Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Qkorica Creative Commons License 2013.11.24 0 0 950
Előzmény: 8x57js (949)
8x57js Creative Commons License 2013.11.22 0 0 949

Hello! Tegnap a nagy autó keresgélés közepette egy REMÉLEM logikus döntés mellé tettem le a voksomat. Vásároltam egy takarékos Astra CARAVÁN G 1.7 DIT -t

 

Olyan kérdésem lenne, hogy ugye a gyári méret a 185/65 15 vagy 195/60 15

Alufelnit szeretnék majd nézni de hogyan változik az ET szám ha mondjuk 6 vagy 6,5 vagy 7col széles az alufelni. Köszönöm!  Nagy segitség lenne.

opel 1.2 Creative Commons License 2013.11.20 0 0 948

Szeretnék egy kis segítséget kérni van egy 9éves Opel astra G 1.2 autom.Keveset használom,van úgy hogy egy hétig sem ülők bele. Garázsba tárolom.Hidegen mikor indítom azt veszem észre a motor egyenletlenül jár pár másodperc múlva ez megszünikNem volt mégsemi cserélve benne.Milyen hibára gyanakodjak?Segitséget kérek!!!!!!

ukran11 Creative Commons License 2013.11.20 0 0 947

Sziasztok!kellene egy kis segítség!! 
1.7 CDTI  125 Le motor.2009.06 !!!alapjárat ingadozik és néha fél perc után lefullad!!jöttem haza fele kb 20 km megtétel után menet közben megáll a motor(!!) nagy nehezen megállok,elforditom a kulcsot és pöcre indul!!mitől lehet ez??előre is köszi ! 

SantaLaci Creative Commons License 2013.11.20 0 0 946

Sziasztok!

 

A 2005-ös G Astra-mom olyan pronlémát vettem észre, hogy először jobb oldalra az irányjelzés kihagyott, a relé gyorsan kattogott.

Arra gondoltam, hogy kiégett egy izzó...nem.

Ha a kormányt mozgattam, volt amikor elkapta és normálisan működött az irányjelzés (nagyon ritka)

Mostanság, már jobbra szinte sosem tudok indexelni és úgy veszem észre, hogy a balra való jelzés is kezd vacakolni.

Mit gondoltok, mi lehet a hiba?

Qkorica Creative Commons License 2013.11.12 0 0 945

Ellenőriztesd a fékrendszert.

Előzmény: zsadnok1 (944)
zsadnok1 Creative Commons License 2013.11.11 0 0 944

Sziasztok!

Most találtam a fórumra. Van egy Astra G 1.4 16V 2008-as évjáratú gépkocsink, amit nemrég vettünk. Nekem inkább csak idegesítő bajom van, mivel egy sípoló hangot hallok néha ami minden rendszer nélkül néha elhallgat néha előjön.

Az asszonyka már messziről tudja, hogy érkezem, mert ilyen sípoló hangot más kocsi a környéken nem ad ki magából.

Teljesítményileg nem érzek semmi gondot. Semmi hibajelző nem világít. Mi lehet ez a hang?

barato Creative Commons License 2013.11.06 0 0 943

sziasztok  olyan probléma lépett fel hogy  c 14 es astrán rángat a motor

diagnosztikát csináltunk de a hiba kod 0051 cseréljeki a vezérlö egységet vagy pdaa nincs jelen

 ki cseréltük a fedélzeti kompjutert   ugyan olyanra de a hiba fent áll  minden csatlakozot szét huztunak a motornál de nem változik semmi . mi lehet a baj ??,?

Sanya19801031 Creative Commons License 2013.11.05 0 0 942

Sziasztok

 

A segítségetekre és tanácsra lenne szükségem. Most vásároltam egy Opel Astra H 2004 1.7 cdti kombi autót.

Olyan hibát produkál hogy az alapjárat fel megy 1100ra és ha nem megyek vele utána hoszabb távot és leállítom az autót nem indul el csak kattog. Haviszont járatom az autot vissza esik a fordulat 800ra és akkor bármennyiszer tudok indítani. Töltést néztünk jónak tünik. Kicsit idegesítő mert ma is háromszor kellet belökni az autót.

Köszi a segítséget előre is.

opel mágus Creative Commons License 2013.10.30 0 0 941

Milyen fajta Zafira,benzines-dízel-dtl vagy cdti?

 

Előzmény: Amzoli (940)
Amzoli Creative Commons License 2013.10.30 0 0 940

Sziasztok! 

 

Segítséget szeretnék kérni, hol van az opel zafira üzemanyag pumpája? 

opel mágus Creative Commons License 2013.10.30 0 0 939

Szia!

