Keresés

Részletes keresés

pageup Creative Commons License 2002.05.01 0 0 255
Hát én mindenféle módon szoktam, állva, ülve, háton fekve, az X-pózban csak ritkán, mert az elég fárasztó.
Amúgy nem mindennap, csak hébe-hóba. Mondjuk heti 1-2-szer.
Előzmény: pallotta (251)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.29 0 0 254
pallotta

"nekem bizonyták kell..." meg lehet tekinteni az akciót? :-))

akkor azt mondod a napi gyakorlás a titka? próbálkozom:-)

Előzmény: pallotta (253)
pallotta Creative Commons License 2002.04.29 0 0 253
Tegnap majdnem csoda történt, mindössze 1-2 mm-en múlt, de sikerülni fog.

A fürdőszobában jól bemelegítettem, hajolgattam, állva is be tudom kapni, néha tövig, de most a mosógép tetején ülve gyakoroltam.

Aztán a kádban kezdtem el az akciót, és közben arra gondoltam, hogy milyen is lenne az, ha meg tudnám érinteni az ajkaimmal a hasam, közvetlenül a farkam fölött. Majdnem sikerült, persze ezt amatőröknek egyáltalán nem ajánlom, de én magam sem értem, hogy hátfájásom egyáltalán nem volt!!! Hallgattam "pageupra", naponta kell hajlongani, ez működik.

Azt még hozzáteszem, hogy ss közben a merevedés nálam általában sok-sok perc után következik be, szó szerint felszopom magam teljesen ernyedt állapotból, és a számban történik meg az erekció.

Szóval vagy egy jó 20 perces erekció nélküli kádazás után bementem a szobámba, aztán minden pozícióban (kivéve az X-est, amikor a két lábam a nyakamban van, mert arra képtelen vagyok, nem vagyok elég hajlékony) tövig sikerült bevennem, tehát a herékig ért a szám.

Állva is ment, fekve is, amikor a lábaim a fejem mögött vannak, ülve is, előre nyújtott lábakkal, keresztbe tett lábakkal is.

Azt hiszem ez volt eddigi 14 éves orális maszturbációim fénypontja.



Törölt nick Creative Commons License 2002.04.27 0 0 252
pallotta jo neked! nekem nem megy:-(
Előzmény: pallotta (251)
pallotta Creative Commons License 2002.04.27 0 0 251
Pageup! Nincs kedvem végigolvasni a topicot, de érdekelne te hogyan csinálod! És minden nap?
Én fotelban ülve, lábak keresztbe, előrehajolva, csomag felnyomódik, tövig csúszik...bumm.

Ritkán, de akkor sokáig.

Előzmény: pageup (250)
pageup Creative Commons License 2002.04.27 0 0 250
Sajnos én hetekig nem bírnám ki akció nélkül...
De az elmélet igazolása a gyakorlat, ha kipróbálod és tenyleg olyan jó, tudasd, megfontolom.
:-)
Előzmény: pallotta (249)
pallotta Creative Commons License 2002.04.27 0 0 249
Elmondom a tutit!

Hetekig semmi akció, csak vitaminok, meg Maca Vibe, minden, ami a mennyiséget növeli!!!

Aztán egy nehéz nap éjszakáján, egy forró zuhanyos és alapos bemelegítés után szájba veszed, és közben egy análvibrátorral a prosztatádat ingerled.

A HATÁS NEM MARAD EL!!!

HATALMAS!!! MENNYISÉG ÉS EGYETLEN!!! ADAGBAN ROBBAN BELE A SZÁDBA, MIKÖZBEN AKKORÁT ÉLVEZEL, MINT MÉG SOHA!!!

