Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.04 0 2 12860

Jól mondod!

Ilyenkor szoktak beszólni a kedves férfi szeretők hogy ha az én nőm lennél én nem osztoznék senki, vigyáznék rád, féltenélek stb.

Mindig lesz valami új ,valaki aki másban jobb mint az otthoni vagy egyszerűen nem a megszokott. Esetleg sokat bókol és udvarol ami elbizonytalanítja a biztosnak vélt kapcsolatot is. Én azt mondom azért ha van egy jó kapcsolatod, akkor valamilyen szinten vigyázni is kell rá! Nem szabad hogy érdektelennek tűnjön egymásnak a pár, legyen egy kis ragaszkodás és összetartozás érzésük egymáshoz. Szóval ha elengedem egy idegenhez intim kapcsolatra nélkülem akkor nem is vigyázok rá, vagy nem féltem azt fogja hinni. Esetleg azt érzi már nem érdekel mi lesz vele...

Én nem tenném!

Előzmény: Törölt nick (12859)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.04 0 1 12859

Sokfélék vagyunk, sokféle véleménnyel, élethelyzettel, de …

Ha valakinek elengedik a kezét, s ha szilárd lábakon álló kapcsolatba van, akkor tudhatja-sejtheti azt, hogy a partnere hazavárja. Ekkor is beléphet a képbe egy nem várt érzelem… De ha nem annyira szilárdak azok a lábak, vagy ha elégedetlen bármivel is a nő, akkor gondolhatja akár azt is, hogy jah kérem, ha a párom küld el azért, hogy mással lefeküdjek, ha bármit megtehetek, akkor miért is ne tegyek meg bármit?

Szerintem ha a többesbe közösen fog bele a pár (többnyire a férfi zümmögésére), akkor a nő jogosan várja el a partnerétől, hogy az ott legyen, vigyázzon reá, sőt tevékenyen részt vegyen az Ő örömében.

Előzmény: Törölt nick (12858)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.04 0 1 12858

Akinek elengedik a kezét, akit szabadjára engednek az sokkal könnyebben lép félre hisz már tulajdonképpen megtette párszor egyedül ha a másik tudott is róla. Nem számít már nagy lépésnek ha a másik most épp nem tud róla...

Én biztos nem mennék ebbe így bele pont ezért! Amúgy sem külön utakon szeretnénk járni.

Maximum beszélgetni hagynám őket kicsit kettesbe ha ez oldja picit az első izgalmakat....

Előzmény: Törölt nick (12857)


Törölt nick Creative Commons License 2016.04.04 0 1 12857

Bizony, benne van! Ráadásul minél lazábbak, minél merészebbek, annál inkább…

 

Általában a párok többsége a többest úgy szereti megélni, gyakorolni, hogy mindketten ott vannak. Közös az élmény, közös az izgalom. A másik nélkül semmit sem tesznek.

Vannak páran, akik azt is engedik a másiknak, hogy úgy történjen valami, míg ők a közelben sincsenek. „Persze, kezdjétek el, majd hazaérek én is”

De nem kevesen vannak úgy, hogy persze, „menj el drágám, oszt majd gyere haza, ha már túl vagy mindenen”. Ez már inkább egy teljesen nyitott kapcsolat. Ezek szoktak a leghamarabb borulni. Természetesen nem mind, de bizony jóval nagyobb az esély ezeknél a végleges külön utakra tévedésnek, mint a fenti két lehetőségnél.

Előzmény: Törölt nick (12855)
nagykovi70 Creative Commons License 2016.04.04 0 0 12856

Igen úgy jól hangzik:)

Előzmény: Tom Freeman (12844)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.04 0 1 12855

Ez bizony megtörténhet! Benne van a pakliban!

Aki a tűzzel játszik...

Előzmény: jwkllr (12854)
jwkllr Creative Commons License 2016.04.04 -2 0 12854

Haza sem jött, mert az új jobb.

Előzmény: Törölt nick (12852)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.04 0 0 12853

Engem nagyon izgat és a páromat is, hogy megnézném őt és egy másik nagyon csinos nőt amint levetkőztetik, nyalják és ujjazzák egymást amíg ki nem elégülnek és utána én is beszállnék! Hármasban 2L+Én, de ha a Hölgy nem akarja akkor az is lehet hogy csak a párommal foglalkozom vagy csak nézem őket!

Elvi akadálya nincs, csak a lehetőség és megfelelő partnert nem találunk.

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.04 0 0 12852

Szóval!

