Keresés

Részletes keresés

gma Creative Commons License 2006.11.22 0 0 273
Én is láttam és valahogy nem illett a képbe.
Előzmény: Vagdalthús (265)
gma Creative Commons License 2006.11.22 0 0 272
Kicsit más téma: akit érdekel amit csinálok (nem írok többet, nem akarok reklámozni) vagy karácsonyra felkészületlen ötletekből (jót/olcsón), megtaláltok minden hét kedden 19 órakor a Radnóti iskolában, nyílt bemutatónkon. Egyéb infóért katt a nevemre. Dánke.
Vagdalthús Creative Commons License 2006.11.07 0 0 271
Megtapasztaltam nem 1x, nem 2x, főleg az utóbbi időben kísérletezem vele, hogy megvilágított belső terekben, de szabadtéren is, este sokkal jobb képeket lehet készíteni vaku nélkül. Teltebbek és természetesebben a színek. Olyan, mint a bakelit és a CD közt a különbség - nyilván az előbbi javára.
Előzmény: BB-2 (269)
courage the dog Creative Commons License 2006.11.07 0 0 270
Undorito......
Előzmény: Vagdalthús (256)
BB-2 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 269

...örülök, hogy tetszik.  Közel 3 éve kezdtem, és érdekel a dolog...

Éjszakai fotók: természetesen állványról, vaku nélkül. Folytatás a "fotós" fórumon (gondolom van ilyen...?).

Előzmény: gma (268)
gma Creative Commons License 2006.10.30 0 0 268
Azért fotózásban nem vagy kezdő ahogy nézem :)
Az éjszakai képek állványról készültek, ugye?
Előzmény: BB-2 (267)
BB-2 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 267

Üdv. Mindenkinek!

Ez a második bejelentkezésem az Index-es fórumon, tehát kezdő vagyok. Remélem maradhatok...  Aki még nem látta volna az új Főteret, annak íme néhány fotó  + további váci képek.

Macsek76 Creative Commons License 2006.10.24 0 0 266

Sziasztok!

 

 

Sürgősen keresek valakit, aki rendelkezik heti 2x6 óra szabadidővel. Lehet egyetemista, nyugdíjas vagy olyan, akinek másodállásban belefér.

Egy váci szupermarketbe polcszervizes kerestetik. Egy héten kétszer, a hét elején és a hét vége felé, pl. hétfő-péntek v. kedd-péntek, kell dolgozni. A bér nettó 470 Ft / óra. Kezdés azonnal.

 

Kérlek Benneteket, ha érdekel valakit a dolgog, küldjön egy mailt ide:

 

ppallas@freemail.hu

 

Köszönet!

Vagdalthús Creative Commons License 2006.10.24 0 0 265

Csak hallottam eddig, hogy a sárga csuklósbusz immár átmegy a főtéren, de tegnap du. immár láttam is...

Ez közröhej. Adott egy új főtér, amely kövezett, gépkocsiforgalom sorompókkal, kövekkel kitiltva, erre keresztülmegy a busz, miközben nincs is megállója a téreen.

Ilyen Európában sehol sincs, ez vicc, de inkább szánalmas. Illúzióromboló. A soktonnás jármű súlyától biztos, hogy pár év alatt sérül majd a burkolat.

 

Nem is értem, miért kellett mindenáron visszavinni a buszt. Korábban volt megálló a főtéren, most nincs. Akkor? A rekonstrukció alatt, már hosszú ideje gond nélkül működött a helyi közlekedés a tér kihagyásával.

 

 

Rencsike75 Creative Commons License 2006.10.24 0 0 264

egyrészt mi már megvettük, tehát érinteni nem érint, hogy olcsóbban vegyük..

 

másrészt pedig már elég sok lakást eladtak ott, nem hiszem, hogy levinnék az árakat.. + szerintem amúgy sem drágák... max. a garázsok..

Előzmény: gma (263)
gma Creative Commons License 2006.10.24 0 0 263
Az a jobbik eset :)
Ezt nézd meg: mindenkinek mondd el a városban: Úristen, temetőre épült! Így nem lesz kereslet, lemennek a lakások árai, utána olcsóbban vehetsz ott lakást :DDDDD
Előzmény: Rencsike75 (262)
Rencsike75 Creative Commons License 2006.10.24 0 0 262
engem ez spec. nem érdekel:-))
Előzmény: gma (261)
gma Creative Commons License 2006.10.24 0 0 261
Azért énmégsem költöznék oda, az tutti. Temetőre építeni, kicsit meredek, nem?
Előzmény: AsheA (259)
Rencsike75 Creative Commons License 2006.10.24 0 0 260
én tudom milyenek, mivel mi is ott fogunk lakni, csak kíváncsi voltam, hogy vki nem vett-e innen ott lakást?
Előzmény: AsheA (259)
AsheA Creative Commons License 2006.10.20 0 0 259

Hát belülről nem tudom milyenek azok a lakások, kívülről szépek lettek... bár az elnevezést megmosolyogtam... mondjuk érthető, h nem merték Temető lakóparknak hívni... :-o

 

A.

Rencsike75 Creative Commons License 2006.10.20 0 0 258

sziasztok,

 

valaki esetleg nem vett lakást a Levél utcai újépítésűekből?

gma Creative Commons License 2006.10.16 0 0 257
Ne félj egyszer büntetésképp szilánkosra lenne törve a keze, sose jutna mégegyszer eszébe hasonló sem. Mint IV. Béla idejében, csak ott lopásért járt kézlevágás.
Előzmény: Vagdalthús (256)
Vagdalthús Creative Commons License 2006.10.16 0 0 256

Na bazmeg, Magyarország....

