Keresés

Részletes keresés

kona.king Creative Commons License 2013.10.13 0 0 91186

sziasztok! lenne egy kérdésem, bort főzök le, és az alszesznek szúrós kén szaga van, pedig már nagyon régen volt a bor kénezve. kérdésem az, hogy finomításkor ez megszűnik, vagy átmegy a pálinkába is?

OZ-61-45 Creative Commons License 2013.10.13 0 0 91185

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=127169217&t=9007484

 

Emiatt voltam ma egy lomis piacon és deficites vásárt csináltam.:-))))

Vettem egy 11.5 meg egy 23 kg-os PB gázpalackot és egy 50L-es saválló söröshordót 5000 FT-ért.

Egy másik árusnál pedig 2db 30L-es saválló söröshordót 4ezerért.

Még jóformán ki sem pakoltam az autóból,máris jöttek az ismerősök/szomszédok.

A lényeg,hogy mindent megakartak venni,de csak a 23 kg-os PB gázpalackot 3ezer és 2db 30L-es saválló söröshordót adtam el 5ezer-5ezer Ft-ért.

Így már nem is lesz olyan sokban a lepárlóm.

Tucso69 Creative Commons License 2013.10.13 0 0 91184

Elég, ha csak a legmagasabb ponton kifúrod, meg egyszerűbb is.

Előzmény: In Lak'ech (91182)
rézműves1 Creative Commons License 2013.10.13 0 0 91183

...nos ahogy Snapszi is említi, nem muszály pont így vezetni a kifolyó csövet...a főzdében, az igazi nagy Szöllősi szűrőnél, valószínűleg azért vezetik így, hogy zárt maradjon a rendszer...

...ha a kifolyó csövet, vízszintesen vezetjük ki, akkor nincs leszívás és elég a 10-es cső, nem kell a levegőző csövecske...

 

......

 

 

......ez még az alacsony változat (az arányokon

 

változtattam)...és az új, magasabb változaton nincs befolyó tölcsér...a kifolyó rekeszben én csak egy ferdén elhelyett szűrőkeretet használok (3-as rozsdamentes drótból), amire egy pelenkaszerű anyagot feszítettem...ez a durvaszűrő és az áramláslassító egyben...a főzés végén csak kiveszem és elöblítem...

Előzmény: In Lak'ech (91173)
In Lak'ech Creative Commons License 2013.10.13 0 0 91182

Pálinkásat, naposabbat!

 

(Rézművesnek: Írtam neked magánban. Fontos volna mihamarabbi válasz. Kérlek nézzél rá a levelemre. Kösz! )

 

 

Ha a 10 mm-es csővel es lefut az anyag, akkor mindenképpen tervezek a felső pontra csövecskét. A 10 mm-nél nagyobb cső már csúnyán nézne ki.

 

sogi01 Creative Commons License 2013.10.13 0 0 91181

  vf1 linkgyüjteménye 

 

 

   linkás jóreggelt!   

Hogyan készítsünk jó pálinkát?  Cefrézési, főzési ismertetők, főzőberendezések, tanácsok,videók, tesztek, gyakran ismételt kérdések a következő linkeken: 

 

                                                          A tudás forrása

                                           http://www.snapszmester.uw.hu/

                         Snapszmester és Nabiti összefoglalója a pálinkafőzésről

 

      Szárított fajélesztők hatása                                  Hagyományos kisüsti eljárás

Miklós1 összegzései a ph beállításról                Miklós1 összegzései a cefre elkészültéről 

 Kationcserélő műgyanta használata                          Firekiller tűzvédelmi tanácsai

                                              Miklós1 féle pálinkafőzési 1x1

Előzmény: sogi01 (91138)
Tucso69 Creative Commons License 2013.10.13 0 0 91180

Nekem 10-es réz cső a kifolyó, kipróbáltam, amíg nem fúrtam ki, simán leszívta!

Tehát vagy ki kell fúrni, vagy ettől is vastagabb cső kell.

Előzmény: golyós (91176)
Érdi_bőtermő Creative Commons License 2013.10.12 0 0 91179

Ez igaz, de a folyamatos használat alatt a hűtést is pótolni kell, ha felmelegszik a szűrőben az anyag.

Én ezt hideg víz v. jég darab beledobásával oldom meg, és ekkor hirtelen megemelkedik a folyadékszint, megindul a közlekedő edény és "leszívódik" addig, amíg a cső alján levegőt nem szív.

Saját tapasztalat...

Én a belső csővéget olyan magasan hagytam, hogy "leszívás" esetén sem csökken le a szint az elválasztó fal alá, tehát a befogadó "medence" felszínéről nem jut át anyag a kiömlő oldalra.

De jó ötlet az L és az Y cső is...

