Keresés

Részletes keresés

V B A Creative Commons License 2004.09.06 0 0 5
Köszi az eddigi hozzászólásokat, a Törökország TOP10-et már felvettem a kedvencek közé.
A párom egy 4-hetes tréningre megy az utazását és a szállását a cég fizeti és szervezi, én pedig 5 napra kiugrom meglátogatni. Mivel hétközben fél kilenctől este hatig tréningen van, csak a hét végén tudnánk egy nagyobb kirándulást szervezni, hétköznap egyedül kell "elvernem" az időt.
wzindbad Creative Commons License 2004.08.31 0 0 4

 

Nézz be a Törökország top 10-be is!

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9039317&la=38180350

Előzmény: V B A (1)
ARic Creative Commons License 2004.08.31 0 0 3

Hello,

 

ez így elég "átfogó". Dolgozni fog, vagy miért megy? Szállást nem ártana itthonról kinézni, szerintem, Mi tavaly októberben voltunk, igaz, csak öt napot. Most már nem igazán mernék menni, nem érzem biztonságos helynek.

Látnivalókat (rengeteg van) nézze meg útikönyvben, azaz vigyen magával ; mi az ezer éves Törökország könyvből rengeteg információt kaptunk a műemlékekről. Kaja az isteni!!! Grillezett csirkefalatok rizzsel, pörkölt és fasírt féle husik (húú, ezeket hogy is hívják?). Vásárolni mit szeretne?

Na majd összeszedem a gondolataimat, ha konkrétabb leszel.

Előzmény: V B A (-)
hungeorge Creative Commons License 2004.08.26 0 0 2
Hát...nem sok. Annyit tudok segíteni, hogy nézd meg a www.isztambul.lap.hu gyűjteményt. Üdv
V B A Creative Commons License 2004.08.26 0 0 1

Nem túl nagy a tolongás...

 

 

 

V B A Creative Commons License 2004.08.24 0 0 0

Bocs, a topikcímből kimaradt egy G.

V B A

V B A Creative Commons License 2004.08.24 0 0 topiknyitó

Sziasztok,

 

a párom a jövő hét végén fog indulni Isztambulba, ahol öt hetet fog eltölteni. Arra szeretnék kérni mindenkit aki járt ott, hogy ossza meg velünk tapasztalatait a következő témákban:

- szállás,

- utazás (városon belül),

- legszebb és legérdekesebb helyek, látnivalók,

- étkezés,

- vásárlás,

- biztonság,

- közeli kirándulóhelyek.

 

 

Előre is köszi!

 

 

V B A

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!