Keresés

Részletes keresés

wantitall Creative Commons License 2012.04.18 0 0 1180

 

alapban

Előzmény: wantitall (1179)
wantitall Creative Commons License 2012.04.18 0 0 1179

 

 

Nekem nincs vizsgám, nem masszírozok, csak masszíroztatok, de többenten hallom, hogy nálad nincs benne a fenék masszírozása az alapba...Amúgy meg régen rossz, ha valakinek így kell önmagát fényezni! (mert lásd be, hozzászólásod a másik fikázásáról és önmagad fényezéséről szól!!)

No, de jöjjenek inkább a beszámolók!

Előzmény: Kovi Mark (1177)
chabie Creative Commons License 2012.04.18 0 0 1178

:)

 

Előzmény: Kovi Mark (1177)


Kovi Mark Creative Commons License 2012.04.17 0 0 1177

Ha tízszer születnék újra , akkor sem tudnék a te szintedre lealacsonyodni....

Keresd már meg inkább a neked való oldalakat pl: www.szerencsetlenluzerek.com vagy hasonló oldlakat,mert amíg itt mekeksz nekem én addig is új kuncsaftokkal egyeztetek időpontot erotikus masszázsra!:-PPP

Tudod, az a a baj veled, hogy nyuszi vagy!

Elvégezeted a gyógymasszőrit. 2 éved ment rá. Masszírozod az embereket előadva, hogy te mekkora ász vagy.

Egy erotikus masszázst sem mersz megcsinálni egy nönek sem ,mert félsz, hogy a nulla önfegyelmed bajba sorol ha feláll a farkad és a nő meg közben tényleg csak masszázst akar te meg beégsz, hogy nem tudsz magaddal mit kezdeni!-XDXD

Nem  veszed észre az emberek nem kíváncsiak erre............

Én pillanatok alatt megcsináltam a masszőr vizsgámat.

A mester végig a kuncsafttal beszélgetett amíg én masszíroztam.

Menetközben én kérdezetm meg, hogy mondjon már valamit, hogy csinálom, mire azt mondta majd szól ha valamit nem csinálok jól.

A végén szólalt meg, hogy jelessel leviszgáztam, mert tudod van akinek alapból a kezében van a dolog és nem magát fényezi állandóan és másokat fikáz, mert mást nem tud.

A másik úgy fogalmazok ahogyan akarok, hogy a laikosok is értsék a lényeget.

Mivel a csökevény agyadnak még mindig nem tünt fel, hogy ez nem masszőrök vita fórumja ahol meg tárgyalják a gyúrást, dörzsölés, hanyítást, rezegtetést és egyéb dolgokat..................

Előzmény: chabie (1176)
chabie Creative Commons License 2012.04.14 0 0 1176

Tehát a feneke felső harmadát... Semmiképpen a csípőjét,a derekát,a keresztcsontját,stb....  Barátom,Neked még anatómiai alapfogalmaid sincsenek...  Elképesztő vagy. De csak nyugodtan írjál ilyen és ehhez hasonló marhaságokat,remekül szórakozom Rajtad.:)

Előzmény: Kovi Mark (1175)
Kovi Mark Creative Commons License 2012.04.12 0 0 1175

Igen is meg nem is!:)))

Sok nő nem lér fenék masszázst ,mert az már túl intim nekik.

A fenék masszázst sem mindenki gondolja ugyan úgy, mert van akinek már az is annak számít ha csak félig húzom le a bugyiját és a feneke felső harmadát masszírozom van aki meg a teljest kéri amikor a feneke 2/3-áig is lemegyek és a bugyit szinte lehúzom róla, hogy hozzá férjek.

Emiatt is inkább csak a felső 1/3-ot szoktam masszírozni és a teljeset meg inkább erotikus masszázsnál.....

Előzmény: *SzedR* (1174)
*SzedR* Creative Commons License 2012.04.12 0 0 1174

Csak mert a popsit kihagytad alább - vagyis, erotikus részhez soroltad -  

Holott alap.

Előzmény: Kovi Mark (1173)
Kovi Mark Creative Commons License 2012.04.12 0 0 1173

Talptól a nyakig kb 45-50 perc a masszázs ideje , attól függ, hogy a kuncsaft milyen gyorsan vetkőzik öltözik!:)

Arc masszázst nem adok, mell masszázst szintén nem adok normál esetben...

Előzmény: *SzedR* (1170)
Kovi Mark Creative Commons License 2012.04.12 0 0 1172

De ,benne van ha kérik viszont más fogásokkal csinálom mint az erotikusnál....

Előzmény: wantitall (1167)
kedvesrokon Creative Commons License 2012.04.09 0 0 1171

Pont egy ilyen beszűkült oktató fogja a szakmát megmenteni és pont tőlünk, akik a világba kimegyünk, minden határokon túl tanulunk, a lényegét ragadjuk meg a folyamatoknak, a legjobb eredményeket produkáljuk, na, hagyjuk már! pont neked

Előzmény: Madárjós (1169)
*SzedR* Creative Commons License 2012.04.08 0 0 1170

nálad mi a normál masszázs???