Hol van az a beszámoló? :-)

Előzmény: Ajajj01 (12850)
Ajajj01 Creative Commons License 2016.04.03 -1 3 12850

Sziasztok! Nem tudok aludni, megint megtörténik :) Ugyanazzal a sráccal akivel múltkor. A páromat ma este is elhívta "randira". Megbeszéltem most már, hogy csináljanak képet vagy videót nekem. Alig várom a holnapot, hogy láthassam. Viszont már negyed 4 van szóval lehet nem alszik itthon. Holnap jelentkezek beszámolóval, mondanám, hogy képpel is, de nagy valószínűséggel az asszony nem engedné, hogy közzé tegyem... :D

jóapa Creative Commons License 2016.04.02 0 5 12849
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.01 0 2 12848

Szerintem nem csak és kizárólag rád gondolt, ugyanis mások is említik…

Akinek ez a fétise, vágya, egészségére váljék. De az roppant mód furcsa, amikor egyesek védeni próbálják a védhetetlent (bár nem értem, hogy miért nem tudja elfogadni egy biszex hogy ő biszex), és bizonygatni kezdik, hogy ez bizony hetero férfiaknál is természetes.

Hát NEM. Nem természetes.

Egy hetero férfi sohasem fogja a feleségéből kinyalni más produktumát, és sohasem fogja bekapni más férfi farkát.

Az ilyesmihez kell egy jó adag biszexuális hajlam is. Érdemes ezt elfogadni. Még az általad említett „internetes szakirodalom” is a biszexuális szekciókba helyezi el az ilyen témájú filmeket, írásokat, képeket. Nem véletlenül.

Előzmény: Cuck hubby (12837)
Tom Freeman Creative Commons License 2016.03.25 0 1 12846

Azt sajnálnám, ha "csak" annyi lenne a közreműködése.  :-)

Előzmény: Törölt nick (12845)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.25 -1 0 12845

Ha már a testében van akkor az már az övé! Így van!

Ha még igényed van rá akkor ne lődd bele! :-))

Bezzeg ha egy csaj előtted nyalná tisztára akkor nem sajnálnád!? :)

Előzmény: Tom Freeman (12844)
Tom Freeman Creative Commons License 2016.03.25 -1 0 12844

Említetten a benne lévő már tényleg az övé. Úgy hasznosítja, ahogyan akarja.

 

Azonban kellemesebb tudat vagy látvány, ha kifolyatva maga "falja fel".  :-)

Előzmény: nagykovi70 (12843)
nagykovi70 Creative Commons License 2016.03.25 0 3 12843

De az én spermáimat ne falja fel egy pasi:) Jó helyen van az ott a nőben!

Előzmény: Törölt nick (12842)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.24 0 0 12842

Sokan így vannak ezzel!

Még ha fordítva lenne, engem nem zavarna ha más tenné meg és a nőmnek is jól esik! :-)

Előzmény: nagykovi70 (12841)
nagykovi70 Creative Commons License 2016.03.24 0 1 12841

Hát ja....nem tudom elképzelni, hogy ilyet megcsináljak pedig elég perverznek tartom magam:)

Előzmény: Törölt nick (12840)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.24 0 3 12840

betegségekkel együtt? :-)

Előzmény: nagykovi70 (12839)
nagykovi70 Creative Commons License 2016.03.24 -1 0 12839

:)Ami benne van az már az övé:) 

 

Előzmény: Cuck hubby (12837)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.03.23 0 1 12838

Nem egészen.

Én pl a 12740 es, felszarvazott nick nevű fórumtárs beírására gondoltam, hogy hasonló.

Vagy Ti ketten ugyanazok lennétek, csak más névvel ?

Előzmény: Cuck hubby (12837)
Cuck hubby Creative Commons License 2016.03.23 -1 1 12837

Azt hiszem rám gondolsz. Már korábban is írtam erről.

Ott is kifejtetted, hogy ez neked nem jön be. Ezt a takrítós dolgot nem mi találtuk ki. Elég nagy irodalma van a neten, ebben a kategóriában. Nem is bi beállítottságú a túlnyomó részük, akik űzik. Egyeseknél nem csak a nőt, hanem a "bika" farkát is le kell takarítani a felszarvazottnak. Például ez meg nekem nem jön be. Én úgy gondolom, ha a párom nyalom, akkor ami benne van az már a páromé, az ellen pedig nincs kifogásom.

Előzmény: alezredes 1 (12834)
Tótottó1 Creative Commons License 2016.03.23 0 0 12836

Van köztetek valaki aki a párja tudtával de a pasi tudta nélkül nézi végig kettőjük szexcsatáját rejtett kamerán?

privily Creative Commons License 2016.03.23 0 0 12835

Tetszik amit leírtál. Irigyellek hogy ilyen párod van.

Előzmény: Cuck hubby (12832)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.03.23 0 1 12834

Már előtted más is mesélte ezt az utólagos puncitakarítós történetet, de nekem ezek után sem lenne szimpi, hogy más, egy órával ezelőtti, vagy 3 percel ezelőtti spermáját takarítsam, azaz nyaljam.

