Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

ptsifu Creative Commons License 2009.12.23 0 0 1669

Szia!

 

Hasonló rádó problémával küzdök..Ma találtam a neten ezt..

http://www.sws-solutions.co.uk/radio_coverage_chrysler.php

 

A radió kódot elméletileg innen ingyen meg lehet szerezni csak a radió számát kell bepötyögnöd..

Ezt a radiód hátoldalán megtalálod vagy kezelési könyvében (gondolom), én is délután nézek bele a könyvbe mielőtt ki kellene szednem a helyéről.

 

A papas azt mondta be kell vinni a kocsit csak személyesen és 5000 pénzt kostál...

Erre azért elpöccent az agyam mert az audihoz Németországban gond nélkül bediktálták a telefonba a kocsi alvázszáma után..de itthon más állapotok vannak :-)TÁmogatni kell a papast nehogy becsődöljön..:-)

 

 

 

 

Előzmény: Szlartibartfaszt__ (1652)
cruiserem Creative Commons License 2009.12.23 0 0 1668
Bevallom férfiasan ,kisebbik fiam mazsolázik,hogy milyen kocsit vegyen.Ez lenne az első autója,sokat használná Pesten is.Leragadtunk a Toyotánál.
cruiserem Creative Commons License 2009.12.23 0 0 1667
Nagyon köszönöm az eddigi véleményeket.Igen,nálam is a Carina áll első helyen a hármasból.Nem tudjátok véletlenül,melyik évjáratott csinálták utoljára a Japánok?
csak john Creative Commons License 2009.12.22 0 0 1666
Hát, ja. Ha teljesen szabadon választott a válasz, akkor rosszalkodni BMW, utazni pedig Jaguar.
Ez a matrica gondolom ismerős. Rendszerint S betűre szokta intézni, bár ez egy kicsit vulgáris. De nemrég még aktuális volt. :D
Előzmény: szilvafan (1664)
JGab Creative Commons License 2009.12.22 0 0 1665

Ez valószínűleg egy eldönthetetlen vita.

A carina állítólag örökélet, meg egy nap, olcsó családi autónak az. Villámútra meg egy civic VTEC.

Előzmény: cruiserem (1662)
szilvafan Creative Commons License 2009.12.22 0 0 1664

ez a matrica ugyan a BMW-men (a motoromon) van, de erősen gondolkozom, hogy a PT-re is teszek egyet belőle...:)

 

Előzmény: cruiserem (1662)
csak john Creative Commons License 2009.12.22 0 0 1663
Attól függ mire akartad használni. Rosszalkodni Toyota Corolla AE86, utazni, autópályázni a Toyota Carina II. Szerintem.
Előzmény: cruiserem (1662)
cruiserem Creative Commons License 2009.12.22 0 0 1662
Szerintetek a 90-es évekből a honda -corolla,carina,vagy civic a jobb??Kiváncsi vagyok véleményetekre,egy vitát szeretnénk eldönteni,ehhez kérném a segítséget.
cruiserem Creative Commons License 2009.12.22 0 0 1661
Részemről,nagyon köszönöm a jókívánságokat és szívből kívánok Nektek is minden szépet és jót,főleg egészséget!!
cruiserem Creative Commons License 2009.12.22 0 0 1660
Előzmény: REALBONES (1659)
REALBONES Creative Commons License 2009.12.22 0 0 1659
Boldog Pt-s Karácsonyt mindannyiótoknak ! :)
Reméljük hamarosan gyarapíthatjuk a Pt-ek lelkes táborát. (Margo&Peti Veszprém)

Még mindig vadászunk Fekete 2001 körüli 2.0-ás Benzines Pt-t 1.4-1.5m körül. Nem akarunk kintről hozni.
nacbalamber Creative Commons License 2009.12.22 0 0 1658
Békés, Boldog Karácsonyt Kívánunk Minden Kedves Pt tulajnak, és sok pt.-s ajándékot a fa alá!!!!!


