Keresés

Részletes keresés

alezredes 1 Creative Commons License 2016.04.22 0 0 12919

No igen. Azért az a minimum, hogy szakadt, csöves, ápolatlan, 20 évvel több mint mondta, az minek is jelentkezne ?

Hamár összefutunk, akkor úgyis lesz valami, jelszóval ?

Azt azért ne már.

Mert többszörös képcsere, esetleg kamerás beszélgetés, az előrébb vinné a dolgokat.

De egy személyes tali először, szemtől szembe, az az igazi, olyan 95 % os.

Merthát 3 embernek kell bejönnie egymásnak.

A harmadik fél sem 100 % hogy ilyen csajt (a páromat) képzelt el.

Nekem se biztos hogy szimpi a srác, de ha mégis, mégsem erőltethetem rá a páromra, ha neki kevésbé jönne be.

A legjobb ha mindhármunknak okés a dolog, akkor akár a következő szombat este mehet a buli.

Előzmény: Isti198012 (12917)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.22 0 0 12918

Ezért is jó ha előtte webkamerán keresztül beszélgettek a "jelölttel"!

Azon kívül hogy le tudod ellenőrizni hogy valóban az akinek írta magát, még beszélgetni is tudsz vele és nem kell utazni néha órákat.

Aki nem akart így beszélgetni az már is kiesett!

Előzmény: Isti198012 (12917)
Isti198012 Creative Commons License 2016.04.22 0 0 12917

Sziasztok!Mi is sokszor hátráltunk meg amikor kerestük az ideális embert.Volt olyan hogy elmentünk a talàlkozora de oda sem mentünk az illetőhöz.Ugyan is elvileg egy 30-as illetövel kellet volna talkoznunk és bizony egy jo ötvenes volt ott!Volt olyan hogy a három talkozás után mondtam én nemet.Rengeteg mindenen el tud csuszni a dolog!De ha az illetö megérti hogy miröl szol ez és ugy àll hozzà az màr nagy esély a szàmàra.



alezredes 1 Creative Commons License 2016.04.22 0 0 12916

Szerintem sem jó ismerős, rokon meg főleg. Mert ő rokon marad, mikor már nem megy a hármas játék akkor is.

 

Az ideális, ha másik városból való a harmadik, nem viszi túlzásba a hancúrt, azaz nem jelentkezik be minden szombat estére.

Havi, kéthavi egy alkalom a jó szerintem. Ha mi mint pár hívjuk, akkor ne három hónap múlva érjen rá, ha lehet.

Ne akarjon különutas dolgokat a párommal, fogadja el, hogy ott vagyok.

Tudom, ez egy kicsit túlzásba vitt igény, de cserébe mégiscsak megdughatja a barátnőmet.

Ha meg szerencséje lesz egyszer, és rendes gyerek,  úgyis lehet olyan eset,  hogy kettesben maradhat a párommal, mert közbejött valami. De ez nyilván nem az első alkalomkor lesz.

Előzmény: Törölt nick (12913)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.22 0 0 12915

Annyi minden közbe jöhet, valami apróságon is elcsúszhat a randi!

Férfi jelentkezőkből "túlkínálat van" ! :-)

Ha valami nem tetszik már lépnek is tovább a nők vagy párok!

Valószínűleg sokan vágynak erre de bizonytalanok is ha lépni kellene, valahol ez is érthető hisz izgató egyben veszélyes is lehet egy kapcsolatra!

Ha családos párról van szó az egész összeszervezése sem egyszerű általában!

Gondolj, bele!

A párnak együtt legyen szabad estélye, gyerek felügyelet ha van nekik, ne legyen éppen meg a Hölgynek stb. :)

Nehéz sokszor össze egyeztetni mert mindenkinek meg van a maga élete.

 

Egyébként a jelentkezők is ugyanúgy néha eltűnnek ha lépni kellene az ügy érdekében tovább.

Előzmény: Törölt nick (12912)
timiketten Creative Commons License 2016.04.22 0 0 12914

Üdv...Merre élsz?? timiketten@gmail.com  Mi 50-es házaspár....