Előzmény: Kovi Mark (1162)
Madárjós Creative Commons License 2012.04.07 0 0 1169
Ha kisit is olvastál volna tőlem, nem akarnád PONT NEKEM megideológizálni ezt. :-D
Nem azért mintha az érdekelne, hogy személy szerint Te mit csinálsz, da a szakma lejáratása még mindíg szívenüt engem. Kérlek ne vedd ezt személyeskedésnek, nem annak szántam. :-)
Előzmény: kedvesrokon (1168)
kedvesrokon Creative Commons License 2012.04.07 0 0 1168

Ha a kezdeti hozzászólásaimat visszakeresed, ott már elmeséltem, hogy az orgazmussal segített masszázs sokkal könnyebb a masszőrnek, és sokkal hatékonyabb a vendégnek. magas szerotonin szinten masszírozva minden sokkal lazább.

Előzmény: Madárjós (1165)
wantitall Creative Commons License 2012.04.06 0 0 1167

A normál masszázsodban nincs benne a fenék?!

 

Előzmény: Kovi Mark (1162)
geza066 Creative Commons License 2012.04.06 0 0 1166

örülök neki... pénzért mindent hajrá

Előzmény: kedvesrokon (1164)
Madárjós Creative Commons License 2012.04.06 0 0 1165
Az viszont egy kicsit furi... (bocs)
Előzmény: kedvesrokon (1164)
kedvesrokon Creative Commons License 2012.04.06 0 0 1164

Hmmm. Nálam meg nincs különbség az erotikus és a gyógymasszázs árak között.

Előzmény: geza066 (1163)
geza066 Creative Commons License 2012.04.06 0 0 1163

miért pénzért csinálod... éleveztből kell úgy jönnek a hölgyek

 

Előzmény: Kovi Mark (1162)
Kovi Mark Creative Commons License 2012.04.05 0 0 1162

Nem rég masszíroztam két hölgyet.

A 30-as csak normál masszázst akart az 45-ös nő már egy fenék masszázst is bevállalt.

Erotikus masszázst mostanában nem adtam, mert mindenki a fútés számlájára költi a pénzt!:)

Sajnos én is..:(((

Előzmény: *SzedR* (1161)
*SzedR* Creative Commons License 2012.03.31 0 0 1161

Új élmény valakinél?:)

xxl007 Creative Commons License 2012.03.23 0 0 1160

Tényleg, ki hinné??

 

Előzmény: chabie (1159)
chabie Creative Commons License 2012.03.23 0 0 1159

Nagyon okos vagy,cukor kéne Neked.Süvegcukor,hogy abba üljél...

 

 

Szerinted miért hagytam ki az adatokat SZÁNDÉKOSAN? 

Előzmény: xxl007 (1158)
xxl007 Creative Commons License 2012.03.22 0 0 1158
Előzmény: chabie (1156)
*SzedR* Creative Commons License 2012.03.22 0 0 1157

Nem semmi:/

Előzmény: chabie (1156)
chabie Creative Commons License 2012.03.21 0 0 1156

SZÁNDÉKOSAN NÉV,CÍM,TELEFON,EMAILCÍM ÉS KOMMENTÁR NÉLKÜL !

 

Hölgyek és Urak, Párok és Páratlanok figyelem!
  XXXX felfedezhetitek a tartós szerelem, és boldogság egyik nagyon sokat érő titkát, ami még a kihűlt kapcsolatokba is garantáltan tüzet csempész!
Ennek a titoknak akkor is hasznát veszitek, ha még csak most kerültetek közelebb egymáshoz, és akkor is, ha hosszú évek óta, békés házasságban vagytok elválaszthatatlanok.

Szándékosan írtam békés házasságot, hiszen a házasságok egy idő után inkább békéssé szelídülnek, mint boldoggá. XXXX azonban, újra beköltözhet hozzátok a boldogság! Mindehhez kell némi huncutság! ;-)

Most ugyanis elsajátíthatod az érzéki érintés, azaz a professzionális szexmasszázs minden csínját-bínját! Persze, ha ehelyett inkább beéred az unásig ismételt "hálószobai sablonokkal", az "éppen elmegy" minőséggel, és hagynád kiveszni kapcsolatotokból azt az elementáris erőt, ami mégjobban összefűzhet választottaddal... Ugye, milyen rosszul hangzik? Valld be, hogy ennél Neked több kell! ;-)

Legyél Te is több! Legyen minden szex szeretkezés, azaz művészet! Tanuld meg, ami megtanulható egy 4 órás szexmasszázs tanfolyamon, a többit pedig érezd! Amíg nem próbálod ki, nem tudod meg, mit veszíthetsz.

