Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Adm Creative Commons License 1999.12.30 0 0 743
Én még fogalmam sincs, hol ünnepelek, legalábbis éjfél után, mert addig working....

Lehet, hogy hazamegyek azt kész.... Vagy unalmamban autokázom valami jó hosszut, miközben egy kis Massive Attackot hallgatgatok....

Előzmény: Trap (742)
Trap Creative Commons License 1999.12.30 0 0 742
Hali...

Hát én úgy készülök a 2000re, hogy ha minden jól megy, akor olyan bugos leszek mint a szél ;>>>>

Amugy
Belegondoltatok már, hogy az időzónák miatt délután 1től másnap délelőtt 11ig lehet ünnepelni... ? ,>

Trap

u.i. : bocsi nem szoktam válaszolni, csak új hozzászólást rni, rossz mexokás ;>

Adm Creative Commons License 1999.12.30 0 0 741
Én állitólag kétezerév kompatibilis vagyok... Csak olyat csinálok, amit egész évben eddig nem... dolgozom! :o(

Lehet, hogy tényleg meghülyültem? :o)

Előzmény: Trap (740)
Trap Creative Commons License 1999.12.29 0 0 740
Hali...

Mivan beütött az Y2K bug mindenkinél, csak én nyomtam a gépbe bérescseppet ? ;>

Trap

Trap Creative Commons License 1999.12.28 0 0 739
Hali...

Tegnap jól elszállt egész index a hozzászólásommal, hát álljon itt újra :

Ant: na erre gondoltam, de vajon 80 hZ -re kéne... ? Mármint 80 hZ -en úgyis vágva lesz, mi lenne, ha mondjuk 120 -ra hangolja az ember, és akkor tud le is, meg fel is menni viszonylag optimális körülmények között...

Stewie: akkor kimaradtunk belőle... De ígérem, elmesélem mi volt, ha majd az lesz. Magyart törni egy kicsit én, lenne madzsar diják... :)

Trap

Adm Creative Commons License 1999.12.28 0 0 738
10 liter? Azért jó kis móka lesz azt belerámolni az ajtóba... :o(
Előzmény: antforce (736)
stevie wonder Creative Commons License 1999.12.28 0 0 737
Jol van sracok, szepen talaljatok ki, hogyan lehetne az ajtoba dobozt epiteni. Tapasztaljatok ki, aztan amikor jon az uj autom, akkor szepen meseljetek el nekem mindent,,, :-) Egy par szaz hozzaszolassal elobb egyebkent en is felvetettem ugyanezt a temat...
antforce Creative Commons License 1999.12.27 0 0 736
Az ajtoba ugy 80 hz-re meretezd, ha befer.. :) zart doboznal jo esetben 10 litert kell az ajtoban elhelyezned.. :)

asszem a 10 litrer is olyan hogy 120hz korul mar kezd esni a frekimenet.. ez a dlsnel igaz pl.. :)) de szerintem mas hangszoro is hasonlo lesz.. :)

80 hz ala mar nem kell hogy menjen, mert azt a sub megcsinalja, es 10 litert se hiszem hogy ki tudsz hozni egy ajtobol.. :))

nekem legalabbis nem ment... Pedig gondolkodtma rajta.. es nem feltettem az ajtokarpitot az 1 eves kocsinal.. :))
Szoval lehet rajta filozni.. :)

Adm Creative Commons License 1999.12.27 0 0 735
Hát zárt dobozt jóvel eccerübb méretezni.... avgy most nem értem :o)
Előzmény: Trap (734)
Trap Creative Commons License 1999.12.27 0 0 734
Akkor zárt doboz, de mélyládát simán elméretezgetek, nade egy mélyközép sokkal szélesebb tartományban működik... nem ? Nem hiszem, hogy a legalsó frekire kéne hangolni, vátoztatható méretű dobozt meg nincs kedvem barkácsolni ;>
Adm Creative Commons License 1999.12.27 0 0 733
az ajtóba szerintem felesleges reflexdobozt csinálni, itt ugyse kell olyan hatalmas teljesitmenyt leadni, birja azt egy sima zart doboz is. Mellesleg a reflex doboz ugyis csak osszekavarja a frekimenetet
Előzmény: Trap (732)
Trap Creative Commons License 1999.12.27 0 0 732
Nem tudom, sokan csinálják, bár úgy tudom, jóval macerásabb lenne, mint fával dolgozni...

