Keresés

Részletes keresés

motor1 Creative Commons License 2014.02.08 0 0 7170

Hello, félrement, bocs.

Yukonnak ment volna, csak a te hozzászólásodat érdekesnek tartottam, félreklikkeltem.

 

Egyébként miért fogtál mégis bele, ha egyébként a hölgyek visszajelzése alapján semmi okod nem lenne az aggodalomra?

 

A 15/4-4,5 egy teljesen átlagos hossz, és a vastagsággal sincs semmi gond.

 

Nekem hasonló tapasztalataim vannak, mint neked, ugyancsak ekkora méretekkel rendelkezem. Sikerült már fájdalmat okoznom, mikor túl korán hatoltam mélyre, és van pár póz, amiben figyelnem kell.

 

A kerületem erős átlag, 12 centi, azért oda még szívesen elfogadnék 1-2 centit esetleg, mindkét fél örömére...

De mindig arra gondolok, hogy lehetne kissebb is, és milyen jó, hogy mégsem.

 

Na és a magassgágomhoz képest meg (165cm) teljesen rendben van, ha nagyobb lenne, még orra buknék.

 

Egyébként nekem az utolsó 1 centit a 20-as éveim közepén gyarapodott, habár már akkor nem lett volna oka rá. De a rendszeres szex a párommal ilyen hatással járt.

Ja, az enyhe görbületem is jelentősen javult utána!

 

Szóval a legjobb növelőszer szerintem egy finom punci!

Előzmény: faszi85 (7168)
Niino Creative Commons License 2014.02.08 0 0 7169

Kihasználatlanság miatt eladnám kék színű Bathmate Hercules pumpám! 

 

Pár éve rendeltem meg, de alig használtam, kifogástalan állapotban van, megvan hozzá minden tartozáka és az eredeti doboza is.

 

Ár:13 999 HUF

 

 

A terméket diszkrét csomagolásban küldöm ha kell!

faszi85 Creative Commons License 2014.02.07 0 0 7168

hello, rossz embernek címezted, nem az én storym, de örülnék egy 17esnek! :D

Előzmény: motor1 (7165)


faszi85 Creative Commons License 2014.02.07 0 0 7167

bm hercules, elég gyakran használom, heti 5 nap kb. az elején próbáltam 20 perceknél többet, de nem bírtam, uh ennyit csinálok naponta egyelőre. kb 15 ről kb 17,5 re tudom felpumpálni általában. olyan 4-5 mm többet mérek valóban pl ma, 2 nap pihenő után. mellette jelq olyan 15 -20 p naponta. 

Előzmény: jacko26 (7166)
jacko26 Creative Commons License 2014.02.07 0 0 7166

szeva! bocsi hogy múltkor nem válaszoltam,hát figyelj ritkán használom,de te hányszor használod egy héten?és olvasom tényleg használ?melyik bathmate van meg neked?szerinted a pro exteneder érdemes használni?

Előzmény: faszi85 (7164)
motor1 Creative Commons License 2014.02.07 0 0 7165

Szevasz!

 

Bár már sokan válaszoltak neked, de gondoltam én is billenytűzetet ragadok.

Ahhoz sokat nem is fűznék hozzá, hogy a barátnődnek nagyon gyorsan add ki az útját!

 

Bár nehéz lesz összeszedned az önbecsülésedet, de gondolom volt már pár kapcsolatod.

Az előző kapcsolataidban pedig feltételezem minden probléma nélkül ment a szex, hiszen a méreteiddel eddig nem foglalkoztál. (Megjegyezném, elég erős átlag, én büszek lennék a helyedben)

Szóval ezt a kapcsolatot mihamarabb lezárni, és kiverni a fejedből amit mondott. Mindig lesznek nagyobb farkú pasik nálad, de gondolom te párt keresel, nem dugópartnert, így majdani párodnak tényleg a tiéd lesz a legkívánatosabb!

 

Amúgy meg ajánlom figyelmedbe a mikropénisz kifejezés felkeresését, akadnak képek is.

Amikor rámtör a gyötrö bizonytalanság, elegendő megnéznem pár képet, és totál örülök, hogy nekem sikerült egy jól működő, totál átlagos farkat kapnom. Hiszen lehetne kissebb is, nem csak nagyobb!