Előzmény: Törölt nick (12912)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.22 0 0 12913

Nem is tudom...jó ötlet családtagot ilyenbe bevonni???Pont rokonnal? Házi nyúllal? :-)

Tudni fog rólatok ő is és persze a párja is olyanokat is amit nem szeretnétek világgá kürtölni!

Inkább egy idegen lenne a jó, aki nem túl közel de elérhető távolságban lakik és nincs közös ismerősötök sem aki pletykálna esetleg?!

Inkább az utóbbi szerintem!

Előzmény: Törölt nick (12910)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.22 0 0 12912

Sziasztok! Olvasgatom az itteni hozzászólásokat úgy, hogy én a másik oldalon állok, állnék. Nem független ürgeként keresek párt, lehetőség szerint tartós, baráti kapcsolatra. Én is abban a cipőben járok, hogy jól működő kapcsolaton belül jelentős potenciakülönbség van, valamint vonz egy hölgy többes kényeztetése, amit csak ilyen helyzetben tudnék megélni. Különálló nővel már csak kapcsolatom biztonsága miatt sem akarok kezdeni. Az én helyzetemben sem egyszerű ilyen jellegű kapcsolatot létesíteni. Elő-elő kerülnek hirdetések, hogy keresnek pasit harmadiknak. Az ember, ha nagyjából belefér az elvárásokba, a távolságok sem leküzdhetetlenek, akkor ír. Az esetek 90%-ban nem jön vissza válasz sem. A maradék esetekben elkezdődik a levelezés, ismerkedés, de előbb-utóbb eltűnnek. Nem hiszem, hogy én írnék vad dolgokat, vagy lennék olyan rettenetes kinézetű. Rendszerint úgy érzem, hogy amikor érzik, hogy komolyabbra fordul a helyzet, akkor talán megfutamodnak. Eddig egyetlen alkalommal jött össze ilyen jellegű dolog, ami számomra mindenképp pozitívan történt, de a pár is hasonlóan nyilatkozott. Folytatásban egyeztünk meg, de a pár hét múlva következő alkalom előtt egy nappal eltűntek, majd pár nappal a tervezett találkozó után azt írták, hogy alakult ki nézeteltérés köztük, így mégsem folytatnák. Ezen kívül még egy esetben volt komolyabb találka, ahol végül a hölgy elbizonytalanodott, és végül emiatt hiúsult meg a dolog.

Érdekelne véleményetek, tapasztalatok, hogy néz ez ki a másik oldalról. Hogy lehet az, hogy én komolyan keresek ilyen lehetőséget, ti leírásotokban komolyan kerestek hasonlót, és mégsem megy egy rendes kapcsolat összehozása?

buddys Creative Commons License 2016.04.21 0 0 12911

és most hogy megy? vagy már nem vagytok együtt?

 

Előzmény: Tom Freeman (12898)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.21 0 1 12910

Olvasgatom már egy jó ideje  az itteni hozzászólásokat!

Összegezve az jött le,hogy aki közelebbi ismerőssel,baráttal osztotta meg felesége rejtett zugait,elégítette ki titkos vágyait!

Az célravezetőbb,hosszabb és nem utolsó sorban bizalmasabb kapcsolatot eredményezett!

Én épp próbálom rábeszélni magama,hogy e téren kissé "konzervatív" feleségem a sógornőm férjével dugassam meg!

"Ugyanis a feleségem nővérének a férjével volt egy beszélgetésünk. Amikor is Ő elmondta,hogy nem mükszik a szex Ő közte és a felesége közt!Viszont megvan örülve a pinákért azóta!

De nincs semmi gikszi megy és keres máshol kielégülést! Az egymáshoz való viszonyuk a szeretet mezsgyéjén zajlik!"

Vagyis elfogadta a felesége ,hogy a férjnek többre sűrűbben van szüksége mint ahogy azt Ő megadná neki!