Amugy ha ajtóba építek egy szép kis reflexdobozt, vajh hány Hz -re szokás azt hangolni... ? ;>

Adm Creative Commons License 1999.12.27 0 0 731
Én attól félek, hoyg akusztikai szempontból nem lenne az igazi....
Előzmény: Trap (730)
Trap Creative Commons License 1999.12.27 0 0 730
Ja, bocsi ;>>>

Műgyantával dolgozott már valaki... ? Mármint autóhifi installáció keretében dobozépítésre gondoltam, mint ragasztót használtam már én is ;>

Trap

Adm Creative Commons License 1999.12.27 0 0 729
Ráspoly? Én nem vagyok valami manuális tipus.... Láncfürész rulez! :o))
Előzmény: Trap (728)
Trap Creative Commons License 1999.12.27 0 0 728
Hali

Adm : le7, hogy ragadós, de már délután is gondolkodtam rajta ;>

Audiban gyári hely a műszerfal tetején van, 10 centis, fölfelé néz, ajtóban nyista hangszóróhely...
De úgy is szét kell kapni valamikor a jobb ajtót, valami zörög benne macskakövön, megsasolom a lehetőségeket, király lenne pl ha lenne egy 20 és egy 16 -os hely is... gondolván a jövőre ;>

dekopír, körfúrész van, virbri csiszoló is, de azért a ráspoly az igazi ;>>>

Adm Creative Commons License 1999.12.27 0 0 727
Huha, ragadós az asztaloshülyeségem? Amugy még egy vibrációs csiszoló is jól jön, nagyon szépen le lehet vele kerekiteni az éleket....

Az audin hány centis a gyári hely?

Előzmény: Trap (726)
Trap Creative Commons License 1999.12.27 0 0 726
Hali...

Naná, hogy épp nincs Audi-80hoz térképzsebük, miért is lenne... Talán január elején vissza tudnak hozatni egyet egyik viszonteladótól, ha nem, akkor január végére ígérték, dejó.......

Holnap megkérdem bontót mennyiért van ajtópanel, ha 15ből kijön kettő, akkor megveszem és nekiállok jobb híjján jómagam... ;>

Trap

Adm Creative Commons License 1999.12.27 0 0 725
Na én majd összeszedem nemlézető asztalostudásomat, és olyan térképzsebet kreálok... Különbenis, szerintem odaállitanék a skodával, és kiröhögnének.. Sajna az emberek már csak ilyenek :o(

Na szóval dekopirfűrész rulez! :o)

Előzmény: Trap (724)
Trap Creative Commons License 1999.12.26 0 0 724
Hali...

Egyébként az ajtópanelos akit említettem, az a következő (ingyenreklám rulez ;>>>)

Exclusive Sound, 272-22-05/06-309-337-123, XV. kerben vannak. 15.000 -ért árulják egységáron az ajtópanelokat, amik a térképzsebet cserélik le, 16 -os hangszórónyílással rendelkező csodákra (a képek alapján a térképzseb is megmarad, csak kisebb lesz...). Állítólag minden autóhoz van panelük, ha minden igaz, akkor ők gyártják, szóval gondolom egyéni megrendelést is csinálnak esetleg, bár passz... Anti-csináld magad buherátoroknak: a náluk vásárolt cuccost ingyen beszerelik, bár ez ugyebár arra szokott korlátozódni, hogy ingyen lekapják a hangszóürórácsot, belerakják a gyári huzalozásra a hangszórót, és kész...

Trap

Trap Creative Commons License 1999.12.26 0 0 723
Hali...