Gábor, Vera, Flórián
cruiserem Creative Commons License 2009.12.22 0 0 1657
Vimányije-vimányije tut gavarity Okala Balatona!!-/csak így fonetikusan/-tehát figyelem-figyelem!!Itt nálunk minden csupa jég!!vigyázzatok magatokra,jég ellen nincs orvosság.Kitettem a kukát és közben kettőt piruetteztem.
cruiserem Creative Commons License 2009.12.21 0 0 1656
Ködlámpa kapcsoló,csak egy relét kíván,mint korábban írtam és nem lesz több gondod!!-ez,ha mindent felszámolnak is meg van egy ötösből!!
Előzmény: JGab (1651)
cruiserem Creative Commons License 2009.12.21 0 0 1655
Nekem megvan az első M.országi kiadás.nem is tudtam,hogy ekkora érték.-igaz Széchenyi Zsigmond,Molnár Gábor és még több vadászíró 2.vil.háború utáni első kiadásai is birtokomban vannak.Lem-től és másoktól is vannak első kiadások.hál istennek.Unokáim fognak örülni nekik-már látom.
Előzmény: csak john (1647)
cruiserem Creative Commons License 2009.12.21 0 0 1654
Én megmondom a frankót!!Nyáron is a kénmentes shellel járok-azt hallottam a Pt-dízelbe ez a megfelelő.Kb 0.8-1.2L-el kevesebbet fogyaszt ilyenkor 100-on.Novemberben tankoltam tele,de majd átbattyogok és megkérdezem a kúton-mi a pálya?-mikortól adták a javított dízelt?!Köszönöm a tanácsot,hiszen a jó pap is holtig tanul és én megbízom benned.
Előzmény: szilvafan (1638)
JGab Creative Commons License 2009.12.21 0 0 1653
A kezelési útmutatóban benne szokott lenni.
Azt hiszem a Pappas is tujda, mondjuk alvázszám alapján.

25-30e nem kis pénz. Mondjuk jobb, mint a dízelbe a spirálcellás 2x annyiért...
Ha sokallod, akkor egy jó gondozásmentes savas is elmegy 3-4 évet.
Nézd meg esetleg a Baren márkát, azzal is jó tapasztalataim vannak (sima savas 6 évig bírta - senki nem hitte el, hogy még a gyári)
Előzmény: Szlartibartfaszt__ (1652)
Szlartibartfaszt__ Creative Commons License 2009.12.21 0 0 1652


Eddig nem volt időm, de most fogjuk "bikázni"... meg rá is mérünk

Néztem zselés, bosch-t olyan 25-30k...


A rádió kódjáról fogalmam sincs, honnan tudhatom meg?...pappas?
Előzmény: JGab (1651)
JGab Creative Commons License 2009.12.21 0 0 1651
Sikerült végül beindítani?

A gyári teljesítményűnek elvileg elégnek kell lennie. Tehetsz bele nagyobbat, de nem sok értelme van, max 1 perccel tovább köszörüli, ha úgysem indulna be...
Esetleg inkább vidd el egy villamosságishoz, hogy mérje ki, nem szívja-e valami álló helyzetben, illetve, hogy rendben van-e a töltés.
Képes erre például PT-nél a ködlámpakapcsoló is, ha megzakkan, vagy egy rossz riasztó... De nekem pl szimplán úgy sikerült lemerítenem, hogy a leghátsó helyzetbe forgattam el a kulcsot (gomb benyomása után még 90 fokot).

Én valami gondozásmentest vennék, leginkább zselést, ott nem baj, ha elfelejted a folyadékszintet karbantartani (nem is lehet). Persze nem ez a legolcsóbb.

Berakás elvileg nem lehet gond, a polaritásra figyelj, én egyszer egy Samara generátorát nyírtam ki (PT-ben drágább lett volna...), de minimális odafigyeléssel azért eldönthető, hogy melyik a + és a -. A rádió kódját nem baj, ha tudod, mert azt kérni fogja.

Hogy hol? Ha olcsón akarod, akkor keress utána a neten. Ha meg kényelmesen, akkor keress egy villamosságist, aki árul is akkut. Ő be is tudja rakni, meg is tudja mérni.
Előzmény: Szlartibartfaszt__ (1650)
Szlartibartfaszt__ Creative Commons License 2009.12.21 0 0 1650
Igen, igen...alapmű...


Filmben sem olyan rossz...


Azon gondolkoztam, h talán érdemes lenne kicserélni az akksit egy picivel nagyobb teljesítményűre?...vagy az nem olyan egyszerű téma?...és esetleg ennek ellenére is gond lehet a hidegben....??


Milyen akksit ajánlanátok ehhez a típushoz, hol érdemes megvenni?

Van vmi trükkje a cserének, jobb ha szakemberre bízom?


JGab Creative Commons License 2009.12.21 0 0 1649
Itt van a Galaxis is:

Galaxis útikalauz stopposoknak

Mondjuk ettől ki fog esni a szemed. De olvass bele, és ha tetszik inkább vedd meg.

