Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Trap Creative Commons License 1999.12.26 0 0 723
Hali...

Vmax: A toltec -es nem tudom milyen, de infrás vagy FMes fejhallgatót kapsz minden nagyobb áruházban... Speciel láttam 2-3 hónapja a madách térnél (vagy épp hogy hívják, a deák mellett) levő photo porst kirakatában phillips fm -est, asszem 20e -ért... infrásak 10ért vannak, de azok eléggé irányorientáltak, tehát pl nem nagyon tudod vele az egész szobát besugározni, és ami nekem volt, annak kellemes kis alapzaja is volt... FM -est ajánlok inkább, bár kb 2* annyiba kerülnek, és mondjuk FMessel nincs tapasztalatom ;>
Nekem egy Sony infrás volt, 1 év alatt kinyuvasztotta az aksiját, leszakadt a fejhallgatópárna, és mondjuk az egyéni szocproblem és túlhajtás következménye, de membránja mexakadt szépen egyik oldalon... de azért jó volt, amig ment ;>

Trap

Adm Creative Commons License 1999.12.26 0 0 722
Ki az a mail? Őt nem ismerem.... :o)

Én amugy lenni 16575605

Előzmény: Trap (721)
Trap Creative Commons License 1999.12.26 0 0 721
Nem, nincs, tagadom :)))) Küldöm mailben amugy
Adm Creative Commons License 1999.12.25 0 0 720
Mond csak Trap, neked lenni ICQ?
Előzmény: Trap (718)
Adm Creative Commons License 1999.12.25 0 0 719
Nekem is oylan rokfort..... Őőő, izé, bocs, Rockford! Illene e brumimhoz. De lehet, hogy lesz egy alkami vétel Phoenix Gold.... lehet hogy az lesz...
Előzmény: Trap (718)
Trap Creative Commons License 1999.12.25 0 0 718
Nekem rokkforfoszgét kelllllllllll ;>>>

Trap

Adm Creative Commons License 1999.12.25 0 0 717
Trap, olvastam a kisregényedet :o)

Erről a Power Acoustik Fire & Ice erősitőkről még nem is halottam... Ki kéne próbálni, habár szerintem nem valami nagy durranás....

Előzmény: VMax (716)
VMax Creative Commons License 1999.12.25 0 0 716
Az eppen folyo OFF thread-et ON-na konvertalva:

A minap a Tuning&stereo cimu ujsiban lattam egy szornyen csinos, nalunk meg ismeretlen erositomarkat, Power Acoustik Fire & Ice...
Na, guruk, ezekrol kene nekem valami szubjektiv tapasztalatfele, hatha vkinek mar van/volt.

MAS: Hol talalok Bp-en Toltec-es, infras, vagy radios fulhallgatot? (Gyk nem autoba :)))

Csussz!

thread OFF enable....

Trap Creative Commons License 1999.12.25 0 0 715
Hali...

Adm: nagy unalmamban épp írtam egy értekező hozzászólást a melyik netelérésre ne fizessek elő vagy melyik topicba... ;>

Amugy nemtom, én erre sose várnék, mer ősök olyanok, hogy beengedik a behajtót és még a kezébe is nyomják a TVjüket, aztán engem izélgetnek hogy hogy tehettem ilyet... Fater anno arra se volt hajlandó, hogy ha rendőrségi levelem érkezik, akkor közölje a postással, hogy ő nem nincs otthon, pedig a postás ismerős... Kakipax ügy volt amugy, és végül nem jött a levél ;>>>

De egy pár térképzseb kell.... még ha el is viszik muter TVjét ;>>>>

Adm Creative Commons License 1999.12.25 0 0 714
Hihi, én meg éppen Interwares vagyok, mivel a matávnetnél van némi elég keményecske saram :o) Most is el vagyok maradva egy IW számlával, amiröl már küldtek is felszólitástm, majd az ünnepek között befizetem.

Én a Pannon által kiküldött Kasolvencia nevü céget szivattam meg. A pannonos összegre ráraktak még vagy 20 pénzt, hogy kezelési meg ilyen olyan költség. AZtán én ekkor közvetlenül a Pannonnak befizettem az eredeti tartozást, és erröl küldtem levelet a behajtócégnek is. Ők meg hogy fizessem be nekik azt a 20 pénzt... Na persze... Azóta küldtek még néhány levelet, de nem is ajánlottan, csak ugy... Nem tudnak mit csinálni, a pannon meg örül, hogy megkapta a pénzét.

Előzmény: Trap (713)
Trap Creative Commons License 1999.12.25 0 0 713
Hali...

Adm : :)))))) Én is... Általában megvárom az utolsó felszólítást, és csak aztán fizetek.... Matáv meg nem matáv igazándiból, hanem matávnet, nem akarok úgy járni mint Interware -nél, ahol mindig 2 szlát fizettem 1szerre, de azt rendszeresen megkapták, szal egyszer kitalálták, hogy ők értesítés nélkül letiltják a netemet... Este 7kor. És másnapig nem is hajlandóak vele foglalkozni.... Az volt az uccsó csepp, eljöttem IWtől... De 7500 -ért rámköldték az intrum justitia -t, szal muszáj volt fizetni... Nembaj, ledolgoztam nekik negatív kampányban ;>>>

Trap

Adm Creative Commons License 1999.12.25 0 0 712
A pannon ha jól emléxem, kb másfél hónapig birja a fizetési határidőhöz képest, a matáv viszont lazán birja két hónapig :o) Én utálom határidőre befizetni a számlákat.... Majd megkapják, ha már nagyon kell nekik :o)
Előzmény: Trap (711)
Trap Creative Commons License 1999.12.25 0 0 711
Hali...