 

Szóval fel a fejjel, a 17/4,5 centi totál erős középmezőny, sokkal fontosabb, hogy ne menj el hamarabb, és légy laza, kreatív a szexben.

 

Üdv,

M

Előzmény: faszi85 (7095)
faszi85 Creative Commons License 2014.02.06 0 0 7164

Sziasztok, 

 

eredményekről számolnék be 2 hónap BM és jelq után : 14,8 ról 15,3 lett mereven a hossza, kerülete nem igazán változott. 

Amiről sokan írtak, hogy iszonyatosan meg tud dagadni BM használat utána az ember fakra, érdekes módon, csak kb 2 hete kezdtem el tapasztalni ,előtte hiába pumpáltam ugyanúgy 17 cm körülre, nem duzzadt meg úgy mint mint most, az erektált állapot kb 1,5 szeresére kerületben. Persze ez ideiglenes, 1-2 óra max.

 

Annyit hozzáfűznék még ,ellenben az itt végtelen mélységű anatómiai ismeretekről tanúbizonyságot tett dr bubó professzor szakvéleményével ( a nevére már nem emlékszem) aki megtisztelő módon leereszkedett hozzánk a tudás míves elefántcsonttornyából ( gondolok itt az ilyenekre: ";)))))"),  hogy a reggeli merevedések rendszerint elmaradnak. És azokon a napokon amikor használom a BM-t gyenge az erekcióm. Pihenő napokon tökéletes. Előtte is az volt, ahogy a barátnőm mindig mondta "kopogtatni lehet rajta". Tehát az én farkam így reagál makacsul de tényszerűen,még akkor is ,ha ez nem felel meg bizonyos anatómiai ismeretekkel felvértezett adjunktusoknak. 

 

Az a véleményem, sajnos kedvem meg időm nincs visszalapozni ,a nevedet nem tudom, de biztos magadra ismersz, hogy ez a fórum arról szól ,hogy tanácsokkal tapasztalatokkal segítsük egymást, nem pedig hímtársainkat próbáljuk ledominálni, az egy másik fórum. És a hangvételed és a modorod ameddig ilyen irritáló , lényegét veszti,hogy a mondanivalód értéket képvisel-e. Azért nem reagál arra amit írsz lófasz sem ,mert erre ilyen formában itt senki nem kíváncsi. 

 

További szép napot mindenkinek!

Törölt nick Creative Commons License 2014.02.05 0 0 7163

Támogatom az ötletedet:)

Előzmény: tibidobos (7153)
Roland 99 Creative Commons License 2014.02.05 0 0 7162

Eladó VEP készülék!

 

 

Érdeklődni e-mailben:

 

arki.roli@mailbox.hu

hangolodo Creative Commons License 2014.02.05 0 0 7161

Ezek a pöttyök a vérbőségnek köszönhetők. Sajnos én sem tudtam teljesen kiküszöbölni őket másképp, mint a hátrébb szereléssel.  Úgy viszont valószínűleg tényleg romlik a hatásfoka a lógatásnak, de úgy látszik ez az előbőr hátránya. Az is segít, ha csinálsz egy 10 perces bemelegítő lógatást, kicsit kevesebb súllyal.

Előzmény: Daywalker1 (7151)
hangolodo Creative Commons License 2014.02.05 0 0 7160

Mikor előzőleg ideevett a fene még csak 3 centiről kamuztál. Mondjuk aki az ilyen ócska kamunak bedől, az meg is érdemli.

Előzmény: peeesta (7155)
Daywalker1 Creative Commons License 2014.02.04 0 0 7159

Látom minden topikban ezt a szöveget nyomod

Előzmény: peeesta (7155)
Daywalker1 Creative Commons License 2014.02.04 0 0 7158

:)

 

Én is ugyanígy használom theraband de csak másfél réteg és arra jön rá a perlonvatta de az már több rétegben

Előzmény: kgyorgy262 (7157)
kgyorgy262 Creative Commons License 2014.02.04 0 0 7157

Szia,

 

Én is BTC-ben nyomom. Tök hasonló időszakban és időbeosztásban lógatunk :)

 

Ilyen nagy súlyokkal (most vagyok 6,25-nél) nekem se sikerült hátrahúzott előbőrrel lógatnom.

Csak így meg előrehúzva nekem - gondolom neked is - nagyon húzódik az alhasi bőr, és félek, hogy ez elvesz a terhelésből.