   Láncfeszítő prblémád van,sajnos a vezérlést és jóminőségű olajjal javítható.....

sajnos a tapasztalatom alapján ne húzd sokáig a javítást mert teljesen tönkre megy a motor!!!!Ez sajna tipushiba............szivesen ránézek ha gondolod....

Előzmény: gabatka (932)
opel mágus Creative Commons License 2013.10.30 0 0 938

Szia!

  Elsőre EGR szelepre gondolok,de lehet trafóhíd is....látni kellene az élő adatokat......hibakód??

Előzmény: Laca014 (934)
opel mágus Creative Commons License 2013.10.30 0 0 937

Szia!

  Vidd vissza a szerelőhöz az autót és nézzétek meg az folytószelep potenciométer adatait,mert vagy ott vagypedig fars levegőt szív a szívócsonk papír tömítésénél!választ várnék......ha lehet:))

 

Előzmény: Tymmo (936)
Tymmo Creative Commons License 2013.10.26 0 0 936

Sziasztok!

 

Adott egy 95-ös f-es astra caraván 1,6 16 V-s. Kb 2 hete kezdődött, hogy 15-20km megtétele után a motor felpörgött megállásnál. Szerelő elvitte, (hibakódot nem jelez) alapjárati motort kicserélte, azóta a helyzet csak rosszabbodott most már minden egyes kuplung kinyomásnál felpörög a motor, sőt van, hogy elengedem a gázt és a kocsi megtartja a sebességet és előfordul az is, hogy magától gyorsít... valakinek valami ötlete? Kérlek segítsetek!

János Császár Creative Commons License 2013.10.24 0 0 935

hello! szerintem meg kéne nézned a főtengely jeladót megtisztitani vagy cserélni, vagy benzinnyomást kéne mérni, ha alacsony a nyomás (3 bar körül kell lennie) akkor benzinszivattyú is lehet! 

Előzmény: Laca014 (934)
Laca014 Creative Commons License 2013.10.23 0 0 934

Sziasztok! Nekem egy 2003-mas évjáratú G Astrám van 1.6 16V. És azt csinálja h 4000-res fordulat felett visszafullad, és sokkal gyengébb is az autó. Én úgy vettem észre mintha a szelepek is felhangosodtak volna, pedig frissen cseréltettem olajat. Menet közben nehezen gyorsul és 120 nál az istenért sem megy többet... és normál használat mellett is néha berángat. 

Valakinek esetleg volt hasonló problémája? vagy valaki tudja mi lehet a baj? esetleg h mennyibe fog ez nekem fájni?

Szilágyi Donát Creative Commons License 2013.10.18 0 0 933

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, hogy (Opel Astra F 1.4) jobbra kanyarodásnál csúnya lemez hangot ad, mintha valami súrolna valamit, szerelő sem tudott rájönni hogy mi lehet a hiba, ha valaki tudja akkor segítsen légyszi, Köszönöm!

gabatka Creative Commons License 2013.10.12 0 0 932

Helló Mindenki!Opel aStra 1.2zxe 167.000km...olyan gondom akadt az elmúlt 2 napban hogy indításkor kerregő hang jön a motorból(szerintem),aztán kb 10sec után elhalgat(nem minden indításkor csinálja)... Lehetnek azok a bizonyos lapkák??ha igen az mennyi pénz ha javítani kell???már ha lehet......köszi előre is!!!!

kutip Creative Commons License 2013.10.12 0 0 931

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem. Van egy 2011-es H-s Astrám. Az ablaktörlő csak szaggatottan töröl folyamatosan nem és a gyors folyamatosan sem. Az Opel szervízben azt mondták hogy az ablaktörlő motor végálláskapcsolója ment tönkre. Új motort kell vennem -mondták ami 60.000 ft. Szereztem egy bontottat de ugyan azt csinálja.

Van valakinek valami ötlete hogy mi lehet a baj? Köszi

Szicsuuuuuuuuuuuuuu Creative Commons License 2013.10.05 0 0 930

Azt  a tanácsot kaptam hogy légtömegmérő.

Ma fogtam és lehúztam a légtömegmérő csatlakozóját... és láss csodát nem produkálja most a hibát.. megoldódott a probléma.

Egyenlőre tisztítás lesz aztán az ha nem használ, csere.

 

Üdv!

 

Szicsu

Előzmény: Qkorica (927)
nasala1976 Creative Commons License 2013.10.05 0 0 929

Szia!

 

Nekem van 1 trafóm, hasonló problémával kicseréltették velem a régit és kiderült semmi baja.

Persze vissza már nem lehetett vinni... érdekelne még a trafó?

vgyuszko@freemail.hu -ra írj mert ritkán járok ide...

 

Üdv.

