Keresés

Részletes keresés

Timna Creative Commons License 2002.09.09 0 0 403
De nagy a csend! Pont most adjátok fel? Vagy BB-t néz mindenki? Maugli hamarosan ír ide ígérete szerint, valamint felvettük a gondolatmenet szálát egy nosztalgia célból készítendő közös +4es demónak :) Majd tájékoztatok.
Timna Creative Commons License 2002.09.04 0 0 402
Végülis kivártam pár photot meg ilyesmi, nekem is volt vagy 2-3 perc :) TvNetwork Lan-City. Állat gyors tud lenni.
Előzmény: putyi (401)
putyi Creative Commons License 2002.09.04 0 0 401
Az már igaz! Én is épp most akartam megnézni, hogy fejlesszek valamit rajta, de minimum 5 perc volt mire bejött, pedig kábelmodemem van! Kegyetlen lassú!

Azért csak várd ki...

Plus/4 RULEZ!

O+A

Előzmény: Timna (400)
Timna Creative Commons License 2002.09.03 0 0 400
Nohát valóban :)) Mindenesetre qrwa lassú az extra, remélem lesz türelmem...
Előzmény: putyi (399)
putyi Creative Commons License 2002.09.03 0 0 399
Szerintem te elírtál valamit!

Nem ez "www.extra.hu/putyi" !!!!

Hanem ez: "www.extra.hu/putyika" !!!!!

Üdv...

Előzmény: Timna (398)
Timna Creative Commons License 2002.09.02 0 0 398
Te Putyi, ezen az oldalon hol vannak a privát fotóid? A zenei ízlésed jó :)
Timna Creative Commons License 2002.09.02 0 0 397
"MC te is ott voltál az MSZP-s rendezvényen? Tán csak nem te is baloldali vagy?"
Voltam. Ballib vagyok ha lehet azt mondani, bár inkább csak lib :) Márciusban még (ismét :)) fityeszre voksoltam volna, csak hát voltam olyan "hülye", hogy megnéztem, mit is csinálnak valójában, és azt a következtetést vontam le, hogy hiteltelen, hazug bagázs :)
No de ne keverjük ide a polt nagyon, szoktam írni / olvasni az indexes polrovatot, nagyon nagy a háború így is...
A lapodat megnézem, kíváncsi vagyok rátok :)

Tsóközön.

Előzmény: putyi (396)
putyi Creative Commons License 2002.09.02 0 0 396
BBD nagy gyógyszerész lett!!! BZS az öccse és még van egy 3. testvérük aki Pati névre hallgat!

MC te is ott voltál az MSZP-s rendezvényen? Tán csak nem te is baloldali vagy?

OSCAR megnősült???? Én is... :-)))

Van egy félkész igen gyönge honlapom, amin van egy pár kép az esküvőmről meg lehet nézni...

www.extra.hu/putyika

Már nagyon rég frissítettem!

Üdv mindenkinek...

O+A

edhellon Creative Commons License 2002.08.30 0 0 395
Szerintem ez tavaly nyar elejen volt, de nem BZS-rol hanem BBD-rol van szo; ezt a botlast betudom a tegnap estednek. :)

Jajjjjj, tenyleg! :) Mea culpa, es hamu fejemre, satobbi. Pedig eleg nehez oket osszekeverni, ez ketsegtelen... :)

Előzmény: DaleHeke (394)
DaleHeke Creative Commons License 2002.08.30 0 0 394
Szerintem ez tavaly nyar elejen volt, de nem BZS-rol hanem BBD-rol van szo; ezt a botlast betudom a tegnap estednek. :)

Egyebirant akkoriban az Uj Udvar mellett levo, kek szinu patikaban fordult elo, de amikor vagy 3 honapja ott jartam, nyomat sem leltem. Lehet hogy tul sokat kavart a szinuszokkal vagy ilyesmi. ;) Persze az sem kizart hogy hatter-ember es messze a pulton tul keveri az anyagot.