 

Milyen wrappinget használsz? Én most therabandet rakok rá közvetlenül, így nagyon jól megfogja a bőrt, azt pedig vékony textillel tekerem körbe. Bib fordítva írja, de nekem a textil ekkora súlynál már kicsit csúszik és gyűrődésre hajlamos, így a theraband megy az aljára és rá a szövet.

 

Előzmény: Daywalker1 (7156)
Daywalker1 Creative Commons License 2014.02.04 0 0 7156

Hali

 

BTC-ben lógatok mivel minden kezdőnek ezt ajánlják tehát én is így kezdtem

 

Hát én nem tudom te hogy csinálod de nekem mindig rajta van a bőr  a makkomon amikor felszerelem a hangert.

Amikor felrakom a bőrt mindig hátrahúzom de ugye lassan 5 kilónál vagyok és nekem mindig rajta vanEste 7 kor kezdek lenyomok 3*20 percet 10 perces szünetekkel utána 1 óra pihenés majd ismét 2-3*20 perc ugyanúgy.

Szerintem nem is lehet úgy felrakni hogy a fityma a lógatás alatt ne húzódjon rá a makkra

Te neked már sikerült úgy lógatnod ?

Előzmény: kgyorgy262 (7152)
tibidobos Creative Commons License 2014.02.03 0 0 7154

egoproject!
Te is leírnád milyen formában csináltad a jelqt?

Előzmény: egoproject (7122)
tibidobos Creative Commons License 2014.02.03 0 0 7153

Continental!
Leírod pontosan mit hogyan csinálsz? Akár egy hosszabb értekezést is végig olvasnék :)

Előzmény: continental (7145)
kgyorgy262 Creative Commons License 2014.02.03 0 0 7152

Hali,

 

Mivel kb. egyszerre kezdtük a lógatást, így érdeklődnék pár technikai részletről:

 

- BTC-ben lógatsz?

- teljesen előrehúzod, tehát a makkodra engeded az előbőrt lógatás közben?

- napi hány sessiont csinálsz?

Előzmény: Daywalker1 (7151)
Daywalker1 Creative Commons License 2014.02.03 0 0 7151

Hali

 

Merevedéssel nincs gond az ezredes mindig bevetésre készen áll.

Este 11-re végzek a lógatással és rá egy órára fekszem le lehet ilyenkor regenerálódik és azért nincs éjszakai erekcióm.

Megpróbálom én is feljebb szerelni mert van hogy felrakom és sok kis piros pötty lesz a makkom fölött a bőrön pedig az előző nap is ugyanúgy szereltem fel ugyanazt a súlyt használtam és egyszer nincs semmi egyszer meg kis vérhólyagok tömkelege.

Egyébként van már növekedés kb 3 mm ez kezdetnek nem rossz.

 

Előzmény: hangolodo (7150)
hangolodo Creative Commons License 2014.02.03 0 0 7150

Kezdd jelqval, az ingyen van. Addig meg olvass utána, és csak később vásárolj.

Előzmény: smuva (7139)
hangolodo Creative Commons License 2014.02.03 0 0 7149

Neked elsősorban tényleg a fogyás a fő feladatod. Az lehet, hogy meg is old mindent. A jelq nem árthat, az étrend-kiegészítők és a krémek viszont csak a pénztárcádat fogják vékonyítani. Pumpával pedig nem kezdenék, főleg nem akkor ha hosszúságot akarsz növelni, az inkább a vastagságra jó (már akinek).

Előzmény: Törölt nick (7142)
hangolodo Creative Commons License 2014.02.03 0 0 7148

Kezdj csak jelq-val. Az ingyen van, aztán, ha néhány hónap után még van kedved ehhez az egészhez, akkor  ráérsz majd csak akkor pénzt kiadni.

Előzmény: Törölt nick (7143)
hangolodo Creative Commons License 2014.02.03 0 0 7147

Majd írd meg légy szíves, a tapasztalataidat. Ha ugyanolyan jó mint a Bib hanger ez nagyon jó vétel.

Előzmény: egoproject (7140)
hangolodo Creative Commons License 2014.02.03 0 0 7146

 

1. Nem hiszem hogy személyeskedtem, csak rámutattam a számomra szembeötlő hasonlóságra. De mivel ebből semmire sem következtettem, nem állja meg helyét az állításod, miszerint erre alapozva érveltem.

