Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

cruiserem Creative Commons License 2009.12.28 0 0 1699
Köszönöm,hogy tetszik az ötletem.Én talán még kiegészíteném,hogy bármivel lehetne/autóval,motorral velorexxel/jönni,hiszen szerintem a barátságról,hasonló beállítású emberek baráti megmozdulásáról,kellemesnek tűnő,kirándulásáról lenne szó!
Előzmény: csak john (1697)
choppers13 Creative Commons License 2009.12.28 0 0 1698
Rockin Xmas
csak john Creative Commons License 2009.12.28 0 0 1697
Gyerek korom óta megvan az ötlet, hogy a határ mellett futó utakon körbe kéne járni az országot valamilyen járművel. De vagy idő, vagy pénz nem volt. A határőr örsök körbejárása is tetszik. Nekem a laktanyák jelenleg könnyebben elérhetőek. Nem zárkózok el az ötletedtől, de azért össze kéne szervezni egy ilyen túrához legalább négy-öt (vagy sokkal több) autót.
Előzmény: cruiserem (1694)
cruiserem Creative Commons License 2009.12.28 0 0 1696
Tavaly nyáron voltam a hármashatár egypár volt örsénél.A janihegyi még állt,de pocsékul nézett ki.Az összes ablaka ki ill.betörve és leharcolva a körlet.Szomorú már csak azért is,mert senkit sem jelentkezés alapján küldtek oda és teljesen mindegy mit éltünk át,de fiatalságunk egyik pillére volt.Erre sem tudtak vigyázni,vagy legalább elnézően viselkedni az utánunk jövők!!
choppers13 Creative Commons License 2009.12.28 0 0 1695
Én Hőr-ként védtem a határt, és mentem egy kört a helyőrségeget megnézni, vegyes a kép jó pár nincs meg, van amit átépítettek és van ami a természeté, de jó volt egyet megnézni mi a helyzet.
cruiserem Creative Commons License 2009.12.28 0 0 1694
Szellemgyárak!!-jó ötlet!!-lehet,hogy a régi határőr örsöket is jó lenne végig látogatni?
csak john Creative Commons License 2009.12.28 0 0 1693
Én a magam részéről megnéznék pár szellem gyárat. Mostanában az üres laktanyákat járom körbe a nagyfalu körül. A sorkatonai szolgálat után x tíz évvel elkezdtek érdekelni a honvédség maradványai.
@ Szilvafan: Az örömtől rendesen eltévedtek! De a nagy átépítésben a kormány is rosz oldalra került! :D
Előzmény: choppers13 (1692)
choppers13 Creative Commons License 2009.12.28 0 0 1692
nem igen van olyan járgány ami nincs leültetve, vagy optikázva, az utak biztos jobbak lehetnek. De nálunk, szellem gyárakat lehetne látogatni az van jó pár!
Előzmény: csak john (1690)
szilvafan Creative Commons License 2009.12.28 0 0 1691

IGEN ! Ilyet én is akarok ! :)

Bár, ahogy elnézem, ezek a fiúk is annyira örülnek az életnek, meg a PT-nek, hogy néha még azt is elfelejtik, hogy az útnak melyik oldalán kell menni ! :)

Előzmény: csak john (1690)
csak john Creative Commons License 2009.12.27 0 0 1690
Valami ilyen túrára gondoltam: PT CHOCOLATE CRUISE
matyi TDi Creative Commons License 2009.12.27 0 0 1689
Sziasztok!

1 DB ilyen dísztárcsára lenne szükségem. http://www.hasznaltauto.hu/auto/chrysler/pt_cruiser/chrysler_pt_cruiser_cruiser_1.6_classic-3362543 Ha valakinek van egy fölös darabja és emberi áron megválna tőle lécc dobjon egy mail-t: hgmate1@citromail.hu
cruiserem Creative Commons License 2009.12.27 0 0 1688

Szép-jó Reggelt a Hölgyeknek és Uraknak!!

A Karácsonyi,hal,káposzta és beigli csaták egyik győztese köszönt benneteket.Drágán adták a diadalt,legalább +3kg-val és a sokadik tapasztalattal vagyok súlyosabb,igaz előtte sem a húszdekások táborát gyarapítottam.""/-mert gömbölyű testben,vidám a lélek".Mozogni kell ilyenkor,amit meg is fogok tenni,mert már kidolgoztam a mai  napra a mozgásom koreográfiáját.1.-kimegyek a garázsba és megnézem az Utak Királyát/biztosan tudjátok kiről beszélek/.2.hozok be fát etetni a kályhát.3.Magamra húzom a Trabómat és elmegyek a pár km-re lévő rokonokhoz elpusztítania maradékot,ne hogy később ételmérgezést okozzon.-tehát ne feledjétek!!-mozogni-mozogni!!

bettalion Creative Commons License 2009.12.26 0 0 1687

Igaz, utolsónak, de engedjétek meg, hogy kívánjak szép karácsonyt és boldog új évet minden Pt testvérnek!