Ez az elméletem, ha valaki meg is vakósítja, akkor írja le itt. Szerintem működhet a dolog!

pageup Creative Commons License 2002.04.17 0 0 248
Sajnos időközben megszűnt az oldal. De a www.solosuck.com sem semmi.
Előzmény: Törölt nick (246)
nem25 Creative Commons License 2002.04.11 0 0 247
küldtem... :))))
Előzmény: Törölt nick (245)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.11 0 0 246
nem lehet elérni az oldalt! :-(
Előzmény: pageup (236)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.10 0 0 245
nem25 küldj emilt! :-)
Előzmény: nem25 (244)
nem25 Creative Commons License 2002.04.10 0 0 244
kedves en25! bár nem vagyok pallotta, és még nekem sem sikerült, azért van róla fogalmam, miért lenne így csúcs a dolog! mondjuk, egy szerre kényeztetsz és kényeztetnek, ráadásul direkt a kontrol... ha érted... vagyis, nem kell irányítani, rögtön érzed, mi jó, mi nem... és attól sem kell férned, hogy nem tudod, mit veszel a szádba... :))))
ja, a mozisról csak annyit, hogy beszéljük meg, hol, mikor, és rögötn mehet a buli! de csak veled! :)))) meg a mozival... meg a leselkedőkkel! ha nyilvánosan beszéljük meg, szerintem felárat is kérhetünk... egy következő mozira biztosan futná belőle! de szerintem annál sokkal többre :))))
Előzmény: Törölt nick (243)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.09 0 0 243
pallotta

egyszer én is kiakartam próbálni... na jó többször is, de nem sikerült. Lehet, hogy gyakorlással m?ködne?

ha tudod, magyarázd el nekem, miért jobb az önkielégítés ezen formája?

Előzmény: pallotta (237)
pageup Creative Commons License 2002.04.09 0 0 242
pallotta,
honnan van az adat, ki saccolja ennyire?
szerintem kevés a 0,2-1%
Előzmény: pallotta (241)
pallotta Creative Commons License 2002.04.08 0 0 241
Tévedtem, nem %, hanem %% (ezrelék!)

2 ezreléktől 1 százalékig saccolják az ilyen tudású férfiak számát.

Előzmény: pageup (240)
pageup Creative Commons License 2002.04.06 0 0 240
Bizony van.
Bár én az 1-2%-ot elég kevésnek tartom. Gondolkodtam is,hogyan lehetne felmérést csinálni, de nehéz ügy lenne.
Előzmény: GHETTOBOY (239)
GHETTOBOY Creative Commons License 2002.04.04 0 0 239
Van ilyen egyáltalán?
Előzmény: ladislas (-)
pallotta Creative Commons License 2002.04.02 0 0 237
"March 17, 1999 at 05:52:10
I have been sucking myself since I was in high school. My cock was about 7 inches then, but has since grown to over 9. I used to like to flip my legs over my head and lick and suck it that way, but as I got bigger, I found I could do it just sitting in a chair."

"March 19, 2000 at 11:28:11
hey guys..
am 49 and can selfsuck myself since i was 11! over the years, i've been into it and other times not... but to this day do it, about two times a week. i like to save up a big load and feels good to hold off knowing i'm going to give myself a hot cock and a nice thick load... my own."

Nem semmi írások! Én most 30 vagyok, és 16 éves korom óta maszturbálok orálisan. Maszturbálok, de a melegek szeretnék belemagyarázni, hogy ez homoszexualitás. És azok a fiúk is, akik nem képesek erre. Irigyek!
De én csak maszturbálok! Másét látni sem akarom!

Egyébként furcsának tartom, hogy egyeseknek napok alatt tövig sikerült. Ez szinte csoda, arról nem is beszélve, hogy állítólag max. a férfiak 1-2%-a képes erre, és azok mind itt vannak.

pageup Creative Commons License 2002.01.27 0 0 236
Itt sok kép van, egy kis kedvcsinálónak:
http://redlighthost.com/fetish/selfsuck/

Üdv: Pageup

ladislas Creative Commons License 2002.01.06 0 0 235
Sziasztok,

-Újra előhozom a topikot, hátha vannak új tagok, akiknek véleményük, élményük, tapasztalatuk van a témáról, témában.

