Keresés

Részletes keresés

SubWoofer Creative Commons License 2001.11.13 0 0 128
A portasok mar csak ilyen tahok. Kellene gy topik a koliportasok megvereserol is :-)
Előzmény: ZöPö (127)
ZöPö Creative Commons License 2001.11.13 0 0 127
Gyáli út? Én csak kétszer jártam ott látogatóban (teljesen aszexuális látogatások voltak), de úgy felment bennem a pumpa a portás tahóságától, hogy szívesen agyonrúgtam volna. :-(
Előzmény: Endorfin (39)
ZöPö Creative Commons License 2001.11.13 0 0 126
Igen. Szeged, Teleki Blanka kollégium, négy éven keresztül. (c:
Előzmény: NesQuick (15)


Endorfin Creative Commons License 2001.10.20 0 0 125
Obsit,
ez a szitu kicsit arra emlékeztet, mint amikor Odüsszeusz kikötöztette magát a hajóárbochoz, hogy meghallgassa a szirének énekét...:)

"Mindent a szemnek (fülnek), semmit a kéznek (stb...:)

Te hogy birtad azt a helyzetet ?
Nem ágaskodott az ÖNÉRZETED annyi hiányosan öltözött nőnemű között ?

Endorfin

Előzmény: obsit (121)
Micka Creative Commons License 2001.10.20 0 0 124
Lassan egy hónap telt el a legutóbbi hozzászólás óta...Milyen koleszes élményeitek voltak azóta?
obsit Creative Commons License 2001.10.02 0 0 123
Semmi.

Több okból.

1./ A szomszédunkban egy nálam két évvel fiatalabb lány lakott. Az anyukája rám bizta mikor elérte a 16-ot. Azt mondta. Vidd bárhová, vigyázz rá, ha 3-4-5 fiu hivja, engedd el. Ha kettő akkor Te is menj. Ha egy hivja akkor el ne engedd !

2./ A csoportban volt egy ex is. Igaz, hogy jó másfél éve elmúlt már a dolog, neki is más volt, nekem is, de a többi csaj olyan al-kisfőnöknek kezelte.

3./ 16-ból nem lehet, nem szabad választani. Akkor megszüntél főnök lenni.
Azért - ma már - csak a humoros oldalára emlékszem, de 6000 km-re pesttől , ott nem fiu voltál, hanem felelős vezető.
Valóban felelős.

4./ Ezt Te is ismered :
Házi nyúlra nem lövünk.
Kivéve ha támad.
: - )))

Előzmény: 4ndr3w (122)
4ndr3w Creative Commons License 2001.10.01 0 0 122
És ezt komolyan mondod, hogy semmi nem történt???

Előzmény: obsit (121)
obsit Creative Commons License 2001.10.01 0 0 121
Sorry de offtopic leszek, de talán ??? mégis ide való.

Régen volt.

Tizenhatfős leánycsoport indult cseretáborozni a Nagy testvérhez.
Vezetőjük az egyik VI.kerületi Gimnázium Ifjúsági Instruktor tanárnője.

Mi éppen építőtábor elszámolásilag vagyunk benn "a" bizottságnál.
Telefon jő : tanerő eltörte kezét + lábát. Biciglizett a drágám - egy hét tudással - a Mártonhegyi úton . Lefelé. ( aki ismeri a környéket az már ettől elhül..)

Duplanevű Titkár Elvtárs közli :

Te mégy !
Semmi akarsz e ?, Van e kedved ? Ráérsz e ?
Te mégy !

A másik három srác kajánkodik. 16 csajjal , egyedül.
Eligazítás a Nagy testvér fővárosában, majd 4 óra repülés + 5 óra buszozás után máris lehet néprajzgyüjteni 31 napig.

Igen ám de ott kiderült, hogy az előző - szintén - baráti országból érkezett leánycsapat és a helyi ifjúság olyannyira drúzsbába keveredett, hogy iciri-piciri diplomácia malőr lett az ügyből, kettő terhességgel súlyosbítva. A helyi potentát úgy döntött, hogy a Sztároszta ( csoportvezető) - bár neki külön háza volt - a lányokkal alszik. Megérkezünk, fogadnak illendően, közlik a prikázt.
Mondom OK. de az eredeti sztároszta Nő, de eltörte, stb., én meg fiú volnék, tehát irány a kisház.
Helyi nacsalnyik : Ameddig én vagyok itt addig az ElvtársElvtárs utasításait BETARTJUK.