Pannon szlámat már elcsúsztattam (fejben legalábbis :))), matávval még nemtom mi lesz, de amint nyitnak a boltok, irány a bolt és buy térképzseb... Persze tuti nem lesz raktáron, vagy ha igen, akkor azóta 2* annyiba kerül, de azért a remény még él... ;>

BTW Earth, Wind and Fire -től ismertek mást mint a september '99 ? Itt figyel az albumuk és nekem bejön jól, electric boogie vagy mi a ráknak híjják ezt... na mindegy ;>

AntForce : Megvan, a fejhallgatós cég... Haver pár hónapja vett egyet asszem, de a legkisebbet, fogg sincs mennyiért... remélem azért nem abban aludtál ;>

Trap

Adm Creative Commons License 1999.12.24 0 0 710
Itt ott vagy amott? Kezdek összezavarodni....

Tök jó, kaptam egy Garfildot, aminek tapadókorongok vannak a tappancsin! Most ott figyel az ablakomban! Mindig is egy ilyet szerettem volna :o)

Előzmény: antforce (705)
antforce Creative Commons License 1999.12.24 0 0 709
Bunglikam, mondtam hogy vegyel uj tukrot, mert ideje lenne ujra belenezned. .:))))))))))))
mrbungle Creative Commons License 1999.12.24 0 0 708
ha lenne akkora, ki kéne vágnia a suzuki tetejét. :)
Előzmény: Adm (706)
antforce Creative Commons License 1999.12.24 0 0 707
adm: okee, az embereim mar dolgoznak az ugyon.. :)
Adm Creative Commons License 1999.12.24 0 0 706
Anforce, esetleg egy akkora füles,a mi eltakarná a fejedet... :o)
Előzmény: antforce (704)
antforce Creative Commons License 1999.12.24 0 0 705
re adm.. lattam voltal a car audio channelen de csak en voltam ott, vagyis ott voltam de itt voltam.. :)) tehat nem ott...

itttottt

antforce Creative Commons License 1999.12.24 0 0 704
Mondtam mar bunglikam, hogy szeretem azt, hogy ilyen okos vagy ?? :))
nem neznek ki hulyen egy fejjhallgaoval a fejemen ??

-> tudom, nincs ami rontana <<--

Adm Creative Commons License 1999.12.24 0 0 703
Szép jó estét!

HD 580? Az kircsi :o) Nekem ha jól emléxem, 560-am van, már van egy pár éves, és sajna nagyon régen nem volt a fejemen, de nagyon jó kis füles... Amugy a Sennheiser nem csak füleseket gyárt, hanem mikrofonokat is, itt bent a tévében van egy rakat belőlük, és nagyon jók.

mrbungle Creative Commons License 1999.12.24 0 0 702
látod, a kocsiba se kellett volna a milkókat feccölni, bedugod a fülest, nyomod a gázt a zsernyák előtt, azt kész az autohifi.
Előzmény: antforce (701)
antforce Creative Commons License 1999.12.24 0 0 701
bunglika: :))) Haat igen.. :)) Regebben hallottam es nagyon tetszett.. de az ara nem..
Aztan baratnom dontott, o vesz egyet nekem..
De annyira tetszik a hangja... Ahhh... delutan 3 orakor kaptam meg, azota a fejemen van.. :)
mrbungle Creative Commons License 1999.12.24 0 0 700
üdvözöllek a sennheiseresek táborában. :) ennél jobb fülhallgatót csak japánban láttam, annál rondább és kényelmetlenebb fülest azóta se (fából volt és elállt a füledtől, viszont a füled is kétfelé állt a hangjától :)). Mondjuk az árából itthon kertes házat vennék inkább. :)
Előzmény: antforce (699)
antforce Creative Commons License 1999.12.24 0 0 699
Egy fejhallgato marka.. :))

kepes volt a csaj 60e ft-ot kiadni egy fejhallgatoert.. :)))

bar azota a fulemen van, le se akarom venni...

tudja az asszony hogy mi a jo.. :))

Trap Creative Commons License 1999.12.24 0 0 698
Hali...

Sennheiser az micsudi ? ;> /me műveletlen és nem ismeri a nevet, bár mintha már hallotta volna...

Trap

u.i. : Boldog karácsonyt mindenkinek mégegyszer ! :)

antforce Creative Commons License 1999.12.24 0 0 697
Assszem meg fogod tudni oldani, ilyenkor az embernek mindig lesz penze.. :))

Assszem nekem kell most vennem egy denon cdt mert ezeknek a sennheiseereknek minden keves.. :)))
En is kezdhetek gyujteni..:)))

Trap Creative Commons License 1999.12.24 0 0 696
Hali...

Na itt dübörög az eternal - watcha gonna do épp a hszkon, és arra a megállapításra jutottam, hogy nagyon nem érzik jól magukat ebben a papirdobozban ;>>> Egy prá frekvenciát furcsán kiemel, de ha kiveszem HSZ -t a dobozból, akkor nem tapasztalom... Szóval itt a hirdetés előttem, és épp azon filózom, hogy vajon hogy tudom a szlákkal kihúzni január elejéig ;>>>

Trap

antforce Creative Commons License 1999.12.24 0 0 695
Hehh nalam marm egvolt az ajandekozas, mert baratnom ment a rokonokhoz. :))
Most tokre orulok, egy Sennheiser HD 580-at kaptam baratnomtol..
Nos, hogy mit ne mondjak... Naaaggyon elegedett vagyok... :))

Adm Creative Commons License 1999.12.23 0 0 694
De én nem látok olyat.....HELP!!!!!! most mit csináljak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!