Ezen felbuzdulva ,gondoltam,hogy alkalmas alany lenne a srác a feleségem szexuális  felélénkítéséhez!Nem utolsósorban az én vágyam kielégítéséhez!

Alkalomadtán(még nem volt sajna)mutatnák pár fotót a sógornőjéről a srácnak ,amit tuti nem látott!

Úgy érzem ,hogy egy egészséges férfi a képek láttán merevedik!:)

Remélem a reakciója + ív lesz és akkor előhozakodhatok a kérésemmel ,vágyammal!

Hát én ebben az ügyben per pill,itt tartok!

Gondoltam megosztom vágyamat,gondolataimat veletek!

Isti198012 Creative Commons License 2016.04.21 0 0 12909

Ez igy van!Miután kiválasztottuk a szerintünk megfelelö partnert hoszas puhatolozás kezdött.Csak utàna álltunk elő az ötlettel.Nàlunk hibàtlanul müködik a dolog.Rengeteget beszéltünk rolla a párommal.Nagy elhatározás volt.

alezredes 1 Creative Commons License 2016.04.21 0 0 12908

Ezért mondom azt, hogyha talál az ember a barátnőjével egy jó, megbízható, nem tolakodó, rendes, szinte haver srácot, azt igencsak meg kell becsülni, mert ilyen nagyon ritka. Jó, perzse ez az ismerkedés először még hosszabb, de másodjára, többedjére már nem kellenek a tiszteletkörök, mindenki tudja, hogy azért jön a házibarát, mert dugni akar. Ha meg ezt normálisan, mindent megbezélve egyeztetve teszi, tesszük, akkor jó kis szombat este kerekedhet ki a dologból.

De egy olyan kategória, akinek két kérdése van nyitásként, miszerint mikor kefélünk, meg kettesben kipróbálhatnám a barátnődet duma, azzal nincs mit kezdeni.

Előzmény: Isti198012 (12907)
Isti198012 Creative Commons License 2016.04.21 0 1 12907

Jogos!Mindazonáltal szerintem ezt (és sok minden màst)csak ugy lehet csinàlni ha megbizol a partneredben és a harmadik félben is.Nekünk bekött a baràti kör.Kerestünk mi ismeretlen,szolo pasikat is!De azt a sok léhütö embert..Ismerkedés?Minek azt!Egyszerüen nem értették mit szeretnénk.

alezredes 1 Creative Commons License 2016.04.21 0 0 12906

A baráti kör necces lehet. Nem tudnak titkot tartani, stb. Meg honnan tudjam, hogy amikor a pl a haverom felugrik hozzánk, aki tegyük fel már dugta a páromat, hogy most miért jött ?

Kérdezzem meg mindig, hogy : na, most akarsz e dugni, vagy egy két cédéért jöttél ?

Előzmény: Isti198012 (12902)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.04.21 0 0 12905

Nem mintha olyan egetverően érdekes szitu lett volnaez a rágyújtás, de ha meghallom ezt a " rágyújt " szót, mindig ez jut az eszembe.

Hozzá kell tenni, hogy mind a párom, mind a srác egyébként cigizett. Ezért mikor a faszi mondta hogy rágyújt, azt hittem tényleg szívnak egy cigit, mert pl az ilyen cigiszünetek alatt szoktam kimenni üdítőért, ezért, azért, hogy mikor vége a cigarrettaszünetnek, nem maradjak semmilyen látványról.

Előzmény: Törölt nick (12904)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.21 0 0 12904

Érdekes lehetett a szitu!

De célravezető!:)

Előzmény: alezredes 1 (12901)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.21 0 0 12903

mmm gyönyörű!

Előzmény: szomszéd22 (12892)
Isti198012 Creative Commons License 2016.04.21 0 0 12902

Az volt az elsö és utolso spontàn dolog.Söt!Probàltunk partnert keresni ilyen-olyan helyeken de reménytelen volt.Igy maradt a baràti kör.Làss csodàt,az müködöt!

alezredes 1 Creative Commons License 2016.04.21 0 1 12901

Így spontán, egy ismeretlen farkat bekapatni az asszonnyal, az talán túlzás.