2. Nevetségesnek érzem, hogy így távolról, pustán néhány bejegyzés alapján, látleletet állítasz ki egy fórum minden tagjáról. Ha visszaolvasol, voltak itt többen is, akik írtak a meglehetősen különböző motivációikról.

3. Egyébként nem vonom kétségbe, hogy esnek ide olyan emberek, akiknek inkább pszichológus kéne, de talán ők is megérdemelnék, hogy ne ilyen leereszkedő stílusban szólíttassanak meg. Szóval még azt is ki merem jelenteni, hogy normális hangnemben, időnként akár szükség is lenne rád ezen a fórumon. De, amennyiben csak kioktatni akrsz a továbbiakban is, nem hiszem, hogy sok baráti szóra számíthatsz.

4. Azzal pedig egyáltalán nem értek egyet, miszerint az „Az egyetlen lehetséges mód a sebészeti beavatkozás”. Ez - mint számos példa mutatja - jobb esetben tévedés, rosszabb esetben hazugság.

5. Kockázatok pedig nyilvánvalóan vannak. Mindenekelőtt a hiszékenység, és a különböző gagyi termékek félrevezető reklámjai. Az a kevés ember, aki itt érdemben is próbál hozzátenni a fórumhoz, pont azt igyekszik elérni, hogy az idetévedők ne adjanak ki olyan vackokra egy vagyont, ami rossz esetben valóban tönkre teszi a szerencsétlen delikvens egészségét.

Előzmény: Péter H. (7141)
continental Creative Commons License 2014.02.02 0 0 7145

Csao,

 

2 nap mulva lesz egy hónapja, hogy elkezdtem a jelq-t alkalmazni (3nap jelq, 1 nap pihenés..és így tovább ezt folytattam :naponta a bemelegítést követően mindössze 10 perc jelq-ból állt a szesszió) ez volna Newbie rutinja többé kevésbé

 

Induló méretem: 17cm BPM ( tudom 16,5-et írtam anno de a vonalzó 0,5 cm holtteréről elfeledkeztem)

                           13 cm kerület ami 4,5 cm átmérővel párosult

 

Így közel egy hónap elteltével, pihenő napon mérve:

 

                           17,7-18cm BPM 

                           13 cm kerület nagyjából meg maradt, mértem már 13,2-őt de az nem mérvadó

 

Várom a vélemyéneket kérdéseket ha vannak,

 

Continental

 

ui.: A jelq káros mivoltáról nem tudok nyilatkozni, a rutin amit követtem mint fentebb is láthatjátok nem túl megerőltető bár egyes napokon kellemesnek koránt sem volt nevezhető. A következő hónapban ettől függetlenül kicsit erősíteni fogok a tempón: 4 nap jelq 1 nap pihenőre és 20 perces tornákra váltok. A 2. hónap végén ismét közzé teszem az eredményeket remélem lesz mit :)

 

 

egoproject Creative Commons License 2014.02.02 0 2 7144

Szia

 

Köszönet a kedves fórumozónak a gyűjtő munkájáért!

 

 

zasef 2012.02.20 16:36:46 ©    5430

 

Ismételten átnéztem az eddigi 170 oldalt és kiírtam azokat, akiknek sikeres volt a növelés. Remélem nem haragszik meg érte senki. Voltak olyanok, akiknek nem sikerült semennyit növelni, nem tudom mi lehetett náluk a probléma. Őket nem számoltam meg pontosan, mert nem akaródzott újra átnyálazni a 170 oldalt, de emlékeim szerint ezek létszáma 5 főnél nem több. Biztosan lesznek olyanok, akiket kihagytam, tőlük előre is elnézést kérek. Ennek oka az lehet, hogy nem tudtam értelmezni egyértelműen az általuk leírtakat, vagy egy későbbi hozzászólásuk nem pontosan egyezett egy korábbival, vagy egyszerűen nem vettem észre, mert néha gyorsan pörgettem az oldalakat, hogy haladjak. Szerintem ez a kis statisztika viszonylag hitelesnek mondható (ha nem is reprezentatív), mert nem hiszem, hogy bárki is poénból beírogatná, hogy pl. 2 centit nőtt, ha ez nem is igaz. Ha esetleg volt ilyen, akkor is remélem, hogy nem sok. Ha valahol nem szerepel valamilyen adat, az azért van, mert az illető sem írta le. Az is lehetséges, hogy néhol elírtam, mert volt olyan, aki nem azt írta, hogy 16 centi lett, hanem hogy "most kb. olyan 16-17 cm".