Lett 30 éjszakám egy 17 fősre berendezett lányszobában.

Aki most valami zaftosat vár, csalódik.
Semmi.
Több okból.
Nézelődni való volt elég, akkor volt divat a Babydoll. Vékony szatén anyagokból ( ha jól mondom), olyan teljesen átlátszó, lehelet vékony hálóing anyag.
Jól is éreztem magam. Kényeztttek is. Lányosítottak.
Fürdés egyszerre , mert naponta csak 40 percig volt fürdő víz.
Nem meleg viz, de víz.
A fürdőben semmilyen elválasztó fal nincs, mert minek.

A környékbeli kisállatok miatt a faház ajtaja bezárva éjszakánként.

Meleg, egyszál semmiben alvás.

De azért jó volt.

saafi Creative Commons License 2001.09.27 0 0 120
akkor azt hiszem, nem :)

én kábé akkor kerültem oda, amikor Te eljöttél

nekünk szerencsénk volt, a szint zöme elsös volt (egy csomó ötödéves pont akkor költözött ki az állandó helyéröl), igy kezdtünk, a rotációból még itt maradt öregekkel is jól összerázódtunk az elsö év végére, és a fantasztikus az volt, hogy a szintunk az ötödik évig szinte együtt maradt, kis cserélödéssel, szinte egy család voltunk, nekem is az életem egyik legszebb idöszaka, ha nem a legszebb

egyébként az "öregek" "mesélték", amikor már tök jól elvoltunk, így ismertük egymást, és arról beszélgettünk, hogy mennyire kibaszottul jó dolog kolisnak lenni, hogy ennek elötte még jobb volt, pont a Ti idöszakotokban... :-)))

na jó, leállítom magamat, jöjjön más a szaftos kollégiumi történeteivel :)

Előzmény: Zé Trindade (118)
saafi Creative Commons License 2001.09.27 0 0 119
ja, néha nagyon kegyetlenek tudnak egymással szemben lenni
Előzmény: qawsed (117)
Zé Trindade Creative Commons License 2001.09.27 0 0 118
OFF
vajon ismerjük egymást? :-)))
91-94 között ott töltöttem el életem egyik legszebb időszakát.
Üdv

Előzmény: saafi (116)
qawsed Creative Commons License 2001.09.27 0 0 117
legrosszabb-legaljasabb az volt, amikor a csajok azt mondták valakire: "ez még szüz!"

Basszus, ez tényleg duurva. :)))

saafi Creative Commons License 2001.09.27 0 0 116
igen!

vajon ismerjük egymást? :-)))

Előzmény: Zé Trindade (115)
Zé Trindade Creative Commons License 2001.09.27 0 0 115
Hello saafi!
Mintha az ELTE Nagytétényi úti koleszára ismernék rá... Jó helyen járok?

Üdv

Előzmény: saafi (114)
saafi Creative Commons License 2001.09.27 0 0 114
tegnap rohannom kellett, annyit akartam még leírni, hogy szerintem rettenetes dolog úgy kollégistának lenni, ha nincs tartós kapcsolatod, vagy nem vagy egy ilyen kúrós típus, aki mindig van valakivel

a koliban, ill. a szinteken az esték voltak a legjobbak, akkor már mindenki hazaért, közös cigizés, dumálás a folyosókón, szexista évödések, röhögések, fözések, tanulószoba, ahol föleg csajok voltak (nekik a mániájuk, hogy egyedül kell tanulni), átjárni szobárol-szobára (a lökött szobatárs haverom mindig ezt csinálta, de öt, mint ilyen enyhén lököttet, imádták a lányok, rendszeresen maszirozott hármat-négyet közülük, és kurva jó humora volt), lemenni a büfébe, állandóan nöi ingerek, bulik kéthetente, mi rendszeresen csináltuk, hogy leültünk a folyosó közepén, ott volt a telefon, a portás ide csörgetett fel, ha valakit hivtak, mi meg, szóltunk a lányoknak, a szobában, vagy ha éppen fürödtek, a fürdöben, sokszor, ha olyan volt a szitu és a hangulat, kopogás nélkül is, jegyeztük is a haverral, hogy a szintröl ki hány csajt ismer úgy, ahogy Isten megteremtette, plusz csaj barátnökkel rendszeresen jártunk a szemközti uszodába szaunázni