Előzmény: edhellon (392)
Timna Creative Commons License 2002.08.28 0 0 393
Háát szerintem nálam akár 2-5 évvel is idősebb... No nemtom. Felcsűrtem az assembleremet ide. Letölt, megnéz, király?
Ha tetszik, lehet terjeszteni, nem tudom, komoly feladatra jó-e. Mint látható, 2-3 nap meló van benne, nem várni sokat.
Előzmény: edhellon (391)
edhellon Creative Commons License 2002.08.28 0 0 392
Hi Levente!

Milyen volt Antiq? Sajnos ismet nem tudtam ottlenni... :( Mostmar igazan el kene mennem valami magyar partyra. :)

Ott volt BZS? Dale meselte, hogy talalkozott vele par honapja (hmm, igy jobban meggondolva talan tobb mint egy eve is van mar :) es most Pesten el, es gyogyszeresz, elvegezte az egyetemet, Oscar apjanak minden ellenallasa ellenere. :)

Előzmény: TLCCNS (372)
edhellon Creative Commons License 2002.08.28 0 0 391
Szerintem Oscar sosem beszelt ilyen hulyesegeket a kolakrol, kulonben is o borszakerto, mint tudjuk. :)

A ruhazata miatt szoktam ugratni neha, mondtam neki hogy szerintem mar biztos nincs egy darab farmere se. ;) Folyton a sok hulye oltony. ;) Bezzeg az en verhetetlen farmer+polo osszeallitasaim. :) Most is egy antiq99 partypolo van rajtam egyebkent. :)))

Oscar ugyan nalam fiatalabb kb. fel evvel vagy hogy, de nalad idosebb volt 1-2 evvel, nem? Ugyhogy nembeszolni. :)

Mauglirol passz.

Előzmény: Timna (389)
Timna Creative Commons License 2002.08.28 0 0 390
Ja, 2000 nyarán írtam egy 6502 assembert PC-re, majd kiteszem valahova... :) Működik.
Timna Creative Commons License 2002.08.28 0 0 389
(na ezt már munkahelyről írom :)) Szal Oscal nősült? :)) Ki nem néztem volna belőle ilyen fiatalon :)) Ő olyan hypppperértelmiségi arc volt, ahogy visszaemléxek. Van még egy ilyen kaliberű haverom, most lett "diplomás méregkeverő", neki olyan dumái vannak, hogy nem iszik kólát, mert a pepsi kóla az bakelitlemezekből párolt lé, a coca meg a régi fekete tárcsás telefonokból van készítve... Oscar ilyen még? :) Maugli nem ír ide? Az egyetemről fasza netelérése van...
Előzmény: edhellon (387)
Timna Creative Commons License 2002.08.28 0 0 388
"Oscarnak mondtam hogy van a topic az indexen, de nem nagyon Internetezik, ha jol tudom. Az emailekre is csak 1-2 het mulva szokott valaszolni, ha egyaltalan valaszol. :))"
Látom, halad a korral :)))

"Miert, volt Cracker's demo 3? Es ebbe irtam en az EVS partot, vagy az a kettes volt? :))"
Hát ezzel én is így vagyok, hogy nem igazán emléxek arra mit is csináltam. Viszont a Terrorists összes demojára emléxek: scroller, huzi és zene :)

Csabo: "Csabo/LOD vagyok, mi személyesen nem találkoztunk, de nagyon klassz demókat írtál. A Legend of MC meg a Fatal Mirror is nagyon király. Majd nézd már meg mit szedtem össze rólad. Persze képet magadról küldhetnél, meg a kiadott programjaid listáját is, ha még emlékszel valamire (én nincs benne abban a 16-ban amit már én összeírtam)."
Thx, azok szerintem is jó demók, kár hogy ami emulátorral eddig néztem, a legtöbb jó effekt nem jön le... Képet? Adatok! :)) Van site is. De küldhetek jobb képet is, biztos tudok. Nem emléxek egyéb release-re, pedig volt szerintem :)

"Volt még egy demód, amiben volt oldalkeretre írás"
Nem mondod :)) Halványan emléxek rá, de nem tudtam, hogy ki is adtam :))

Na mindegy, kicsit más. kövezzetek meg, tegnap voltam egy MSZP-s kampánynyitón, ott láttam apádat, Omega :) Ja, képeket majd erről is teszek fel a site-omra. Pussz all.