Íme a lista (47 fő):

 

iaszon:  kb. 3 hó alatt +2 cm hosszban (strech, pinch, jelq), +1,5 cm kerületben (vákuum nem használt neki)

 

Niino: 2-3 év alatt +3 cm hosszban (13-ból 16 cm) jelq

 

Tesztelő 20: sok mindennel próbálkozott, végül a vákuum lett a nyerő, fél év alatt +3 cm (16,5-19,5)

 

valaki 95: 4 hó alatt +1 cm (nyújtás kerettel)

 

name 78: 3 hét 0,5 cm (jelq)

 

Növegető: 1 hó alatt +1 cm (15- ről 16) nyújtás súllyal

 

happy boy: 2 hó 1,5 cm (nyújtás súllyal)

 

Hókusz: 1 év 2,5 cm (15-17,5) vákuum

 

masszőrpár: fél év alatt masszírozással + 2,5 cm

 

laca 76: 7-8 évig mindenfélét csinált, + 4,5 cm (15-19,5)

 

Jenő bá: 1 hó 1 cm (12,5- 13,5) vákuum

 

Prime Rye: fél év + 1 cm (16-17)

 

mike 01010101: fél év +2,5 cm (14-16,5) kerület: 13-ról 14,5-re nőtt pumpával

 

teszter:) : + 2 cm (15,5- 17,5) pumpa

 

gelsei: 5 hét 1 cm (17,5- 18,5) jelq, nyújtás

 

Wally99: 3 hó 1,5 cm pumpával

 

Elvetemült 20"Patikus": 1 év 3 cm (15-18) (pumpa+jelq)

 

hugoboss30: 3 év alatt nagy kihagyásokkal 2,5 cm (16,5-19) szárazfejés

 

gyula 14/4: 1 év 1 cm (14-15) vákuum

 

dicky18,5: bő 1 év 2,5 cm (16-18,5)

 

Lefety Lóri: 3 hó 1 cm (14-15) jelq

 

Lacee: 1 év 2cm (12-14) kerület: 13-13,7 (pumpa)

 

mcmke: 1 év 2 cm (16-18) pumpa+nyújtás

 

akarki 2009. fél év 1 cm (13-14) pumpa

 

Maflo: 2 hó 1,5 cm (14-15,5) jelq

 

növeszt: 2 hét 0,5 cm (jelq+súly)

 

kantera: 1 év 1 cm pumpa

 

húszcenti: 1,5 év alatt 1,9 cm (16-17,9) kerület +2,6 cm (12,6-15,2) pumpa

 

audiman 1. 3 hó 1,5 cm pumpa

 

csaba 95: 3 hét 1,5 cm (jelq)

 

vastag r : 2 hó 1,5 cm (15,5-17) kerület +1 cm (14,5-15,5)

 

jelqmeister: bő 1 év 2,5 cm (15-17,5) vastagság +1 cm: 3,5-4,5 (jelq+pumpa)

 

Anton 43: 1 év 2 cm (18,5-20,5) pumpa

 

Serpentes: pár hónap alatt 1 cm (15-16) nyújtás, jelq

 

Steve 0026: 3 hó 1 cm (14,5-15,5) pumpa

 

pumper001: 3 hó 1 cm, vastagság 4,2-4,8 (pumpa+jelq)

 

Rod 2946: pár hét alatt + 1 cm jelqval

 

kukoló mukoló: fél év 1,5 cm (13-14,5) pumpa

 

amor 73: 3 hó 1,5 cm jelqval

 

Big Boy 89: 6 hó 2,5 cm (15,5-18) pumpa

 

tomi 16: 1 év 2 cm pumpa

 

marcell 007: 3 év 2 cm (15-17) pumpa

 

Furulyatanár. 3 hét alatt +0,7 cm hosszban és kerületben egyaránt (jelq)

 

Cang: 1 év 2,5 cm (16,5-19)

 

hangolodo: 2 cm jelqval, majd + 1,5 cm 4 hó alatt súlylógatással

 

beni 89: 9 hó alatt 0,5 cm, kerület pedig + 0,7 cm pumpával

 

zasef: 1 hó 1 cm (jelq)

 

 

Előzmény: Törölt nick (7143)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.02 0 0 7143

Sziasztok!