szal ehhez az is kell, hogy az embernek legyen társa a szinten - akiknek volt (kábé a folyosó negyedének), azok teljesen kiegyensúlyozott életet éltek, de akiknek nem volt se kutyája, se macskája, azok - a néhány üditö kivételtöl eltekintve - eléggé bemacskásodtak: gondolj bele, a konyhában vagytok, ölünkben a csaj, plusz egy-két barát, beszélgetünk, és bejön egy olyan fazon, akiröl köztudott, hogy senkije sincs, és velünk sincs igazán jó kapcsolatban, tök szar érzés, el is húz gyorsan, ki se dugja a fejét; na, annyit akartam mondani a bölcsész lányokról, pontosabban azok egy eléggé jól behatárolható részéröl, hogy közülük kerültek ki azok a hermetikusan lezárt hirhedt lányszobák, amelyeket-akiket, pedig már vagy három éve egy szinten lakunk, senki sem ismert: annyiból állt a kollégiumi életük, hogy hazajöve, gyorsan beszaladtak a szobába, kulcsra zárták az ajtót, és max. akkor láthattad, ha kiment a hütöhöz, vagy fürödni, néha hónapokig nem tudtál összefutni velük, mert elkerülitek egymást, aztán ezekröl a lányokról persze megindultak a mindenféle pletykák, a legrosszabb-legaljasabb az volt, amikor a csajok azt mondták valakire: "ez még szüz!"

de azért persze nem minden ilyen volt, voltak igencsak nagytermészetü bölcsészlányok is böven, de ök inkább föiskolások voltak, a BTK-sok valahogy eléggé bénák voltak ilyen téren (ismertem egy komplexusos magyar szakos csajt egy másik szintröl, aki annyire félt a fiúktól, hogy minden idejét az OSZK-ban töltötte, zárásig ott maradt, és mindig úgy 11 felé járt haza..., komolyan)

Előzmény: Micka (112)
qawsed Creative Commons License 2001.09.27 0 0 113
Azt a nyilvános dugást a várklubban láthattad, de az egy teljesen más kategória mint a koleszos bulik. Más a közönség összetétele.

Volt valami felmérés, kiderült, hogy az átlagos magyar ember hetente háromszor él nemi életet. Az öregtatákat és az újszülötteket nyilván nem számolták bele. Van aki javítja, van aki meg rontja az arányt. Ezt csak úgy megjegyeztem.

Az a véleményem, hogy 10 koleszosból 3 éli ki magát, de a lányok nem nagyon büszkélkednek vele, inkább letagadják, titokban tarták a fiúkkal ellentétben. Lehet vitatkozni.

(Kissé beteges vagyok ma.)

Micka Creative Commons License 2001.09.26 0 0 112
Mesélj a bölcsész lányokról! Naaa! Lécci!!! :))

OFF

Egyébként nem értem, hogy nemzeti érzelem ("vadmagyar" tudat) és szex mért nem férhet össze...Vagy ez csak a szobatársaidnál volt így?

ON

Előzmény: saafi (110)
leha Creative Commons License 2001.09.26 0 0 111
hát nem tudom ... lehet, bennem a hiba ...

olyan volt, hogy haverság, meg buli, pörgés, aztán ha véletlenül történt egy kis szeksz, mindig az lett a vége, hogy "akkor most járunk, nem?"

szerintem meg nem, tehát ágyő ...