Vmax: A toltec -es nem tudom milyen, de infrás vagy FMes fejhallgatót kapsz minden nagyobb áruházban... Speciel láttam 2-3 hónapja a madách térnél (vagy épp hogy hívják, a deák mellett) levő photo porst kirakatában phillips fm -est, asszem 20e -ért... infrásak 10ért vannak, de azok eléggé irányorientáltak, tehát pl nem nagyon tudod vele az egész szobát besugározni, és ami nekem volt, annak kellemes kis alapzaja is volt... FM -est ajánlok inkább, bár kb 2* annyiba kerülnek, és mondjuk FMessel nincs tapasztalatom ;>
Nekem egy Sony infrás volt, 1 év alatt kinyuvasztotta az aksiját, leszakadt a fejhallgatópárna, és mondjuk az egyéni szocproblem és túlhajtás következménye, de membránja mexakadt szépen egyik oldalon... de azért jó volt, amig ment ;>

Trap

Adm Creative Commons License 1999.12.26 0 0 722
Ki az a mail? Őt nem ismerem.... :o)

Én amugy lenni 16575605

Előzmény: Trap (721)
Trap Creative Commons License 1999.12.26 0 0 721
Nem, nincs, tagadom :)))) Küldöm mailben amugy
Adm Creative Commons License 1999.12.25 0 0 720
Mond csak Trap, neked lenni ICQ?
Előzmény: Trap (718)
Adm Creative Commons License 1999.12.25 0 0 719
Nekem is oylan rokfort..... Őőő, izé, bocs, Rockford! Illene e brumimhoz. De lehet, hogy lesz egy alkami vétel Phoenix Gold.... lehet hogy az lesz...
Előzmény: Trap (718)
Trap Creative Commons License 1999.12.25 0 0 718
Nekem rokkforfoszgét kelllllllllll ;>>>

Trap

Adm Creative Commons License 1999.12.25 0 0 717
Trap, olvastam a kisregényedet :o)

Erről a Power Acoustik Fire & Ice erősitőkről még nem is halottam... Ki kéne próbálni, habár szerintem nem valami nagy durranás....

Előzmény: VMax (716)
VMax Creative Commons License 1999.12.25 0 0 716
Az eppen folyo OFF thread-et ON-na konvertalva:

A minap a Tuning&stereo cimu ujsiban lattam egy szornyen csinos, nalunk meg ismeretlen erositomarkat, Power Acoustik Fire & Ice...
Na, guruk, ezekrol kene nekem valami szubjektiv tapasztalatfele, hatha vkinek mar van/volt.

MAS: Hol talalok Bp-en Toltec-es, infras, vagy radios fulhallgatot? (Gyk nem autoba :)))

Csussz!

thread OFF enable....

Trap Creative Commons License 1999.12.25 0 0 715
Hali...

Adm: nagy unalmamban épp írtam egy értekező hozzászólást a melyik netelérésre ne fizessek elő vagy melyik topicba... ;>

Amugy nemtom, én erre sose várnék, mer ősök olyanok, hogy beengedik a behajtót és még a kezébe is nyomják a TVjüket, aztán engem izélgetnek hogy hogy tehettem ilyet... Fater anno arra se volt hajlandó, hogy ha rendőrségi levelem érkezik, akkor közölje a postással, hogy ő nem nincs otthon, pedig a postás ismerős... Kakipax ügy volt amugy, és végül nem jött a levél ;>>>

De egy pár térképzseb kell.... még ha el is viszik muter TVjét ;>>>>

Adm Creative Commons License 1999.12.25 0 0 714
Hihi, én meg éppen Interwares vagyok, mivel a matávnetnél van némi elég keményecske saram :o) Most is el vagyok maradva egy IW számlával, amiröl már küldtek is felszólitástm, majd az ünnepek között befizetem.

Én a Pannon által kiküldött Kasolvencia nevü céget szivattam meg. A pannonos összegre ráraktak még vagy 20 pénzt, hogy kezelési meg ilyen olyan költség. AZtán én ekkor közvetlenül a Pannonnak befizettem az eredeti tartozást, és erröl küldtem levelet a behajtócégnek is. Ők meg hogy fizessem be nekik azt a 20 pénzt... Na persze... Azóta küldtek még néhány levelet, de nem is ajánlottan, csak ugy... Nem tudnak mit csinálni, a pannon meg örül, hogy megkapta a pénzét.

Előzmény: Trap (713)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!