-A következő URL-en sok hasznos dolog van, az önszopás koronázatlan királyának, Al Eingangnak az oldala:

http://www.solosuck.com

Happy sucking!

Üdv: Ladislas

Velvetke Creative Commons License 2001.08.18 0 0 233
Hopplá, ilyen topik is van??? Eddig elkerülte a figyelmem. És sosem fordult még meg a fejemben, hogy a fiúk/férfiak ilyesmin fáradoznak.

Elgondolkodtam milyen is lenne.... :)))

Srácok, azért ti ebben a dologban nagy előnyt élveztek. :)

kismobl Creative Commons License 2001.08.18 0 0 232
Most vagyok itt először, úgy gondoltam megosztom saját élményeimet. Én ritkán próbálom, csak amikor rámjön. Néha sikerül közelebb férkőznöm a farkamhoz, néha nem. Úgy szoktam trükközni, hogy fejem alá párnát rakok, enyhe lejtéssel. Eddig a nyelvem makkom érintéséig jutott, de kielégíteni még nem tudtam magam. De nagyon szeretném. Ilyenkor rárántok és az anyag a számba megy.
Előzmény: R-Action (231)
R-Action Creative Commons License 2001.08.05 0 0 231
Hoppszlá, nézzétek csak mit találtam szörfözés közben?! :)
Acces Denied Creative Commons License 2001.07.22 0 0 230
Nemsemmi!

Én próbáltam, de sose ment a dolog. Viszont álmomban már sokszor! :)))

Előzmény: ladislas (229)
ladislas Creative Commons License 2001.07.22 0 0 229
petyke remélem utólagos engedelmével bekopizok ide egy sztorit. (copyright petyke 2001-07-03 MASZTURBÁTOROK!!! topic)

Van valakinek még ilyen élménye? Vagy valaki, akit rajtakaptak, hogy szopja magát? Kíváncian várjuk a hozzászólásokat.