Előzmény: qawsed (109)
saafi Creative Commons License 2001.09.26 0 0 110
én jártam, óvodás korom óta a katonaságon ("szex a laktanyákban") át a felsö isi befejezéséig végig ilyen helyeken laktam

nekem szerencsém volt, mert a jogász barátnömmel egy szinten laktunk öt évig, igaz más-más szobában, ez viszont azért volt jó, mert szinte mindig az ö szobájában evett a fene, és ott volt még a három másik lány, egy közülük brutálisan jó nö volt, plusz ezek a lányszobák állandóan járkáltak be egymáshoz, a szobák igyekeztek minden évben együtt maradni, ugyanazon a helyen, ezért általában mindenkit ismertél, állandóan csajok közt voltam, kurva jó öt év volt, nekem az egyetemböl szinte csak a kollégiumi élmények maradtak meg

mi úgy csináltuk (az alap dugáson kivül), hogy mindig az én ágyamba, a fiuszobában feküdtünk le aludni, aztán elkezdtünk csókolózni és társai, ha nem ment valamiért a dolog, átmentünk hozzá aludni (mindig egy ágyban aludtunk), viszont a lányok mellett sohasem csináltuk, ök nem olyan lányok voltak, hogy ezt meg lehetett volna tenni velük, viszont ha begerjedtünk, és ha nálunk voltunk, akkor végigcsináltuk, az ex azt szokta mondani, hogy nagyon szeret paplan alatt szopni, ez alatt én általában fél szemmel a többieket figyeltem, hogy nem néznek-e, csak ritkán tudtam megam ilyen szitukban elengedni (a barátnömet, aki alapvetöen nem volt egy ugymond perverz tipus, nagyon izgatták ezek a szituációk), a lökött haveromat ez nem zavarta, mert ö is ezt csinálta (elöször-másodszor még irtózatosan izgatott, de aztán megszokod, és már oda se figyelsz, komolyan :), ha a barátnöje ráfanyalodott az egyik arab után, akikkel csalta, de a másik két fatökü konzervatív tag... (4-en voltunk egy szobában), hát sokszor nagyon rossz szemmel néztek másnap (szex hiányában a politikába örültek bele, ilyen vadmagyar jobboldaliak voltak, állandóan hergelték magukat a baromságaikkal)

amit tudok, és amit a lányok egymás közt pletykáltak is, hogy ezek a rocker jogász csajok ilyen müszakis csávókkal rendeznek ilyen fékeveszett piás-zenés orgiákat, ebben a kollégiumban nem voltak müszakisok, csak kijártak, de hirhedtek voltak, mint az állatok, úgy viselkedtek, de, mondom, sok (még )rocker, szinte kizárólag jogász csajnak viszont nagyon bejöttek, ma, ha találkozom velük, szinte rájük se ismerek, kosztüm, pörgö élet, kezdenek bekonszolidálodni a szükséges mértékben

aztán voltak az arabok, akik szintén nagyon nyomultak a kollégiumban, de ök egyesével, nem bandákban, mint a müszakisok (apropo: a Sönherc diszkóban én is láttam egy nyilvános dugást), a haverom szerint a barátnöjét iszonyúan felizgatja egy egzotikus (arab, feka) csávó, és bármit hajlandó teljesíteni nekik

aztán voltak ezek a közös megcsalások, mi nem csaltuk egymást, igaz, komolyan szerettük is egymást, érzelmileg, intellektuálisan és szexben is jól elvoltunk, de a kapcsolatok 90%-a csak ilyen "ne legyek már egyedül!" szinten mozgott, ezért nagyon gyakoriak voltak a félrekefélések a baráti társaságok között is, de e fölött valamiért szemet hunytak (ezek jogászok és közgazdászok voltak, én, a barátnöm révén, ilyen társaságokban mozogtam), noha mindneki tudta, hogy ki kivel kúrt félre

aztán volt olyan vonal is, hogy pesti a csaj, aki, menekülve az otthoni depresszió és egyedüllét elöl, állandóan kijárt a kollégiumba, és ott odaadta magát fünek-fának, egy idö után már nem is kellett senkinek, mert mindenki tudta róla, hogy mekkore kurva, és már a Bandival is...

egyes bölcsész lányok is külön jelenség, na mindegy...

most haza kell mennem, bocs, és elnézést, hogy nem ilyen konkrét akciókat írtam, csak ilyen általános képet, egy agyaló bölcsész vagyok :)