Előzmény: edhellon (387)
edhellon Creative Commons License 2002.08.27 0 0 387
Szia Omega!

Oscarnak mondtam hogy van a topic az indexen, de nem nagyon Internetezik, ha jol tudom. Az emailekre is csak 1-2 het mulva szokott valaszolni, ha egyaltalan valaszol. :))

Egyebkent mar nem a regi cegenel dolgozik, hanem a ****banknal. Hogy itt is konyvvizsgalo-e, azt nem tudom, van valami hangzatos cime, de a magamfajta egyszeru halando keptelen felfogni, hogy az mit is jelent. :) Gepezni egyebkent nem nagyon gepezik, bar otthon van egy PC-je, de sajat bevallasa szerint csak nagyon ritkan kapcsolja be. Majd probalom noszogatni, hogy irjon a topicba. Azt tudtad, hogy tavaly megnosult? :)

Egyebkent par hete talalkoztam vele (azert tartjuk a kapcsolatot, atlag fel-haromnegyed evente osszefutunk :), jot beszelgettunk egy sor mellett (bar valtig hangoztatta, hogy o nem szereti a sort, de bort nem mert rendelni az adott kocsmaban :).

Előzmény: putyi (386)
putyi Creative Commons License 2002.08.27 0 0 386
Hali SJP!

Mi újság OSCAR-ral? Írhatna ő is ebbe a topicba... Tud egyáltalán erről a topicról??? Gépezik még vagy csak könyvizsgál? :-)))

O+A (OMO)

Előzmény: edhellon (385)
edhellon Creative Commons License 2002.08.26 0 0 385
És... Megvan a Cracker's Demo 3!

Miert, volt Cracker's demo 3? Es ebbe irtam en az EVS partot, vagy az a kettes volt? :))

PS: Hello MC [pepe]! :)

Előzmény: CsaboLOD (384)
CsaboLOD Creative Commons License 2002.08.26 0 0 384
Hello MC!

Csabo/LOD vagyok, mi személyesen nem találkoztunk, de nagyon klassz demókat írtál. A Legend of MC meg a Fatal Mirror is nagyon király. Majd nézd már meg mit szedtem össze rólad. Persze képet magadról küldhetnél, meg a kiadott programjaid listáját is, ha még emlékszel valamire (én nincs benne abban a 16-ban amit már én összeírtam).

Volt még egy demód, amiben volt oldalkeretre írás... Az volt az első, amit én láttam. Ez a demó sajnos nekem már nincs meg, sőt a címére sem emlékszem (lehet hogy csak MC demo volt?) Az utolsó partban egy DYCP van, meg egy pár vízszintes/függőleges raszter, amik keresztezik egymást... Ha meg van, elküldhetnéd...

Omega, TLC: Köszi, várom a képeket.

Mindekinek: Nemrég vissza Magyarországról, és elhoztam minden lemezemet. És... Megvan a Cracker's Demo 3! Csak nem működik! >:-( (nem elég jó ez a smiley hogy kifejezze, milyen bosszús képet vágok...) A fene essen bele, mennyit kerestem, erre előkerül a saját lemezeimen. Oszt hibás az első két lemezoldal. Majdcsak meglesz valakinek, remélem.

Üdv!

Előzmény: Timna (383)
Timna Creative Commons License 2002.08.24 0 0 383
Hát azt nem tudtam, hogy ő még a diri, gratula :) Tavaly nyáron dolgoztam kb 1 hónapot közvetlen a sulival szemben az InternetLand-ben :)) Lehet, hogy láttam ez idő alatt? Már nem rémlik.
Ja, valszeg csak 2 volt. És szerintem +4 kategóriában a legjobb volt, bár sok másikon nem voltam (2-3 másik partyn voltam, egy tatabányain meg valami pesti comp-xmas-on asszem), mindenesetre az tuti jó pont h párszáz méterre volt tőlünk :)) Ha itt szerveznél megint valami szűk kis nosztalgia partit, benne volnék akár a szervezésben is, ha tudok segíteni.
Előzmény: putyi (380)
Timna Creative Commons License 2002.08.24 0 0 382
Hát oda, ahol pár hete megkértek, hogy a "cégről mindennemű információáramlást szüntessek be", bár semmi nyilvános fórumon nem írtam róluk, még a nevüket se :) Most sem fogom. Újszeged, szép nagy épületben... Szoftvercég vagy ilyesmi.
Előzmény: putyi (379)
putyi Creative Commons License 2002.08.24 0 0 381
Üdv Csabó!