Ü: ladislas

"Sziasztok! Most vagyok itt először, és végig olvasva a topicot, nem bírtam ki szárazon :-D
ezért rá is rántottam.
Most közreadom azt, ami miatt én is elkezdtem felnőtt fejjel "matyizni". Nem vagyok valami nagy író, úgyhogy előre is bocs. Ez a sztori 91-ben történt a Vác – Budapest vonalon. Gáborral sokszor, és sokat utazunk együtt a vonaton. Bújtatottan bár, de érthető okok miatt afelől érdeklődött, hogyan és mikor ismerkedtem meg feleségemmel. Gábor ugyanis még nem járt lánnyal. Sőt, mint beszélgetéseink során kiderült, még csak nem is csókolódzott, így már azt hiszem érthető szégyenlősségén felülkerekedő kiváncsisága. (Gábor arca még őrzi gyerekes vonásait, ám karja és lába már erősen kezd szőrösödni. Emlékszem, első közös utazásunk alkalmával azt füllentette, hogy huszonkét éves. Ez akkor is látszott, hogy erős túlzás, de nem szóltam semmit. Aztán kiderült a tupisság, részben azzal, hogy még nem volt nővel.) Tehát sok mindenről lehet beszélgetni egy órás utazás alatt, hát még ha ketten vagyunk egy egész kocsiban… Persze ilyenkor fő téma a lányok és a szex. Egyik ilyen beszélgetésünkkor – éppen kint ültünk a „peronon” a klotyi mellett - láttam rajta, hogy szineződik rendesen a feje, mellkasa meg úgy zihál, mintha ugrálnának rajta. Épp ott jártunk, hogy akkor lehet a legnagyobbat spriccelni, ha a csaj a farkad szopogatása, nyalogatása közben tényleg vákuumot képez a szájában, és frankón szívja a répád. Akkor aztán fölugrott, liluló fejjel és duzzadó nadrággal besietett a wc-be, és bevágta az ajtót. Szinte sejtettem, hogy ráránt. Amikor a kanyarban bedőlt a vonat, és a centrifugális erő következtében kivágódott a klotyó ajtaja, Gábor ott állt vörösen, kékeres répájával a kezében, és ahogy ijedten felkapta felém a fejét abban a pillanatban spriccelte tele a retyó falát. Mivel nem voltam kiváncsi mások farkára, elfordítottam a fejem, de a szűnni nem akaró spricceléseket hallva csak visszanéztem. Én sem vagyok pite, de ez a mennyiség, és a kilövellés ereje szó szerint megdöbbentett. Ott állt egy tizenhat éves kölyök szőrös 18-19 cm-es farkával a kezében, alatta akkora zacskóval, mint két öklöm, és fröcskölve telelövi a vonat vécéjének a falát. Szoval Gabor csak allt es frocskolt a vonat falara, es egy vad vigyorral nyugtazta amult kepemet.
Nekem meg tenyleg elallt a lelegzetem, mert bar nos ferfi (24) vagyok, ilyen elementaris erovel kitoro orgazmust eletemben nem produkaltam (nem tudom, lehet, hogy csak belolem nem jon ennyi sperma, ekkora erovel). Ugyanakkor fel is voltam haborodva, amiert a vece falat osszeganyolta, es ezt szova is tettem. Valami olyasmit kerdeztem megutkozve, hogy otthon is a falra lovi, de a valaszara tisztan emlekszem, mert ezen teljesen elhultem: „otthon nem is szoktam hasznalni a kezeimet”. Dobbenten ultem, es azt hittem az elobb, hogy nem tud meglepobb dolgokat produkalni, de tevedtem, mert nem tudtam (nem akartam) elhinni, hogy valaki a saját farkat bekapva elegitse ki magat….No nem fizikai keptelensege, hanem bizarrnak tumo volta miatt. Aztan jott a meglepetes: kettot-harmat huzott rajta, leült mellem, lehajolt, es elkezdte nyalogatni a repajat. Teljesen ki voltam borulva. En eddig total heteroszexualis beallitottsagu voltam, es szituacionak is fura volt, hogy a vonaton (igaz a vece melletti „meghitt maganyban”) ul mellettem egy gyerek, aki nem bir magaval, keptelen egy not felhajtani, es ezert magaval szorakozik, raadasul a szajaval izgatja onmagat…
Ket-harom nyalintas utan ra is bukott sajat farkara.
Az eset óta - feladva minden ilyen irányú elvemet - én is kedvtelléssel masztizok, amikor csak lehet: otthon, vonaton, munkahelyen. :-D"

dale28 Creative Commons License 2001.07.18 0 0 228
milyen két esetre gondolsz weyosie?
Előzmény: weyosie (227)
weyosie Creative Commons License 2001.07.18 0 0 227
egyesek azt mondják, hogy nem ugyanolyan az ize a gecinek a két esetben... háát, nekem még kell pár nap, hogy alátámaszthassam ezt, vagy cáfolni tudjam :]

wy

Előzmény: Fraz (226)
Fraz Creative Commons License 2001.07.17 0 0 226
Őszintén irigylem azokat, akik le tudják szopni magukat. Én erre nem vagyok képes. Viszont szeretek az arcomba spriccelni, imádom! kellemes érzés, mindenkinek ajánlom kipróbálását. Csak amikor a szemembe kerül a geci, az kényelmetlen kicsit.
wicked_pictures Creative Commons License 2001.07.17 0 0 225
Tanuljatok tőle Jenna jameson-tól ő tud kigazán kielégiteni.



A legjobb magyar Jenna Jameson oldal a
http://www.extra.hu/jennaqueen/index.html

Lex Luthor Creative Commons License 2001.07.16 0 0 224
BeeGod, ajánlom figyelmedbe elektrofütyi kalandjait...
Előzmény: ElekTron (221)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!