Előzmény: qawsed (106)
qawsed Creative Commons License 2001.09.26 0 0 109
Ne nézd ennyire profánul. Nem csak a szexre gondoltam. Van valaki akivel el lehet menni moziba, el lehet sírni neki az aktuális bánatot, el lehet töle kérni a jegyzetet bármikor stb tehát olyan haverszintü.
qawsed Creative Commons License 2001.09.26 0 0 108
Nem erre gondoltam, nem is ezt írtam. Mindjárt megpróbálom érthetöbben megfogalmazni.
Előzmény: leha (107)
leha Creative Commons License 2001.09.26 0 0 107
szerintem rosszul látod ...
de lehet, hogy csak én nem akadtam össze azokkal a lányokkal, akik szexen kívül nem akartak mást és egy negyed óra alatt meg lehetett dumálni őket ...
qawsed Creative Commons License 2001.09.26 0 0 106
Semmi reakció? Ezek szerint itt senki sem járt még koleszban vagy csak homokozni jár oda?
qawsed Creative Commons License 2001.09.26 0 0 105
Nem igazán laktam koleszban, mostanában néha odaesz a fene egy felsöoktatasi intézmény erösen koedukált kolijába. Kb 50 50 a fiú lány arány. Talán több a lány.

Nekem úgy tünik, hogy ilyen helyen ziccer kapcsolatot teremteni. Ha lelépnek a szobatársak csak fel kell csörgetni a legkedvesebb ismerösöket. Egyik biztos ráér átjönni egy teára. Aztán meg akármi lehet belöle. Ha már be van járatva a dolog, akkor egy negyedóra meg egy elhagyott fürdöszoba is megteszi. Minden nap megvan a betevö, közben nincs semmi együttjárás, semmi felelösség, semmi féltékenykedés. Közben mindenki szabadon keresi magának az igazit, a szerelmet stb.

Szerintetek is így van, vagy abszolút rosszul látom a helyzetet?

Micka Creative Commons License 2001.09.25 0 0 104
Na mi van, semmi??

Na ne mondjátok már, hogy 0 tapasztalatotok volt ebben az új szezonban...!?

Micka Creative Commons License 2001.09.23 0 0 103
Fiúk, lányok!

Új félév, új kollégiumi szezon és remélhetőleg: _új tapasztalatok_!

Várjuk élménybeszámolóitokat!

vega9 Creative Commons License 2001.09.10 0 0 102
Tudom, hogy ide szinte sose ír senki, de azért tetszik a topic és legalább egy rövid ideig a top-on lesz!!!!!!!
N.Y.C Creative Commons License 2001.09.07 0 0 101
Michael Patton!
Ha nyitva tartod a szemed biztosan lesz eselyed sok erdekes elmenyt atelni. A nemek aranya eleg rossz volt annak idejen , remelhetoleg mara ez kiegyenlitettebb (akkor keves lany volt es rengeteg fiu). Teny ,hogy sok leany ( es fiu is) hirtelen kiszabadulva a kototteb szuloi "felugyelet" alol hajlando uj dolgok kibprobalasara, ami neha tulzassa fajulhat..de ez inkabb kivetel. Probalj olyan szobatarsakat talalni akivel jol kijossz..ez sok problematol,kellemetlensegtol megszabadithat. Akkoriban a kolesz nem volt egy kolostor (nem hiszem hogy ez valtozott volna) elegge liberalisan kezeltek vendegek behozatalat.( legy jo viszonyban az ejszakai portassal :))
Mindent lehet probalni, de mertekkel es diszkreten, azt hiszem a leanyzok is ertekelik a diszkreciot.
Sok szerencset!
N.Y.C
Előzmény: MichaelPatton (98)
Micka Creative Commons License 2001.09.06 0 0 100
Harmadik (közvetett) koleszos élményemet még le se írtam...