 

Az rendben van, ha a barátunkal dugtak egyet, nyilván ott előttem, aztán egy gyors tusolás után én is beiktatom a lompost, akár még ott a barátunk előtt, vagy akár miutánelment.

 

Persze mindenkinek más a kedvence, de ez a "takarítói állás" ez nem nekem való lenne.

Előzmény: Cuck hubby (12832)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.22 -1 0 12833

Mi ezt úgy tudnánk elképzelni ha a vendégünk kéri akkor a punciba menne a hazai creampie, és ő tisztára nyalhatja...

De eddig egyik sem akarta, igaz nem is voltunk sokkal. :)

Előzmény: Cuck hubby (12832)
Cuck hubby Creative Commons License 2016.03.22 -2 7 12832

"Engem a klasszikus megcsalós élethelyzet izgat, amikor én nem vagyok jelen és a harmadik fél nem is tudja, hogy tudom."

 

Nálunk is a klasszikus felszarvazás lett a dologból, némi extrával. A feleségem javaslatára most már rendszeressé vált, hogy a randija után a lehető legrövidebb időn belül hazajön, vagy hazahív, attól függően, hogy hol találkoznak. Mivel korábban nagyon szenvedtem, bár az én ötletem volt ez az életmód, ő javasolta, hogy amíg részletesen meséli a történteket, addig próbáljam ki, hogy tisztára nyalom a punciját, utána pedig szeretkezzünk. Így természetesen a gumi használata nem jöhet szóba, azaz az állandó és megbízható partner fontos. Fura volt, döntenem kellett, hogy ez elfogadható-e számomra. Eldöntöttem, hogy igen és azóta már sok víz lefolyt a Dunán. Egyfajta domina és szub játék kezdődött köztünk, amikor takarítom, ő pedig utasít, hogy mit tegyek. A "szeretőm gecije" kifejezés gyakran elhangzik különféle dolgokhoz társítva, hogy mit tegyek éppen vele. Érdekes, mert nem vagyok sem mazochista, sem bi, a helyzet mégis izgatóvá vált és már nem szenvedek a féltékenység és a kalandja miatt. Azt kell, hogy mondjam, hogy jobb amióta takarítom, mert amit közben érzek, az felülírta az idegességet, a fájdalmat és a féltékenységet. Szinte várom, hogy újra találkozzanak! Mire végzek, addigra hatalmas erekcióm van és óriásiakat szexelünk, mint még talán soha. Ő is nagyon élvezi, főleg azt, hogy egymás után két férfi kényezteti, rövid időn belül. De talán a domináns szerep is izgató számára. Amikor újra kielégül és visszatérünk a hétköznapi életünkhöz, akkor bújós, szeret, folyton csókolgat, olyan mint egy átlagos hű feleség. De amikor eljön az új randi ideje, akkor más lesz a tekintete és el nem mulasztja megjegyezni a búcsúcsóknál, hogy ha hazajön, szüksége lesz a számra, mert nagy lesz a rendetlenség a bugyijában.

Előzmény: Aingeal (12818)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.21 0 2 12830

nálun is gumi nélkül megy a dolog, de hoszabb ismerkedes előzi meg perszte kockázat igy is van. eddig 7 év alatt egyszer sem kaptunk el semmit.

Törölt nick Creative Commons License 2016.03.21 0 2 12829

Látod téged a tudat, engem a látványa izgat jobban! :-)

Én (mi) együtt szeretjük nem külön ezt élvezni, csinálni.

Amikor látom hogy húzza a másikat, ahogy vetkőzik lassan és nézi hogy tetszik nekünk a műsora.

Amikor kis idő elteltével elmúlik a visszafogottsága és vadul dobálja magát két partnere között. :)

Külön nem csinálnánk ilyet.

De ki hogy szereti...

Előzmény: sperm_bath (12828)
sperm_bath Creative Commons License 2016.03.21 -2 2 12828

Belegondoltam és tényleg izgatna (pozitív értelemben, persze), ha kiderülne, hogy basztak egy jót ;-) És nem tudok szabadulni ettől a kutyás-távirányítós párhuzamtól: az ember elengedi a pórázt, a csaj járkál erre és arra, párzik, aztán megnyomod a gombot és visszajön, hálásan megnyalja a kezedet. Ez olyan érdekes és izgató, hogy úgy adtál szeretetet neki, hogy közben sok-sok szabadságot is adtál neki, Ő pedig félretett minden belenevelt jólneveltséget és gátlást és odatartotta valakinek a vagináját, hogy az szépen kielégítse és ő is kielégüljön ;-)))

Előzmény: Törölt nick (12827)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!