Előzmény: balazsxd (902)
sipi86 Creative Commons License 2013.10.04 0 0 928

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Van egy 2001-es évjáratú 1.6os 16v-s benzines G Astrám. Olyan gondom van vele, hogy az utóbbi 1-2 hónapban olyat csinált, hogy egyszerűen nem indul be. Tehát kulcsot fordítok, gyújtás van és mikor ráindítanék nem csinál semmit. Ha betoljuk azonnal indul, vagy lehet várok vele 10-15 percet és beindul. de ezt kb egy hónapban kb1-2x csinálta. Van valami ötletetek, hogy mi lehet a probléma? Előre is köszönöm.

Qkorica Creative Commons License 2013.10.03 0 0 927

EGR szelep?

Előzmény: Szicsuuuuuuuuuuuuuu (926)
Szicsuuuuuuuuuuuuuu Creative Commons License 2013.10.01 0 0 926

Üdv!

Az alábbi hibával küzdök, kérem segítsetek vagy kérnék tapasztalatokról beszámolót!!!!

Opel Astra 1.2 1999-es 78 ezer km.

Magas fordulaton megtorpan a motor és világít a a kis sárga motor lámpa a műszerfalon.

100-nál többet nem nagyon akar menni hanem ott megáll és egy pici rángatást érzek de megy.

Hidegen indul vizet nem eszi amúgy minden rendben csak hirtelen gyorsításkor jön elő ez a probléma.

A hibakód minde esetben csak is lambdaszonda.. már kettőt cseréltünk. :-(

Merre induljunk tovább a hiba keresésében.

 

Előre is köszönöm a válaszokat!!

 

Üdv!

Szicsu

OPC-007 Creative Commons License 2013.09.28 0 0 925

Eladó a képen látható 4db  GYÁRI OPEL 15"-os alufelni gumival 4x100 mindegyiknek megvan a közepe !
GOOD YEAR EAGLE NCT 5 gumival, 195/60 R 15 méretben !
Egy ügyfelem hozta be hogy segítsek neki eladni mert összetörte a G-Astráját és ezek megmaradtak!
Ő kicentíroztatta  /látom a súlyok újak rajta /......ránézésre nagyon jó állapotúak !
Az ár IRÁNYÁR mond meg mennyit adnál érte megmondom neki és már viheted is!
 

nokia79 Creative Commons License 2013.09.11 0 0 924

 segitséget kérnék

 

2007-ben vettem ujonnan egy h astrát 1.7cdti-t. 150000km raktam bele,és olyan hibajelenségem van,ha kocsi bemelegszik akkor nem indul.kb20-25p-et kell várni,és akkor egyböl beindul.kötöttünk rá számitógépet,de semmi hibakódot nem ir ki ,minden tökéletes

 

tud valaki megoldást?

SantaLaci Creative Commons License 2013.09.06 0 0 923

Sziasztok!

 

A 2005-ös G Astra-mom olyan pronlémát vettem észre, hogy először jobb oldalra az irányjelzés kihagyott, a relé gyorsan kattogott.

Arra gondoltam, hogy kiégett egy izzó...nem.

Ha a kormányt mozgattam, volt amikor elkapta és normálisan működött az irányjelzés.

Mostanság, már jobbra szinte sosem tudok indexelni és úgy veszem észre, hogy a balra való jelzés is kezd vacakolni.

Mit gondoltok, mi lehet a hiba?

 

Köszi!

francois81 Creative Commons License 2013.08.05 0 0 922

Sziasztok!

 

Érdeklődni szeretnék Nálatok. Nekem egy 2002-es évjáratú Opel Astra G 1.4i 16V, Z14XE-m van. A klímája digtális. Ha nagyon meleg van elég furcsa hang jön ki a motortérből, ami tavaly óta jelentkezett. Ha feljebb van állítva (27C fok), akkor talán nincs ez a hang ilyen durván. A hangja a motornak kicsit egy telizsákos porszívójéra emlékeztet, de kicsit olyan, mint egy soros 6 hengeres motorhang. Ezt a hangot 2500 f/p, vagy felette produkálja. Engem kimondott zavar. A klíma egyébként jól üzemel, 23 foknál majdnem fázik az ember, de még kellemes. A fogyasztás sem változott, hozza a 6,4 litert továbbra is vegyes használatban.

Tudnátok tippet mondani, hogy mi lehet a baj, illetve, hogy nagy lehet-e a gond?

 

Köszönöm!

NYISZI2 Creative Commons License 2013.07.31 0 0 921

Sziasztok!

Megmondanátok nekem,hogy g astra dízelből melyik a legmegbízhatóbb motor?

Láttam 68 lőerős sima td -t is.

Köszi a válaszokat!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!