Előzmény: golyós (91177)
In Lak'ech Creative Commons License 2013.10.12 0 0 91178

Főleg, ha cső nem túl kics átmérőjű.

Előzmény: golyós (91176)
golyós Creative Commons License 2013.10.12 0 0 91177
A vége lemaradt, szóval: leürülni.
üdv.g.

Előzmény: golyós (91176)
golyós Creative Commons License 2013.10.12 0 0 91176
Szerintem meg a csövecske nem kell , mert nem tudod annyira meghajtani a főzőt, hogy a kifolyón teljes keresztmetszetében Jöjjön a nedű. Tehát csak a vízszintes cső aljáig fog üdv.g.
Előzmény: In Lak'ech (91173)
In Lak'ech Creative Commons License 2013.10.12 0 0 91175

Hibajavítás:  felyembe=fejembe.  :-)

 

Előzmény: In Lak'ech (91173)
In Lak'ech Creative Commons License 2013.10.12 0 0 91174

Kedves Rézműves! Tudnál nekem mutatni egy olyan fotót, amin jobban belelátni a leválasztóba? Magasabb kameraállás.. :-)

Előzmény: rézműves1 (91170)
In Lak'ech Creative Commons License 2013.10.12 0 0 91173

Neked már amúgy is van mit köszönnöm. Emlékszel, amikor nem tudtátok a felyembe verni, hogy mi is a fizikai-kémiai elve ennek az olajleválasztónak.

 

De ezt most megint nem értem. Tehát nem U, hanem L és már nem kell a "lélegző" cső? De mi a magyarázata ennek??

Előzmény: snapszmester (91172)
snapszmester Creative Commons License 2013.10.12 0 0 91172

Hogy nekem is legyen mit megköszönni, ne fordított U alakot tegyél bele hanem forított L-t és nem kell a csövecske.

Előzmény: In Lak'ech (91169)
In Lak'ech Creative Commons License 2013.10.12 0 0 91171

Ez kb. azt jelenti, hogy a fél literes ürtartalmat megtartva bagyasabb legyen, mint széles????

Előzmény: rézműves1 (91170)
rézműves1 Creative Commons License 2013.10.12 0 0 91170

...közben arra is rájöttünk, hogy az arányokkal közelíteni kell, az igazi Szöllősi szűrőt, ami arányaiban jóval magasabb, mint a fagyisdoboz...a magasabb folyadékoszlopban jobban kihígul az alszesz és így jobban kiválik belőle az olaj...

 

...a csövecskét Józsipapa elmondta, ha nem lenne ott "leszívná magát"...

Előzmény: In Lak'ech (91163)
In Lak'ech Creative Commons License 2013.10.12 0 0 91169

Köszönöm Józsipapa! Megkíméltél egy álmatlanul, verejtékben és forgolódásban eltöltött éjszakától. Jövök neked egy stampedli vadkörte pálinkával.

Előzmény: csalitos (91167)
Kazymoto Creative Commons License 2013.10.12 0 0 91168

A tárcsa 2mm-es saválló lemez. Sugár irányba bevágtam 1mm-es korongal és egy alakos steklibe ütöttük, ez annyit jelent hogy egy 20mm-es íves aljzatba kisméretü domboritó kalapáccsal behajlítottam. / kovács vagyok/

Figyelembe véve a forgás irányt mindig azonos oldalát hajlítsd be a kivágásnak.

Az is elég ha egy satut 20mm-esre nyitsz és abba a nyílásba kalapálod a lemezt egy félgömb alaku dornival, persze így nehezebb szép íveket hajtani. Aztán 4mm-es reszelővel belülröl éleztem/ still reszelő/

Érdemes papírból előbb elkészíteni egy mintát!

Előzmény: konture (91162)
csalitos Creative Commons License 2013.10.12 0 0 91167

   Kisérletezd ki. :-) Nehogy félresikerüljön megmondom. Ha nincs az a kis cső, akkor úgy viselkedne, mint egy szívornya. Mikor megtelne, és a csövön kifolyik, akkor folyna, mig ki nem ürülne az egész edény. Mivel van egy kis cső, ezen levegőt kap, és nincs szívornya. Szóval, megáll, nem ürül ki az edény.

   Minden jót.

   Józsipapa

Előzmény: In Lak'ech (91163)
snapszmester Creative Commons License 2013.10.12 0 0 91166

Szerintem Te ennél okosabb vagy, ki fogod találni, ha nem akor fogd be a csövet és tölts tele vizzel a szűrőt.