Jövő héten megy a fotó!

Hali

Előzmény: CsaboLOD (369)
putyi Creative Commons License 2002.08.24 0 0 380
Így igaz! Apukám volt az igazgató, de még most is Ő az, még egy éve van nyugdíjig.

Azért voltál 2 Computer Őszön, mert csak kettő volt! :-))))

Jó lenne persze még ilyen bulikat csinálni, mert nekem nagyon bejött és mások is visszajeleztek, hogy jó volt!

Előzmény: Timna (378)
putyi Creative Commons License 2002.08.24 0 0 379
Üdv!

Ki más lenne Omega? Hol láttad az Önéletrajzomat? Igaz, elég sok helyre küldtem, de még mindig számítógépeket és nyomtatókat szerelek, javítok, karbantartok!

Hali... O+A

Előzmény: Timna (377)
Timna Creative Commons License 2002.08.23 0 0 378
Hehe, most már biztosan te vagy az Omega :) Apád volt az igazgató akkortájt a suliban, nem? Kb 2-n ott voltam, az egyiken volt életem első berugása (pár liter VBK :))), aztán 1 nap alvás...
Előzmény: putyi (368)
Timna Creative Commons License 2002.08.23 0 0 377
Most belémhasított a gondolat, h esetleg tenmagad vagy Omega, mintha láttam volna már ezt a putyi-s email címet egy önéletrajzon az előző cégemnél. Hát igen, egy darabig publicban voltak az önéletrajzok, ez ciki :)
Előzmény: putyi (375)
Timna Creative Commons License 2002.08.23 0 0 376
Hájsztok. Putyi, benned kit tisztelhetek? :) Az EDC kérlek kb 10 éve bomlott fel, bár én még 94 táján még csináltam két full lemezes demot (Fatal Mirror és Legend of MC)...
TLC: hmmm... hirtelen nem is ugrik be... Te vagy az a dombovári srác akinél voltam is anno? :)))
A régi EDC tagok közül Mauglival találkoztam tavaly, JATE progmatra jár(t), Jimmy nem programozik egy ideje tudtommal, őt is kb 1 éve láttam... Fred-et absz. nem láttam kb 10 éve.
Pár éve összefutottam még Oscar of EVS és Omega of EVS-sel is. Omega csinált mindent (hardverstore meg stb), Oscar könyvvizsgáló lett :)) Ők kiszálltak a szakmából.
Én 98-tól szoftvercégeknél dolgozok, most pár hónapja van az első nem-szoftvercég munkahelyem, bár itt is programozok, méghozzá vezető munkakörben. Ügyvitel, természetesen. Hát röviden ennyi.
Még végig kéne nyálaznom a topicot, hátha ír ide pár olyan ember is akit említettem most :)
Előzmény: putyi (375)
putyi Creative Commons License 2002.08.23 0 0 375
Hali MC Pepe!

Mi a helyzet?

Mi újság az EDC-vel???

Előzmény: Timna (373)
TLCCNS Creative Commons License 2002.08.23 0 0 374
Hali!

Mégegy. Ha valaki jön, és van valami ötletetek/kívánságotok hogy mit vigyek akkor szóljatok. Hoz valaki gépet pl. ? Drive-ot ? Lemezeket? ...Lesz rá "igény" egyáltalán? :-(

Későn fogok hazaérni; reggel már megyünk, sok időm nem lesz csocsózni de ha gép vagy más stuff kell (SID card lesz) azt simán bepakolom & ott lesz :-).

Ja... Üdv MC! :-). Ha jól számolom majd' tíz éve hogy utoljára találkoztunk :-(.

Szasztok!,

L.

Előzmény: TLCCNS (372)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!