Rudy

csak john Creative Commons License 2009.12.26 0 0 1686
A Nagy Magyar Karácsonyi Népvándorlást én is végrehajtottam, igaz, csak itt a kerületen belűl. :)
Két nap alatt autóztam összesen tíz kilómétert! :D
A mai napon mérhetetlenül lusta voltam, még a gépet sem kapcsoltam be eddig. A fogyókúra nálam is fel lett függesztve. :)
A társulatnak van kedve valahol összefutni egy kis találkozóra vagy egy kis közös gurulásra az ünnepek alatt?
choppers13 Creative Commons License 2009.12.26 0 0 1685
Üdv ünnepelők!
A karácsonyi körmenet egy része lezajlott ,a diéta kapott egy hatalmas jobb horgot és KO ,de se baj kiheverjük ezt is. Ma még disznó vágáson is tettem látogatást ,a hangulat pazar volt, viszont kamerám nem,kár. Az este levezetésnek kis belvárosi séta ,forralt bor-ok kíséretében kellemes hangulatban.
cruiserem Creative Commons License 2009.12.26 0 0 1684
-úgy látom,csak ketten vagyunk gépközelben/"otthon ünnepelők"/,-a többiek gondolom a Nagy Magyar Karácsonyi- népvándorlásban vesznek részt.Kívánjunk nekik szerencsés hazatérést!!
cruiserem Creative Commons License 2009.12.26 0 0 1683

Jó Reggelt,jó reggelt!

Remélem nem fogyott senki egy dekát sem!!-sőt!!-jólesően hízott.

Kiváncsi lennék én is,hogy áll Szlarti és az akkumulátor találkozó.

Rádióhoz annyit tudok hozzászólni,hogy Édesanyámnak a Mazdájában egy kódos Blaupunkt rádió van és nem tököltünk vele,mert egy ismerős kikódolta és kész.Itt egyszer volt maroktartás és a többé semmi gond.

Előzmény: szilvafan (1682)
szilvafan Creative Commons License 2009.12.26 0 0 1682

Jó reggelt, PT-sek, ezen a gyönyörű napsütéses karácsonyi napon !

Hogy vagytok ?

 

Szlarti, beindult az az autó ?

 

Ptsifu, ez a rádió dekódolós oldal azért nem egészen úgy van : van egy kiszerelt rádióm, aminek próbából beütöttem a 14-es kódját, hogy kipróbáljam, hát nem köpte vissza a feloldót, hanem valami angol szövegben írta  ( ha jól értettem), hogy a fizetés után küldi a nyitókódot..na jah, ugye Krisztus koporsóját sem vitték ingyen, tartja a mondás :)

Meliga Creative Commons License 2009.12.24 0 0 1681

Boldog,Békés Karácsonyi Ünnepeket Kivánok Mindenkinek!

 

choppers13 Creative Commons License 2009.12.24 0 0 1680
Rockabilly Christmas...
http://youtube.com/watch?v=GdtXCSlGu6k
choppers13 Creative Commons License 2009.12.24 0 0 1679
Boldog, Szeretetteljes Karácsonyt kívánok ,nektek és családotoknak!
Peszi
cruiserem Creative Commons License 2009.12.24 0 0 1678

http://www.icq.com/greetings/cards/66/

 

Boldog,szeretettel teli,örömökben gazdag,békés,Karácsonyi Ünnepeket kívánok mindannyiótoknak és örülök,hogy köztetek lehetek.

drrencz Creative Commons License 2009.12.24 0 0 1677
Békés,boldog,meghitt karácsonyi ünnepeket kívánunk.
Renáta&Attila
csak john Creative Commons License 2009.12.24 0 0 1676
Boldog, Békés Karácsonyt Mindenkinek!
szilvafan Creative Commons License 2009.12.24 0 0 1675
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok mindenkinek !
cruiserem Creative Commons License 2009.12.23 0 0 1674

Nagyon köszönöm az önzetlen segítségedet,továbbítottam.Kedvenc /sajnos,csak élt/énekesem egyik számát küldeném viszonzásul,ha meghallgatod!

 

http://www.youtube.com/watch?v=-vVn3H9UzlE

Előzmény: csak john (1673)
csak john Creative Commons License 2009.12.23 0 0 1673
Akkor még írd meg neki, hogy a kissebb autóval könnyebb parkolni és nem árt ha van szervó. A dugókat könnyebb elviselni klímával és belső levegő keringetővel (itt trópusokon ezekkel könnyebb az élet). A többi közlekedőre tekintettel pedig jól jöhet a légzsák. Mondjuk ezeket már az emberi lustaság és kényelmesség mondatja velem. :)
Előzmény: cruiserem (1672)
cruiserem Creative Commons License 2009.12.23 0 0 1672
Nagyon köszönöm mindenki válaszát,a tiédet egy az egyben elküldtem neki.Most már biztosan könnyebb lesz a döntése!!+14C van és csepeg az eső!!F@sza!"ez kell télen"!Szavannásodunk,már csak a bölények hiányoznak./-vagy azoknak itt vagyunk mi??/
Előzmény: csak john (1671)
csak john Creative Commons License 2009.12.23 0 0 1671
Ha rám hallgatsz, akkor azt csinálsz amit akarsz! :D
Ha nem szerelemből vennék autót, hanem szigorúan racionális érvek alapján (eddig még nem volt ilyen), akkor pestre valami nagy példányszámú kis köbcentis japánt vennék. A nagy példányszámot azért mondom, mert azokhoz talán több az alkatrész a bontókban. Mindig a nagyfaluban laktam, így van tapasztalatom. A Sierrámat 8 év alatt teljesen körbetörték (minden elemen volt valamilyen sérülés) és SOHA nem volt betétlap a kocsin. A Pt már szerencsére garázsban lakik, az árúházaknál meg mindig a távolabbi üres sorokban parkolok. De ez még nem garancia semmire.
Előzmény: cruiserem (1668)
csak john Creative Commons License 2009.12.23 0 0 1670
Lehet, hogy érdemes megpróbálni az osztrák vagy német forgalmazót e-mailban. Esetleg a német Pt klubbot megkeresni.
Előzmény: ptsifu (1669)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!