Előzmény: In Lak'ech (91163)
Eysti Creative Commons License 2013.10.12 0 0 91165

Szia

Ha gép bogyózta akkor csak be kell raknod edénybe,be a kazánházba.Ha csak a garázsba megy,akkor egy kis hidegtűrő élesztővel keverd át.De ha a mustot külön veszed a bogyótól,akkor két fajta páleszt kapsz.Szőlőpálinka ill. borpárlat.A forrás végét észre fogod venni.A cukortól ill. a hőmérséklettől függ.

Előzmény: spemc (91157)
Tanuló82 Creative Commons License 2013.10.12 0 0 91164

Köszi!

In Lak'ech Creative Commons License 2013.10.12 0 0 91163

Készíteném a kozmaolaj leválasztót. Viszont szeretem érteni is amit csinálok. Ezért kérdezném, hogy a mellékelt fotón, az elfolyó csövön mi a célja annak a függólegesen lecsatlakozó kis csőnek? Valami kapilláris dolog??

konture Creative Commons License 2013.10.12 0 0 91162

A kidomdorítást hogy csináltad, és milyen a tárcsa vastagsága?

Előzmény: Kazymoto (91149)
ksasa67 Creative Commons License 2013.10.12 0 0 91161

Nem értem a kérdést. Szabályozd a kifolyást az alsó csappal. 1-2-3-4-5 literes üvegbe a szűrendő anyag, parafadugó kifúrva, cső bele, egész cucc fejreállítva. Csak olyan sebességgel fog a szűrőbe folyni, mint ahogy alul el tud távozni, amit a csappal szabályozol.

Előzmény: Tanuló82 (91158)
csalitos Creative Commons License 2013.10.12 0 0 91160

   Szervusz miriuta maci

   Keverjem, meg ne keverjem kérdéshez. ha megengeded, egy két gondolatot még hozzáfűznék. Nagy hirtelen előkaptad a hajszálcsövesség jelenségét. Szerintem ez a cefrekezelés szempontjából nem egy szerencsés megközelítés. A hajszálcsövesség jelensége egy nagyon hétköznapi dolog. Ha a hajszálcsöveket roncsolod, megszűnik a működésük. Vagy nem minden közegben működik, csak a nedvszívó közegben, olyanban, ami nedvesíthető. Ha a párolgás gyorsabb, mint a hajszálcsövek által szállított víz, akkor csak egy bizonyos magasságig fog nedvesedni, ezért nem fog a házfal a tetőig nedvesedni. Az élesztőgombák működéséhez bőséges víz szükséges. Közel áll hozzánk a borkészítés mestersége. Évezredes tapasztalattal bír. Miért nyomkodja le a vörösbor törkölykalapját a borosgazda napjában több alkalommal is? Két ok miatt. Egyik, hogy az eddig fent lévő törköly a felszín alá kerüljön, mert kiszárad és nem forr ki. az erjedés vontatott lesz, a bor károsodhat, borhibák léphetnek fel. A másik, meg azért, hogy meg ne penészesedjen, úgy járjon, mint a nedves házfal, meg a vizes pince. A gyümölcscepre felszínén úszó összedarált zúzalékot ne úgy vedd, mint a jó lámpabelet, amely a petróleumot kiválóan szívja. A cefrekalap a szükséges nedvességet nem szállítja fel oly mértékbe, hogy ott egy normális erjedési folyamat végbemenjen, még akkor sem, ha az ujjadat beledugod. De ha te meg vagy győződve arról, hogy ez így jó, ám legyen, tedd úgy. Az okokat elmondtuk, hogy miért nem jó, amit teszel. Ha ezzel a véleménnyel egyedül lennék, azt mondom jó, rendben, én vagyok a hunyó. Csípem a szívósságodat, hajrá, ne engedj a negyvennyolcból...
   Minden jót.
   Józsipapa

Előzmény: miriuta maci (91104)
sogi01 Creative Commons License 2013.10.12 0 0 91159
Előzmény: spemc (91157)
Tanuló82 Creative Commons License 2013.10.12 0 0 91158

Tisztelt Fórumozók! Segítségeteket kérném! Vásároltam egy gyanta szűrőt (pálinafőzés.com-ról), de nem tudom megoldani az egyenletes befolyást. Esetleg valaki tudja hol lehet a felső végére is csapot venni? Mindenféle megoldás érdekel! Válaszotokat köszönöm!

spemc Creative Commons License 2013.10.12 0 0 91157

Hali mindenkinek!

Tanácsot szeretnék kérni.

 

Ma leszedtem a szőlőt, lett belőle a leszemezés után olyan 160 liter.

Pálinkát szeretnék készíteni belőle mi a teendőm,mert még sosem csináltam,azt sem tudom mennyi idő alatt for ki:

ebben kérnék segítséget.

 

Előre is köszönöm.

Köszönettel:ádám

 

tengerpartiuzsoras@citromail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!