 

Nem rég találtam rá a fórumra és elég sokat olvastam végig belőle, de az eredményt és a módszert, egy felhasználótól ritkán láttam együtt, lehet hogy felületesen olvasgattam, mindegy. Ezért szeretnélek titeket kérni, ha nem túl nagy kérés, hogy, aki tényleg jó eredményeket ért el, legyen szíves ossza meg velem. Bár első sorban a kezem és agyam által véghezvitt növekedésben hiszek, de ha van eredmény pumpával, vagy extenderrel, nem vagyok a haladás ellen. :)

Ami még nagyon izgat, hogy van-e itt olyan, aki agykontrollal ért el sikereket? Már olvastam itt egy ilyen kommentet, de nem sok volt benne a konkrétum.

 

Köszönöm és várom válaszaitokat.

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.02.02 0 0 7142

Sziasztok!

Már régóta olvasom ezt a fórumot és arra az elhatározásra jutottam, hogy belevágok én is a faroknövelésbe!

Több okból is elösször is mert a barátnőm vállalja, hogy ő igenis a nagy méretet szereti és mivel mindennél jobban szeretem ezért szeretném neki ezt megadni bár elmondása szerint az én méretem is pont jó neki de hát tudjuk mindannyian miért mondják :D másodszor pedig az önbizalmam is az elmúlt időkbe nem a legideálisabb!

Az elmúlt években felszaladt rám kb plusz 10kg ami leginkább a hasamra ment és azóta 2cm hossz-t veszítettem el!

Ezt a plusz súlyt tervezem leadni és a diéta mellé a jelqu-t és péniszpumpát fogok alkalmazni meg vérbőség fokozó krémet!

Továbbá étrend kiegészítőket is tervezek mint pl.: az L-arginin a növekedési hormon fokozására, és Ginko Biloba teát!

Ezek mellé folytatom a sportolást is amit már egy ideje űzök "konditerem" és most fogok elkezdeni kick-box edzésre is járni!

A jelquból az alábbi variációkat szeretném alkalmazni heti 3-5 alkalommal és természetesen mellette a péniszpumpát, pumpálás előtt pedig vérbőség fokozó krémet a nagyobb eredmény érdekében!

1.: http://vimeo.com/77936631

2.: http://vimeo.com/77920928

3.: http://vimeo.com/77936633

 

Jelenlegi méreteim: 15cm hossz, 13cm kerület, átmérő 4,15cm "kerületből számítva".

Kitűzött cél: 18-20cm hossz, 15cm kerület, kb. 5cm átmérő!

 

Megosztok pár képet is a kiinduló állapotról a hitelesség kedvéért!

 

 

Segítséget szívesen fogadok tapasztaltabb "kollégáktól" :D

Mindenkinek sikeres faroknövelést!

 

Péter H. Creative Commons License 2014.02.02 0 0 7141

Kedves hangolodo!

Túlteszem magamat azon,hogy az argumentum ad hominem, mint általad használt eszköz a legkevésbé sem stílusos és nagyon nem szép dolog,szóval inkább ugrok egyet,mert új vagyok itt, így nem ismerem az általad említett fórumozót sem. :)
Én csak annyit mondtam, hogy az itt sorolt módszerek rövid és hosszú távon is károsodást okoznak. Nem csak okozhatnak,okoznak. Az egyetlen lehetséges mód a sebészeti beavatkozás, de még az is jelentős kockázatokat hordoz magában, érzéketlenséget és erekciós problémákat okozhat. Ez a "sufni-tuning", ami manapság divattá vált, pedig különösen problémás.
A torz személyiség lehetőségéről pedig csak annyit, hogy ez a fajta (szakmaiatlanul védekezési mechanizmus) cselekvés nem valós, és meglévő problémára vezethető vissza, egy korábbi, akár a személyiségfejlődés adott szakaszában elszenvedett trauma következménye lehet. Ergo nem személyiségzavar, csak egy inadekvát reakció a történtekre.

Előzmény: hangolodo (7137)
egoproject Creative Commons License 2014.02.02 0 0 7140

Aktuális még és meg is rendeltem, várom az érkezését.

Addig is gyűjtöm a hangig ismereteket.

Előzmény: hangolodo (7127)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!