 

De egy megismerkedési alkalom után, mikor már többedjére látjuk egymást, és van mód tisztálkodásra, akkor persze miért ne ? Persze nem erőszakkal.

Sose felejtem el azt a szót, amit az egyik barátunk mondott, amikor meztelenül, álló farokkal ült az ágyon, a párom simizte a farkát. Közelebb hajolt a farkához, de nem akarta még bekapni, csak nézte, és simizte.

Erre én megkérdeztem, mit csinálsz anya ? Azt mondja a gyerek, "rágyújt" Kérdem mire ?

Mutatja az álló farkát. Erre mondom a páromnak, gyújts rá, az meg nyúlt volna a cigiért.

Erre a gyerek nagyon finoman megfogta a párom fejét, és lenyomta a farkához. Azt mondta, erre szeretném ha rágyújtanál. Úgy lett.

Előzmény: Isti198012 (12900)
Isti198012 Creative Commons License 2016.04.21 0 1 12900

Sziasztok!Érdekes dolog az itt felvetett téma.Nálunk is szo volt erröl.Persze szex közben és akkor mindketönket nagyon izgatott a dolog.Tiszta fejjel màr másként nézett ki a szitu.Több mint 12 éve vagyunk együtt.Olyan négy éve nagyon rosszul mentek a dolgok,rezget a léc hogy szakitunk.Megbeszéltük hogy elmegyünk nyaralni hàtra hagyva a mokuskereket,gondjainkat és egymàsra figyelünk.Egy este sétàltunk a balaton parton és rànk jött a romantika.:)Volt ott egy pad amit jol körbenöt a nàdas.Egymàsnak estünk.Javàban ment a téma amikor feltünt hogy valaki figyel minket és maszturbàl.Szoltam a nejemnek de mindegy màr alapon folytatuk.Egy kis idö utàn azért csak zavaro lett a dolog.Szoktam neki hogy vagy jöjjön elö vagy menjen el.Hàt odajött.Egy huszonéves sràc volt.Leült a padra.Mi meg folytattuk.Ma sem tudom miért de megkérdeztem a pàrom mit szolna ahoz ha szàjal kielégitené a sràcot?Vàlasz az volt hogy magàtol nem de ha kényszeritem rà...Hàt beleturtam a hajàba és rànyomtam a fejét.Igy történt az elsö.Azota a kapcsolatunk szàrnyal.Vanak partnereink de vért izadtunk amire normàlisat talàltunk.De ez màs történet.

alezredes 1 Creative Commons License 2016.04.21 0 1 12899

Ezt hívják teljes körű masszőr szolgáltatásnak, kérem szépen.

Igy a masszírozási díj is "le van tudva"?

Jó pár hirdetésnél, legfőképp az ilyen erotikus, yoni masszázsoknál nem pénzbeni fizetséget vár el, kér a " mester ", hanem ilyesfélét. Nem baj ha így van, sőt.

Előzmény: Sharingmybaby (12888)
Tom Freeman Creative Commons License 2016.04.21 0 0 12898

Nálunk is úgy ment a dolog, anno...

Előzmény: buddys (12886)
sperm_bath Creative Commons License 2016.04.20 0 1 12889

Ez a legaranyosabb, hogy te kell kérjed, hogy ribanc legyen. Imádom ;-)))

Előzmény: Sharingmybaby (12888)
Sharingmybaby Creative Commons License 2016.04.20 0 4 12888

Ezt tegnap megosztottam egy másik topikban, de rájöttem, hogy ide való:

 

