom kerített a hatalmába. Úgy éreztem azonnal a combom közé hajol és belenyal a puncimba. Ezt a kimozgatás követte, amikor is az ágy alsó harmadát lecsukta, odaállt afenekemtől 5 centire, a két lábam a vállára vette és elkezdett hajtogatni, tornáztatni. az ágyékunk majd nem összeért, szerintem néha neki is ütköztem a testének. a térdeim a hasamhoz simultak fölém hajolt és a vállamat és a karjaim is kimozgatta. Annyira izgató volt, mintha azonnal rám akarja vetni magát. A fehérköppeny valami különös szexuális izgalmat gerjesztett bennem. remélem lesz még folytatás. ahogy magam ismerem belecsábítom valamibe.

Előzmény: álmodozom (1530)
álmodozom Creative Commons License 2010.03.12 0 0 1530
Sziasztok!

Nem tudom mi volt a régi oldal címe de egy frissítés és külalak változás után megszűnt,azt hiszem veled is ott találkoztam először.H.L.kérdésére válaszolva:vannak akik a tettek mezejére lépnek,bár tapasztalataim szerint több a megfutamodó aki maradnak az álmodozás mellett.Hogy mi kell ahhoz,hogy elindulj és kipróbáld amit a fantáziád diktál?Három dolog biztos.Első az elhatározás,második hogy találj egy megfelelő partnert hozzá.Ez már egy kicsit nehezebb,sokat kell beszélgetnetek előtte,ki mit vár el a játéktól,meddig mehettek el,mi az ami tabu és nem történhet meg egy vizsgálat során stb.Nyugodtan mond el mik a vágyaid miről álmodozol.Kérdezd meg milyen felszerelése van,milyen körülmények között "rendel".stb. A harmadik és szerintem olyan fontos mint az első kettő:a kölcsönös bizalom:"a doktor bácsik vagy nénik" nagy része családban él kevés az olyan ember közülük akiknek a játékát kultiválják a hozzátartozók,tehát tudnod kell kit mikor hívhatsz.Meg kell bíznod benne hogy minden amit veled csinál az az egészségedre nem ártalmas és persze,hogy minden steril stb.(akik komolyan benne vannak a játékban persze mind betartják a szabályokat)Persze fontos a bátorság is mert ugyebár egy vad idegen előtt kell kitárulkoznod de ha előtte beszélgettek és tényleg nyíltan elmondod mit vársz el az együtt töltött óráktól könnyebben megy.Nekem mind ez fél évembe került mire a vizsgáló asztalon találtam magam és hozzá teszem két alkalom után lecseréltem az orvosom.Most viszont egy olyan doktorom van akit nem adnák semmi pénzért sőt keresek egy másik lányt magam mellé mert szeretném kipróbálni milyen vizsgálódni és tudom hogy az ő felügyelete mellett ez is élvezetes lesz

Még valaki kérdés?

Üdv:álmodozó
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.12 0 0 1529

Szia H L!

 

Ismerve ennek , és egy ehhez hasonló topicnak a történetét,valóban szemebesül az ember akadékoskodó, roszindulatú, vagy akár több néven regisztrált, és magával jól elbeszélgető emberekkel !Vannak még az "ámokfutók" is, akik jönnek, csodás igaz történetekkel kápráztatják el az olvasókat, majd mikor kétség ébred személyüket illetően, sértődötten távoznak!Egy figyelmes olvasó számára azonban egyértelműen kitűnik kik azok akik"állandóak" itt!Van szerencsém személyesen ismerni többüket,  állíthatom akik valóban partner keresnek találhatnak társat maguknak !

Szóval rajta H L, csak rajtad múlik kivel lépsz  "tevőlegesség-re":))))))))))))), sok sikert!

Előzmény: Hannibal_Lecter (1528)
Hannibal_Lecter Creative Commons License 2010.03.12 0 0 1528
Azt a szetségit!!! :P
De jó, van ilyen topic.
Üdvözlöm a Hölgyeket és Urakat!

Én gyerekkorom óta álmodom erről a témáról. Nekem eddig ez kevésszer adatott meg, de voltam mindegyik szerepben és mindegyik tetszett is. (Érdeklődés esetén, részletes élménybeszámoló kérhető:)
Pár éve történt néhány alkalom volt ez. Nagyon tetszett, csak aztán azért jöttem le a dologról, mert pl az ilyenek, mint chat szobák tele voltak éretlen surmókkal, akik csak kóstolgatják az embert és bontják a vonalat. Erre meg nem volt sem időm, sem pedig türelmem.
Az első kérdésem az lenne Mindenkihez, hogy ennek az orvos-beteg szerepjátéknak mennyire komolyan gondolják a hódolói?
Nem tudom, hogy Szerintetek van-e reális esélye annak, hogy bárki is a tevőlegesség mezejére lépjen?
Sziasztok
HL
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.11 0 0 1526

Szia!

 

Salim régi oldalára gondolsz? vagy konkrétan mire?

 

Előzmény: álmodozom (1525)
álmodozom Creative Commons License 2010.03.11 0 0 1525
Sziasztok mindenkinek!
Nagyon örülök hogy újra rátaláltam egy nekem is tetsző oldalra.Már teljesen lemondtam róla.Volt régen egy oldal de az megszűnt.Egy pár szót magamról ami a témához vág.Egyszer régen nekem is voltak álmaim orvososdi témában,eltelt egy pár év és ezen a bizonyos fórumon megtaláltam a megfelelő embert is rá.Azóta túl vagyok egy pár vizsgálaton,kaptam hideget is meleget is.Lett egy állandó doktorom akiben teljesen megbízok és nagyon jókat szoktunk játszani.Igaz évente csak párszor találkozunk de mindig meglep valami újjal.Nálam szigorúan csak nőgyógyászati és az anál vizsgálat jöhet szóba,semmi sex és semmi fetish.Viszont volt egy ilyen élményem egy olyan doktor bácsival aki ezen az oldalon is megjelent.Köszönöm neki így utólag is az élményt.Ha kiváncsiak vagytok hogyan zajlott egy két vizsgálat szóljatok leírom.Vagy ha tanács kell egy kezdő játékosnak ha tudok szívesen segítek.Szeretném az aszisztens nő szerepét is kipróbálni így egy ideje páciens után kutatok.Szóljon ha valakit érdekel.

Álmodozó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!