 

Már bocsánat a stílusért, de a tököm tele van az ilyen "emberekkel".

Magyarázza már meg nekem egyszer egy ilyen fasz, hogy miféle szexuális kielégülést jelent neki szétverni egy védekezésre képtelen tárgyat, ami más MUNKÁja nyomán ott van?

 

A baj az, hogy az ilyennek a szavazata ugyanannyit ér, mint az enyém.

Előzmény: AsheA (255)
AsheA Creative Commons License 2006.10.16 0 0 255

Sajnos jó jósnak bizonyultál. :-(((

 

Rendőrségi hírek [2006. október 16., hétfő]

Vandalizmus a főtéren!

Szombatra virradóan, feltehetően a hajnali órákban vandál személyek garázdálkodtak a város több pontján. Sajnos a nemrégiben átadott főteret sem kímélték meg, ahol több műtárgyat, valamint útlezáró sorompót rongáltak meg. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a bűncselekmény elkövetőit elfogjuk, ehhez azonban a lakosság segítségét is kérjük. Várjuk azoknak a jelentkezését, akik a rongálásokkal vagy az elkövetők személyével kapcsolatban bármilyen információval rendelkeznek. Jelentkezni lehet személyesen vagy az 501-955-ös, illetve a 107-es telefonszámokon. A tanúk adatait természetesen bizalmasan kezeljük.

http://www.vac.hu/index.php?page=hirek&flag=3&id=4225
Előzmény: foltosmarci (254)
foltosmarci Creative Commons License 2006.10.14 0 0 254

 

 

sziasztok

 

a főtér tényleg klassz,csak féltem az üvegtetőt a féltéglásoktól.

 

nem tudja valaki,hogy deákváron mikor van lomtalanitás?

gma Creative Commons License 2006.10.08 0 0 253
Engedjetek meg egy kis reklámot (jó tapasztalat alapján). Tegnap voltunk este a Trafalgár étteremben és egy annyira jó kétszemélyes kacsa-tálat ettünk hogy hihetetlen. Akinek lehetősége van rá, próbálja ki, tutti nem fog csalódni!
AsheA Creative Commons License 2006.10.08 0 0 252

Sziasztok,

 

Ma este végre én is körbesétáltam a szép új főteret. Nagyon tetszik, késő délután, még világosban értünk oda, megnéztük a harangjátékot, bekukucskáltunk a csokizó ablakán, kerülgettük a lábbalhajtós motoron közlekedő gyerekeket, megnéztük a szökőkutat. :-) Tényleg tetszik. Nagy örömömre a Barlang is újra nyitva van, így meg is vacsiztunk, mire kibújtunk a föld alól besötétedett és kivilágították a teret. Nekem az az egy fura, h a Fehérek temploma új világosabb színt kapott a sárga helyett. De ez is csak a megszokás miatt. Nagyon szép. A bécsi kapu tényleg nagyon robosztus lesz, darabjai már állnak. Az Anyukám még emlékezett a helyére és a történetére.

 

A legjobban az tetszett, h ez a tér már most "él", pedig még nem telt el túl sok idő, a helyiek még sokkal jobban "belakják" majd, de már most is öröm volt körbesétálni és nézelődni.

 

A.

Vagdalthús Creative Commons License 2006.10.05 0 0 251

Pont így gondolom én is. Nagyon tartottam a virtuális előrejelzések alapján a végeredménytől - amely annál inkább meglepett pozitív értelemben.

Előzmény: ottar (250)
ottar Creative Commons License 2006.10.05 0 0 250
Kíváncsi lennék rá..
:-)
A tér szép lett.
A látványtervek rondák voltak.
Előzmény: Vagdalthús (249)
Vagdalthús Creative Commons License 2006.10.05 0 0 249

Hát olyan nagy és masszív :-))

Épül, épül, kíváncsi leszek. Ott is volt az eredetileg (tábla a falon bizonyítja), de nem emlékszem, hogy láttam volna valami metszetet róla...

Előzmény: ottar (248)
ottar Creative Commons License 2006.10.05 0 0 248
Kellemesebb téma, mint az eddigi.
Milyen lesz a bécsi kapu?
:-)
Előzmény: Vagdalthús (247)
Vagdalthús Creative Commons License 2006.10.05 0 0 247

Akkor vissza a főtárhez :-))

 

Sőt, kezdjük el vitatni a leendő bécsi kaput is, az már ontopic.

Előzmény: AsheA (246)
AsheA Creative Commons License 2006.10.05 0 0 246

Minden politikai párt használ manipulatív eszközöket. Ez nem kérdés.
És jól csinálják (sajnos) hiszen ez a város topic sem arról szól már egy ideje amiről kellene... Szerintem.

A.

Vagdalthús Creative Commons License 2006.10.04 0 0 245
Meglehet. De tudnék sorolni hasonlóan kirekesztőnek minősülő mondatokat nem csak a mezei szavazó vagy demonstráló szintjéről, hanem a politikai elittől is, mondjuk így, a túlpartról.
Előzmény: facsigafa (244)
facsigafa Creative Commons License 2006.10.04 0 0 244
Aki ezzel nem ért egyet az nem magyar ? Ezt hívják kirekesztésnek !
Előzmény: Vagdalthús (241)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!