Egyszer régebben többedmagammal egy kulturális rendezvényre érkeztünk egy városba. Több amatőr, fiatalokból álló művészeti csoport is részt vett rajta természetesen és közös volt a szállás egy kollégiumban. (Nyár volt, az évközbeni koleszlakók tehát nem tartózkodtak ott, csak a rendezvény résztvevői.) Dolgunk végeztével úgy fél négy körül érkeztünk meg a szállásra. Ahogy érkezünk a nekünk kijelelölt szoba felé, az emeleten látjuk, hogy az egyik szobaajtó nyitva van, bár bent sötét volt. Kisvártatva női hangokat hallottunk, amelyek félreérthetetlenül arra utaltak, hogy neki most valami nagyon kellemes...Pont akkor hagyták abba a dolgokat, mert eme rövid hangadás után egyszercsak kilépett a szobából egy teljesen meztelen fiú és a WC irányába indult. Ekkor mi még az érkezés, a szobánk megkeresése és az ajtónyitás fázisában voltunk valahol, tehát mindannyian a folyósón voltunk, mindezt láttuk, hallottuk. Valószínűleg nem vették észre, hogy időközben más is érkezett az emeletre. A fiú után rögtön megjelent a lány is, csak egy szál fehér ing volt rajta (persze az lent is takart...) és felmérve a szituációt meglepődött és többször elmondta, hogy "Hát ez ciki!" Én a többiekkel együtt lepakoltam a szobába, de aztán kimentem és figyeltem az eseményeket, hátha történik még valami. Kiderült, hogy a vécé a zuhanyzóval és mosdóval egyben volt és ott pont két lány tisztálkodott, majd zuhanyozott; úgyhogy ők szinte biztos, hogy találkoztak a meztelen fiúval (hogy mit szólhattak hozzá, nem tudom.)... Ezután a pár már becsukta az ajtót, de a szobájukból "arra" utaló hangok már nem szűrődtek ki (valószínűleg nyugovóra tértek).

Nos, nagyjából ennyi a történet; a srác az éjszaka folyamán többször megtette ezt a szobától a WC-ig vezető utat ádámkosztümben (úgy látszik meztelenül szokott aludni), de semmi más nem történt. Sajnos...Legalább a csaj mászkált volna így...Különben ha a csaj abban a pillanatban, amikor a barátja elindul, nem kap magára hirtelen valamit (hiszen közvetlenül a szeretkezés után voltak), akkor őt is meztelenül láttuk volna meg; hiszen ők arra számítottak, hogy rajtuk kívül nincs más az emeleten, vagy ha van is, már alszik...

Nem valami nagy sztori, nem is én voltam a főszereplője, dehát kinek mi jut...

Még egy ilyen élményem volt, de az is csak hangélmény és csak feltételezhető, hogy témába vág.

Egyszer kollégiumban voltam kénytelen éjszakázni az egyik városban. (Ekkor egyénileg rendeltem szállást, de más is aludt a szobában.) A fölöttünk lévő szinten olyan diákok aludhattak, akik amúgy hétközben is ott vannak. Mert éjszaka nem is lehetett tőlük aludni, ugyanis a fölöttem lévő szobában szólt a zene, hangosan beszéltek, stb. A sok zaj között egyszer csak kellemes női hangokat véltem felfedezni, amik lehet persze, hogy nem "szexuális okból kifolyólag" keletkeztek, hiszen nők, ha jól érzik magukat egyéb értelemben, akkor is szoktak nőies hangokat kiadni magukból, amolyan nevetés, nevetgélés funkcióban. Viszont amikor ezek a hangok már egy olyannal is párosultak, mintha valaki folyamatosan az ágyat döngölné, akkor gondoltam, hogy mégiscsak témánál vagyunk. Közben viszont a többi fiú beszélgetett, kiabált, zenét hallgatott, szóval élte a maga bulizós életét, azért furcsállottam, hogy többek jelenlétében csinálták volna a dolgot, miközben a többiek mit sem törődnek velük. Lehet persze (ha valóban szexről volt szó), hogy minden fiú sorra került, nem tudom, mindenesetre eltartottak egy ideig az ilyesfajta zajok. A feltételezésemet megerősíti, hogy egyszer csak azt hallom, hogy az egyik fiú megkérdezi a lánytól, hogy "Jó volt?", majd ezután nem sokkal női magassarkú cipő kopogásától lett hangos a felettünk lévő emelet. Ezután már a fiúk se sokat zajongtak (úgy).

Hát ennyi; tudom, ez se nagy vaszisztdasz. Kifogytam a történetekből, hacsak kukkolós élményeimet nem ecsetelném (de hát olyankor mindig csak lányok zuhanyoztak egyedül; szex nem történt). Úgyhogy most már meséljen más!

Előzmény: Micka (89)
Micka Creative Commons License 2001.09.06 0 0 99
Nem basznyi meg kukkónyi, hanem tanúnyi mész oda, büdös kölök! :)
Előzmény: MichaelPatton (98)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!