Ahogy a nicknevem is elárulja, szeretem megosztani a feleségem. Szeretem nézni, ahogy kényeztetik. Egy Yoni masszőrhöz szoktunk járni, aki először egész testét masszírozza, majd egyre többször téved a keze a popsihoz és a puncihoz. a masszázs második része már csak a hüvelymasszázsról szól, sok olajjal, mindez addig, amíg el nem jön az első orgazmus. Ekkor fordítja hasról hátra a feleségemet, és elkezdi orálisan kényeztetni. Ilyenkor további négy-öt orgazmus következik be. Feleségem szokta folytatni az orális kedveskedés visszaadásával, majd a masszőr gumit húz, és megkezdődik a szeretkezés kettejük között. Mindenféle pozícióban szeretkeznek, a legjobban a lovaglást szeretem nézni. Az alkalomtól függ, én mikor kapcsolódom be. Van, hogy már én is beszállok a masszírozásnál, van, hogy ilyenkor még csak gyönyörködöm. Amikor szopik, olyankor mindig hátulról dugom, és amikor engem kényeztet orálisan, olyankor van mögötte a masszőr. Nagy vágyam, hogy egyszerre ketten kényeztessük, ez még eddig nem jött össze, de legközelebb nem hagyom ki. Csak ahhoz ragaszkodik, hogy a feneke az enyém legyen. Nyolc-tíz orgazmus alatt még soha nem hagytuk abba. Ezután a masszőrrel közösen elmennek zuhanyozni, és mondhatom alaposan megtisztítja mindenét az olajtól. Vissza az ágyba, beszélgetés, majd gyakran második forduló. Az sem ritka, hogy ilyenkor már csak középen térdelve kettőnket szopik felváltva, majd mindkettőnket lenyel. Hozzá tartozik a beszámolóhoz, hogy normál körülmények mellett nehezen tudom rávenni, hogy menjünk el "masszázsra", gátlásai miatt mindig vonakodik. Ilyenkor jön két fél Jagermeister, utána ő kéri, hogy menjünk el. Soha nem bánja meg, nagyon élvezi. Kell ez a kis katalizátor neki :-)

sperm_bath Creative Commons License 2016.04.20 0 1 12887

jessssssssz, ha én is rá tudnám venni erre a feleségemet...

Előzmény: buddys (12886)
buddys Creative Commons License 2016.04.20 -1 1 12886

negyven éves feleségem is eljár pár hónapja, a srác, párral fiatalabb, kapcsolatuk kizárólag szexre korlátozódik, igy a távollétek 2 3 óránál még nem tartottak tovább. 

Előzmény: Ajajj01 (12861)
szüpi Creative Commons License 2016.04.17 -1 0 12885

Szia kedves Érzékiszerető,

 

Csatlakozhatnál hozzánk, priviben megbeszélhetnénk. 

 

Üdv.

 

P és Gy.

Előzmény: erzekiszereto30 (12808)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.11 0 7 12881

Kedves Balu-25 és memphis_

Ha már veszitek a fáradságot arra, hogy beleolvastok a fórumba (remélem így volt) miért nem olvassátok el a topik leírást is? Mindösszesen 1 sor, de nektek sikerült azt is megszegnetek. Én már unom, hogy csak a nemideillő hozzászólásokat lehet látni, és állandóan a moderátoroknál kilincselni a törlésért. Így az érdemi, akár izgalmas beszélgetések is elmaradnak, mert kinek van kedve ide benézve egyáltalán megszólalni?? 

Szokatlan arcú srác Creative Commons License 2016.04.10 0 1 12879
Ajajj01 Creative Commons License 2016.04.05 -3 2 12861

Szóval a beszámoló, ami eddig elmaradt! Csak reggel jött haza az asszony. A gyerek lakásán voltak voltak végül végig. Éshát leginkább "azt" csinálták. 3 menet volt, sima cumit beleszámolva 4. Kipróbálta kutyapózban is, amit eddig nem engedett. Bejött neki szóval már én is kipróbáltam vele :P  Sajnos a végére eléggé elfáradt és elaludt, csak reggel ébredt fel.

Tudom én is, hogy megvan a veszélye ennek, de maximálisan megbízok benne. Megbeszéltük ezt is, ha valamelyikük elkezd többet érezni akkor leàllunk ezzel a dologgal. 

 

Jah és kaptam egy cumis képet meg ahogy benne van a srác a nőmben, de lelkemre lett kötve, hogy nem lathatja rajtam kívül senki. 😃 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!