És egy általános jótanács a Galaxis útikalauztól, ami ezeken a havas napokon is jól jön:
NE ESS PÁNIKBA!
Előzmény: szilvafan (1648)
szilvafan Creative Commons License 2009.12.21 0 0 1648

http://www.aszta.tuti.hu/keret.cgi?/azelet/epizod6.htm

 

én ezt találtam, és itt tudtam beleolvasni, de hát eléggé kapkodtam a fejem :)

persze, lehet, hogy még nem tudtam eléggé leereszteni az egész éves hajtás, meg a havas közlekedés és a disznósivítás okozta sokk után :) de ha most Karácsonyra behavazódunk, asszem lesz mit olvasni :)

Előzmény: csak john (1643)
csak john Creative Commons License 2009.12.21 0 0 1647
Akkor megvan mi lesz a következő könyv, amit el fogok olvasni. Csak meg kell keresni. Még apám volt nagy gyüjtő, szerencsére ez is benne van a gyüjteményben. :)
Akkor én is ajánlok egy könyvet: A pokolba tartó vonat. Ez egy sci-fi novella gyüjtemény. Szerintem az egyik legjobb.
Előzmény: JGab (1644)
JGab Creative Commons License 2009.12.21 0 0 1646
Na még annyit, hogy ha elolvassátok, eldobjátok a forralt bort, és állandóan pángalaktikus gégepukkasztóra fogtok vágyni. Na de most már irány a könyvesbolt :)
Előzmény: JGab (1644)
JGab Creative Commons License 2009.12.21 0 0 1645
A Galaxis utikalauzzal kezdjétek! Utána jöhet a többi :)
Előzmény: csak john (1643)
JGab Creative Commons License 2009.12.21 0 0 1644
Douglas Adams: Galaxis útikalauz stopposoknak.
Sci-fi paródia, 'alapmű'. Film is készült belőle, de inkább a könyvet ajánlom.

Ha esetleg valakitől kérdezel valamit, és csak annyit mond, hogy a végső válasz 42, akkor is ezt a könyvet keresd :) Remélem felcsigáztalak.


De tényleg jó. Azt viszont nem mondanám el, hogy miről szól, nem lőném le a poént.
Sajnos én kölcsönadtam valakinek az enyémet, és akkor láttam utoljára...

Több kötet is van, ugyanez az író és témakör:
Vendéglő a világ végén
Viszlát és kösz a halakat
Az élet, a világmindenség meg minden
Előzmény: szilvafan (1642)
csak john Creative Commons License 2009.12.21 0 0 1643
Űdv újra itthon! Klikk a nevére és megvan a fjord. De én hiába kerestem a neten, csak ezt találtam: novella
Az általad talált novellát linkeld be légyszíves!
Előzmény: szilvafan (1642)
szilvafan Creative Commons License 2009.12.21 0 0 1642

 

=====>>>> OFF OFF OFF

 

JGab, homályosíts már fel lécci, mi ez a marhaság ? Téged kérdezlek, mert a nick tulajdonosa gondolom, most el van havazva :) Kétmillió évvel ezelőtti tonettszékkel meg kovácsoltvas lépcsővel berendezett robotpincéres Univerzum-járó hivatásos sértegető, vagy mi vaaaan ??? :):):)

mást nem találtam a nickre keresve, csak ezt a novellát (?) de azt se h ki írta, és miért, és miről szól tulképpen ???

bocs mindenkitől a nagyon -nagyon OFF OFF OFF -ért  <<<<====

Előzmény: JGab (1641)
JGab Creative Commons License 2009.12.21 0 0 1641
Aki ilyen szép fjordokat tervezett, annak a bikázás sem lehet gond :)

Az indítás kicsit nagyobb áramfelvétellel jár mint az a néhány led a műszerfalon.
Ha csak kattog, akkor az a lemerült akksi jele (legalábbis nekem mindkétszer így volt - egyik offtopic járművön)

Igaz egyszer volt egy olyan akkuhalál is, ahol még a kis kvarcóra sem ment...
Előzmény: Szlartibartfaszt__ (1639)
szilvafan Creative Commons License 2009.12.21 0 0 1640
de igen, csak ne nyírd ki az akksit. ( ne merítsd le teljesen ) próbáld bikával ahogy írtam, ne sarut-sarura, hanem pozítív a pozitívra, a negatín meg valami fémes érintkezőre.
Előzmény: Szlartibartfaszt__ (1639)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!