És, hogy az örömöt okozó mozdulatokon kívül mit tanulhatsz itt?
Először is XXXX, avagy művésznevén XXXX  professzionális tanfolyama megtanít Téged az érintés hatalmára. Jelenkorunk önző, személytelen és felületes szexuális kultúrája helyett arra, hogy milyen is az önzetlen, valós kapcsolaton alapuló szeretés élménye, amikor egyszerre vagy érintve és megérintve, miközben Te magad is érintessz és megérintessz.

Miért fontos, hogy szexmasszázzsal fokozd  a kölcsönösséget a párkapcsolatodban?
Mert a világon a legemberibb és legintimebb kapcsolat két szerelmes között jön létre, erre érdemes vigyázni, és addig ápolni, újraéleszteni ezt az intimitást, ameddig csak lehetséges, mert ez kell a teljes élethez, amiben két ember együtt, egymástól teljesedhet ki.

Emlékezz csak rá, hogy milyen az, amikor madarat lehet veled fogatni, amikor kiegyensúlyozott vagy, rendíthetetlen és mindenre képes, mint egy hős... Amikor minden sikerül!
A boldog párkapcsolat ugyanis az egyetlen, ami képes ezzel az önfeledt élménnyel megajándékozni.

A szakember elmondása szerint, aki könyvet is írt az érintés hatalmáról, ezen a tanfolyamon a technikák mellett, azt a legfontosabb alaptételt is el lehet sajátítani, amit egymás szolgálata jelent. Ettől lesz egyedi közted és párod között a szex, és ami még fontosabb, maga a párkapcsolatotok is. Ez az oktatás néhány óra alatt képes egy új utat feltárni számotokra, ami a szexualitáson keresztül elvezet a harmonikus párkapcsolathoz. Itt az alkalom, hogy egymás kizárólagos istenévé, istennőjévé váljatok!

XXXX, többször is mehetsz, ha úgy érzed, hogy ismétlés a tudás anyja! De, ha nemcsak adni akarsz, hanem kapni is, akkor lepd meg a párodat is egy kuponnal, és menjetek együtt a tanfolyamra. Közös élménynek is kiváló! Pláne annak! ;-)

És, bár a XXXX a 18-as karika érvényes, nem kell attól tartanotok, hogy a tanfolyam kompromittáló, vagy szemérmetlen lenne, mivel itt elméletben sajátíthatjátok el azt, ami elengedhetetlen lesz az otthoni "gyakorláshoz". Ez egy speciális módszer, ami a Tao szellemiségén alapszik. Pontos illusztrációkkal ellátott jegyzetet fogsz kapni, ami segít abban, hogy a tanultakat évek múlva is felidézhesd, ha kell.
A bemutatás pedig bábu segítségével történik. Neked nem kell szemléltetned semmit, csak figyelned, hogy otthon mindent, amit itt tanulsz, "kamatoztathass", és gazdagíthasd vele magadat, a párodat és a kapcsolatodat. Az oktatás egyetlen perce sem lesz számodra kínos, hiszen kellemes körülmények között, oldott légkörben, elméleti síkon zajlik.

Tudományosan megalapozott tény, hogy az érintés kedvezően hat a fizikai állapotunkra, a hangulatunkra. Mindez az erotikus masszázsra fokozottan igaz, azaz élettani hatása is felbecsülhetetlen. ;-)
Az erotikus, érzéki masszázs során az egész test erogén zóna, amit, ha olyan a cél: túlfűtötten, perzselő hévvel, vagy finoman, gyengéden maszírozunk. Minden érzékre hat, általa kifejezheted a társad iránt érzett legmélyebb szerelmet is.

Bizonyára, te is úgy vagy vele, hogy akit szeretsz, az a legjobbat érdemli.
Legyél Te a legjobb minden téren! ;-)

XXXX
1x4 óra szexmasszázs tanfolyam 1 fő részére
Bábuval történő szemléltetés
Pontos illusztrációkkal ellátott jegyzet

FONTOS!
Elméleti oktatásról van szó, és az itt megszerzett tudást otthon, a gyakorlatban kamatoztathatod! ;-)

XXXX
Fizetni átutalással, bankkártyával vagy PayPallal tudsz, más egyébbel nem.

 

 

 

 

 

szegedikan77 Creative Commons License 2012.03.20 0 0 1154

Szegeden keresek 50-65 közötti, csinos, erős kezű masszőr hölgyet.

shiraz79 Creative Commons License 2012.03.20 0 0 1153

Sziasztok!

 

Tudna valaki ajánlani nekem egy igényes, megbízható, jó külsejű fiatal férfi masszőrt Budapesten?

 

 

*SzedR* Creative Commons License 2012.03.10 0 0 1152

Lusta az a postás, a betyárját! :)

Előzmény: Madárjós (1151)
Madárjós Creative Commons License 2012.03.10 0 0 1151
Nem tudom, talán mert a postás mostanában nem talál rám. :-D
Előzmény: *SzedR* (1150)
*SzedR* Creative Commons License 2012.03.10 0 0 1150

:)

Melyik része a "kár" ?

A masszázst továbbra is szeretem, az erotikus részét már kerülném/öm.

Előzmény: Madárjós (1149)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!